Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la kobe24 » 27 jul 2017, 23:07

PrinceofVeresija je napisao/la:Po meni najprije poziv zasluzuju na krilima Amir Hadziahmetovic i Luka Menalo...obojica megatalenti,igraju lijevo i desno krilo i imali bi veliku korist od poziva u nasu repku...sad nezz ako ne bi Hadziahmetovic igrao krilo kao u Konyi..naredni pretender za tu poziciju je Hajradinovic pa onda Suljic

Stevanovic out...a Duljevic jos je rano reci,prvo da vidimo gdje ce potpisat pa onda prosudit
Hadziahmetovic ne moze igrati krilo i zna se sta je njegova primarna pozicija. U Konji je to par puta igrao, mada tu zavarava formacija sa rezultata. :D Oni ga stave na krilo, a frajer to uopste ne igra na velikoj vecini utakmica. Hajradinovic je lijevo krilo i ja se slazem da zasluzuje mjesto prije Stevanovica, a i Duljevica ako na kraju i on zavrsi u nekom poluamaterskom klubu (a sve su prilike da hoce).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 27 jul 2017, 23:15

Tracy3McGrady je napisao/la:Hadziahmetovic nije krilo, ne znam ni zašto igra krilo u klubu. Ja lično bi pozvao Menala, jer ako ovako nastavi liga petice mu ne gine. Da je argentinac već bi igrao u engleskoj gdje bi prešao za 20Mio. Eura.

Penny Hardaway #1
Jer nemaju pojma i treba sto prije odatle pobjegat.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 27 jul 2017, 23:20

.
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 19 mar 2021, 13:41, ukupno mijenjano 1 put.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 27 jul 2017, 23:22

Nama trebaju mladi dobri igraci kao hadziahmet, milosevic, hajradinovic gojak a ne nekakve menadzerske provale kao milicevic pavlovic vrsajevic... koji su u godinama a ne donose nam nikakvu kvalitetu nit prevagu. Samo uzimaju mjesto ovim momcima
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
hurem
Postovi: 8621
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 27 jul 2017, 23:26

Bio sam jedan od zagovornika unazad par godina da se Suljicu da prilika bar u prijateljskim, da pokaze sta zna...ne da mi se stalno ponavljati, ali decko ima(o) motor u guzici, defanzivno itekako disciplinovan za jedno krilo, naprijed vrzmav, brz, okretan, dobar dribler(toga nam nedostaje u reprezentaciji)...jednom rijecju sejtancic kao sto mu je i bio nadimak (sejtan).
Moje misljenje - da mu se dala prilika mogao se preko reprezentacije dalje progurati i imali bismo koristi od njega.
Inace decko nema "stelu" - cak ni u U21 nije dobio priliku iako je to svojim igrama bio zasluzio, jednostavno dijete Srebrenice nije imalo 5000KM ili koliko vec da se nadje medju 18.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 27 jul 2017, 23:31

Pa ne prodaju se igrači samo preko reprezentacije. Da ima sve to što si nabrojao dobacio bi barem do Belgije.
Frajer je godinama u Mađarskoj jer nema kvalitet za nešto više.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 28 jul 2017, 00:14

ja sam odavno za to da se suljicu i prevljaku makar na prijsteljskoj utskmici ukaze sansa.

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMovac » 28 jul 2017, 12:12

edinjo-bih je napisao/la:ja sam odavno za to da se suljicu i prevljaku makar na prijsteljskoj utskmici ukaze sansa.
igrac koji javno pljuje po repci, selektoru i reprezentativcima, nema sta traziti u reprezentaciji. Pa makar bio spoj Ronalda, Messija i Bale-a u jednom.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 28 jul 2017, 12:16

TMovac je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:ja sam odavno za to da se suljicu i prevljaku makar na prijsteljskoj utskmici ukaze sansa.
igrac koji javno pljuje po repci, selektoru i reprezentativcima, nema sta traziti u reprezentaciji. Pa makar bio spoj Ronalda, Messija i Bale-a u jednom.
Da mi je da mi neko objasni te crtice kad prezime stavljate u padeže. Zašto je Bale-a a nije Messi-ja ili Ronald-a, kakve su vam to gluposti majko mila?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Rimes87
Postovi: 2011
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rimes87 » 28 jul 2017, 13:16

HankMoody je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:ja sam odavno za to da se suljicu i prevljaku makar na prijsteljskoj utskmici ukaze sansa.
igrac koji javno pljuje po repci, selektoru i reprezentativcima, nema sta traziti u reprezentaciji. Pa makar bio spoj Ronalda, Messija i Bale-a u jednom.
Da mi je da mi neko objasni te crtice kad prezime stavljate u padeže. Zašto je Bale-a a nije Messi-ja ili Ronald-a, kakve su vam to gluposti majko mila?
Pravilo je ili crtice ili fonetski napisati ime. Ronalda, Mesija, Bejla ili Ronaldo-a, Messi-a, Bale-a. Barem su mene tako ucili.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 28 jul 2017, 14:00

@Rimes, prvi put u životu čujem za to.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 28 jul 2017, 15:59

I ja prvi put cujem za to pravilo!? Kod akronima se koriste crtice, FIFA-i, CIA-i...ali ne za imena.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 28 jul 2017, 17:39

Kad pises kao istocni susjedi, napises Bejla. Meni je osobno neobicno po Vuku pisati strana imena I bas neprirodno mi zvuci. Ne bih volio koga uvrijediti ali jednostavno mi se to ne svidja. Takodjer ono Balea je nekako samponski.
Nisam lingvista ili lektor I ne znam zasto vam je ova stavka vazna. Dobijaju se kritike I radi Cipra (Kipra).
Vazno je da se razumijemo a ne kakvom varijacijom jednog od "NASIH" jezika pojedini ovdje pisu.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: RE: Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 28 jul 2017, 19:54

dubrovnik je napisao/la:Kad pises kao istocni susjedi, napises Bejla. Meni je osobno neobicno po Vuku pisati strana imena I bas neprirodno mi zvuci. Ne bih volio koga uvrijediti ali jednostavno mi se to ne svidja. Takodjer ono Balea je nekako samponski.
Nisam lingvista ili lektor I ne znam zasto vam je ova stavka vazna. Dobijaju se kritike I radi Cipra (Kipra).
Vazno je da se razumijemo a ne kakvom varijacijom jednog od "NASIH" jezika pojedini ovdje pisu.
Lipo si to reka. :D

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PrinceofVeresija » 28 jul 2017, 21:24

Nemojte spamat temu s gramatikom...ima chat za to :mrgreen:

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Zglavkar » 28 jul 2017, 21:32

HankMoody je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:ja sam odavno za to da se suljicu i prevljaku makar na prijsteljskoj utskmici ukaze sansa.
igrac koji javno pljuje po repci, selektoru i reprezentativcima, nema sta traziti u reprezentaciji. Pa makar bio spoj Ronalda, Messija i Bale-a u jednom.
Da mi je da mi neko objasni te crtice kad prezime stavljate u padeže. Zašto je Bale-a a nije Messi-ja ili Ronald-a, kakve su vam to gluposti majko mila?
Ma pravopisna greška koja se raširila i sad je nažalost viđam čak i kod nekih inače pismenih i obrazovanih ljudi. Crtica kod dekliniranja imena, naravno, nije pravilna, ona se piše samo kod deklinacije skraćenica (neko već napisa - CIA-i, NATO-u, itd.).

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 29 jul 2017, 17:28

Burnic opet starter za Stuttgart, u pobjedi protiv Asterasa. :x

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la giannini » 29 jul 2017, 19:54

Nastic od pocetka za Genk protiv Waasland-Beverena na desnom beku :!:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 29 jul 2017, 20:12

Mesanovic i Scuk starteri u Slaviji, 1. kolo lige.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 29 jul 2017, 20:19

DrFilgud je napisao/la:Mesanovic i Scuk starteri u Slaviji, 1. kolo lige.
Ljevakovic nista, kapiten za Teplice. Sta on igra, nekog zadnjeg veznog? :think:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.