Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 20 jul 2017, 22:14

jasmin10 je napisao/la:Gol Kapica.
Evo drugi, oba iz penala
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 20 jul 2017, 23:31

Treba što više igrača na vrijeme kaparisat. Očito od naše lige nema ništa. Tim iz Luksemburga prodje dalje nego svi naši klubovi.
Bit će kasnije sve teže privući dijasporu da igra za nas. Zato sam ja za to da se što prije zovu u reprezentaciju, da im se da koja minuta. Kad može Spanija isto raditi zašto ne bi mogli i mi ?
Malog Burnica što prije gurnuti protiv nekih amatera. Bolje njega nego Medunjanina i slične koji više ne mogu pomoći.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 20 jul 2017, 23:38

Sreća u nesreći je što je UEFA promijenila format za Euro i proširila listu učesnika, tako da ćemo imati dobre šanse za plasman, bar dok su tu još igrači poput Ibiševića, Džeke, Lulića koji će tu biti i u narednim kvalifikacijama za Euro, ili igrači poput Bešića, Kolašinca, Pjanića, Begovića koji će tu biti bar još dva kvalifikacijska ciklusa za Euro. Sumnjam da će nam se dešavati onakvi kiksevi kao u prošlim kvalifikacijama da gubimo od Izraela i Kipra, bar sa ovom generacijom.

Što se tiče Svjetskog prvenstva, tu nam je baraž premija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 20 jul 2017, 23:42

Raonffa je napisao/la:Sreća u nesreći je što je UEFA promijenila format za Euro i proširila listu učesnika, tako da ćemo imati dobre šanse za plasman, bar dok su tu još igrači poput Ibiševića, Džeke, Lulića koji će tu biti i u narednim kvalifikacijama za Euro, ili igrači poput Bešića, Kolašinca, Pjanića, Begovića koji će tu biti bar još dva kvalifikacijska ciklusa za Euro. Sumnjam da će nam se dešavati onakvi kiksevi kao u prošlim kvalifikacijama da gubimo od Izraela i Kipra, bar sa ovom generacijom.

Što se tiče Svjetskog prvenstva, tu nam je baraž premija.
Sve igrači koji nemaju nikakve veze s našom ligom. Dobra stvar je da se uvede da 3 igrača moraju biti mladja od 21 godinu. I to u prvom sastavu. I da medju 18 možeš imati 3 stranca. Dosta je više polovnjaka iz Srbije i Hrvatske. A dijasporu sa 18 godina gurati u reprezentaciju protiv amatera.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 20 jul 2017, 23:45

jasmin10 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sreća u nesreći je što je UEFA promijenila format za Euro i proširila listu učesnika, tako da ćemo imati dobre šanse za plasman, bar dok su tu još igrači poput Ibiševića, Džeke, Lulića koji će tu biti i u narednim kvalifikacijama za Euro, ili igrači poput Bešića, Kolašinca, Pjanića, Begovića koji će tu biti bar još dva kvalifikacijska ciklusa za Euro. Sumnjam da će nam se dešavati onakvi kiksevi kao u prošlim kvalifikacijama da gubimo od Izraela i Kipra, bar sa ovom generacijom.

Što se tiče Svjetskog prvenstva, tu nam je baraž premija.
Sve igrači koji nemaju nikakve veze s našom ligom. Dobra stvar je da se uvede da 3 igrača moraju biti mladja od 21 godinu. I to u prvom sastavu. I da medju 18 možeš imati 3 stranca. Dosta je više polovnjaka iz Srbije i Hrvatske. A dijasporu sa 18 godina gurati u reprezentaciju protiv amatera.
Pa jeste, zato i govorim. Al' eto nije da nema potencijala među igračima koji su "jučer" igrali PLBIH, tu su Cimirot, Bajić, Hodžić, Hadžiahmetović, Memišević, igrači različitih pozicija na terenu (napad, sredina i odbrana) koji bi zaista mogli napraviti dobru karijeru za naše standarde, pa bar da se dočepaju liga petice, za početak je i to dovoljno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 21 jul 2017, 20:58

Dzenan Burekovic u prvih 11 Vojvodine, treca utakmica u kojoj je standardan.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DeeWa » 21 jul 2017, 23:14

Ja samo ne znam zasto sportsport i dalje pise članke o ivanu lendricu? Okej zabio gol za lens, svaka cast. Drago mi je zbog njega. Ali čovjek em nije bosanac nego hrvat koji je igrao a u21 hrv ali poslije nije imao naravno mjesta, em kad se sve sabere za svojih 25g ne znam jel igrao pune 2g u nasoj ligi...stvarno ne znam zasto ga nastavljaju pratiti pored toliko nasih igraca koji ne dobijaju nikakve clanke.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la kobe24 » 21 jul 2017, 23:30

DeeWa je napisao/la:Ja samo ne znam zasto sportsport i dalje pise članke o ivanu lendricu? Okej zabio gol za lens, svaka cast. Drago mi je zbog njega. Ali čovjek em nije bosanac nego hrvat koji je igrao a u21 hrv ali poslije nije imao naravno mjesta, em kad se sve sabere za svojih 25g ne znam jel igrao pune 2g u nasoj ligi...stvarno ne znam zasto ga nastavljaju pratiti pored toliko nasih igraca koji ne dobijaju nikakve clanke.
Isto se desavalo i sa Benkom, nakon sto je presao u Olimpiju. Jednostavno znaju da ima puno navijaca Sarajeva i Zelje na koje su ta dvojica ostavili veliki dojam, svjesni su da ce takvi kliknuti na tu objavu i onda oni radije objave to, nego nesto o ovom Kapicu iz Gorice npr.. Znas i sam kako to kod nas ide, za klik bi i guzice dali. Najgore sto ovaj portal nije jedini. Meni je na fb-u bar 5 puta izaslo da pogledam Lendricev prvijenac. :facepalm:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
hurem
Postovi: 8621
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 22 jul 2017, 00:07

Sto je najgore to je glavna vijest i navodi se u naslovu...a u podnaslovu se spominje da je i Milicevic bio strijelac. Inace Milicevic je reprezentativac BiH za razliku od Lendrica u slucaju da neko nije znao.
Stvarno su nam ovi novinari bruka i sramota.
Uvijek vise informacija o Lendricu, Benki i slicnima nego o rukometnoj i dr.reprezentacijama (izuzev fudbalskoj) te potencijalnim reprezentativcima i sl.
FUJ

De molim vas odradite i intervju s Lendricem u povodu njegovog prvijenca da vidimo kakvi su filinzi dero li vas on.

Kad smo vec tu, Kapic bi mogao biti jackpott...will see.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 22 jul 2017, 17:20

Prevljak na poluvremenu usao u igru, gube 2:0 na gostovanju kod Rapida.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin


Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bassha » 22 jul 2017, 17:43

Azer Busuladžić vezista Dinama iz Bukurešta, mogao bi uskoro obući dres reprezentacije BiH.

Informaciju nam je potvrdio selektor Mehmed Baždarević, koji širi reprezentativni kadar za naredne utakmice i polako priprema ekipu za ciklus kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine.

Sportske ba
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 22 jul 2017, 19:14

Bassha je napisao/la:Azer Busuladžić vezista Dinama iz Bukurešta, mogao bi uskoro obući dres reprezentacije BiH.

Informaciju nam je potvrdio selektor Mehmed Baždarević, koji širi reprezentativni kadar za naredne utakmice i polako priprema ekipu za ciklus kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine.

Sportske ba
Ovaj Busuladzic mu je stvarno otkrice. Nema on sta pripremati ekipu za EP.
Ako se ne plasira na SP neka se priprema da ide na biro za zaposljavanje ili preuzme funkciju skauta reprezentacije. Izgleda da mu taj poziv puno bolje lezi.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 22 jul 2017, 19:30

Hadziahmetovic, Gojak, Burnic, Milosevic asistiraju I zabijaju golove a ovaj dovodi veznjaka iz Rumunjske. Za ovu mladost je potreban trener I nece biti zime za vezni red na EP.
Ali kako da igraju kad se jos uvijek penzioneri vrte oko tima a centarfori kroje igru nase I Mesine sredine.
Ne treba vise izuma u sredini a ako vec zeli prosiriti kadar neka trazi bekove. I ukljucivaj ovu djecu Mesa a ostavi se ekskurzija po Rumunjskoj.

Kapitano
Postovi: 76
Pridružen/a: 22 mar 2015, 16:16
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Kapitano » 22 jul 2017, 19:33

Burnic asistencija


Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PrinceofVeresija » 22 jul 2017, 20:39

Smail Prevljak zabio u 1.kolu Bundeslige protiv Rapida...samo nastavi majstore :bow: ...dogodine u reprezentaciju AKB :bih:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 22 jul 2017, 20:41

Kapitano je napisao/la:Burnic asistencija

Kakav prodor i asistencija :clap:
Od Burnica se očekuje da bude važan igrač u nekoj od boljih Evropskih ekipa. Mislim da od svih mladjih igrača on ima najveći potencijal.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 22 jul 2017, 22:06

Burnic je apsolutni prioritet za Mesu i savez. Manite se igraca iz prosjecnih rumunskih ekipa i trk u Stuttgart! :x

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 22 jul 2017, 22:58

Kvržiću vrati se!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 22 jul 2017, 23:47

prioritet trebaju biti burnic, arnel jakupovic i prevljak.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.