Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 22 dec 2017, 00:23

Ma nema od toga nista, ovu sezonu nije nikako igrao i opet je obnovio povredu nema ga do proljeca, a ovom se transferu pise jos od prosle sezone jos pogotovo nakon ovog flopa Bajica tesko da ce iko vise tek tako posegnuti za turskim ''talentima'' , daj Boze da ima neke osnove u ovim navodima niko sretniji od mene, po meni vece sanse Deni ima da napravi neki transfer...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la samoposmatram » 27 dec 2017, 21:36

Marin Galic se vratio poslije teske povrede. Zadnja tri kola odigrao punu minutazu. Mogao bi biti medju putnicima za americku turneju.

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la samoposmatram » 30 dec 2017, 00:28

Zvonimir Kozulj se vratio u prvu postavu Hajduka. Punu minutazu odigrao u zadnja dva kola.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DaVinci » 30 dec 2017, 01:28

Jel ovaj dvojac iz Rapida misli da ce dogurat' do potencijalnih s pivom od zid ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 01 jan 2018, 17:13

Navodno je Genova ponudila 3 mil eura za Jasmina Mesanovica :bih:

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 01 jan 2018, 17:32

Vucevich je napisao/la:Navodno je Genova ponudila 3 mil eura za Jasmina Mesanovica :bih:
Ako bi presao u Genou i tamo se nametnuo to bi bilo najvece iznenadjenje posljednjih godina sto se transfera nasih PL igraca tice...pogotovo sto ni u Mariboru nije najstandardniji.
Da budem iskren, ono sto sam ga gledao kroz U-21 repreznetaciju i malo u Zrinjskom nije obecavalo da bi se stvari mogle kretati u tom smjeru.
Vidjet cemo sta ce biti...

Luigi88
Postovi: 30
Pridružen/a: 27 dec 2017, 08:22
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Luigi88 » 01 jan 2018, 18:00

Ma nametnut ce se ko i Bajic

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DaVinci » 01 jan 2018, 20:33

hurem je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Navodno je Genova ponudila 3 mil eura za Jasmina Mesanovica :bih:
Ako bi presao u Genou i tamo se nametnuo to bi bilo najvece iznenadjenje posljednjih godina sto se transfera nasih PL igraca tice...pogotovo sto ni u Mariboru nije najstandardniji.
Da budem iskren, ono sto sam ga gledao kroz U-21 repreznetaciju i malo u Zrinjskom nije obecavalo da bi se stvari mogle kretati u tom smjeru.
Vidjet cemo sta ce biti...
Uvjek nas razocaraju oni od kojih velike stvari ocekujemo a iskoce ovi ' nekoc neperspektivni' ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 01 jan 2018, 20:57

DaVinci je napisao/la:
hurem je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Navodno je Genova ponudila 3 mil eura za Jasmina Mesanovica :bih:
Ako bi presao u Genou i tamo se nametnuo to bi bilo najvece iznenadjenje posljednjih godina sto se transfera nasih PL igraca tice...pogotovo sto ni u Mariboru nije najstandardniji.
Da budem iskren, ono sto sam ga gledao kroz U-21 repreznetaciju i malo u Zrinjskom nije obecavalo da bi se stvari mogle kretati u tom smjeru.
Vidjet cemo sta ce biti...
Uvjek nas razocaraju oni od kojih velike stvari ocekujemo a iskoce ovi ' nekoc neperspektivni' ...
Naš problem je što previše vjerujemo nekim tkzv 'afrimisanim' igračima u reprezentaciji na račun ostali... jedan Ibišević nije ništa uradio za reprezentaciju od onog gola protiv Argentine, a forsirao se protiv Grčke, Irske i sl... Kod nas su neki igrači u reprezentaciji nedodirljivi iako su užasni za reprezentaciju.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 01 jan 2018, 21:03

Vucevich je napisao/la:Navodno je Genova ponudila 3 mil eura za Jasmina Mesanovica :bih:
Nije istina.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 01 jan 2018, 21:07

Wandelanoite je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Navodno je Genova ponudila 3 mil eura za Jasmina Mesanovica :bih:
Nije istina.
Jesi li ti Husaric? :lol:
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 01 jan 2018, 21:08, ukupno mijenjano 1 put.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 01 jan 2018, 21:08

Vucevich je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Navodno je Genova ponudila 3 mil eura za Jasmina Mesanovica :bih:
Nije istina.
Jesi li ti Husaric?
Ne.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

badboy
Postovi: 792
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la badboy » 01 jan 2018, 22:06

Uvjek nas razocaraju oni od kojih velike stvari ocekujemo a iskoce ovi ' nekoc neperspektivni' ...[/quote]
Naš problem je što previše vjerujemo nekim tkzv 'afrimisanim' igračima u reprezentaciji na račun ostali... jedan Ibišević nije ništa uradio za reprezentaciju od onog gola protiv Argentine, a forsirao se protiv Grčke, Irske i sl... Kod nas su neki igrači u reprezentaciji nedodirljivi iako su užasni za reprezentaciju.[/quote]
Ibisevic i Mesanovic u istoj recenici pa jos u ovakvom kontekstu... eh boze svasta...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 01 jan 2018, 22:08

badboy je napisao/la:Uvjek nas razocaraju oni od kojih velike stvari ocekujemo a iskoce ovi ' nekoc neperspektivni' ..
Naš problem je što previše vjerujemo nekim tkzv 'afrimisanim' igračima u reprezentaciji na račun ostali... jedan Ibišević nije ništa uradio za reprezentaciju od onog gola protiv Argentine, a forsirao se protiv Grčke, Irske i sl... Kod nas su neki igrači u reprezentaciji nedodirljivi iako su užasni za reprezentaciju
Ibisevic i Mesanovic u istoj recenici pa jos u ovakvom kontekstu... eh boze svasta...
Ocigledno nisi uopste shvatio poentu. Procitaj jos jednom recenicu.

Ibisevic se forsirao u reprezentaciji 3 godine samo zato sto je 'legenda', iako je bio uzasan. To nema sad veze sa Mesanovicem.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Unknown2 » 01 jan 2018, 22:13

Ibisevic je u reprezentaciji sto igra i daje golove i Bundesligi. jest on kriv sto papak Mesa ga stavi na krilo ili da igra iza Dzeke. ko bi trebao da igra ili da dobije poziv?


Mesanovic nece nikad igrati za reprezentaciju ako ne bude platio Husaric isto ko za Pirica.

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PerryFred » 05 jan 2018, 00:15

.
Zadnja izmjena: PerryFred, dana/u 14 mar 2020, 18:38, ukupno mijenjano 1 put.


DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 05 jan 2018, 11:21

On je prosle godine igrao vise nego ove, za prvi tim Maribora. Prije godinu , dvije je vazio za ogromnog talenta...ne znam, svakako treba pokusati, desni bek nam je Ahilova peta.
Skeptican sam jer Slovenci ne daju svoje tako lako, njima nismo uzeli nijednog igraca do sada.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 05 jan 2018, 11:36

DrFilgud je napisao/la:
On je prosle godine igrao vise nego ove, za prvi tim Maribora. Prije godinu , dvije je vazio za ogromnog talenta...ne znam, svakako treba pokusati, desni bek nam je Ahilova peta.
Skeptican sam jer Slovenci ne daju svoje tako lako, njima nismo uzeli nijednog igraca do sada.
Nisu realno ni imali igraca koji je mogao pomoci nama. Vuckic se spominjao tada ali propao u medjuvremenu.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 05 jan 2018, 11:50

Maestro je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
On je prosle godine igrao vise nego ove, za prvi tim Maribora. Prije godinu , dvije je vazio za ogromnog talenta...ne znam, svakako treba pokusati, desni bek nam je Ahilova peta.
Skeptican sam jer Slovenci ne daju svoje tako lako, njima nismo uzeli nijednog igraca do sada.
Nisu realno ni imali igraca koji je mogao pomoci nama. Vuckic se spominjao tada ali propao u medjuvremenu.
Zahovic, Handanovic, Kurtic, Ilicic, Sisic, Bacinovic...bilo je igraca koji bi nam valjali.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.