Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 25 okt 2017, 17:59

Kožulj i Šehić u prvoj postavi Hajduka u kupu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 25 okt 2017, 18:43

Kapic u Genoi ?

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la pazzarac » 25 okt 2017, 19:12

Ovaj mali Burnic od pocetka u kupu za Stutgart,ima šlifa još malo da ocvrsne

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la emir79 » 25 okt 2017, 22:17

Treba ovog Stefan Simica privoliti. Rođen je u Pragu , ali porijeklo mu je iz BiH.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 25 okt 2017, 22:19

burnic mora biti pozvan aBd vec za sledecu prijateljsku utakmicu!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 25 okt 2017, 22:32

Simic iz Crotonea izgleda dobro. Mozda bi i njega valjalo pozvati.

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sveti » 26 okt 2017, 10:46

Ne kontam radi cega se burnic jos ne poziva
naprijed rejal

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 26 okt 2017, 10:58

Sveti je napisao/la:Ne kontam radi cega se burnic jos ne poziva
Kod nas Messi ne bi debitovao prije 20e.
Izuzetak Pjanic.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 26 okt 2017, 11:08

Sveti je napisao/la:Ne kontam radi cega se burnic jos ne poziva
Kada i zbog cega, imao je blazu povredu i prije ovih reprezentativnih utakmica uopce nije bio u kadru Stutgarta maltene...
Ranije nije bilo nikakvog argumenta jer je bio tek junior.
Da se trebalo razgovarati s njim, to da...nadam se da jeste.
Njegov je slijedeci ciklus akoBogda.

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sveti » 26 okt 2017, 11:10

Pa je li se izjasnjavao po pitanju izbora? Da li ce kod svaba ili nama
naprijed rejal

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMovac » 26 okt 2017, 13:26

Sveti je napisao/la:Pa je li se izjasnjavao po pitanju izbora? Da li ce kod svaba ili nama
Mali jeste talenat i nama bi bas legao. Ali nema on kvalitet za svaba. Pogledaj Pulisica koji ke isto godiste kao i Burnic. Malo i mladji cini mi se par mjeseci. Jedan igra vec sad drugu sezonu standardno za BVB, cak je jedan od nosilaca igre. Dok Burnic jos dobija minute na kapaljku u dosta slabijem Stutgartu. Naravno treba ga cim prije kaparisati, i ubaciti u U21 repku. Nama ce valjat ako u buducnosti dostigne i Besicev nivo iz najboljih dana. Da je kako Toljana privolit. Dobro bi legao na desnom beku. Simic je prije 2 godine bio aktuelan, ali je odbio jer je htio igrati U21 EP sa Ceskom. Ali nije rekao definitivno ne, tj da ne zeli nikako igrati za nas. A mi smo u ovom trenutku jaci od Ceske. Tako da bi ga mogli maznut.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DeeWa » 26 okt 2017, 14:20

TMovac je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Pa je li se izjasnjavao po pitanju izbora? Da li ce kod svaba ili nama
Mali jeste talenat i nama bi bas legao. Ali nema on kvalitet za svaba. Pogledaj Pulisica koji ke isto godiste kao i Burnic. Malo i mladji cini mi se par mjeseci. Jedan igra vec sad drugu sezonu standardno za BVB, cak je jedan od nosilaca igre. Dok Burnic jos dobija minute na kapaljku u dosta slabijem Stutgartu. Naravno treba ga cim prije kaparisati, i ubaciti u U21 repku. Nama ce valjat ako u buducnosti dostigne i Besicev nivo iz najboljih dana. Da je kako Toljana privolit. Dobro bi legao na desnom beku. Simic je prije 2 godine bio aktuelan, ali je odbio jer je htio igrati U21 EP sa Ceskom. Ali nije rekao definitivno ne, tj da ne zeli nikako igrati za nas. A mi smo u ovom trenutku jaci od Ceske. Tako da bi ga mogli maznut.
De mi reci kakve veze ima pulisic sa burnicem? Ali iskreno te pitam bez ikakve ljutnje. Prvo niti su slicna pozicija niti je puslici njemac niti ima njemacko drzavljanstvo tako da ne znam na sta aludiras?
Pulisic bi bio vec sigurno pozvan da odigra za njemacku neki nastup da je mogao i da je njemac. A sto se burnica tice covjek ima 19g covjece. Ne znam sta ocekujes? Igrao je u svim reprezentacijama njemacke, i sada je u u20 reprezentaciji.
Ni jedan kolasinac ne bi sigurno bio pozvan sa 19g kao sto i nije u njemacku a sad da moze bio bi sigurno pozvan. Da li bi bio standardan nije ni vazno, vazno je da bi nekad igrao.
Covjek ce sigurno napredovati i za 3-4g moze biti igracina a ne mora ali sigurno ce biti iznadprosjecan kako god i biti dobar za nase reprezentacije a nije iskljuceno da moze biti veliki igrac, to nikad ne znas, mozda nisu takva ocekivanja ali ko god igra sa 19g moze se barem nadati tome.
Dobijati i na kapaljku minute sa 19g ne znaci uopce da neces biti igracina.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 26 okt 2017, 14:57

DeeWa je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Pa je li se izjasnjavao po pitanju izbora? Da li ce kod svaba ili nama
Mali jeste talenat i nama bi bas legao. Ali nema on kvalitet za svaba. Pogledaj Pulisica koji ke isto godiste kao i Burnic. Malo i mladji cini mi se par mjeseci. Jedan igra vec sad drugu sezonu standardno za BVB, cak je jedan od nosilaca igre. Dok Burnic jos dobija minute na kapaljku u dosta slabijem Stutgartu. Naravno treba ga cim prije kaparisati, i ubaciti u U21 repku. Nama ce valjat ako u buducnosti dostigne i Besicev nivo iz najboljih dana. Da je kako Toljana privolit. Dobro bi legao na desnom beku. Simic je prije 2 godine bio aktuelan, ali je odbio jer je htio igrati U21 EP sa Ceskom. Ali nije rekao definitivno ne, tj da ne zeli nikako igrati za nas. A mi smo u ovom trenutku jaci od Ceske. Tako da bi ga mogli maznut.
De mi reci kakve veze ima pulisic sa burnicem? Ali iskreno te pitam bez ikakve ljutnje. Prvo niti su slicna pozicija niti je puslici njemac niti ima njemacko drzavljanstvo tako da ne znam na sta aludiras?
Pulisic bi bio vec sigurno pozvan da odigra za njemacku neki nastup da je mogao i da je njemac. A sto se burnica tice covjek ima 19g covjece. Ne znam sta ocekujes? Igrao je u svim reprezentacijama njemacke, i sada je u u20 reprezentaciji.
Ni jedan kolasinac ne bi sigurno bio pozvan sa 19g kao sto i nije u njemacku a sad da moze bio bi sigurno pozvan. Da li bi bio standardan nije ni vazno, vazno je da bi nekad igrao.
Covjek ce sigurno napredovati i za 3-4g moze biti igracina a ne mora ali sigurno ce biti iznadprosjecan kako god i biti dobar za nase reprezentacije a nije iskljuceno da moze biti veliki igrac, to nikad ne znas, mozda nisu takva ocekivanja ali ko god igra sa 19g moze se barem nadati tome.
Dobijati i na kapaljku minute sa 19g ne znaci uopce da neces biti igracina.
E svasta, Burnic u U21 a Jajalo u seniorsku ekipu.
Burnic bi sa stanjem u kojem je Muhamed trenutno bio prvi izbor na poziciji defanzivnog veznog.
Mali Simic me prijatno iznenadio. Kako pocisti Dzeksona u onoj situaciji u 16 metara kao da je Visca u pitanju. Rekao bih i da je poprilicno brz a momak jos u U21. Svaka cast.
Dva igraca koja bi mogla dobro napredovati u buducnosti i sa kojima bi trebalo sto prije dogovoriti
promjenu dresa. DB je i dalje prioritet.
Sehic je jucer odigrao cijelu utakmicu u kupu i sve sto mogu reci da je brz kao metak i tehnicki potkovan. Rijec je takodjer o mladom igracu ali se ne razvija onako kako bi trebao da bi ga uzeli kao ozbiljnu soluciju za reprezentaciju. Kozulj je potpuno nestao i nevjerovatno je kako je tako spor igrac mogao biti jedna od zvijezda BiH PL. Tesko da ce od njega ista biti.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 26 okt 2017, 15:11

Prije dvije godine (kada je bio prikljucen seniorima na pripremnim utakmicama), Burnic je vazio za jednog od najvecih njemackih talenata. Mislim da se nije razvijao onako kako se ocekivalo, ali daleko od toga da nije veliki talenat.
Nazalost,cini mi se da je jos jedan od igraca kojem je svestranost usporila napredovanje. Njegova prirodna pozicija, na kojoj najvise daje je DM, a u BVB je debitovao na stoperu, u reprezentaciji je igrao sve osim centarfora i golmana, sada u Stuttgartu je igrao lijevog beka, stopera ...sve u svemu, najmanje je igrao DM , na kom je najjaci.
Sto se tice Njemacke, on trenutno nije u kombinacijama ni za U21, a kamoli za seniore. Nama bi mogao biti od velike koristi, sto kazete, ako dostigne nivo Besica puna saka brade i nikakvo pozivanje u U21, njemu je mjesto u seniorima.

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMovac » 26 okt 2017, 15:35

DeeWa je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Pa je li se izjasnjavao po pitanju izbora? Da li ce kod svaba ili nama
Mali jeste talenat i nama bi bas legao. Ali nema on kvalitet za svaba. Pogledaj Pulisica koji ke isto godiste kao i Burnic. Malo i mladji cini mi se par mjeseci. Jedan igra vec sad drugu sezonu standardno za BVB, cak je jedan od nosilaca igre. Dok Burnic jos dobija minute na kapaljku u dosta slabijem Stutgartu. Naravno treba ga cim prije kaparisati, i ubaciti u U21 repku. Nama ce valjat ako u buducnosti dostigne i Besicev nivo iz najboljih dana. Da je kako Toljana privolit. Dobro bi legao na desnom beku. Simic je prije 2 godine bio aktuelan, ali je odbio jer je htio igrati U21 EP sa Ceskom. Ali nije rekao definitivno ne, tj da ne zeli nikako igrati za nas. A mi smo u ovom trenutku jaci od Ceske. Tako da bi ga mogli maznut.
De mi reci kakve veze ima pulisic sa burnicem? Ali iskreno te pitam bez ikakve ljutnje. Prvo niti su slicna pozicija niti je puslici njemac niti ima njemacko drzavljanstvo tako da ne znam na sta aludiras?
Pulisic bi bio vec sigurno pozvan da odigra za njemacku neki nastup da je mogao i da je njemac. A sto se burnica tice covjek ima 19g covjece. Ne znam sta ocekujes? Igrao je u svim reprezentacijama njemacke, i sada je u u20 reprezentaciji.
Ni jedan kolasinac ne bi sigurno bio pozvan sa 19g kao sto i nije u njemacku a sad da moze bio bi sigurno pozvan. Da li bi bio standardan nije ni vazno, vazno je da bi nekad igrao.
Covjek ce sigurno napredovati i za 3-4g moze biti igracina a ne mora ali sigurno ce biti iznadprosjecan kako god i biti dobar za nase reprezentacije a nije iskljuceno da moze biti veliki igrac, to nikad ne znas, mozda nisu takva ocekivanja ali ko god igra sa 19g moze se barem nadati tome.
Dobijati i na kapaljku minute sa 19g ne znaci uopce da neces biti igracina.
Nisam ni rekao da je Pulisic Nijemac, niti da igraju istu poziciju. Govorim o dva devetnaestogodisnjaka, koja su imala iste sanse i uvjete za razvoj u istom klubu. Jedan je maksimalno iskoristio, dokazao se i sada igra vec drugu seniorsku sezonu u klubu. Dok drugi jos uvijek nije napravio u potpunosti prelaz iz juniorskog u seniroski fudbal. Nijemci se sigurno ne libe dati sansu igracu od 18-19 godina ukoliko to kvalitetom zasluzi. Nijemci svake godine izbacuju igrace kvalitete Burnica, ali ce samo oni koji se pokazu kao Pulisic dobiti sansu za nesto vise. Naravno to ne znaci da Burnic nece vremenom postati igracina. Ali tesko da ce ikada doci do seniorskog dresa Njemacke.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 26 okt 2017, 15:48

Naravno da ce Burnic igrat za nas, nije ni blizu kvaliteta za Elf.

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la pazzarac » 26 okt 2017, 16:01

DrFilgud je napisao/la:Prije dvije godine (kada je bio prikljucen seniorima na pripremnim utakmicama), Burnic je vazio za jednog od najvecih njemackih talenata. Mislim da se nije razvijao onako kako se ocekivalo, ali daleko od toga da nije veliki talenat.
Nazalost,cini mi se da je jos jedan od igraca kojem je svestranost usporila napredovanje. Njegova prirodna pozicija, na kojoj najvise daje je DM, a u BVB je debitovao na stoperu, u reprezentaciji je igrao sve osim centarfora i golmana, sada u Stuttgartu je igrao lijevog beka, stopera ...sve u svemu, najmanje je igrao DM , na kom je najjaci.
Sto se tice Njemacke, on trenutno nije u kombinacijama ni za U21, a kamoli za seniore. Nama bi mogao biti od velike koristi, sto kazete, ako dostigne nivo Besica puna saka brade i nikakvo pozivanje u U21, njemu je mjesto u seniorima.
sada u kupu je igao centralnog veznog i izgledao je dosta dobro ,odigrava sigurno i daje precizne pasove,ne panici,lijeva mu je jaca strana...fali mu jos malo više trke,agresivnosti ali on je još mlad i jos sazrijeva

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 26 okt 2017, 16:07

Vucevich je napisao/la:Naravno da ce Burnic igrat za nas, nije ni blizu kvaliteta za Elf.
Da, samo sto ne treba puno cekati. Burnic je igrac s velikim potencijalom, moze eksplodirati u narednih par mjeseci, pa da ga Njemci ovjere.
@pazzarac, vidio sam. Ako se ustali na toj poziciji, brzo ce napredovati.

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DeeWa » 26 okt 2017, 17:15

TMovac je napisao/la: Nisam ni rekao da je Pulisic Nijemac, niti da igraju istu poziciju. Govorim o dva devetnaestogodisnjaka, koja su imala iste sanse i uvjete za razvoj u istom klubu. Jedan je maksimalno iskoristio, dokazao se i sada igra vec drugu seniorsku sezonu u klubu. Dok drugi jos uvijek nije napravio u potpunosti prelaz iz juniorskog u seniroski fudbal. Nijemci se sigurno ne libe dati sansu igracu od 18-19 godina ukoliko to kvalitetom zasluzi. Nijemci svake godine izbacuju igrace kvalitete Burnica, ali ce samo oni koji se pokazu kao Pulisic dobiti sansu za nesto vise. Naravno to ne znaci da Burnic nece vremenom postati igracina. Ali tesko da ce ikada doci do seniorskog dresa Njemacke.
Druze ja taj stutgart iskreno ne znam detaljno ali koliko znam cini mi se da burnic u veznom redu izmedju ostalog ima konkurenciju u kapitenu stuttgarta. Naravno da je u takvim situacijama tesko se izboriti za poziciju.

Jel ti mislis da onaj Younes sto je zadnji put pozvan iz ajaxa za njemacku trenutno svjetska zvijezda i jedan od najboljih napadaca svijeta? Sa 24g ima 8 nastupa za ajax i samo jedan gol ove sezone a trebo bi biti dosta bolji jer je u dominantom klubu.

Druze jel to znaci da je Neuer levat jer je sa 23g tek zaigrao za reprezentaciju?
Da je diego costa levatina jer je sa 24 godine debitovo za reprezentaciju spanije?
Hummels je imao skoro 23 godine.
Rudy koji igra sad za bayern sa 24godine.
Jedan stindl im je pozvan prvi put sa 28g.
Sandro wagner sa 29g i tako dalje

Da igras sa 19g u reprezentaciji tako jakoj to znaci da si u top5 najboljih igraca svijeta na toj poziciji. Ne znam o cemu vi pricate stvarno. Niko nije rekao da ce Burnic biti top10 igraca svijeta ali moze izrasti u velikog igraca. Jel kolasinac bio standardan sa 19g u svom klubu? A jel mislis da ne bi bio sad u njemackoj repki ispred plattenharda? Sta je to taj platt bolji od kolasinca?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PrinceofVeresija » 28 okt 2017, 20:53

Hajradinović opet starter za Osijek...današnjom pobjedom izbijaju na drugo mjesto :thumbup:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.