Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
bhsport
Postovi: 11290
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la bhsport » 27 maj 2015, 11:06

Iskren je napisao/la: video mislim prije par mjeseci bez golova Zenitu,Amkaru,asistencija i sl. Pa eto usput malo uporedi ove svoje sa videom pozdrav !
Jel se ti iskreno zezas sa svima ovdje, stavio si highlightse cijele karijere Harisa Handzica, koji je bio veliki talenat ali svojim radom i ponasanjem nikad nije imao kontinuitet u karijeri. U poljskoj je bio odlican jedno vrijeme pa potonuo pa povratak u Sarajevo gdje nije imao mjesta pa Borac pa je sada u Rusiji krenuo od pocetka i nije lose, ali da je u nekoj TOP formi, daleko od toga.
Ako nastavi ovako zasluzuje da se uzme u obzir, ali da je neka nepravda sto nije pozvan protiv Izraelaca, daleko od toga.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Iskren
Postovi: 473
Pridružen/a: 06 dec 2011, 17:57
Lokacija: B I H
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Iskren » 27 maj 2015, 11:09

bhsport je napisao/la:
Iskren je napisao/la: video mislim prije par mjeseci bez golova Zenitu,Amkaru,asistencija i sl. Pa eto usput malo uporedi ove svoje sa videom pozdrav !
Jel se ti iskreno zezas sa svima ovdje, stavio si highlightse cijele karijere Harisa Handzica, koji je bio veliki talenat ali svojim radom i ponasanjem nikad nije imao kontinuitet u karijeri. U poljskoj je bio odlican jedno vrijeme pa potonuo pa povratak u Sarajevo gdje nije imao mjesta pa Borac pa je sada u Rusiji krenuo od pocetka i nije lose, ali da je u nekoj TOP formi, daleko od toga.
Ako nastavi ovako zasluzuje da se uzme u obzir, ali da je neka nepravda sto nije pozvan protiv Izraelaca, daleko od toga.
Pozdrav !
Zadnja izmjena: Iskren, dana/u 27 maj 2015, 13:29, ukupno mijenjano 1 put.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 27 maj 2015, 11:30

Ma ovo je vise trolanje , nego lobiranje. :roll:
Kako koji bivsi ili sadasnji igrac Sarajeva odigra dvije dobre utakmice, krene silovanje i trolanje o pozovu u reprezentaciju.
Sada je Handzic aktuelan, jucer je bio Suljic, Delac, Duljevic je do prije dva mjeseca bio ispred Lulica, Cimirot bolji od Besica, Radovac...
Ima li ijedan igrac Sarajeva, koji ima nase papire, da nije za reprezentacije? Fakat ih treba ignorisati
Zadnja izmjena: SjeverniVjetar, dana/u 27 maj 2015, 11:43, ukupno mijenjano 1 put.

Ammare
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ammare » 27 maj 2015, 11:43

Pise Haris sa tog profila. Vise je nego ocigledno! Ili neki rod!
Pa znate li za pricu kad je Haris presao u Lech. I pitali mu starog sto ti ono ne igra mali (Haris)?
On im rekao: ma gura trener nekog Lewandowskog.

Mozete tu pricu provjeriti u komsiluku mu ;)
Allez

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 27 maj 2015, 11:47

SjeverniVjetar je napisao/la:Ma ovo je vise trolanje , nego lobiranje. :roll:
Kako koji bivsi ili sadasnji igrac Sarajeva odigra dvije dobre utakmice, krene silovanje i trolanje o pozovu u reprezentaciju.
Sada je Handzic aktuelan, jucer je bio Suljic, Delac, Duljevic je do prije dva mjeseca bio ispred Lulica, Cimirot bolji od Besica, Radovac...
Ima li ijedan igrac Sarajeva, koji ima nase papire, da nije za reprezentacije? Fakat ih treba ignorisati
Jedna stvar me care bas interesira, kakav je tebi Cimirot igrac i bi li ga ti pozvao u repku. Cini mi se da ima spirita u njemu.

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Željooooo » 27 maj 2015, 11:51

Ammare je napisao/la:Pise Haris sa tog profila.
Ili Hare ili neki član njegove porodice, moguće i neki blizak prijatelj. Šalje mi čovjek u pp video da gledam poteze tog fudbalskog velemajstora :lol:
Još mi napisa da mi Osim dovede Ahmetovića u Želju, valjda zato što sam ga uporedio sa Haretom, govori još da su za Handžića culi i Rahimić, Blatnjak, Krunić itd, i da mi je krivo na Hareta zato što sam Željovac :facepalm: Ovo što radi doticni je trolanje i zaslužuje ban. Handžić treba u kontinuitetu da odigra par sezona da bi mogao uopšte da misli o tome da se nađe na širem spisku reprezentacije, a ne zabio gol Zenitu i odmah zaslužuje da igra za reprezentaciju..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 27 maj 2015, 12:42

dubrovnik je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Ma ovo je vise trolanje , nego lobiranje. :roll:
Kako koji bivsi ili sadasnji igrac Sarajeva odigra dvije dobre utakmice, krene silovanje i trolanje o pozovu u reprezentaciju.
Sada je Handzic aktuelan, jucer je bio Suljic, Delac, Duljevic je do prije dva mjeseca bio ispred Lulica, Cimirot bolji od Besica, Radovac...
Ima li ijedan igrac Sarajeva, koji ima nase papire, da nije za reprezentacije? Fakat ih treba ignorisati
Jedna stvar me care bas interesira, kakav je tebi Cimirot igrac i bi li ga ti pozvao u repku. Cini mi se da ima spirita u njemu.
Gledao sam ga vise pita, sto je najvaznije, ima brzinu, ima i tehnike i lucidnosti ali mu treba barem godina vani da bi "postao" igrac. Bljesne , pa nestane, vjerovatno nema ni motiv da se dokazuje i igra ovdje.
On treba ici Suljicevim ili Viscinim stopama, nije vise mlad, sta vise 23 godine su ozbiljne godine. Sarajevo na njemu nece napraviti veliki posao ali je jedan od rijetkih koji bi mogao napraviti iskorak , poput Visce.
Gurati ga u prvih 11 reprezentacije, cak i u prvih dvadesetak je nerealno.Recimo da je igrac u krugu od 25, prije svega jer je domaci proizvod.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Elegant » 27 maj 2015, 13:07

Ima materijala u igracima PL BiH, ali za prvih 11. nisu, jedino da uđu u igru zadnjih 10. minuta kad imamo rezultat i kontrolisemo utakmicu. Ali i to je tesko je poznavaju nasu repku tih zadnjih 10. min je kriticno za nas tad smo skloni greskama.

Da se oni hoce prodati preko repke u jace timove pa da tamo napreduju. Cimirot, Radovac, Memija, Bajic. :thumbup:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Ammare
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ammare » 27 maj 2015, 13:41

Željooooo je napisao/la:
Ammare je napisao/la:Pise Haris sa tog profila.
Ili Hare ili neki član njegove porodice, moguće i neki blizak prijatelj. Šalje mi čovjek u pp video da gledam poteze tog fudbalskog velemajstora :lol:
Još mi napisa da mi Osim dovede Ahmetovića u Želju, valjda zato što sam ga uporedio sa Haretom, govori još da su za Handžića culi i Rahimić, Blatnjak, Krunić itd, i da mi je krivo na Hareta zato što sam Željovac :facepalm: Ovo što radi doticni je trolanje i zaslužuje ban. Handžić treba u kontinuitetu da odigra par sezona da bi mogao uopšte da misli o tome da se nađe na širem spisku reprezentacije, a ne zabio gol Zenitu i odmah zaslužuje da igra za reprezentaciju..
I meni Hare salje pp :lol: :lol:
Allez

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Head » 27 maj 2015, 13:44

Matej Delač je svojim odbranama i prije svega ponašanjem na terenu, ali i van njega, za kratko vrijeme postao jedan od najvećih ljubimaca koševske publike.
Golman Chelseaja je od drugog dijela sezone na posudbi u Sarajevu i po drugi put je došao na naš najveći stadion, nakon ne baš uspješne prošlogodišnje epizode. Ipak, od prvog trena bilo je jasno da je ovoga puta stigao mnogo ''hladnije glave'', koncentrisaniji, spreman da potvrdi sve ono što su prepoznali u Chelseaju, te da je istinsko pojačanje za Bordo tim, koji se kolo prije kraja Premijer lige nalazi na pragu titule prvaka Bosne i Hercegovine.

Ukoliko se to desi, Matej Delač će svakako biti jedan od najzaslužnijih za osvajanje šampionske titule o čemu svjedoči i statistika. Odlični golman je na dosadašnjih 13 ligaških mečeva koje je branio čak u deset navrata sačuvao svoju mrežu netaknutom što je podatak vrijedan svake pažnje i pohvale. Iako su mnogi stručnjaci složni da je odbrana najslabiji dio tima sa Koševa, pa čak iako statistika govori suprotno tome, Delač je izvanrednim intervencijama u ključnim trenucima često davao dodatni impuls ekipi i apsolutno je najvažnija karika u posljednjoj liniji, po svemu sudeći novog prvaka Bosne i Hercegovine.

Računajući i nastup u revanš meču četvrtfinala Kupa BiH protiv Borca u Banjoj Luci u kojoj je Sarajevo slavilo sa 0:1, Delač ove polusezone od 14 utakmica u kojima je branio u čak njih 11 nije primio pogodak i na ovome bi mu pozavidjeli i mnogo čuveniji golmani. Ukupno, u tom periodu primio je samo pet golova i to po dva od Slavije i Veleža, te jedan od Čelika.

Matej nije primio gol ni u posljednja četiri meča (360 minuta op.a.) Premijer lige, ali pored rekordnih brojki koje će ostaviti po okončanju sezone, Delač je oduševio svojim karakterom i postao je veliki ljubimac pristalica Sarajeva. Po prirodi miran i tih, mladi golman je u nekoliko navrata znao zdušno proslaviti pobjede svoga tima što su znali prepoznati i aplauzima nagraditi navijači koševskog ligaša. Van terena je dokazani humanitarac i skoman momak iako je zvanično član jednog od najvećih evropskih timova.

Delač se s punim pravom u posljednje vrijeme dovodio u vezu sa nastupom za reprezentaciju BiH, pa će biti zanimljivo vidjeti da li će se selektor Baždarević sa svojim saradnicima odlučiti uputiti pozivu golmanu čiji ostanak na Koševu i naredne sezone prizivaju navijači FK Sarajevo.
1946

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 27 maj 2015, 13:48

:bih:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Virtu4l » 27 maj 2015, 13:48

Šta mu je sa putovnicom?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Head » 27 maj 2015, 13:51

Virtu4l je napisao/la:Šta mu je sa putovnicom?
Domaci je, rodjen u G. Vakufu, u Sarajevu prijavljen kao domaci igrac.
1946

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Virtu4l » 27 maj 2015, 13:55

Je li mu još uvijek san da postane prvi golman Hrvatske, ili se nešto u međuvremenu promijenilo?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 27 maj 2015, 13:56

:bih:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Head » 27 maj 2015, 13:57

Virtu4l je napisao/la:Je li mu još uvijek san da postane prvi golman Hrvatske, ili se nešto u međuvremenu promijenilo?
Mislis vratar. :hmmmmm:
1946

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Volvic » 27 maj 2015, 14:18

Hare, de i meni posalji koji PP. :D

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 27 maj 2015, 14:19

Neka Delac promijeni drzavljanstvo , izvadi pasos, dokaze se i ceka. Od njega su bolji Sehic, Buric, treba poraditi na Hadzikicu, Husicu koji su talenti. Delac se nije moga nametnuti Holandiji, Portugalu, Ceskoj, Hrvatskoj, Srbiji, zavrsio je u BHPL , a sada bi ga u reprezentaciju BiH :crazy: Isti oni za koje je Cimirot bolji od Besica :lol:
Udje li Delac u bilo kakve ozbiljne kombinacije po pitanju reprezentacije, dok se ne dokaze, to ce biti klasicni klupsko-menadzerski marifetluci i veliki minus Mesi !
Zadnja izmjena: SjeverniVjetar, dana/u 27 maj 2015, 14:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 27 maj 2015, 14:23

Tako je. :bih:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la bagra » 27 maj 2015, 16:58

SjeverniVjetar je napisao/la:Neka Delac promijeni drzavljanstvo , izvadi pasos, dokaze se i ceka. Od njega su bolji Sehic, Buric, treba poraditi na Hadzikicu, Husicu koji su talenti. Delac se nije moga nametnuti Holandiji, Portugalu, Ceskoj, Hrvatskoj, Srbiji, zavrsio je u BHPL , a sada bi ga u reprezentaciju BiH :crazy: Isti oni za koje je Cimirot bolji od Besica :lol:
Udje li Delac u bilo kakve ozbiljne kombinacije po pitanju reprezentacije, dok se ne dokaze, to ce biti klasicni klupsko-menadzerski marifetluci i veliki minus Mesi !
Bravo majstore
Limvo Likce

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.