Sejad Salihovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

e.d.
Postovi: 41
Pridružen/a: 25 okt 2008, 14:41
Kontakt:

Sejad Salihovic

Post Postao/la e.d. » 07 nov 2008, 02:16

neznam dali ima vec ekstra tema za naseg Seju, nisam nista mogo naci, pa tako reko da otvorim jednu temu na njegovo ime...Ako mogu Muslimovic i Ibisevic imati svoju temu, onda zasto nebi mogao i Sejo!

Mi svi znamo kakav je igracina Sejo, ali da bi ovde imali fin start na cast njegove teme, evo vam nesto za citanje...za mal da bude nas drugi igrac posle Hasana koji zaigra u velicanstvenom Klubu:

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... rn-ab.html

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Lovac » 07 nov 2008, 04:00

Sve je to ok, samo kad bi mi svi mogli razumiti sta pise na ovoj stranici, al nema veze..GO SEJO ;)
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

e.d.
Postovi: 41
Pridružen/a: 25 okt 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la e.d. » 07 nov 2008, 04:36

Lovac je napisao/la:Sve je to ok, samo kad bi mi svi mogli razumiti sta pise na ovoj stranici, al nema veze..GO SEJO ;)
Uli Hoeneß i Klinsmann gledali tekmu izmedzu Hoffenheima i valjda Karlsruhe-a!
Dan kasnije, nakon sto je se Sejo odlucio da ostane u Hoffenheimu i nakon sto je prihvatio ponudu za produzivanje ugovora, dosla je ponuda od bayerna! Ma da Sejo jos nije bio podpiso, ipak je drzo svoju rijec i valjda prekucer podpiso za Hoffenheim...
...ali nije to jos gotova prica..Bayern njega ako bude stvarno htjeo onda ce sigurno na zimu poslati jaku ponudu, jer mislim da nije Bayernu bas toliko stalo do para :)
...druga stvar je: protiv Karlsruhe-a je Vedo Ibisevic igro fenomenalno...ko zna ko zna, sta se tu svasta moze desiti...mozda on uradi to, sto Sejo nije uradio!

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Lovac » 07 nov 2008, 04:46

e.d. je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Sve je to ok, samo kad bi mi svi mogli razumiti sta pise na ovoj stranici, al nema veze..GO SEJO ;)
Uli Hoeneß i Klinsmann gledali tekmu izmedzu Hoffenheima i valjda Karlsruhe-a!
Dan kasnije, nakon sto je se Sejo odlucio da ostane u Hoffenheimu i nakon sto je prihvatio ponudu za produzivanje ugovora, dosla je ponuda od bayerna! Ma da Sejo jos nije bio podpiso, ipak je drzo svoju rijec i valjda prekucer podpiso za Hoffenheim...
...ali nije to jos gotova prica..Bayern njega ako bude stvarno htjeo onda ce sigurno na zimu poslati jaku ponudu, jer mislim da nije Bayernu bas toliko stalo do para :)
...druga stvar je: protiv Karlsruhe-a je Vedo Ibisevic igro fenomenalno...ko zna ko zna, sta se tu svasta moze desiti...mozda on uradi to, sto Sejo nije uradio!
Svaka cast ;)
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la calcio » 07 nov 2008, 11:48

e.d. je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Sve je to ok, samo kad bi mi svi mogli razumiti sta pise na ovoj stranici, al nema veze..GO SEJO ;)
Uli Hoeneß i Klinsmann gledali tekmu izmedzu Hoffenheima i valjda Karlsruhe-a!
Dan kasnije, nakon sto je se Sejo odlucio da ostane u Hoffenheimu i nakon sto je prihvatio ponudu za produzivanje ugovora, dosla je ponuda od bayerna! Ma da Sejo jos nije bio podpiso, ipak je drzo svoju rijec i valjda prekucer podpiso za Hoffenheim...
...ali nije to jos gotova prica..Bayern njega ako bude stvarno htjeo onda ce sigurno na zimu poslati jaku ponudu, jer mislim da nije Bayernu bas toliko stalo do para :)
...druga stvar je: protiv Karlsruhe-a je Vedo Ibisevic igro fenomenalno...ko zna ko zna, sta se tu svasta moze desiti...mozda on uradi to, sto Sejo nije uradio!
Bayernu fali kreativnosti na sredini, ako ih je odbio Sejad ja im preporucujem Stilica ili Misimovica (ali njega vec poznaju i valjda su shvatili da su pogrijesili sto su ga pustili) ;)

izet fazlinovic
Postovi: 221
Pridružen/a: 02 okt 2008, 12:35
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la izet fazlinovic » 13 nov 2008, 21:05

Sejo je u onom Glasajnu za najboljog Igraca, koji moze izvest Slobodnjake na prvom Mjestu pred Del Pierra, Michael Ballack-a i Riquelma.

I tude nije nista slagano, i kada su pretezno glasali Bosance za njega :D

Avatar
Zagor
Postovi: 5498
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Zagor » 13 nov 2008, 21:09

* Sejad Salihović
62.00%

* Alessandro Del Piero
17.00%
* Juninho
13.00%
* Andrea Pirlo
5.00%
* Juan Roman Riquelme
2.00%
* Michael Ballack
1.00%


hehe :D Samo Naprijed !
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

starmo76
Postovi: 261
Pridružen/a: 08 nov 2008, 01:49
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la starmo76 » 13 nov 2008, 21:34

nije istina da je najbolji al eto drago mi je zbog toga sto je jedan od najboljih.delpiero je mnogo bolji u slobodnjacima sto jest jest.a da ne kazem za beckama,ronalda etc.smijesno..

Avatar
Zagor
Postovi: 5498
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Zagor » 13 nov 2008, 21:39

starmo76 je napisao/la:nije istina da je najbolji al eto drago mi je zbog toga sto je jedan od najboljih.delpiero je mnogo bolji u slobodnjacima sto jest jest.a da ne kazem za beckama,ronalda etc.smijesno..
Možda, al sad je trenutno Sejo ! :ugeek:
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

BHFanaticos_
Postovi: 83
Pridružen/a: 12 nov 2008, 20:44
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la BHFanaticos_ » 13 nov 2008, 22:00

e.d. je napisao/la:neznam dali ima vec ekstra tema za naseg Seju, nisam nista mogo naci, pa tako reko da otvorim jednu temu na njegovo ime...Ako mogu Muslimovic i Ibisevic imati svoju temu, onda zasto nebi mogao i Sejo!

Mi svi znamo kakav je igracina Sejo, ali da bi ovde imali fin start na cast njegove teme, evo vam nesto za citanje...za mal da bude nas drugi igrac posle Hasana koji zaigra u velicanstvenom Klubu:

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... rn-ab.html
on je vec igrac kao Hasan iz najboljih dana u Bayernu!! a sta ce jos biti kasnije ????
T r i V j e r e J e d n a N a c i j a !!!

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Tarik14 » 14 nov 2008, 00:16

Ako bog da, doce dan kada ce fudbalski svijet svatiti da su bosanci majstori u nogometu. ;)

Avatar
E.D
Postovi: 120
Pridružen/a: 04 sep 2008, 16:18
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la E.D » 14 nov 2008, 09:19

Tarik14 je napisao/la:Ako bog da, doce dan kada ce fudbalski svijet svatiti da su bosanci majstori u nogometu. ;)
nismo vala nogometna sila, sto jest jest. Imamo par finih pojedinaca i to je to..majstorija ti je kad ti imas u jednom ciklusu 14-16 prilicno slicno DOBRIH nogometasa, koji imaju taj kvalitet..mi to realno receno nemamo ali imat cemo ako bog da jednog dana...trenutno pokraj Salihovica imamo, za mene, jos 8 igraca koju imaju tu neku evropsku klasu (Hasagic, Spahic, Papac, Pjanic, Misimovic, Ibisevic, Muslimovic, Dzeko)..znaci fali nam jos par :)

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Lovac » 14 nov 2008, 10:56

E.D je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:Ako bog da, doce dan kada ce fudbalski svijet svatiti da su bosanci majstori u nogometu. ;)
nismo vala nogometna sila, sto jest jest. Imamo par finih pojedinaca i to je to..majstorija ti je kad ti imas u jednom ciklusu 14-16 prilicno slicno DOBRIH nogometasa, koji imaju taj kvalitet..mi to realno receno nemamo ali imat cemo ako bog da jednog dana...trenutno pokraj Salihovica imamo, za mene, jos 8 igraca koju imaju tu neku evropsku klasu (Hasagic, Spahic, Papac, Pjanic, Misimovic, Ibisevic, Muslimovic, Dzeko)..znaci fali nam jos par :)
Bit ce i mali Stilic dobar siguran sam, tu je i Vladavic ako se proda ove sezone u neki jaci klub siguran sam da ce se i on dokazat..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
E.D
Postovi: 120
Pridružen/a: 04 sep 2008, 16:18
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la E.D » 14 nov 2008, 11:37

Lovac je napisao/la:
E.D je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:Ako bog da, doce dan kada ce fudbalski svijet svatiti da su bosanci majstori u nogometu. ;)
nismo vala nogometna sila, sto jest jest. Imamo par finih pojedinaca i to je to..majstorija ti je kad ti imas u jednom ciklusu 14-16 prilicno slicno DOBRIH nogometasa, koji imaju taj kvalitet..mi to realno receno nemamo ali imat cemo ako bog da jednog dana...trenutno pokraj Salihovica imamo, za mene, jos 8 igraca koju imaju tu neku evropsku klasu (Hasagic, Spahic, Papac, Pjanic, Misimovic, Ibisevic, Muslimovic, Dzeko)..znaci fali nam jos par :)
Bit ce i mali Stilic dobar siguran sam, tu je i Vladavic ako se proda ove sezone u neki jaci klub siguran sam da ce se i on dokazat..
to za vladavica neznam, nekad mi se svidza a nekad lose igra..vidjecemo, ali sugrno da ima potencijala za nekog boljeg kluba...a upravu si 100% sto se tice stilica..njega sam zaboravio..on je vec sada pravo kvalitetan igrac a za 2-3 godine bice stvarno klasa od igraca..siguran sam u to! IPAK, trenutno smo jos jedna prosjecna repka, nismo jos u tom krugu majstorskih zemalja, ali nadam se da cemo upasti u taj krug narednih par godina!

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Lovac » 14 nov 2008, 11:40

E.D je napisao/la:
to za vladavica neznam, nekad mi se svidza a nekad lose igra..vidjecemo, ali sugrno da ima potencijala za nekog boljeg kluba...a upravu si 100% sto se tice stilica..njega sam zaboravio..on je vec sada pravo kvalitetan igrac a za 2-3 godine bice stvarno klasa od igraca..siguran sam u to! IPAK, trenutno smo jos jedna prosjecna repka, nismo jos u tom krugu majstorskih zemalja, ali nadam se da cemo upasti u taj krug narednih par godina!
ma sigurno da smo u ovom momentu jos prosjecna repka, ali kad skontas svi ovi nabrojani igraci su mladji od 27 godina, neki i puno mladi recimo Dzeko 22, Ibisevic 24, Salihovic 23, Stilic 21, Pjanic 19. Ja isto mislim da cemo u buducnosti imati respektabilnu reprezentaciju.
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Butmiran » 14 nov 2008, 15:17

Glasajte za Seju.Trenutno ubjedljivo vodi.
http://www.goal.com/de/Sondaggi.aspx?Id ... 2147482327
Ovo je takmicenje za najboljeg izvodaca slobodnih udaraca.
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

KRALJ
Postovi: 35
Pridružen/a: 20 okt 2008, 11:52
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la KRALJ » 14 nov 2008, 15:24

nama je problem sto nam izlaze samo napadaci i vezni ofanzivni nama treba dobrih odbrambenih igraca pored spahica u odbrani je mrtva kapa

izet fazlinovic
Postovi: 221
Pridružen/a: 02 okt 2008, 12:35
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la izet fazlinovic » 14 nov 2008, 18:30

Ko od vas zna gdje zivi Sejo?

Cuo sam da je preselio u jedan mali grad kod Frankfurta?

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la amerosm » 14 nov 2008, 18:34

nama je problem sto nam izlaze samo napadaci i vezni ofanzivni nama treba dobrih odbrambenih igraca pored spahica u odbrani je mrtva kapa
Potpuno si upravu. Svaka cast ovim igracima ali kao sto to Njemci i Italijani kazu, napad dobija utakmice, a odbrana dobija prvestva.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bistrikboy » 14 nov 2008, 19:16

Sejad Salihović
76.00%
najteze je proizvesti jakog odbrambenog,razlog tome je i unaprijedjena metodika na treningu za odbrambene koju mi jos ni priblizno nismo uveli a u hrvatskoj su je tek dinamo i hajduk uveli,za srbiju ne znam,balkan ce generalno u buducnosti imati problema sa odbranom jer kasnimo u razvoju i primjeni modernih metoda treninga :?
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, Imajednabrigada, Karambeu i 27 gostiju.