Sejad Salihovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la harishp » 01 sep 2014, 20:59

Željooooo je napisao/la:Hare,ja ne pratim i nisam svjestan koji je to kriterij po kojem je on naš najbolji veznjak poslije Pjanića,al odgovori mi argumentovano,ako znaš šta to znači ?
Kad igrac godinama bude jedan od najboljih igraca u svom timu koji eto slucajno opet godinama igra u pa opet slucajno u jednoj od najboljih liga svijeta.Ti pored svega toga trazis argumentaciju :roll:
I da,da opet ne zajozis da nije pruzao igre kakve su se ocekivale,argumentacija koju ti izricito trazis je opet napisan u mom predzadnjem postu
Nego koja je tvoja argumentacija da jedan takav igrac po tvom ne bude fakticki uopste pozvan u repku.
Mi to k'o fol Njemacka,provjerene lavove imamo.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Goalgetter » 01 sep 2014, 21:00

Da ide po zeljama forumasa, videci kako tjeraju svakog reprezentativca, ostali bi izgleda samo Begovic, Pjanic i Dzeko. Svakog bi otjerali. :hmmmm:

Poceli su sa Sejom, uskoro ocekujem i tjeranje Vede iz repke.

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la adoo11 » 01 sep 2014, 21:04

Goalgetter je napisao/la:Da ide po zeljama forumasa, videci kako tjeraju svakog reprezentativca, ostali bi izgleda samo Begovic, Pjanic i Dzeko. Svakog bi otjerali. :hmmmm:

Poceli su sa Sejom, uskoro ocekujem i tjeranje Vede iz repke.
Ni ta trojica nisu sigurna kad su forumasi u pitanju :kafa:
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la gost » 01 sep 2014, 21:04

Goalgetter je napisao/la:Da ide po zeljama forumasa, videci kako tjeraju svakog reprezentativca, ostali bi izgleda samo Begovic, Pjanic i Dzeko. Svakog bi otjerali. :hmmmm:

Poceli su sa Sejom, uskoro ocekujem i tjeranje Vede iz repke.
Misliš da bi Džeko ostao ? Sumnjam druže,sumnjam....

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Goalgetter » 01 sep 2014, 21:05

I to sto kazete, i Dzeki se opasno klima stolica. :rol:

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Rusilac » 01 sep 2014, 22:00

Željooooo je napisao/la:
Rusilac je napisao/la:Smijesno je reci da Salihovic nema mjesta u reprezentaciji.I to govori kakvi smo mi ljudi i kakve kriterije imamo i kakve gluposti smo u stanju lupiti.
Salihovic je najbolji nas veznjak poslije Pjanica.Bolji je od Medunjanina,Susica,Prcica za citavu klasu,od Susica za tri.
Na zalost,opet ce morati zrtvovati sebe na neprirodnoj poziciji,kao i kroz citavu reprezentativnu karijeru a raznorazni strucnjaci ce mu se na tome zahvaliti na ovakav nacin :oops:
Po kojem to kriteriju je Salihović naš drugi najbolji veznjak?,po formi? po igrama za repku ? zadnju dobru partiju za reprezentaciju je pružio prije 5 godina i Medunjanin i Prcic su bolji trenutno od njega,kao i Vrancic..
Po kvalitetu,po karijeri,po cijenu,po ligi u kojoj je dugo godina ime koje se respektuje,pa ako hoces i po reprezentativnoj karijeri je dao vise od ovih nabrojanih igraca.
Uporedi njih svu trojicu zajedno,njihove karijere,njihove cijene,njihovu popularnost u fudbalskom svijetu sa njim neces dobiti tu klasu.I od Vrancica je bolji za klasu,sad za sad.
Smanjite malo dozivljaje.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Ajax » 13 sep 2014, 13:38

Salihovic je zadnju utakmicu odigrao 20 minuta kada mu je propao transfer u Hull. Mogao bi da pocne od pocetka ovu utakmicu protiv Wolfsburga a za Bicakcica se zna naravno. :hmmmmm: :kafa:

:bih: :bih:

mikki21
Postovi: 764
Pridružen/a: 25 apr 2012, 12:48
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la mikki21 » 13 sep 2014, 13:57

harishp je napisao/la:
Željooooo je napisao/la:Hare,ja ne pratim i nisam svjestan koji je to kriterij po kojem je on naš najbolji veznjak poslije Pjanića,al odgovori mi argumentovano,ako znaš šta to znači ?
Kad igrac godinama bude jedan od najboljih igraca u svom timu koji eto slucajno opet godinama igra u pa opet slucajno u jednoj od najboljih liga svijeta.Ti pored svega toga trazis argumentaciju :roll:
I da,da opet ne zajozis da nije pruzao igre kakve su se ocekivale,argumentacija koju ti izricito trazis je opet napisan u mom predzadnjem postu
Nego koja je tvoja argumentacija da jedan takav igrac po tvom ne bude fakticki uopste pozvan u repku.
Mi to k'o fol Njemacka,provjerene lavove imamo.
slazem se, sejo je dosta za ove godine dao repki i gledaj cuda 2-3 puta je samo tokom svi ovi godina odigrao na svojoj poziciji u vezi, vecinom je zrtvovan za ekipu i pokrivao je tog lijevog beka jer je borben, nesto sto mu svakako nije prirodna pozicija! da se ja pitam sejo bi meni igrao uz besica na zadnjem veznom u formaciji 4-2-3-1 ali da je on taj sa slobodom da ide naprijed dok bi muha odradjivao veliki dio posla defanzivno! normalno sve to kad se kolasinac vrati i pokrije lijevog beka! do tad bi sejo idalje trbao pokrivat lijevog beka jer jednostavno nemamo druge solucije u nedostatku kolasinca a sejo i lulic kad zajedno igraju po toj lijevoj strani dobro kombinuju prema naprijed a bogami i zatvore prema nazad!

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Sheyi » 13 sep 2014, 14:39

Igra :opaopa:

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Ajax » 13 sep 2014, 14:40

Kao sto sam i napisao Salihovic je ocekivano starter danas. Sada mi jos manje jasno zasto momak nije mogao igrati protiv jednog Kipra :roll: :roll: Cuj nije standardan a nije igrao jednu ipo utakmicu od pocetka jer ga klub nije zelio prodati u Hull. Drugu je odigrao 20 minuta a trecu vec statrer. I po cemu to dugogodisnji starter Hoffenhema ne igra standarno za svoj klub ??
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 13 sep 2014, 14:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Goalgetter » 13 sep 2014, 14:41

Ko sto rece Safet, da moze, rijesio bi se nekih igraca u reprezentaciji, a jasno ko dan da je medju njima i Sejo. Ta ce nam iskusni igrac sa 29 koji moze igrati lijevog beka, lijevo krilo i zadnjeg veznog, te igra u Bundesligi. :kafa:

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Ajax » 13 sep 2014, 14:45

Goalgetter je napisao/la:Ko sto rece Safet, da moze, rijesio bi se nekih igraca u reprezentaciji, a jasno ko dan da je medju njima i Sejo. Ta ce nam iskusni igrac sa 29 koji moze igrati lijevog beka, lijevo krilo i zadnjeg veznog, te igra u Bundesligi. :kafa:
Igra u losoj ligi za los klub i nije standaran. :shh: :shh:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Goalgetter » 13 sep 2014, 14:45

Ajax je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Ko sto rece Safet, da moze, rijesio bi se nekih igraca u reprezentaciji, a jasno ko dan da je medju njima i Sejo. Ta ce nam iskusni igrac sa 29 koji moze igrati lijevog beka, lijevo krilo i zadnjeg veznog, te igra u Bundesligi. :kafa:
Igra u losoj ligi za los klub i nije standaran. :shh: :shh:
:plac:

Mada, realno, Sejo je zadnjih utakmica jako los u repci, ili je povrijedjen, ili lose odigra, ali covjece kad nemamo boljeg, ne vidim zasto ga Safet pegla po klupi, a ubacuje bolide umjesto njega.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Ajax » 13 sep 2014, 14:51

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Avatar
zgembo89
Postovi: 4882
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la zgembo89 » 13 sep 2014, 14:55

Goalgetter je napisao/la:
Ajax je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Ko sto rece Safet, da moze, rijesio bi se nekih igraca u reprezentaciji, a jasno ko dan da je medju njima i Sejo. Ta ce nam iskusni igrac sa 29 koji moze igrati lijevog beka, lijevo krilo i zadnjeg veznog, te igra u Bundesligi. :kafa:
Igra u losoj ligi za los klub i nije standaran. :shh: :shh:
:plac:

Mada, realno, Sejo je zadnjih utakmica jako los u repci, ili je povrijedjen, ili lose odigra, ali covjece kad nemamo boljeg, ne vidim zasto ga Safet pegla po klupi, a ubacuje bolide umjesto njega.
:thumbup: ja kad god sam ga gledao za Hoff prosle sezone zapitam se jel to taj igrac drasticna razlika u rep. je nekako smotan i truntav ne znam na kojoj bi poziciji mogao dati maksimum

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Virtu4l » 13 sep 2014, 14:56

Kod Seje je fascinantno što mu ne treba mnogo da se namjesti na udarac, samo je potegne iz koljena.
Evribadi sej Željo
Željoooo

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bhfanatic14 » 13 sep 2014, 14:56

Sejo majstor u prvih 11 Hoffenheima danas !!! Susicu smetljaru odlazi,lopove bezobrazni !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Ajax » 13 sep 2014, 14:57

zgembo89 je napisao/la: :thumbup: ja kad god sam ga gledao za Hoff prosle sezone zapitam se jel to taj igrac drasticna razlika u rep. je nekako smotan i truntav ne znam na kojoj bi poziciji mogao dati maksimum
Na Lulicevoj ( krilo ) to i danas igra. A ako je Lulic u formi onda na beku bar dok nema Kolasinca. Jasno ko dan. Mada kod Papeta se nikad ne zna njemu je i Lulic bek.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 13 sep 2014, 15:01, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Donnie Darko » 13 sep 2014, 14:58

Ajax je napisao/la:Sada mi jos manje jasno zasto momak nije mogao igrati protiv jednog Kipra :roll: :roll:
slika

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Nerminovic » 13 sep 2014, 15:02

Ne treba vam...Salihovic je uvijek bio nula od igraca kad igra za repku. Totalno druga prica kad igra u klubu. :kafa:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], boatenkk, L-Train i 31 gost.