Sejad Salihovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

SREBRENICA
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 dec 2008, 20:14
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la SREBRENICA » 09 dec 2008, 20:28

JA ZNAM DA JE SALIHOVIC VRHUNSKI IGRAC ALI ZNAM JOS NESTO ZNAM DA TRENER HOFF TREBA ICI PSIHIJATRU STO GA NESTAVLJA U PRVU POSTAVU

bubooty
Postovi: 287
Pridružen/a: 09 dec 2008, 21:43
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bubooty » 09 dec 2008, 21:46

njemu nije konkurencija weis nego obasi...po mom misljenju salihovic je bolji i od obasija i od dembe ba...

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 09 dec 2008, 22:47

bistrikboy je napisao/la:kao prvo Henes nije trener bayerna, akao drugo sve sto je rejao o hoffenheimu i bayernu je tacno 8-)
stvarno?

Hoenesova prepotencija mi je odavno odvratna,nikada nije znao postovati protivnicku ekipu,a nacin na koji je hoffenheim ismijao je apsurdan, svako zna da je bayern najuspjesniji njemacki tim, svi znamo da je hoffenheim bukvalno do prije 4 godine bio amaterski tim,niko stvarno ne zna sta je hoffenheim cekao od 1899. godine i slicno.
Nadam se, sta vise, prizeljkujem da mu se to obije o glavu.
Il regno del Diavolo!

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 09 dec 2008, 22:51

Lovac je napisao/la:
saiko1 je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Jedna stvar vezana za Seju i to sto nije poceo protiv Bayerna, on igra vise napadacki fudbal znaci blizi je protivnickom golu, a Ragnick nije mogao riskirati s tim, jer Bayern je Bayern i nije mogao riskirati toliko da protiv njih igra napadacki fudbal, tako da je Sejo ostao na klupi a Weis dobio priliku..
slazem se sa tobom ali ovo nije prvi put da ga ji ostavijo na klupi.
Pa ruku na srce sejo je strasan igrac ali i onaj Ba i Obasi su isto strasni igraci i sigurno kad jedan od njih dvojice ne bi igrao da bi Sejo bio u prvom planu, a ovaj Weis je nedavno dobio poziv za repku njemacku, a oni normalno guraju "svoje" ali opet Weis isto nije los igrac..
Stvar je u tome sto taj weis izigrava muhu zumzaru veliki radijus kretanja ali njegovi ubacaji su katastrofalni.
Moras biti majstorcina da uhvatis tu njegovu loptu nasuprot salihage koji gadza u trepavicu i lijevi ili desni clanak
noge.O sutevima sa distance je iluzorno govoriti pa svaki njegov slobodni udarac je pola gola.
ako nastavi forsirati weisa naustrb Salihovica i njihove repke.
hoffenhaim ni kup uefa nece vidjeti.To je i budali jasno.
Definitivno weis je najveci promasaj elfa i Hoffenhaima,sto rece jedan sa foruma zuji ko hitna po terenu :lol:
Da Low nije begenisao weisa ovaj ni minute u igri nebi imao :roll:
Obasi,ba su savim drugi tipovi igraca za neupucene.

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 09 dec 2008, 23:21

Obasi je sasvim drugi tip igraca od Salihovica, al je zato Weiss isti? Objasni mi logiku tu? Defansivni vezni, razarac, a Salihovic ofanzivni vezni ili krilo? Ako si gledao BAREM jednu utakmicu Hoffenheima ,onako malo detaljnije kad bi pogledao, nastranu begenisanje "nasih" igraca, vidio bi koliki zapravo posao obavlja Weiss. Takvi se igraci danas traze, napad dobija utakmice, ali odbrana osvaja prvenstva...
Il regno del Diavolo!

armin dju
Postovi: 1165
Pridružen/a: 09 dec 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la armin dju » 09 dec 2008, 23:35

bubooty je napisao/la:njemu nije konkurencija weis nego obasi...po mom misljenju salihovic je bolji i od obasija i od dembe ba...
daj ba treba bit realan obasi je mashina od cojka, a sejo je ipak covjek od poteza i u tome teba tražiti razlog što ga onaj glavonja drži na klupi. ko fol joker. al protiv bayerna je stvarno kasno ušo što jest jest

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 09 dec 2008, 23:48

Diavolo je napisao/la:Obasi je sasvim drugi tip igraca od Salihovica, al je zato Weiss isti? Objasni mi logiku tu? Defansivni vezni, razarac, a Salihovic ofanzivni vezni ili krilo? Ako si gledao BAREM jednu utakmicu Hoffenheima ,onako malo detaljnije kad bi pogledao, nastranu begenisanje "nasih" igraca, vidio bi koliki zapravo posao obavlja Weiss. Takvi se igraci danas traze, napad dobija utakmice, ali odbrana osvaja prvenstva...
Evo ti objasnjenje Weis dok je sijedio na klupi zasluzenoj tada je i salihovic igrao kompletnu tekmu.
Odbrana osvaja prvenstva :roll: vidjelo se u mecu sa Bajernom :lol: sa ovom budalom ni premier ligu nece osvojiti.
Defanziva je dobra i bez tog kloca a tek sa Salihovicem napad sa tri spica dolazi do izrazaja i cista logika napadima neutralisu njihov napad tako da u velikim slucajevima ostali odbrambeni igraci otanu bez posla a kamoli smetalo Weis ko je gledao tekmu protiv HSV kad Weis nije bio u igri HSV skoro nije imao nijednu sansu u cijelom mecu.
Posao Weisa da je bude glavno smetalo u ekipi i to je fakat.
Nema tu begenisanja ni drugih ljubavi.
Cinjenice su bitne.Cetiri gola osam asistencija i tone napada i golova koji su pocinjali od Salihovica.Sta mislis kolika bi bila cifra da je igrao svih 90 minuta a ne ili ,,ulazi ili izlazi.
Tu postoje i ocijene igraca Weis nije ni blizu salihovica sta mislis zasto :twisted:
Weis tusi igru jer ogranicen igrac,trci i bori se ali kad je neka akcija u vecini mozes ga ebati :roll:
I JOS JEDNA STVAR SALIHOVIC JE SAM UVEO HOFFU U DRUGU LIGU,NJEGOVOM ZASLUGOM NAJVECOM OCIJENJEN KAO NAJBOLJI IGRAC U CIJELOJ DRUGOJ LIGI I NAJVISE ASISTENCIJA ZNACI ODVEO IH I U PRVU LIGU I OPET SADA SU NA PRVOJ POZICIJI SALIHOVIC OPET JEDAN OD NAJBOLJIH OCIJENJENIH IGRACA OSAM ASISTENCIJA I CETIRI GOLA NI OBASI NI BA DVA GOLA NEBI DALI STO SE WEISA TICE :roll:
Bajern je trazio Salihovica ane weisa ili Obasija ili mozda Ba-u.
Ali nas narod da je mozda sad u Njemackoj repci bio bi Tito za ,,ove nase kriticare na forumu,, :evil:
znam ja nas,**** nas :roll:
To je i budali jasno :roll:
Zadnja izmjena: sukisp, dana/u 09 dec 2008, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la CheGuevara » 09 dec 2008, 23:49

sukisp je napisao/la: Stvar je u tome sto taj weis izigrava muhu zumzaru veliki radijus kretanja ali njegovi ubacaji su katastrofalni.
Moras biti majstorcina da uhvatis tu njegovu loptu nasuprot salihage koji gadza u trepavicu i lijevi ili desni clanak
noge.O sutevima sa distance je iluzorno govoriti pa svaki njegov slobodni udarac je pola gola.
ako nastavi forsirati weisa naustrb Salihovica i njihove repke.
hoffenhaim ni kup uefa nece vidjeti.To je i budali jasno.
Definitivno weis je najveci promasaj elfa i Hoffenhaima,sto rece jedan sa foruma zuji ko hitna po terenu :lol:
Da Low nije begenisao weisa ovaj ni minute u igri nebi imao :roll:
Obasi,ba su savim drugi tipovi igraca za neupucene.
Hoffenheim igra sa 3 spica, pa je tu jos jedan carlos eduardo koji je ofenzivan i slican tip salihovicu..kad igras tako ofanzivno, naravno da trebas i imati defanzivne igrace..a to su jedan luiz gustavo, a i jedan weis, koji je trkaca masina! nazalost za nas, sto se tice veznog reda, hoffenheim ima zbog te formacije 4-3-3 jedan luksuzni problem..a to je da jedan dobar vezni uvijek odpada..to znaci za nas, dok god se bude igralo sa 3 spica, salihovic ce se morati da bori za to jedno od ta tri mjesta..a njegov glavni protivnik je u mojim ocima carlos eduardo..on je u petak slabo odigrao protiv bayerna, gubio lopte na driblinzima, gubio duele jedan na jedan...umjesto njega je trebao davno Sejad uci..ali et nije..nadajmo se da ce Ragnick skontati neke stvari i za vikend protiv schalke-a poceti sa Salihom umjesto Eduarda!!Vidjecemo...

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 10 dec 2008, 00:01

CheGuevara je napisao/la:
sukisp je napisao/la: Stvar je u tome sto taj weis izigrava muhu zumzaru veliki radijus kretanja ali njegovi ubacaji su katastrofalni.
Moras biti majstorcina da uhvatis tu njegovu loptu nasuprot salihage koji gadza u trepavicu i lijevi ili desni clanak
noge.O sutevima sa distance je iluzorno govoriti pa svaki njegov slobodni udarac je pola gola.
ako nastavi forsirati weisa naustrb Salihovica i njihove repke.
hoffenhaim ni kup uefa nece vidjeti.To je i budali jasno.
Definitivno weis je najveci promasaj elfa i Hoffenhaima,sto rece jedan sa foruma zuji ko hitna po terenu :lol:
Da Low nije begenisao weisa ovaj ni minute u igri nebi imao :roll:
Obasi,ba su savim drugi tipovi igraca za neupucene.
Hoffenheim igra sa 3 spica, pa je tu jos jedan carlos eduardo koji je ofenzivan i slican tip salihovicu..kad igras tako ofanzivno, naravno da trebas i imati defanzivne igrace..a to su jedan luiz gustavo, a i jedan weis, koji je trkaca masina! nazalost za nas, sto se tice veznog reda, hoffenheim ima zbog te formacije 4-3-3 jedan luksuzni problem..a to je da jedan dobar vezni uvijek odpada..to znaci za nas, dok god se bude igralo sa 3 spica, salihovic ce se morati da bori za to jedno od ta tri mjesta..a njegov glavni protivnik je u mojim ocima carlos eduardo..on je u petak slabo odigrao protiv bayerna, gubio lopte na driblinzima, gubio duele jedan na jedan...umjesto njega je trebao davno Sejad uci..ali et nije..nadajmo se da ce Ragnick skontati neke stvari i za vikend protiv schalke-a poceti sa Salihom umjesto Eduarda!!Vidjecemo...
Pogresno..... izbaci Weisa ubaci Salihovica ono ostalo ostavi kako jeste i Hoffa osvja BL.Zar je to tako komplikovano :roll:

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 10 dec 2008, 00:02

Utakmica protiv Bajerna... Napad pobjedio... sta sam ja tu pogresno rekao da se ti ismijavas? uzmi na hiljade primjera,najveci primjer je AC Milan, Real sa Capellom itd...stvarno mi u tome ne mozes soliti pamet...
I nastavljas da uporedjujes Salihovica i Weissa... I laiku i budali je jasno da im uloge u timu nisu iste. Weiss nije tu da dijeli asistencije i daje golove, ako ti je kriterij to,onda si stvarno promasio...
"Defanziva je dobra i bez tog kloca a tek sa Salihovicem napad sa tri spica dolazi do izrazaja i cista logika napadima neutralisu njihov napad tako da u velikim slucajevima ostali odbrambeni igraci otanu bez posla a kamoli smetalo Weis ko je gledao tekmu protiv HSV kad Weis nije bio u igri HSV skoro nije imao nijednu sansu u cijelom mecu."
Vrati malo film i detaljnije proanaliziraj takticke zamisli i igru koju preferira Ragnick,eto uzmi si za zadacu da dobro pogledas kako je Ragnick sa Stuttgartom pobjedjivao Bayern,ili sa Hanoverom,Schalkeom,svejedno,to je tema o kojoj svi danas pricaju, barem su pricali prije proslog petka. Presing na svojoj polovici donio je prevagu, te losa igra HSV-a u napadu i sjajna igra Comppera i Jaisllea . Takodjer, Hoffenheim ne igra nikad sa tri spica, Obasi nije spic igrac, kao ni Ba, iako je ovaj zadnji sezonu u "cvajti" proveo u napadu. 4-3-3 , Obasi i Ba su krilni igraci koji kupe loptu na centru igralista i zajedno sa Eduardom organiziraju napad.
*Obasia prati Chelsea, Ba je odavno na meti Werdera(tajno) i nekoliko Italijanskih ekipa
Il regno del Diavolo!

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 10 dec 2008, 00:13

Diavolo je napisao/la:Utakmica protiv Bajerna... Napad pobjedio... sta sam ja tu pogresno rekao da se ti ismijavas? uzmi na hiljade primjera,najveci primjer je AC Milan, Real sa Capellom itd...stvarno mi u tome ne mozes soliti pamet...
I nastavljas da uporedjujes Salihovica i Weissa... I laiku i budali je jasno da im uloge u timu nisu iste. Weiss nije tu da dijeli asistencije i daje golove, ako ti je kriterij to,onda si stvarno promasio...
"Defanziva je dobra i bez tog kloca a tek sa Salihovicem napad sa tri spica dolazi do izrazaja i cista logika napadima neutralisu njihov napad tako da u velikim slucajevima ostali odbrambeni igraci otanu bez posla a kamoli smetalo Weis ko je gledao tekmu protiv HSV kad Weis nije bio u igri HSV skoro nije imao nijednu sansu u cijelom mecu."
Vrati malo film i detaljnije proanaliziraj takticke zamisli i igru koju preferira Ragnick,eto uzmi si za zadacu da dobro pogledas kako je Ragnick sa Stuttgartom pobjedjivao Bayern,ili sa Hanoverom,Schalkeom,svejedno,to je tema o kojoj svi danas pricaju, barem su pricali prije proslog petka. Presing na svojoj polovici donio je prevagu, te losa igra HSV-a u napadu i sjajna igra Comppera i Jaisllea . Takodjer, Hoffenheim ne igra nikad sa tri spica, Obasi nije spic igrac, kao ni Ba, iako je ovaj zadnji sezonu u "cvajti" proveo u napadu. 4-3-3 , Obasi i Ba su krilni igraci koji kupe loptu na centru igralista i zajedno sa Eduardom organiziraju napad.
*Obasia prati Chelsea, Ba je odavno na meti Werdera(tajno) i nekoliko Italijanskih ekipa
Apsolutno netacno u svim njemackim novinama izjestajima kad Ba,Vedo i Obasi igraju crno na bijelo pise u napadu broj TRI.To sto se obasi ponekad vrati na sredinu ili kao krilni pa sta i ibisevic ponekad to ucini kao i Ba ali cinjenica je da su u vecini slucaja sve trojica u spicu.
nego sta je tvoja furka :roll: svi su bolji nego Salihovic jeli :roll:
Jadno i zalosno ako ides na taj fazon,ali nesto bih i volio da Salihovic zakuva sa ragnickom i bas ono momacki zasijedi na klupi a minutaza da bude minimalna.
tada ni ti tvoji Weisovi,ni Celzijevi obasijevci a ni Ba koji nakon dvije godine tri njemacke rijeci ne zna koliko je bistar :roll: nece izvaditi iz krize i mnogo losijih rezultata kao sa Salihovicem to je definitivno.

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 10 dec 2008, 00:22

pa naravno da pise broj tri i ja sam napisao 4-3-3 ?
Razlika je sto se Vedo vrati samo u slucaju kontre na preko 30 metara od protivnickog gola, Obasi i Ba dolaze na centar u svakom napadu,zato nisu spic igraci kao sto ti kazes.
Ne znam sto mi pripisujes da ja Salihovica omalovazavam ili nesto drugo? Nije njemu mjesto umjesto Weissa,nego umjesto Eduarda ili Baa.
Ba ne zna progovoriti njemacki nakon 3 godine tamo i odma ne valja ko igrac, a meni kazes da su mi kriteriji jadni? Koja kriza covjece ?




* Odo spavati,glava me boli
Il regno del Diavolo!

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 10 dec 2008, 00:28

Diavolo je napisao/la:pa naravno da pise broj tri i ja sam napisao 4-3-3 ?
Razlika je sto se Vedo vrati samo u slucaju kontre na preko 30 metara od protivnickog gola, Obasi i Ba dolaze na centar u svakom napadu,zato nisu spic igraci kao sto ti kazes.
Ne znam sto mi pripisujes da ja Salihovica omalovazavam ili nesto drugo? Nije njemu mjesto umjesto Weissa,nego umjesto Eduarda ili Baa.
Ba ne zna progovoriti njemacki nakon 3 godine tamo i odma ne valja ko igrac, a meni kazes da su mi kriteriji jadni? Koja kriza covjece ?




* Odo spavati,glava me boli
:D 8-) ;) Simpaticno da onda zakopamo ratnu sijekiru ako smo je i uopste iskopali :mrgreen:
BTW nebitno da li ce Eduardo ili mozda Ba na mijesto Weisa ali cinjenica je da dok god se Weis bude forsirao samo moze doci do pada u rezultatima Hoffe ,barem za mene :roll:

bubooty
Postovi: 287
Pridružen/a: 09 dec 2008, 21:43
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bubooty » 10 dec 2008, 00:33

obasi jeste masina ali mislim da je salihovic bolji...no nema veze...hofenhaim igra 4-3-3 formaciju a kad se branis ta formacija prelazi u 4-5-1 jer se krila vracaju u sredinu...nece valjda 3ca cekat loptu...kad vedo dobije loptu demba ba obasi ili salihovic kad igra se brzo otvore tj sve trojica su brzi ili imaju zavidnu brzinu..vedin posao je da je primi gurne na stranu i otkrije se sho on sjajno radi...pogledajte da su bar 2/3 vedinih golova nakon centarsuta ili dobrog snalazenja u kaznenom prostoru nakon istih...tako da ta formacija onda izgleda efikasno a ne za razliku od ekipa poput cluja u ligi prvaka koji igraju isti tip igre a nemogu sanse stvorit...nemaju igrace za takvo nesto...

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la CheGuevara » 10 dec 2008, 09:51

Mislim da nije potrebno diskutovati ko je vazni..Obasi..Ba ili Weis...Obasi je daleko najbolji od njih i itekako potreban Hoffenheimu..Covjek nije samo trkacka masina nego ima i duel igru, dribling, tehniku..jednostavno klasa igraca! Ba je u zadnje vrijeme otanjio..ali je ipak jos uvijek dovoljno dobar..jos uvijek sam misljenja da Weis i Salihovic jednostavno neigraju istu ulogu u ekipi..Weis je defanzivni radnik, Salihovic je vise ofanziva i vise za kreativnost..zato ja jos uvijek mislim da je Salihovicov konkurent Carlos Eduardo, a ne Weis!

saiko1
Postovi: 116
Pridružen/a: 08 dec 2008, 12:00
Lokacija: SLO KOPER
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la saiko1 » 10 dec 2008, 14:27

Za Salihovica je bitno da ostane skoncentrisan i da ga to sve skupa ne demotivira.
A aBd čim prije novi klub,jer za takvog IGRAČINU svagdje ima bujruma.
ISTINA JE TU NEGDJE OKO NAS

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la secer » 10 dec 2008, 15:38



:D :D
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
Burberry
Postovi: 162
Pridružen/a: 02 nov 2008, 16:08
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Burberry » 11 dec 2008, 17:57

secer je napisao/la:

:D :D
hehe...prava bosanska djeca ! krv nije voda !

dura
Postovi: 6
Pridružen/a: 13 dec 2008, 18:55
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la dura » 13 dec 2008, 19:29

KONJ BI REKO KOBILI SE NADO.....Sejo je majstor,samo ne znam zasto trpi da sjedi na klupi u nekim utakmicama kao npr. protiv Bayerna-zato su i izgubili

Avatar
mone
Postovi: 615
Pridružen/a: 01 nov 2008, 19:54
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la mone » 14 dec 2008, 11:40

Prema najavama iz Njemačke, u početnom sastavu danas neće biti Sejada Salihovića, koji će ostati na klupi za rezervne igrače. Ipak, za očekivati je da Salihović u drugom poluvremenu uđe u igru, jer je u posljednje vrijeme upravo ulaskom s klupe znao unositi veliki preokret u trijumfima Hoffenheima.
:evil:

koji je vrag onom Ralfu cccc

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.