Sejad Salihovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

anem
Postovi: 38
Pridružen/a: 24 jun 2008, 15:53
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la anem » 14 dec 2008, 12:43

ove forume ne treba citati..covjek se bezze iznervira!!! kaze zasto salihovic trpi kllupu, pa zato jer je profesionalac! jeste bolji je igrac od Weisa, to svi znamo, al Ralf ima svoju viziju bas kako je neko pisao i ne treba se cuditi ako jos u nekim utakmicama Sejo bude "trpio" klupu!! i kakva su ovo raspravljanja jesu li Ba i Obasi napadaci, kaze neki krilni, pa jebote tri spica nece svi stajat na 16..uvijek je jedan u sredini, drugi lijevo, treci desno ,barem je to logicno j.b.ga fudbal... sta Henry igra u barsi, pa van Persie nekada klasicni napadaci zbog taktike moraju na krilo!!!!!!

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 14 dec 2008, 14:27

anem je napisao/la:ove forume ne treba citati..covjek se bezze iznervira!!! kaze zasto salihovic trpi kllupu, pa zato jer je profesionalac! jeste bolji je igrac od Weisa, to svi znamo, al Ralf ima svoju viziju bas kako je neko pisao i ne treba se cuditi ako jos u nekim utakmicama Sejo bude "trpio" klupu!! i kakva su ovo raspravljanja jesu li Ba i Obasi napadaci, kaze neki krilni, pa jebote tri spica nece svi stajat na 16..uvijek je jedan u sredini, drugi lijevo, treci desno ,barem je to logicno j.b.ga fudbal... sta Henry igra u barsi, pa van Persie nekada klasicni napadaci zbog taktike moraju na krilo!!!!!!
Ima viziju dok se hoffi to ne odlomi o glavu i naprave par kikseva kao bajer.Pokraj Bajerna to je isuvise velik luxuz.
Ne sto je Sead Bosnjo,ne sto igra u nasoj repci vjerujte mi da je ovakav tip igrac srbije ili Malija ostao bi pri svom.
Cinjenica je da kad Sead igra tad i Hoffa igra,tip je jedan od najbolje ocijenjenih igraca u BL,tip koji iz slobodnih bilo sa 17 ili 30 metara protrese protivnickog golmana da do kraja nemoze sebi doci 8-) tip koji ima 8 asistencija i plus iz njegovih akcija su padali i drugi golovi gdje nije bio asistent.
Cinjenica da je u 5-6 meceva ulazio kad su gubili ili je bilo nerijeseno i onda skoro svaki put bas on okrecao rezultat.
Ali Sead nije spic da bude joker nego veznjak iliti ,,krilas,, sto znaci da treba vremena da poslozi kockice u igri.
A ne na vrat na nos u zadnjih 20 minuta vadi iz gov,ana cijeli tim koji je zas,ro tih prvih 70 minuta.
To sto radi ragnick kostace ekipu i ulaska u kup uefa a kamoli bilo kakve sanse u borbi za titulu.
Misljenja sam da ragnick je samo jedan u nizu,tu postoji i Low selektor elfa.Jer forsiranjem weisa se istunbalo u ekipi i pobijede dolaze ulaskom Seje a ne zalaganjem weisa u odbrani ili sredini koji nije imao sekunde igre u ,,prijateljskom,,mecu elfa protiv Engleske.Sta mislite zasto :roll:
P.S Nismo izgleda samo mi koji imamo sarabu,mikelinija u repci :mrgreen:
P.S II ovo sto je napisano na oficijelnoj stranici S.S .ba da sead nece igrati vijerovatno nije tacno.naime carlos Edurado ima jaci grip i to znaci salihovic od prve minute.Opet weis izvukao svoj guz,ebo ga onaj ko ga forsira :roll:
sto bi rekao @Che trci ko da ga je bumbar ujeo za schupak :lol:

saiko1
Postovi: 116
Pridružen/a: 08 dec 2008, 12:00
Lokacija: SLO KOPER
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la saiko1 » 14 dec 2008, 19:43

na žalst Sejo nije odigrao dobro, ovo mu je bia dobra prilika da pokaže šta zna,
ali svi su podbacili tako da će ova utakmica biti već danas zaboravljena. :roll:
ISTINA JE TU NEGDJE OKO NAS

Avatar
mone
Postovi: 615
Pridružen/a: 01 nov 2008, 19:54
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la mone » 14 dec 2008, 20:38

šteta što mu ne uđe onaj iz slobodnjaka :cry:

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 14 dec 2008, 21:38

Sad realno, jel pokazao ista vise od prosjecnog na ovoj utakmici,sem slobodnog udarca i nekoliko dobrih ubacaja iz kornera i slobodnih?

Pomiri se stim da je Weis standardni prvotimac i da ce uvijek imati mjesta u ekipi,naustrb Salihovica ili bilo kog drugog,jer i da je Carlos Eduardo bio zdrav, Weis bi igrao. Ragnick i Low glupani, vas dvojca najpametniji, Ragnick vodi Hoff ,Low Njemačku, vas dvojca sjedite za kompjuterom u svom virtualnom svijetu i u najboljem slucaju osvajate prvenstva na on-line menagerima. Pa ko je lud ovdje?
Sreca njegova pa ga ujeo bumbar
Il regno del Diavolo!

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 14 dec 2008, 22:07

Diavolo je napisao/la:Sad realno, jel pokazao ista vise od prosjecnog na ovoj utakmici,sem slobodnog udarca i nekoliko dobrih ubacaja iz kornera i slobodnih?

Pomiri se stim da je Weis standardni prvotimac i da ce uvijek imati mjesta u ekipi,naustrb Salihovica ili bilo kog drugog,jer i da je Carlos Eduardo bio zdrav, Weis bi igrao. Ragnick i Low glupani, vas dvojca najpametniji, Ragnick vodi Hoff ,Low Njemačku, vas dvojca sjedite za kompjuterom u svom virtualnom svijetu i u najboljem slucaju osvajate prvenstva na on-line menagerima. Pa ko je lud ovdje?
Sreca njegova pa ga ujeo bumbar
:shock: Boumbara nisam te prepoznao :roll:
Ko je u Hoffenhaimu pokazao vise od prosijecnoga danas da nije Weis pa da se svi grohotom smijemo. :lol: :lol: :mrgreen:
P.S Nevijerovatno koji cinizam @Sejtaniavolo :evil: u tvom postu.
Lola jedva docekao da nije koja asistencija ili gol pao od strane seada pa da udari drvlje i kamenje.
Drugi put povedi svog Weisaru mozda budete jaci a i kod njega nema problema sa ruckama na loncu :roll:

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 14 dec 2008, 22:30

sukisp je napisao/la:
Diavolo je napisao/la:Sad realno, jel pokazao ista vise od prosjecnog na ovoj utakmici,sem slobodnog udarca i nekoliko dobrih ubacaja iz kornera i slobodnih?

Pomiri se stim da je Weis standardni prvotimac i da ce uvijek imati mjesta u ekipi,naustrb Salihovica ili bilo kog drugog,jer i da je Carlos Eduardo bio zdrav, Weis bi igrao. Ragnick i Low glupani, vas dvojca najpametniji, Ragnick vodi Hoff ,Low Njemačku, vas dvojca sjedite za kompjuterom u svom virtualnom svijetu i u najboljem slucaju osvajate prvenstva na on-line menagerima. Pa ko je lud ovdje?
Sreca njegova pa ga ujeo bumbar
:shock: Boumbara nisam te prepoznao :roll:
Ko je u Hoffenhaimu pokazao vise od prosijecnoga danas da nije Weis pa da se svi grohotom smijemo. :lol: :lol: :mrgreen:
Comper,Beck,Teber,Weis, segaci se dosutra,al svi oni su igrali bolje od Salihovica danas
Boumbara?
a sad trazi jos igraca koji su ujedom bumbara "uletili" u prvi tim i reprezentaciju :roll:
Il regno del Diavolo!

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 14 dec 2008, 22:33

sukisp je napisao/la:
Diavolo je napisao/la:Sad realno, jel pokazao ista vise od prosjecnog na ovoj utakmici,sem slobodnog udarca i nekoliko dobrih ubacaja iz kornera i slobodnih?

Pomiri se stim da je Weis standardni prvotimac i da ce uvijek imati mjesta u ekipi,naustrb Salihovica ili bilo kog drugog,jer i da je Carlos Eduardo bio zdrav, Weis bi igrao. Ragnick i Low glupani, vas dvojca najpametniji, Ragnick vodi Hoff ,Low Njemačku, vas dvojca sjedite za kompjuterom u svom virtualnom svijetu i u najboljem slucaju osvajate prvenstva na on-line menagerima. Pa ko je lud ovdje?
Sreca njegova pa ga ujeo bumbar
:shock: Boumbara nisam te prepoznao :roll:
Ko je u Hoffenhaimu pokazao vise od prosijecnoga danas da nije Weis pa da se svi grohotom smijemo. :lol: :lol: :mrgreen:
P.S Nevijerovatno koji cinizam @Sejtaniavolo :evil: u tvom postu.
Lola jedva docekao da nije koja asistencija ili gol pao od strane seada pa da udari drvlje i kamenje.
Drugi put povedi svog Weisaru mozda budete jaci a i kod njega nema problema sa ruckama na loncu :roll:

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 14 dec 2008, 22:40

Ne udaram ja na Seada, nego na tvoje "objektivno" misljenje. Sljedece polusezone pocni uporedjivati Compera i Salihovica, pa prosipaj pricu ko ima vise asistencija i golova, to bi bio logican nastavak tvoje serije.
Ujeo ga bumbar, ne otpada mu rucka, gdje ce mu kraj biti :mrgreen:

de Šuki matere ti...
Il regno del Diavolo!

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 14 dec 2008, 22:45

Diavolo je napisao/la:Ne udaram ja na Seada, nego na tvoje "objektivno" misljenje. Sljedece polusezone pocni uporedjivati Compera i Salihovica, pa prosipaj pricu ko ima vise asistencija i golova, to bi bio logican nastavak tvoje serije.
Ujeo ga bumbar, ne otpada mu rucka, gdje ce mu kraj biti :mrgreen:

de Šuki matere ti...
Sejtainovolo :mrgreen: :lol: :D objektivan sa svojim Weisom covijek odigrao utakmicu zivota i Hoffa zahvaljucujuci njemu osvojila titulu :roll: :lol: :lol:
Kraj mu je na ....pocetku ;)

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Diavolo » 14 dec 2008, 22:50

sukisp je napisao/la:
Diavolo je napisao/la:Ne udaram ja na Seada, nego na tvoje "objektivno" misljenje. Sljedece polusezone pocni uporedjivati Compera i Salihovica, pa prosipaj pricu ko ima vise asistencija i golova, to bi bio logican nastavak tvoje serije.
Ujeo ga bumbar, ne otpada mu rucka, gdje ce mu kraj biti :mrgreen:

de Šuki matere ti...
Sejtainovolo :mrgreen: :lol: :D objektivan sa svojim Weisom covijek odigrao utakmicu zivota i Hoffa zahvaljucujuci njemu osvojila titulu :roll: :lol: :lol:
Kraj mu je na ....pocetku ;)
I bice proglasen za igraca godine u Njemackoj,zajedno sa Salihovicem ,koji ce u posljednjim momentima za*ebati Messia u izboru FranceFootballa,te preci u LA Galaxy za nikad ne objavljenju svotu novca, da pravi drustvo Beksu 8-)
Il regno del Diavolo!

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la geronimo » 15 dec 2008, 00:07

Oglasio se Rangnick...kaze da Salihovicu bolje odgovara uloga jokera,pa ce ga ubuduce uvjek pustati zadnjih pola sata,kada se Weis umori! ;) :lol:
Sto ti je strucnjak...ccccc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Lovac » 15 dec 2008, 00:13

geronimo je napisao/la:Oglasio se Rangnick...kaze da Salihovicu bolje odgovara uloga jokera,pa ce ga ubuduce uvjek pustati zadnjih pola sata,kada se Weis umori! ;) :lol:
Sto ti je strucnjak...ccccc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kad se "oglasio" ??
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la geronimo » 15 dec 2008, 00:25

Ma jok jarane,zeza mala :lol: :lol: Ja se to malo nadovezao na ovu dvojicu strucnjaka gore. :roll:
Bice Sejo aBd standardan. 8-)
Vom Jäger zum Gejagten

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 15 dec 2008, 00:25

Lovac je napisao/la:
geronimo je napisao/la:Oglasio se Rangnick...kaze da Salihovicu bolje odgovara uloga jokera,pa ce ga ubuduce uvjek pustati zadnjih pola sata,kada se Weis umori! ;) :lol:
Sto ti je strucnjak...ccccc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kad se "oglasio" ??
maloprije bio kod gere na kahvi :mrgreen:

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 15 dec 2008, 00:26

geronimo je napisao/la:Ma jok jarane,zeza mala :lol: :lol: Ja se to malo nadovezao na ovu dvojicu strucnjaka gore. :roll:
Bice Sejo aBd standardan. 8-)
Jest ko i braco u juventusu :lol:

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la geronimo » 15 dec 2008, 00:40

Suki..Sukrija..ti unapred crno vidis :? Ako na bude u prvoj postavi Sejo...to je znaci razlog zasto je Suki osjedio :D ;)
E Ralfe sta radis coj'ku... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vom Jäger zum Gejagten

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 15 dec 2008, 00:41

Ma to je gero moj unazad a ne unaprijed :lol:
Ne dadne li vedo go jos u jednoj tekmi i njemu klupa slijedi.
Ralf je ti je zik........

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la CheGuevara » 15 dec 2008, 01:41

Evo da se i ja malo "pridruzim" toj konverzaciji :lol: Ja inace gledam objektivno, mislim da je to poznato...najbolji dokaz: Kad je Vedo Ibisevic zabijao non stop za Hoffenheim a u repki lose igrao, ja sam jedan od ne bas puno forumasa bio protiv toga da on igra u prvoj postavi!! :mrgreen:

Posto sam imao problema sa konekcijom u prvom poluvremenu, mogu samo pisati o onome, sto sam vidjeo ili primjetio u drugom!

Primjetio sam da nam je Vedo danas bio los..Nikako ga nije htjelo ali ipak mislim da mu nije bilo lahko..ipak je igroa protiv najjace odbrane u bundesligi..jos uz to vecinom bunker...mhm..nije problem..bice bolje i ako bog da na proljece ce dalje zabijati golove!!!

Primjetio sam da je Salihovic uz Becka bio najjaci pojedinac..Beck je probijao desnu stranu, Salihovic desnu..kasnije kad je usao Teber, pridruzio im je se u najbolju momcad...Danas Hoffenheim prilicno prosjecan, ali, jos jednom, po mojim misljenju je Sejo danas bio jedan od trojice najjacih!

Primjetio sam da je Weis danas bio neprimjetan! Protiv Bayerna mi je se dobro svidio, danas nije bio nesto ekstra..da je bio napisao bi, samo za tebe Diavolo ;), ali posto nije, nemogu...


Evo par podataka:

Salihovic:
Kontakta sa loptom: 104
Dodavanja: 73%
Sut na gol: 5
Nabacaja za sut na gol: 2
Duel igra: 76%

Weis:
Kontakta sa loptom: 68
Dodavanja: 70%
Sut na gol: 2
Nabacaja za sut na gol: 0
Duel igra: 57%


Mislim kad bi se uzela ova danasnja tekma u obzir, moze se reci da je Sejo zasluzio da igra prije Weisa! A naravno tu je i jedan Carlos Eduardo..koji jednu tekmu igra fenomenalno, drugu tekmu totalno podbaci..nebi ni on trebao da bude tako siguran clan u prvoj momcad ;)

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la sukisp » 15 dec 2008, 02:08

CheGuevara je napisao/la:Evo da se i ja malo "pridruzim" toj konverzaciji :lol: Ja inace gledam objektivno, mislim da je to poznato...najbolji dokaz: Kad je Vedo Ibisevic zabijao non stop za Hoffenheim a u repki lose igrao, ja sam jedan od ne bas puno forumasa bio protiv toga da on igra u prvoj postavi!! :mrgreen:

Posto sam imao problema sa konekcijom u prvom poluvremenu, mogu samo pisati o onome, sto sam vidjeo ili primjetio u drugom!

Primjetio sam da nam je Vedo danas bio los..Nikako ga nije htjelo ali ipak mislim da mu nije bilo lahko..ipak je igroa protiv najjace odbrane u bundesligi..jos uz to vecinom bunker...mhm..nije problem..bice bolje i ako bog da na proljece ce dalje zabijati golove!!!

Primjetio sam da je Salihovic uz Becka bio najjaci pojedinac..Beck je probijao desnu stranu, Salihovic desnu..kasnije kad je usao Teber, pridruzio im je se u najbolju momcad...Danas Hoffenheim prilicno prosjecan, ali, jos jednom, po mojim misljenju je Sejo danas bio jedan od trojice najjacih!

Primjetio sam da je Weis danas bio neprimjetan! Protiv Bayerna mi je se dobro svidio, danas nije bio nesto ekstra..da je bio napisao bi, samo za tebe Diavolo ;), ali posto nije, nemogu...


Evo par podataka:

Salihovic:
Kontakta sa loptom: 104
Dodavanja: 73%
Sut na gol: 5
Nabacaja za sut na gol: 2
Duel igra: 76%

Weis:
Kontakta sa loptom: 68
Dodavanja: 70%
Sut na gol: 2
Nabacaja za sut na gol: 0
Duel igra: 57%


Mislim kad bi se uzela ova danasnja tekma u obzir, moze se reci da je Sejo zasluzio da igra prije Weisa! A naravno tu je i jedan Carlos Eduardo..koji jednu tekmu igra fenomenalno, drugu tekmu totalno podbaci..nebi ni on trebao da bude tako siguran clan u prvoj momcad ;)
Sad si gotov kad ti se ,,kriticari,,navale na vrat ;) :mrgreen: :lol:
Sto se Vede tice u prvom poluvremenu je bio sasvim ok.Kao sto rece Schalke ima ubjedljivo najacu odbranu-barem tako igraju cijelu sezonu.Vedo nije bio kriv sto je imao indisponiranog Ba-u.Par puta mu je super zicere namijestao ali je ba momacki ukakio.
Salihovica su navikli da skoro svaku tekmu mora asistirati ili zabiti.Zato se naprimjer dzavolo kako rece ko biva weis je bio bolji.statistika je neumoljiva ali ,,kriticari,, ce opet naci neki razlog :roll:
Pogreska ralfa je da u prvom poluvremenu stavio Luisa Gustava na klupu ali je to odmah ispravio u drugom poluvremenu.
stvar u tome sto ti Eduarda mozda ne gotivis ali je u vecini radilica i dobro dodze Salihovicu kad napad kroje.
Obasi,Ba,ibisevic tada mogu da pocnu da melju kao sto su vecinom radili u jesenjskoj sezoni.
Vecina kaze da weis nije ista pozicija salihovica sto je i tacno.
Ali sam misljenja kad taj kloc nije u ekipi da su kudikamo opasniji.Jer napadom odbranu pojacavaju ;)
E sad Diavolo ozezi :mrgreen: ;)
P.S weis je za mene KLOC pa taman oteo Schvenistaigeru trijebu :mrgreen: :lol:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.