Sejad Salihovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bhfanatic14 » 11 nov 2014, 14:20

DragonGirl je napisao/la:Sejo danas na punom treningu sa timom :)

slika
Majstor :cool: Kako bi nam samo valjo ovaj momak,protiv Kipra da je igro kao sto bi kod svakog normalnog selektora to bio slucaj,imali bi sad 2boda vise na kontu ! Sejo vrati se,kad ode ovaj lopov :!: :!: :!:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la DragonGirl » 11 nov 2014, 14:48

Kako bi nam samo valjao i sad protiv Izraela, ali eto, povreda je povreda... :roll:

Avatar
Cartman
Postovi: 29473
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Cartman » 11 nov 2014, 15:12

Evo vidite da je mogao igrat. Ali ga Safet mucki tjera iz repke.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la adriano_leite » 11 nov 2014, 15:15

Cartman je napisao/la:Evo vidite da je mogao igrat. Ali ga Safet mucki tjera iz repke.
Zasto nije igrao proslo kolo za Hoffenheim ako je mogao igrati? Ti fkt ne mozes da prestanes s pisanjem gluposti...
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la jasmin10 » 11 nov 2014, 15:27

adriano_leite je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Evo vidite da je mogao igrat. Ali ga Safet mucki tjera iz repke.
Zasto nije igrao proslo kolo za Hoffenheim ako je mogao igrati? Ti fkt ne mozes da prestanes s pisanjem gluposti...
pa ni spahic nije bio spreman za belgiju, pa je igrao vec sljedece kolo. dakle, ako trenira punim intezitetom mogao je biti spreman za izrael. barem 20-ak minuta.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la adriano_leite » 11 nov 2014, 15:29

jasmin10 je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Evo vidite da je mogao igrat. Ali ga Safet mucki tjera iz repke.
Zasto nije igrao proslo kolo za Hoffenheim ako je mogao igrati? Ti fkt ne mozes da prestanes s pisanjem gluposti...
pa ni spahic nije bio spreman za belgiju, pa je igrao vec sljedece kolo. dakle, ako trenira punim intezitetom mogao je biti spreman za izrael. barem 20-ak minuta.
Spahic je igrao kolo prije Belgije, Salihovica nema ni na mapi zbog povrede...
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la DragonGirl » 11 nov 2014, 15:31

Kako piše na stranici Hoffenheima, danas je počeo trenirati i punim intenzitetom i sa timom, do sada su treninzi vjerovatno bili inidividualni.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la adriano_leite » 11 nov 2014, 15:33

DragonGirl je napisao/la:Kako piše na stranici Hoffenheima, danas je počeo trenirati i punim intenzitetom i sa timom, do sada su treninzi vjerovatno bili inidividualni.
Sto znaci da nije spreman za utakmicu. Mozda ce biti spreman nakon reprezentativne pauze, ali sada definitivno nije spreman. Ne znam sta je to toliko tesko priznati da je covjek nespreman i da je bio povrijedjen :? .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Cartman
Postovi: 29473
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Cartman » 11 nov 2014, 15:37

Spreman bi bio do nedjelje. Odma nakon SP su pocele price da ce ga Safet otjerat, sada se to i potvrdjuje.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la adriano_leite » 11 nov 2014, 15:40

Cartman je napisao/la:Spreman bi bio do nedjelje. Odma nakon SP su pocele price da ce ga Safet otjerat, sada se to i potvrdjuje.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Uvijek bude svakakvih prica, pitanje je samo u koje ce ko vjerovati. To da li bi bio spreman do nedjelje, price su za malu djecu. Lik je bio povrijedjen i nije uopste trenirao. Trebaju mu dvije sedmice da bude na 60% ili 70% onog sto je bio.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la DragonGirl » 11 nov 2014, 15:40

adriano_leite je napisao/la:
DragonGirl je napisao/la:Kako piše na stranici Hoffenheima, danas je počeo trenirati i punim intenzitetom i sa timom, do sada su treninzi vjerovatno bili inidividualni.
Sto znaci da nije spreman za utakmicu. Mozda ce biti spreman nakon reprezentativne pauze, ali sada definitivno nije spreman. Ne znam sta je to toliko tesko priznati da je covjek nespreman i da je bio povrijedjen :? .
Pa jesam li ja danas negdje napisala kako je spreman i kako treba igrati sada? Postavila sam sliku i ovu informaciju nevezano za utakmicu s Izraelom. Meni nije teško priznati jer su to činjenice: bio je povrijeđen, sada nije u potpunosti spreman, istoo tako protiv Kipra nije bio povrijeđen, ali da se ne vraćamo opet na istu diskusiju, jer nema smisla. ;)

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bhfanatic14 » 11 nov 2014, 15:42

Cartman je napisao/la:Spreman bi bio do nedjelje. Odma nakon SP su pocele price da ce ga Safet otjerat, sada se to i potvrdjuje.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Upravo tako,jer mislim da nije slucajno da odma nakon sapetovog spiska Sejo je poceo sa treninzima. Da nesta ne stima na toj relaciji je ocigledno :kafa: .. Sejo nam je vazniji od Safeta i uskoro se vraca u tim cim ode ovaj pokusaj od trenera. Da jos nadovezem,Sejo smeta Sapetu jer je kao Tino ljevak i igra sve pozicije koje i Sven pokriva :mrgreen: :crazy: Dobrodosli u Bosnu i Hercegovinu !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la adriano_leite » 11 nov 2014, 15:43

DragonGirl je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
DragonGirl je napisao/la:Kako piše na stranici Hoffenheima, danas je počeo trenirati i punim intenzitetom i sa timom, do sada su treninzi vjerovatno bili inidividualni.
Sto znaci da nije spreman za utakmicu. Mozda ce biti spreman nakon reprezentativne pauze, ali sada definitivno nije spreman. Ne znam sta je to toliko tesko priznati da je covjek nespreman i da je bio povrijedjen :? .
Pa jesam li ja danas negdje napisala kako je spreman i kako treba igrati sada? Postavila sam sliku i ovu informaciju nevezano za utakmicu s Izraelom. Meni nije teško priznati jer su to činjenice: bio je povrijeđen, sada nije u potpunosti spreman, istoo tako protiv Kipra nije bio povrijeđen, ali da se ne vraćamo opet na istu diskusiju, jer nema smisla. ;)
Eto, citaj komentare kako je Sejad spreman i za Izrael, ali ga Safet ne voli. Kada si postavila sliku i informaciju, objasni ljudima da mu je danas prvi trening, jer vidis kakve gluposti se pisu :D .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11762
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la AllGunsBlazing » 11 nov 2014, 16:06

Cuj logike, ako nije bio spreman za Hoffenheim onda nije ni za reprezentaciju, a razlika izmedju dvije utakmice 7 dana. Ako je danas poceo trenirati PUNIM intenzitetom znaci da je se oporavio. Mozda fizicki nije spreman za 90 minuta, ali je fizicki spreman da igra. I za sedam dana se mogao spremiti sa 60 minuta utakmice, opet nije izostao sa terena 5 mjeseci.
Celik!3,2,2.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la adriano_leite » 11 nov 2014, 16:36

AllGunsBlazing je napisao/la:Cuj logike, ako nije bio spreman za Hoffenheim onda nije ni za reprezentaciju, a razlika izmedju dvije utakmice 7 dana. Ako je danas poceo trenirati PUNIM intenzitetom znaci da je se oporavio. Mozda fizicki nije spreman za 90 minuta, ali je fizicki spreman da igra. I za sedam dana se mogao spremiti sa 60 minuta utakmice, opet nije izostao sa terena 5 mjeseci.
Jest spreman za 20 minuta i da se opet povrijedi...
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la DragonGirl » 11 nov 2014, 16:39

adriano_leite je napisao/la:Eto, citaj komentare kako je Sejad spreman i za Izrael, ali ga Safet ne voli. Kada si postavila sliku i informaciju, objasni ljudima da mu je danas prvi trening, jer vidis kakve gluposti se pisu :D .
Pa napisala sam već da mu je danas prvi trening PUNIM intenzitetom u prvom postu koji si citirao, a diskusija se nastavila i poslije toga, šta ja mogu.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11762
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la AllGunsBlazing » 11 nov 2014, 17:03

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Da kako da ne, zasto onda trenira PUNOM parom ako ce se tako lahko povrijediti? Terniras punom parom kad se potpuno oporavis, dakle kad si spreman za fudbal, tj. ozljeda je proslost. Jedini problem moze biti njegova kondicija, ali posto nije bio dugo povrijedjen sumnjam da je oslabio puno. Dakle covjek je spreman da igra utakmicu, a Safet ne racuna na njega.
Celik!3,2,2.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la adriano_leite » 11 nov 2014, 17:04

AllGunsBlazing je napisao/la::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Da kako da ne, zasto onda trenira PUNOM parom ako ce se tako lahko povrijediti? Terniras punom parom kad se potpuno oporavis, dakle kad si spreman za fudbal, tj. ozljeda je proslost. Jedini problem moze biti njegova kondicija, ali posto nije bio dugo povrijedjen sumnjam da je oslabio puno. Dakle covjek je spreman da igra utakmicu, a Safet ne racuna na njega.
Tako je, Pape zeli da ga otjera.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11762
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la AllGunsBlazing » 11 nov 2014, 17:09

Jesam li ja to rekao? Ja sam kazem da je Sejo jedno 70-80% spreman, da moze poceti igrati utakmicu, a zasto ga Safet ne poziva nije moja stvar.

Jedina cinjenica jeste da Safet uopste ne prati nase igrace, i da on nema pojma kad se koji vraca na teren ili sta se sa njima desava.
Celik!3,2,2.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la adriano_leite » 11 nov 2014, 20:17

AllGunsBlazing je napisao/la:Jesam li ja to rekao? Ja sam kazem da je Sejo jedno 70-80% spreman, da moze poceti igrati utakmicu, a zasto ga Safet ne poziva nije moja stvar.

Jedina cinjenica jeste da Safet uopste ne prati nase igrace, i da on nema pojma kad se koji vraca na teren ili sta se sa njima desava.
Naravno da ne prati, pratite eto vi, svakodnevno pratite nastupe nasih igraca, gledate ih preko streamova, Pape ne moze dobiti ni reprize utakmica niti moze gledati utakmice, jer je on u pecini i jer nema dodira sa svijetom oko sebe. Vi sve znate, Pape nista ne zna, tako je to jbg.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.