Sejad Salihovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 avg 2015, 22:27

Pa eto koliko nelogicnosti, kazete nije starac, a momak je otisao u ligu za Evropske starce.. Tamo idu ljudi samo da zavrse karijere, treninzi su nikakvi, a pare dobre.

Zapamtite ovo, on za jedno dvije godine zavrsava karijeru. Momak je ispovrjedjivan..

Razmisljate isto Safet Susic, kao da nakon ovog ciklusa nema fudbala. Covjek nam je unistio kvalifikacije, a vi svi u glavama opet imate all in i ubjedjeni ste da idemo na Euro. :) fudbala ima i nakon ovog ciklusa, a tada ce nam trebati mladji igraci koje Mesa ubacuje, a ne Salihovic koji je svoje najbolje odigrao

I nevjerovatno kolika je rulja raja u BiH. Napadaju trenera koji ima ok rezultate i koji je dobio Izrael i dobro mu ide, radi Seje jednog igraca od 100. Sta reci.. Pa ja ne bih napao Mesu radi poziva da je Barbarez, a ne ebeni Sejo koji je pola staza u repki bio povrijedjen..

Kod nas svi legende repke hahaha

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la samoposmatram » 24 avg 2015, 22:33

tuzlak1987 je napisao/la:Pa eto koliko nelogicnosti, kazete nije starac, a momak je otisao u ligu za Evropske starce.. Tamo idu ljudi samo da zavrse karijere, treninzi su nikakvi, a pare dobre.

Zapamtite ovo, on za jedno dvije godine zavrsava karijeru. Momak je ispovrjedjivan..

Razmisljate isto Safet Susic, kao da nakon ovog ciklusa nema fudbala. Covjek nam je unistio kvalifikacije, a vi svi u glavama opet imate all in i ubjedjeni ste da idemo na Euro. :) fudbala ima i nakon ovog ciklusa, a tada ce nam trebati mladji igraci koje Mesa ubacuje, a ne Salihovic koji je svoje najbolje odigrao

I nevjerovatno kolika je rulja raja u BiH. Napadaju trenera koji ima ok rezultate i koji je dobio Izrael i dobro mu ide, radi Seje jednog igraca od 100. Sta reci.. Pa ja ne bih napao Mesu radi poziva da je Barbarez, a ne ebeni Sejo koji je pola staza u repki bio povrijedjen..

Kod nas svi legende repke hahaha
Tuzlak ima nas bruka koji se stobom slazemo, ali nemamo volje diskutovati sa likovima, koji koriste ovaj forum za svoje neke analize i vodjenje politike.

Svaka cast tebi sto napisa ovaj tekst, samo eto nek se zna da nisu samo levati na forumu.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la FaraonTM » 24 avg 2015, 22:37

samoposmatram je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Pa eto koliko nelogicnosti, kazete nije starac, a momak je otisao u ligu za Evropske starce.. Tamo idu ljudi samo da zavrse karijere, treninzi su nikakvi, a pare dobre.

Zapamtite ovo, on za jedno dvije godine zavrsava karijeru. Momak je ispovrjedjivan..

Razmisljate isto Safet Susic, kao da nakon ovog ciklusa nema fudbala. Covjek nam je unistio kvalifikacije, a vi svi u glavama opet imate all in i ubjedjeni ste da idemo na Euro. :) fudbala ima i nakon ovog ciklusa, a tada ce nam trebati mladji igraci koje Mesa ubacuje, a ne Salihovic koji je svoje najbolje odigrao

I nevjerovatno kolika je rulja raja u BiH. Napadaju trenera koji ima ok rezultate i koji je dobio Izrael i dobro mu ide, radi Seje jednog igraca od 100. Sta reci.. Pa ja ne bih napao Mesu radi poziva da je Barbarez, a ne ebeni Sejo koji je pola staza u repki bio povrijedjen..

Kod nas svi legende repke hahaha
Tuzlak ima nas bruka koji se stobom slazemo, ali nemamo volje diskutovati sa likovima, koji koriste ovaj forum za svoje neke analize i vodjenje politike.

Svaka cast tebi sto napisa ovaj tekst, samo eto nek se zna da nisu samo levati na forumu.
Slažem se sa svim gore napisanim.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la DragonGirl » 24 avg 2015, 23:07

Ja lično ne napadam trenera, niti kritikujem njegov rad, štaviše Meša svoj posao zasada radi poprilično dobro i ovo je jedina zamjerka koju imam, jer je to nešto što mi je zasmetalo više u ljudskom nego u igračkom smislu. Mi nemamo mnogo igrača sa ovolikim stažom u reprezentaciji trenutno, nemamo mnogo njih koji su tu konstantno još od mlade reprezentacije i svi takvi su po meni zaslužili da se na lijep i dostojanstven način jednog dana oproste od ovog tima, uglavnom sada poslije ovih kvalifikacija kada će se vjerovatno i vršiti ta smjena generacija, dakle ne pričamo o nekoj dalekoj budućnosti već o ovom ciklusu. Među njima je i Sejo a vidim da se ovdje komentariše i njegov učinak u reprezentaciji. Da više ništa nije uradio, a uradio je, bez obzira na te povrede koje se ovdje stalno spominju, dovoljno je što je bio jedan od onih koji je odigrao maltene čitave kvalifikacije u kojima smo se plasirali na SP i to na neprirodnoj poziciji, ali to se valjda brzo zaboravi. I kada drugi igrači u jednoj ovako komplikovanoj situaciji po nas mogu isključivo zbog ranijih zasluga dobiti poziv, ne vidim zašto ne bi mogao i on koji pored toga još i igra trenutno, pa bilo gdje. To je sve.

armin dju
Postovi: 1165
Pridružen/a: 09 dec 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la armin dju » 24 avg 2015, 23:23

Kada ima mjesta za ovakvog Ibisevica, za Salihovica je moralo biti.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Fidelis » 25 avg 2015, 00:16

Previse pametnjakovica koji bi donosili konacne zakljucke a ne mogu se bas pohvaliti da su dobro upoznati sa cinjenicama,ako recimo argument koji se cesto moze procitati glasi,popunjeni smo na lijevom beku i lijevom krilu i Salihovic nema mjesta.

Sejad Salihovic je jedan od rijetkih a mozda i jedini igrac kome je igranje za reprezentaciju unazadilo ukupnu karijeru.

Da krenemo redom,Sejo je u zlatnim danima Hoffenheima bio veznjak kreativac,fantazista sto bi rekli Hrvati,uz to vrhunski izvodjac slobodnjaka,penala i prekida opcenito.I to kakav igrac,igracina.
Ćiro Blaževic dolazi na ideju,koja ce kasnije skupo kostati Salihovica,da u nedostatku lijevog beka na tu poziciju stavi njega samo i iskljucivo zato sto je ljevak,ni jedan drugi kriterij za tu poziciju nije imao.Naravno,Salihovic kao odlican igrac odgovara i tom zadatku i novu poziciju igra dobro.Medjutim,to je zamisljeno kao privremeno rjesenje ali prolaze mjeseci i godine a Salihovic ostaje lijevi bek.
I onda se desava kljucna stvar koja ce unistiti potencijalno vrhunsku karijeru,vidjevsi da u reprezentaciji dugo igra beka trener Hoffenheima ga stavlja na tu poziciju i u klubu i tada nestaje veznjak kreativac,fantazista a mnogi zaboravljaju da je to njegova prirodna pozicija.
Uvrijezeno je misljenje da je Salihovic lijevi bek ili lijevo krilo i pojavom igraca koji su na tim pozicijama bolji od njega,odnosno kojima su to prirodne pozicije,prvo seli na klupu a zatim bude potpuno izbacen iz reprezentacije.Nikad vise nikome nije palo na pamet da covjeka konacno vrati na njegovu pravu poziciju nego se stalno tretirao kao bocni igrac.
Prethodna dva selektora i sadasnji su direktno odgovorni za to,Blažević jer je ideja lijevog beka njegova,Sušić koji ga je nastavio tretirati tako i koji ga nije vratio u vezni red da u reprezentaciju uvede prvo Zahirovica pa bratica i jos neke igrace a Baždarević jer ga izbacio iz reprezentacije.

Eto,tako je bilo.Umjesto nagrade za bespogovorno izvrsavanje zadataka i konacnog vracanja na pravu,prirodnu poziciju,za zrtvu koja ga je kostala daleko bolje karijere,dosla je kazna u vidu izbacivanja iz reprezentacije,jednog profesionalca od glave do pete,igracinu koji nikad,za deset godina,nije napravio ni najmanji incident.

Jedna tuzna prica.

To smo mi.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la SlevinKelevra » 25 avg 2015, 00:46

A, jarane, digla se frka k'o da je Dzeko izostavljen... :roll: Svakako ga u reprezentaciji nikad i nisu znali koristiti, a po lijevoj strani je pravio vise stete nego koristi. Sve najbolje u daljoj karijeri. :salut:

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bhsport » 25 avg 2015, 09:04

emir79 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Ovaj sad aplaudira a podržavao je teletinu kada je prekrižio Muslima.
Zao mi je Seje, odličan dečko koji je zaslužio biti tu. Minus sa Mesu.
Muslima, je li onog kojeg je godinu dana slepao uz reprezentaciju dok ovaj nije imao klub? Los pokusaj manipulacije. Susic je pozivao i Misimovica i Muslimovica i Pandzu i Stevanovica i da ne nabrajam spasavajuci ih nebi li nasli klubove.
Los pokusaj spina, prica se o prestanku pozivanja kada je otisao u Kinu i izgovoru da je slaba liga, pa pozva Misketa iz iste i lige i kluba.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la bhfanatic14 » 25 avg 2015, 09:11

Bravo fidelis :clap: :clap: :clap: pogodio si u srz !!!

Salihovic sejad jedan je od nas !!!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la JoseMourinho » 25 avg 2015, 09:14

A možda se bi salihovicu ne prevaljuje toliki put da hi sjedio na klupi tj. odradio koji trening?

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la HariTz » 25 avg 2015, 11:53

Bože dragi, sve nekakve teorije zavjere ovo ono.. Pa zar svima nije jasno bilo da kada je Sejad otišao u Kinu da je sam sebi presudio?
Meni lično jedan od dražih igrača i volio bih ga vidjeti na spisku prije njih 4-5 koji su trenutno tu.
Ali spisak je sasvim solidan, ima nekih par zamjerki ali šta je tu je, napredak u svakom slučaju i trebamo biti zadovoljni, a ne na svakom spisku a što ovo, a što ono..

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la DragonGirl » 25 avg 2015, 12:21

JoseMourinho je napisao/la:A možda se bi salihovicu ne prevaljuje toliki put da hi sjedio na klupi tj. odradio koji trening?
Moguće, mada čisto sumnjam. Mislim kako se nadao povratku u tim, jer evo ovu poruku je uputio poslije pobjede protiv Izraela a tad je već bio u Kini. Možda društvene mreže i ne moraju biti neko mjerilo, ali ovo je očit primjer toga.

slika

U svakom slučaju šta je tu je, nisam ubijeđena ni u kakve teorije zavjere, nismo na filmu, jednostavno Mešina odluka je takva, on je procijenio da mu ne treba i to je to. E sad, što se to nama ne sviđa ili što to smatramo nepoštenim je druga stvar.

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la HariTz » 25 avg 2015, 12:23

DragonGirl je napisao/la:U svakom slučaju šta je tu je, nisam ubijeđena ni u kakve teorije zavjere, nismo na filmu, jednostavno Mešina odluka je takva, on je procijenio da mu ne treba i to je to. E sad, što se to nama ne sviđa ili što to smatramo nepoštenim je druga stvar.
Otprilike suština svega.
Ne sviđa se odabir, to je teorija zavjere ovo ono.. Napadoše Mešu zbog Cimirota, pa Zukanovića pa na kraju i Hodžića.. Nije bitno pogledati i raspitati se koji je razlog tome, bitno je oplest po selektoru kako njemu neko drugi kroji spisak :puke:

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la emir79 » 25 avg 2015, 12:32

HariTz je napisao/la:Bože dragi, sve nekakve teorije zavjere ovo ono.. Pa zar svima nije jasno bilo da kada je Sejad otišao u Kinu da je sam sebi presudio?
Meni lično jedan od dražih igrača i volio bih ga vidjeti na spisku prije njih 4-5 koji su trenutno tu.
Ali spisak je sasvim solidan, ima nekih par zamjerki ali šta je tu je, napredak u svakom slučaju i trebamo biti zadovoljni, a ne na svakom spisku a što ovo, a što ono..
A zar tebi nije jasno da je Salihović još uvijek bio član Hoffenheima kada je izostao poziv za utakmicu protiv Izraela?

@Fidelis
To nema nikakve veze sa njegovim nepozivanjem , kad budem imo vremena odgovoricu i zasto. Ti isto trazis alibi Mesi samo na drugi nacin. Cujemo se kasnije.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la Fidelis » 25 avg 2015, 14:03

Ja ne zelim reci da je neko namjerno od Salihovica napravio lijevog beka niti nikakve teorije urote.Samo kazem da je takav splet okolnosti nastetio njegovoj karijeri.To se moralo uzeti u obzir a nije se uzimalo.
Cisto da ne bude zabune.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la invincible1921 » 25 avg 2015, 14:08

tuzlak1987 je napisao/la:Pa eto koliko nelogicnosti, kazete nije starac, a momak je otisao u ligu za Evropske starce.. Tamo idu ljudi samo da zavrse karijere, treninzi su nikakvi, a pare dobre.

Zapamtite ovo, on za jedno dvije godine zavrsava karijeru. Momak je ispovrjedjivan..

Razmisljate isto Safet Susic, kao da nakon ovog ciklusa nema fudbala. Covjek nam je unistio kvalifikacije, a vi svi u glavama opet imate all in i ubjedjeni ste da idemo na Euro. :) fudbala ima i nakon ovog ciklusa, a tada ce nam trebati mladji igraci koje Mesa ubacuje, a ne Salihovic koji je svoje najbolje odigrao

I nevjerovatno kolika je rulja raja u BiH. Napadaju trenera koji ima ok rezultate i koji je dobio Izrael i dobro mu ide, radi Seje jednog igraca od 100. Sta reci.. Pa ja ne bih napao Mesu radi poziva da je Barbarez, a ne ebeni Sejo koji je pola staza u repki bio povrijedjen..

Kod nas svi legende repke hahaha

:salut: mislim da moj potpis najbolje opisuje raju u BiH AKO SAM PATRIOTA NE MORAM BIT BUDALA

Ali slazem se i sa ovim sto neko napisa, ako ce se zvat ibisevic koji je u toliko losoj formi da je za nepovjervoat koij nije igro nikaok skoro godinu dana mogo je vala i sejo...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la HariTz » 25 avg 2015, 15:09

emir79 je napisao/la:A zar tebi nije jasno da je Salihović još uvijek bio član Hoffenheima kada je izostao poziv za utakmicu protiv Izraela?
Njegova forma tj više što je sjedio na klupi i minute na kapaljku u Hoffenheimu su poprilicno uticale na poziv.
On sada da je u Hoffi i da barem dvije utakmice poveže, ne mora čak ni startati, barem po 20tak minuta po tekmi, ja vjerujem da bi on bio na spisku, ne u prvih 11 ali deff na spisku.
Ne vjerujem u priče kako je on odbačen itd. Da je ostao u Njemačkoj sigurno bi bio u opticaju, ovako odlaskom u Kinu, za koju zaista ne želim da omaložavam niti najmanje, sam je sebi presudio. Nije on zaboravio igrat lopte, i volio bih da je tu, makar u amaterskoj ligi igrao, ali jbg, nikome se ne može ugoditi sa svakim imenom na spisku. ;) :bih:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la jasmin10 » 25 avg 2015, 15:22

Ibisevicev poziv se opravdava time što su nam napadači kao u katastrofalnoj formi, mada nama ni vezni red nije ništa bolji. Mogao je Sejo u ove dvije utakmice imati pristojnu minutazu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la HariTz » 25 avg 2015, 15:24

jasmin10 je napisao/la:Ibisevicev poziv se opravdava time što su nam napadači kao u katastrofalnoj formi, mada nama ni vezni red nije ništa bolji. Mogao je Sejo u ove dvije utakmice imati pristojnu minutazu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Apsolutno tačno. Mogao je imati, ali Meša se vodi svojim parametrima i odlučio je kako je odlučio. Pa i meni je zamjerka Salihović, ali ovdje se razvijaju takve teorije da bi čovjek pomislio da nam je na čelu saveza Don Vito Corleone.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sejad Salihovic

Post Postao/la pinoglavi » 25 avg 2015, 15:30

Drago mi je da ima normalnih koji podrzavaju selektora i svjesni su koliko godina ima Salihovic.
Salihovic je dao puno toga reprezentaciji, ali NIKO NIJE ISPRED REPREZENTACIJE!
Nad tobom sunce najljepše sja

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 51 gost.