Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

wienultras
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la wienultras » 25 nov 2014, 21:22

odigra dobro za romu,ili repku,dobar,kralj,princ,covjek misterioznih asistencija...odigra malo ispod NASIH ocekivanja,ili bude na klupi propao,nezna,nikada nije znao... :crazy:
od zvijezda do groba za sedam dana...**** ti nas mentalitet :)
miralem pjanic,mozes ga voliti ili ne,ali djecko je fit i spreman,u top 10 svijeta na svojoj poziciji.. :salut:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 25 nov 2014, 21:37

wienultras je napisao/la:odigra dobro za romu,ili repku,dobar,kralj,princ,covjek misterioznih asistencija...odigra malo ispod NASIH ocekivanja,ili bude na klupi propao,nezna,nikada nije znao... :crazy:
od zvijezda do groba za sedam dana...**** ti nas mentalitet :)
miralem pjanic,mozes ga voliti ili ne,ali djecko je fit i spreman,u top 10 svijeta na svojoj poziciji.. :salut:
Ma Bosnje moj ti. Da nas nema, trebalo bi nas izmisliti. Ovaj svijet bez nas bas nebi bio zanimljiv. :kafa: :kafa:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Sheyi
Postovi: 12157
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sheyi » 25 nov 2014, 21:42

PapeSusic je napisao/la:Fakat je propo, s 18 bio medju najvecim talentima na svijetu sada u 25. godini grije klupu u klubu iz mrtve Italije. I dalje je medju nasim najboljim reprezentativcima, ali Dzeki, Misimovicu, Salihamidzicu nazalost nije ni do koljena.

Steta.
Netačno.
12 utakmica u ligi, u svim je igrao, samo 1 nije bio starter.

Avatar
Denno
Postovi: 3843
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Denno » 25 nov 2014, 21:43

Sheyi je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:Fakat je propo, s 18 bio medju najvecim talentima na svijetu sada u 25. godini grije klupu u klubu iz mrtve Italije. I dalje je medju nasim najboljim reprezentativcima, ali Dzeki, Misimovicu, Salihamidzicu nazalost nije ni do koljena.

Steta.
Netačno.
12 utakmica u ligi, u svim je igrao, samo 1 nije bio starter.
I to postedjen bio za neku vazniju tekmu, jer je ekipi izuzetno bitan ;)
embrace the chaos

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 25 nov 2014, 21:45

Denno je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:Fakat je propo, s 18 bio medju najvecim talentima na svijetu sada u 25. godini grije klupu u klubu iz mrtve Italije. I dalje je medju nasim najboljim reprezentativcima, ali Dzeki, Misimovicu, Salihamidzicu nazalost nije ni do koljena.

Steta.
Netačno.
12 utakmica u ligi, u svim je igrao, samo 1 nije bio starter.
I to postedjen bio za neku vazniju tekmu, jer je ekipi izuzetno bitan ;)
Pa kako vam se da objasnjavati nesto osobi ciji je nik Pape Susic? Mislim stvarno.... :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Ajax » 25 nov 2014, 21:45

Dobar je Pjanic sta vam je. Istina je da mu fali nesto malo da bude jedan od top10 na svijetu. Samo nije daleko od toga ima nesto posebno u njegovoj igri. A oni koji ocekujete od njega da bude lider momcadi nacekat ce te se jer on nije takav igrac ni karakter i ne pricajte gluposti bez veze.

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Batko » 25 nov 2014, 22:54

Goalgetter je napisao/la:Za njegovu klubsku karijeru se ne brinem, tu je odlican. Ali kad pogledamo kako igra u reprezentaciji, tu je vec druga strana price, nazalost..
Se slažem!!!!!


Sent from Angelina's bed

Avatar
zgembo89
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la zgembo89 » 25 nov 2014, 23:03

Gledam Man city pa njima bi lego smao tako veceras nema niko da uveze par passova na sredini ,a Pjanic je majstor za to.. sto rekose ovi iznad mene problem je u rep. jer cini mi se i dai gra istu poiciju kao u klubu nikad necemo vidjeti max od njega

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sabinho » 25 nov 2014, 23:04

zgembo89 je napisao/la:Gledam Man city pa njima bi lego smao tako veceras nema niko da uveze par passova na sredini ,a Pjanic je majstor za to.. sto rekose ovi iznad mene problem je u rep. jer cini mi se i dai gra istu poiciju kao u klubu nikad necemo vidjeti max od njega
Sto nije uvez'o protiv Bayerna?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

mirzatele
Postovi: 11960
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la mirzatele » 25 nov 2014, 23:25

Samo da te pohvalim tebra, posto ce ti je vjerovatno znaciti, sve vise podsjecas na Virtuala, da nema avatara i imena ne bih znao ko pise, sad da li je to dobro nek procjeni neko drugi, al da ce ti znaciti pretpostavljam da hoce

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sabinho » 25 nov 2014, 23:29

mirzatele je napisao/la:Samo da te pohvalim tebra, posto ce ti je vjerovatno znaciti, sve vise podsjecas na Virtuala, da nema avatara i imena ne bih znao ko pise, sad da li je to dobro nek procjeni neko drugi, al da ce ti znaciti pretpostavljam da hoce
Nije mi to cilj. Pjanic me nervira, eto sta je u pitanju. Zasto nije igr'o protiv Bayerna u drugoj tekm i veceras a jako su bitne tekme? Ovaj pise da je MC-u nedostajao upravo Pjanic a vidjeli smo kako su on i ostali iz veznog reda Rome prosli protiv iste ekipe iako je situacija bila neuporedivo drugacija. Po meni premalo daje, previse ga prepucavate i to izaziva revolt u meni. Vidjecemo takodje koliko ce sad igrti kad su se kompletirali u vezi sa Kevinom, ako bude cesto na klupi jasno je da nije ono cim ga se predstavlja. Ako bude obrnuto i bude igrao dobro ici cu na stup srama- :salut:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

mirzatele
Postovi: 11960
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la mirzatele » 25 nov 2014, 23:38

Bitna je i svaka u ligi pa je svaku i poceo. Ne znam zasto veceras nije igrao, ali nije da treba shvatati tragicno, izgubili su 2 jako bitna boda i skoro sam siguran da ce u odlucujucoj protiv City-a biti u prvoj postavi. Nije problem da kritikujes, ali problem je kad samo kritikujes a ovaj momak itekako ima sta za pohvaliti. Mozda je problem u meni, sto svakog reprezentativca volim i radujem se njihovim nastupima, pa mi je tesko zamisliti da neko kao da jedva ceka da neki od njih koje iz nekih razloga ne simpatise odigra lose pa da ga ismijava. Ne kazem da si ti takav, ali ovakve i slicne provokacije su potpuno nepotrebne

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sabinho » 25 nov 2014, 23:50

Pa ovo sam direktno pitao gospodina koji je naveo da je Pjanic taj koji treba Shitiyu. Pohvalio sam Miralema kad je grizao i igrao onako kako se ocekuje, za mene on nije bilo koji nas igrac vec uz Dzeku najbolji, od njih se najvise ocekuje jbg. I Edina sam kritikovao kad je igrao lose jbg.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Murga » 26 nov 2014, 02:58

Ovog Pjanic nervira, onog iritira, treci govori da je top 5 u svijetu. Daj sjasite s momka vise, koji vam je qrac?
Ako trebate nekoga kriviti i ako vas neko iritira, to trebaju biti vase kolege forumasi koji pricaju to sve, a ne Pjanic. Kad je se Pjanic kurcio kao Hajrovic sa "Pogledajte YouTube video, pa cete vidjeti ko sam ja"?
Nikad. Momak sasvim normalan. Pjanic, Begovic i Vedo su jedni od najskromnijih (iz repke) kada pricaju, a te druge price dolaze od vas i novinara. Kod nas u BIH stvarno nema sredine.

Kako vam se da srat na svakog naseg igraca? Nije da me iznenadjuje, nego ne mogu nikako da shvatim.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evil Genius II » 26 nov 2014, 07:28

napisah ovo prije utakmice
Evil Genius II je napisao/la:ako roma pobjedi sa pjanicem u prvih 11 ocekujem dva posta na ovoj temi veceras, a ako pjanic kojim slucajem ne pocne susret ocekujem dvije, tri stranice do kraja utakmice . . . kao i obicno :zviz:
pa na virtualovu opasku odgovorih ovo
Evil Genius II je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ako počne utakmicu to je normalno, ako ne počne to je nenormalno, a nenormalne stvari se više komentarišu od normalnih.
tj dobre stvari se presute, a na lose skacemo k'o vedo na odbijanac? :mrgreen:
i tako i bi :D
fakat nisam detaljno ni citao postove ali siguran sam kako su se javili moj haver virtual :salut: , sabinho i kamara nekih forumasa za koje i zaboravim da postoje s obzirom na to da samo cekaju kada ce pjanic kiksati ili biti na klupi (sto je rijetkost).
mirzatele je napisao/la:Ne znam zasto veceras nije igrao
pjanic je odlican ali dosta fizicki tanak igrac tako da se garcia odlucio na nesto jaci vezni red sa DDR-om, keitom i ninjom (kao i protiv bayerna away) jer se ocekivao pokusaj dominacije cska, dok bi taj kreativni dio formacije preuzeo totti koji bi svojim loptama trazio gervinha i ljajica u kontra napadima. nelosa takitka koja bi, siguran sam, uspjela da su iskoristeni ziceri i da nije bilo nepotrebnih izmjena pred kraj (ninja - strootman, ljajic - pjanic). mislim, na -7 za 5 minuta igrac koji ulazi moze samo zasrat', nikako napraviti nesto spektakularno :D

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la invincible1921 » 27 nov 2014, 00:56

Pjanic u rep nije nikad nista pokazo...to sto je trpo lihtenstajne i slicne i nabijo asistenicje to necu da racunam. Prica se o njemu godinama i nekim transferima do koji kako stavari stoje vjerovatno nikad nece doc ima i haman 2 godine kako sam napiso da poslije rome slijedi vjerovtno sevilja ili neki tako klub...real,barca i ostali o kojima ovdje raja prica tesko ikad.

Mozda su virtual i pojedini koji se napadju sve to sto kazete, al kako to onda da ja ovdje nikad nisam procito nikad za pjanica da je lose odigro :? kako to da se pjanic za razliku od vecine reprezentativaca konstatno opravdava i nalaze mu se izgovori... :? on treba da bude prevaga na terenu a ne 1 od 11 igraca :? Eo dzeki se psuje od do a taj isti dzeko nas nikad nije prodo u bitnoj utakmici dok pjanic sa druge strane NESTANE SA TERENA u vecini slucajeva..Ono sto sam takodjer primjetio protiv izraela da je on ta karika koja je gusila nasu igru jer konstatno trazi loptu i istu posalje najdalje 5 metara :crazy: tj prvom slobodmn bez da ima neku ideju sta dalje nego eto upiso mu se pas tacan :crazy: da me neko ne shvati pogresno ne kazem da on to radi radi statistike, ali jednostavno tako izgleda na ternu pogledajte snimak tekmi iz kval. Pridje odbramenom uzme loput najblizem do sebe i sve tako u nedogled , a sve se desava u krugu od 30tak metara naseg gola do malo preko centra.... ja tu ne vidim nikakvo umijece. Sigurno je da posjeduje kvalitet , ali isto tako je jos sigurnije da to nikad nije pokazo bar u rep. Te price talenti ha hu samo su kod nas igraci talent iu njegovim godinam. Kako igra u romi necu pisat jer ga ne pratim u romi...


Njegovu igru u reprezentaciji i sta raja pise o istoj ja bar vidim na ovaj nacin:

"Teletovic je na Eurobasketu strasno igro, imao je prosjek od 9.7 poena i 3.8 skokova. Svaka cast kapitenu" kako nije stid gordica nijednom nije dao 40 poena...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Head » 27 nov 2014, 15:11

http://www.****/clanak/149017/skanda ... iptiz-baru" onclick="window.open(this.href);return false;
1946

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evil Genius II » 27 nov 2014, 15:14

cuj skandal!? i ja bi da mogu :D

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sabinho » 27 nov 2014, 15:40

Ovo je najjace i onda jednom ga snime prije tekme kako Fatihu uci i eto ga odmah sve grupe po fb objave "1 lajk= 1 respekt". Prvi komentar ispod objave, Hamo iz Zivinica sa profilnom koju cine on i gajba pive pise "alah te nagradijo miraleme". Hamo pokupi lajkove i ode na pivce.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evil Genius II » 27 nov 2014, 15:59

hamo ti je moderni musliman, kao i nas miralem.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DaVinci, safun79 i 22 gosta.