Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

jaSamMiralem
Postovi: 47
Pridružen/a: 17 jan 2015, 22:06
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jaSamMiralem » 25 jan 2015, 21:15

Rios, nisi ti subjektivan , nego je to tako.
Veceras im ni sredina ne stima. Koliko samo Pjanic dadne prostora saigracima svojim pozicioniranjem, da ne radi nista drugo to ga kvalifikuje kao motor ekipe. A to se vidi vrlo dobro na utakmicama koje ne igra.

Mora co'ek na klupu da neki skontaju koliki je potencijal moj imenjak :lol:

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Rios » 25 jan 2015, 21:19

jaSamMiralem je napisao/la: motor ekipe.
To je to prijatelju :thumbup:

Evo Mireta na zagrijavanju :opaopa:
EDIT: U igri brat :bih: Nadam se da ce Strotman biti dobro :|
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sheyi » 25 jan 2015, 21:24

Husika je napisao/la:
calcio je napisao/la:Vrlo bitna utakmica za Romu, steta sto je Pjanic na klupi.
Zbog tog bitna Pjanic i jeste na klupi !!! :kafa:
Kako fino vezu bez Pjanića, pregršt lijepih akcija, kreiranih šansi, kao da gledam Fiorentina - Chievo...


Evo Mireta, zvanog motor ekipe.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 25 jan 2015, 21:29

Rios je napisao/la:Hajd da vidimo sta ce ponuditi taj trojac DDR-Strotman-Radja ..Ne znam zasto je izostavljen Pjanic,mozda zato sto Garsija zeli cvrscu ( agresivniju ) igru na sredini terena,sta li.. :problem: Roma ako kiksa veceras vrlo vjerovanto se i oprasta od titule..
I jah,vidim vec neka imena forumasa kojih odavno nije bilo :mrgreen:
Znas da cekaju jo zapete puske. :mrgreen: Nego povrijedi se Strotman :crazy: U igri Pjanke. Sto bi u nas rekli dok jednom ne smrkne, drugom ne svane. Ajdee Pjannnaaa :clap:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la SamoZeljo » 25 jan 2015, 21:31

Imali su srece, moglo je biti bar 2:0

Pjanke ce to promijeniti.

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Željooooo » 25 jan 2015, 21:32

.
Zadnja izmjena: Željooooo, dana/u 25 jan 2015, 21:38, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Husika » 25 jan 2015, 21:37

Sheyi je napisao/la:
Husika je napisao/la:
calcio je napisao/la:Vrlo bitna utakmica za Romu, steta sto je Pjanic na klupi.
Zbog tog bitna Pjanic i jeste na klupi !!! :kafa:
Kako fino vezu bez Pjanića, pregršt lijepih akcija, kreiranih šansi, kao da gledam Fiorentina - Chievo...


Evo Mireta, zvanog motor ekipe.
Nisam znao da se moze voziti vazna utrka bez motora :kafa:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Rios » 25 jan 2015, 21:41

soccerfan je napisao/la:
Rios je napisao/la:Hajd da vidimo sta ce ponuditi taj trojac DDR-Strotman-Radja ..Ne znam zasto je izostavljen Pjanic,mozda zato sto Garsija zeli cvrscu ( agresivniju ) igru na sredini terena,sta li.. :problem: Roma ako kiksa veceras vrlo vjerovanto se i oprasta od titule..
I jah,vidim vec neka imena forumasa kojih odavno nije bilo :mrgreen:
Znas da cekaju jo zapete puske. :mrgreen: Nego povrijedi se Strotman :crazy: U igri Pjanke. Sto bi u nas rekli dok jednom ne smrkne, drugom ne svane. Ajdee Pjannnaaa :clap:
Ta narodna na mjestu :mrgreen:
Mada usao bi Pjanke svakako,Roma je bila ocajna prvih 25 min.,kasnije su se dozvali malo ( zahvaljujuci i Miralemu :mrgreen: ) ali i dalje je to tanko,mnogo bliza Fiorentina 2 golu nego Roma izjednacenju..Totti i Radja po meni najlosiji u 1 pol.,nije daleko odmakao ni Iturbe..Nadam se da Strotman nije teze povrijedjen :|
I imam neki osjecaj da bi ga Pjanke mogao zabiti veceras iz slobodnjaka :pray: :D
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sheyi » 25 jan 2015, 21:44

Pa vidio si kako se je vozili :rol:
Hajd nek si i ti malo navratio na temu, nakon par mjeseci, toliko dugo Roma nije igrala bitnu urtakmicu.

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la STEVIE » 25 jan 2015, 21:59

od ove rome hajra nema koliko god se oni trudili. mozda je vrijeme za transfer pjanica na ljeto, ponajvise radi njegovog razvoja dalje..
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

jaSamMiralem
Postovi: 47
Pridružen/a: 17 jan 2015, 22:06
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jaSamMiralem » 25 jan 2015, 22:31

U Romi vise niko ni sa kim ne komunicira. Sve vise podsjecaju na Man.C. :rol:

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la adisice » 25 jan 2015, 22:41

Nema hrabrosti da krene sam prema golu kao da ima neki strah i brzo se oslobađa lopte do najbližeg igrača.Trgni se malo Mire opali je sa 20-30 metara kako ti to znaš
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Željooooo » 25 jan 2015, 22:42

Miraleme što prije idi iz Rome.. ;)
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Rios » 25 jan 2015, 23:11

Prvo,vidjeli smo kako Roma izgleda bez Pjanica - nepovezano i nesigurno..On je neizostavan dio ekipe,puno ovise o njemu na sredini terena definitivno,cak i kad ne odigra partiju na najvisem nivou kako inace moze i zna..Neko ce mozda reci da pretjerujem,neko ce se 'pak sloziti sa mnom.. :kafa: Veceras je njegovim ulaskom uspostavljena ravnoteza na sredini terena,i posjed lopte je bio dosta sigurniji..Na kraju za prolaznu ocjenu sigurno,da je moglo bolje moglo je,uostalom kao i ostatak tima..Nadam se da ce u iducim utakmicama tu prolaznu ocjenu zamjeniti onim mnogo vecim,jer on to moze svakako.. :salut:
Eh Roma..Ovim remijem,po meni,sanse za titulu su im nekih 10 % ,i to i tih 10% im dajem zbog cinjenice da Juve igra LP,te da bi u tom periodu mogao napraviti neki kiks,al tesko,isuvise je Juve iskusan..Ruku na srce,kako igraju generalno u zadnje vrijeme i nisu za titule..Fali tu energije,fali odlucnosti,fali duzeg i jaceg pritiska na protivnika.. .Veceras zabiju gol prakticno na startu 2 pol. i umjesto da navale,da iskoriste taj sok efekat,oni su stali i nekako stidljivo napadali.. :facepalm: Nek se okrenu kupu i pokusaju doci do trofeja,jer titula tesko Bogami..
Zadnja izmjena: Rios, dana/u 26 jan 2015, 02:26, ukupno mijenjano 3 puta.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61428
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 25 jan 2015, 23:47

Ima još sedam dana fore da promijeni klub, što prije - to bolje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evil Genius II » 26 jan 2015, 06:39

prosle sezone garcia je bio novi kolac i trener sa relativno nepoznatom taktikom, formacijom i pristupom igri koji je vecinu ekipa iznenadio pogotovo u prvom dijelu sezone gdje je roma bila poprilicno dobra. nakon toga treneri su se adaptirali, prostudirali njegovu igru i poceli eksploatisati mane njegovog sistema, a rudi je rijetko znao odgovoriti na to nekim taktickim promjenama ili bi te promjene dosle kasno za ispraviti los rezultat. cijela ta situacija traje i danas sto je uz pad forme pojedinih igraca, par povreda koje nas muce kroz cijelu sezonu, kao i ne bas najbolje odradjen mercato glavni problem ove ekipe. po meni, drugo mjesto i direktan plasman u LP (sto se moglo samo sanjati prije par godina), neki pokusaj osvajanja kupa i bilo sta osim brukanja u evropskoj ligi bi bili uspjeh ove sezone jer kola su krenula nizbrdo i to opasno.

sto se miralema tice slozio bih se, kao fan reprezentacije, da je najbolja stvar za njegov razvoj odlazak u neki ozbiljniji klub :thumbup:

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la invincible1921 » 27 jan 2015, 02:23

prosle godine je roma bila vrhunski evropski klub sad je odjendom neozbiljna :? cak su me neki uvjervali da je 3 titule u preko 100 godina lige VELIKI USPIJEH :?
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evil Genius II » 27 jan 2015, 09:43

druga ekipe cetvrte najjace evropske lige svakako jeste ozbiljan klub i svemirski je brod u odnose na klubove u kojima vecina nasih reprezentativaca nastupa, medjutim, u smislu razvoja igraca o kome se ovdje pise prelazak u ozbiljniji klub sa vecim ambicijama bi bio prava stvar. kao sto sam i sam pisao svaki put kada bi se njegov transfer spomenuo - volio bih i siguran sam da je to i zelja igraca da osvoji scudetto pa onda da ide dalje, ali to u ovom trenutku, nazalost, nije moguce i stoga se postavlja pitanje sta je u ovom trenutku najbolje za miralema pjanica? prosle sezone roma je napravila odredjen iskorak i ove se ocekivalo da ce napredovati jos vise te biti ravnopravniji protivnik juventusu tj protivnik koji bi na kraju i mogao uzeti taj scudetto sto je za naseg pjanica odlicna sredina za ostati i razvijati se, medjutim, umjesto daljeg napredovanja roma ne da je stagnirala nego je napravila korak nazad i logicno je da su i forumasi promjenili misljenja te sada pisu kako je odlazak u drugi klub tj ligu pravi potez za njega. uostalom, samo neuk insan ne mijenja misljenje i drzi se jednog te istog principa bez obzira na situaciju koja mu se odvija pred ocima.

sto se tice te opaske u vezi tri osvojene titule roma je kao poprilicno manji klub u odnosu na veliku trojku talijanskog fudbala i kao klub koji kroz historiju nije bio blagoslovljen bogatim predsjednicima, pa samim tim i najboljim igracima koji su vecinom isli igrati za gore pomenutu trojku, krvavo zaradila svoje trofeje koji samim tim vrijede daleko vise i slave se vise nego 5-10 trofeja klubova koji su pretplaceni na osvajanje istih. dakako da je to veliki uspjeh sto, uostalom, i sam razumijes ali kao neko kome su roma i pjanic iz nekog razloga trn u oku imas potrebu da pises takav post sa odredjenom dozom provokacije koji realno gledano niti jednim svojim slovom ne doprinosi kvalitetu rasprave na ovoj temi ;)

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Rios » 27 jan 2015, 18:22

invincible1921 je napisao/la:prosle godine je roma bila vrhunski evropski klub sad je odjendom neozbiljna :? cak su me neki uvjervali da je 3 titule u preko 100 godina lige VELIKI USPIJEH :?
Ja i dalje mislim da je Roma vrhunski evropski klub..Da li je u rangu sa Juventusom,Milanom i Interom ( po tradiciji ) u Seriji A,ili nekim drugim velikanima popur Reala,Barse,Mancestera i sl - naravno da nije..Ali se ne moze reci nikako da je Roma mali klub..
Sto se tice aktuelnog trenutka Rome i Pjanica,prosle sezone je Roma bila pravo osvjezenje u Italiji,igrali su jako dobro,bili najveci i jedini konkurent Juventusu,izborili LP i apsolutno sam bio za njegov ostanak u Rimu..Posebno jer su zadrzali sve vazne igrace ( osim Benatije nazalost ) i doveli jos nekih finih pojacanja,tako da se ocekivalo da ove godine pokusaju otici i korak dalje i logicno je bilo da Pjanic bude dio te price..Nazalost,u tome nisu uspijeli,ili bolje receno tesko da ce uspijeti..Stagnirali su neshvatljivo,cak u zadnje vrijeme i padaju lagano u formi..Zbog toga,kao i zbog cinjenice da Pjanic i ove sezone igra dosta dobro i medju top 3 je igraca Rome,po meni bi trebao debelo razmisliti na ljeto ( ne prije ) o eventualnom odlasku..Posebno ako Roma u pogledu igrackog kadra ne bude pravila iskorake neko se zadrzavala na postojecem,koji ocito nije dovoljan da se postigne nesto vise..Izgradio je reputaciju izuzetno kvalitetnog veznjaka i steta bi bilo to ne krunisati transferom u neki od ovih gore nabrojanih klubova npr.,zasto ne!? Ja licno mislim da je on apsolutno svojim kvalitetom to dokazao i zasluzio.. :bih:
No,najbitnije je da je on sretan i zadovoljan pa gdje god igrao,a to je najveci preduslov dobrih igara kako u klubu tako i u repki :bih:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Boskvalitet
Postovi: 379
Pridružen/a: 31 avg 2009, 21:03
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Boskvalitet » 27 jan 2015, 18:49

Nas naj skuplji igrac.... :)

slika

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 48 gostiju.