Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 18 okt 2017, 21:40

Nekad mi se čini da živi zid ne bude postavljen na istoj razdaljini kod svakog slobodnog udarca.

Evo npr pogledajte samo ovaj Miretov slobodnjak i onaj protiv Kipra pred kraj tekme kad smo gubili 3:2, otrpilike je na istoj razdaljini od gola bio (samo protiv Kipra je bio više na sredini), po meni je protiv Kipra živi zid bio mnogo bliži lopti nego kod ovog slobodnjaka večeras.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 18 okt 2017, 23:56

Buffon isti primio prije par godina. :lol:

Pjaniću svaka čast za kvalitet, ali prosječnom navijaču Bosne i Hercegovine on nije ni u top 5 po dragosti od trenutnih reprezentativaca, valjda mekušac. :kafa:

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 18 okt 2017, 23:58

BelminM23 WroteColonBuffon isti primio prije par godina. :lol:

Pjaniću svaka čast za kvalitet, ali prosječnom navijaču Bosne i Hercegovine on nije ni u top 5 po dragosti od trenutnih reprezentativaca, valjda mekušac. :kafa:

Meni je kao ispodprosjecnom navijacu Miralem Pjanic najdrazi igrac reprezentacije.

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 19 okt 2017, 00:02

dubrovnik WroteColonMeni je kao ispodprosjecnom navijacu Miralem Pjanic najdrazi igrac reprezentacije.

Procentulano he he he.

Haman tebe Džeko nije kalemio. :rol:

Jeftha
Kontakt:

PostPostao/la Jeftha » 19 okt 2017, 00:04

Raonffa WroteColonNekad mi se čini da živi zid ne bude postavljen na istoj razdaljini kod svakog slobodnog udarca.

Evo npr pogledajte samo ovaj Miretov slobodnjak i onaj protiv Kipra pred kraj tekme kad smo gubili 3:2, otrpilike je na istoj razdaljini od gola bio (samo protiv Kipra je bio više na sredini), po meni je protiv Kipra živi zid bio mnogo bliži lopti nego kod ovog slobodnjaka večeras.

Pa nema sudija metar da svaki put tacno izmjeri razdaljinu. :mrgreen:
Remember, remember the 5th of November.

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Pametan čovjek može biti budala, ali budala ni u kojem trenutku ne može biti pametan.

JakMani
Kontakt:

PostPostao/la JakMani » 19 okt 2017, 00:42

Pjana je najbolji na svijetu,i jedan od najboljih ikada u slobodnjacima do 25-6 metara.. Bitno je samo da prebaci zivi zid,to je vec pola gola..

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 19 okt 2017, 00:52

JakMani WroteColonPjana je najbolji na svijetu,i jedan od najboljih ikada u slobodnjacima do 25-6 metara.. Bitno je samo da prebaci zivi zid,to je vec pola gola..

samo :lol:
RIP Adis Selmanović

Tebe volim ja jer si najbolja, jer si mome srcu najdražaa

fininho
Kontakt:

PostPostao/la fininho » 19 okt 2017, 10:43

iako se radi o drugacijem profilu veznjaka ali meni licno je Pjanic puno bolji igrac od Pogbe.sve sto Pjanic mora napraviti sad,je pokazati svoju kvalitetu i na najvisem nivou u knock aut fazi Lige Prvaka,nesto kao Modric protiv Bayerna u polu finalu 2014 ili protiv Atletica u polufinalu 2017,finalu protiv Juventusa lani.,.Pjanic mora dokazati da moze biti najbolji i u najvecim utakmicama sezone.ako to napravi mozemo se nadati i nekoj licnoj nagradi,kao sto je npr nagrada za najboljeg veznjaka lige prvaka ili Fifa team of the year.,.ali ja jos uvijek sanjam,da cemo Pjanica jednog dana gledati u Barci,Realu.mozda je sad vec kasno za takve snove,na kraju krajeva Pjanic ce posle ove sezone ukoraciti vec u 29 godinu,ali ja se jos uvijek nadam

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 19 okt 2017, 10:53

fininho WroteColoniako se radi o drugacijem profilu veznjaka ali meni licno je Pjanic puno bolji igrac od Pogbe.sve sto Pjanic mora napraviti sad,je pokazati svoju kvalitetu i na najvisem nivou u knock aut fazi Lige Prvaka,nesto kao Modric protiv Bayerna u polu finalu 2014 ili protiv Atletica u polufinalu 2017,finalu protiv Juventusa lani.,.Pjanic mora dokazati da moze biti najbolji i u najvecim utakmicama sezone.ako to napravi mozemo se nadati i nekoj licnoj nagradi,kao sto je npr nagrada za najboljeg veznjaka lige prvaka ili Fifa team of the year.,.ali ja jos uvijek sanjam,da cemo Pjanica jednog dana gledati u Barci,Realu.mozda je sad vec kasno za takve snove,na kraju krajeva Pjanic ce posle ove sezone ukoraciti vec u 29 godinu,ali ja se jos uvijek nadam

pjanic u finalu lige prvaka nije imao pored sebe matuidija nego neznalicu .. i zato nije mogao da parira natrpanom veznom redu reala, bar ne drugo poluvrijeme, prvo poluvrijeme je bio odlican i najbolji igrac juvea sa par seuteva i asistencija za pilike.... u drugom, vezni red reala je pregazio juve jer je pjanic igrao sa neznalicom sam i doslovno su ih pregazili, evo sad ruku u vatru dajem da bi sa matuidijem bila egal zavrsnica mozda i penali

Tek u ovoj sezoni se vidi koliko je miralemu bitno da igra sa njim igac koji zna otvoriti i zatvoriti prostor sa njim...
a to za barsu i real, pa juve je nivo oba kluba, dva finala u 3 godine, i kroz historiju juve ima problem sa fiinalima LP , mislim da ih ima najvise od svih klubova poslije reala... ali jednostavno ih ne ide... a po kvaliteti, ekipa je u rangu reala, barse, bajerna...i to su ustvari ekipe koje uvijek pretenduju za finale.
LEON BENKO!!!

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 19 okt 2017, 11:03

fininho WroteColoniako se radi o drugacijem profilu veznjaka ali meni licno je Pjanic puno bolji igrac od Pogbe.sve sto Pjanic mora napraviti sad,je pokazati svoju kvalitetu i na najvisem nivou u knock aut fazi Lige Prvaka,nesto kao Modric protiv Bayerna u polu finalu 2014 ili protiv Atletica u polufinalu 2017,finalu protiv Juventusa lani.,.Pjanic mora dokazati da moze biti najbolji i u najvecim utakmicama sezone.ako to napravi mozemo se nadati i nekoj licnoj nagradi,kao sto je npr nagrada za najboljeg veznjaka lige prvaka ili Fifa team of the year.,.ali ja jos uvijek sanjam,da cemo Pjanica jednog dana gledati u Barci,Realu.mozda je sad vec kasno za takve snove,na kraju krajeva Pjanic ce posle ove sezone ukoraciti vec u 29 godinu,ali ja se jos uvijek nadam

Da je uprava Barcelone imalo pametnija, doveli bi Pjanica još dok je u Romi igrao.

fininho
Kontakt:

PostPostao/la fininho » 19 okt 2017, 11:23

postoji razlog zasto Juve pusi u finalima,a zasto ih Real i Barca pobjedjuju.igrao Matuidi ili ne,Real bi svejedno bez problema pobjedio,jer kvalitet je debelo na strani Reala,tako je bilo u prosloj sezoni a slicno je i u ovoj.Juve je u prvom poluvremenu pritiskao sa svom snagom,u drugom poluvremenu jednostavno vise nisu imali svjezine i tad ih je Real pregazio.Real je i protiv Atletica u finalu odigrao skromno 1 poluvreme,ali u drugom su pokazali ko je gazda,slicno je bilo i protiv Juveta.velika je razlika i u tome,sto Juve moze igrati samo na 1 nacin,dok je real puno raznovrsniji

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 19 okt 2017, 11:34

fininho WroteColonpostoji razlog zasto Juve pusi u finalima,a zasto ih Real i Barca pobjedjuju.igrao Matuidi ili ne,Real bi svejedno bez problema pobjedio,jer kvalitet je debelo na strani Reala,tako je bilo u prosloj sezoni a slicno je i u ovoj.Juve je u prvom poluvremenu pritiskao sa svom snagom,u drugom poluvremenu jednostavno vise nisu imali svjezine i tad ih je Real pregazio.Real je i protiv Atletica u finalu odigrao skromno 1 poluvreme,ali u drugom su pokazali ko je gazda,slicno je bilo i protiv Juveta.velika je razlika i u tome,sto Juve moze igrati samo na 1 nacin,dok je real puno raznovrsniji

izvini, pricamo o realu koju uopste nije trebao da igra finale jer je trebao da ispadne od bajerna?
bzvz prica, sta bi bilo da je usla ona miralemova kad je iz voleja opalio, pa i kod 1-1 juve je imao dobru igru...
Nije real puno rraznovrsniji, to je pokazala tekma sa bajerno, nego real ima iskustvo igranja i dobijanja finala, juve to nema, u ekipi juventusa nema dva igraca da su uzeli LP, dok u realu skoro cijeli tim.
Juventus se raspao nakkon drugog gola koji su primili jer su psihicki pali, svi. Kriminalnu utakmicu odigrao je bonuchi, na to sve pocetkom utakmice dybala dobije zuti i od tad se ne vidi na terenu.
Ponavljam, real je igrao sa 4 vezna igraca, juventus sa dva, i to je islo nekako dok nisu igraci poceli da ostavljaju prostor i na vjetrometini ovaj dvojac od kojeg jedan je WC a drugi prosjecan igrac, sto se i vidjelo. Sto real nije samo godinu prije pokazao tu klasu kada ih je juve izbacio u ligi prvaka? ito hladno, sa slabijom ekipom nego ova sad sto je bila... Jednostavno, juve je top ekipa, gdje su jos bajern, real, barsa , engleza nema jer su im ekipe jos uvijek u evropi lose )ne znam razlog), mozda sada city, a evo i psg.. i to je to.
Naravno, real je najveci klub na svijetu i to je top , plafon, i od toga nema dalje.... sve ostale ekipe nabrojane su isti nivo s tim da barsa ima vjerovatno najboljeg igraca ikada, i od njega jos uvijek dobro zivi, ali im je politika kupovine jako losa, sto ce se vidjeti uskoro, na zalost.
LEON BENKO!!!

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 19 okt 2017, 12:11

fininho WroteColonpostoji razlog zasto Juve pusi u finalima,a zasto ih Real i Barca pobjedjuju.igrao Matuidi ili ne,Real bi svejedno bez problema pobjedio,jer kvalitet je debelo na strani Reala,tako je bilo u prosloj sezoni a slicno je i u ovoj.Juve je u prvom poluvremenu pritiskao sa svom snagom,u drugom poluvremenu jednostavno vise nisu imali svjezine i tad ih je Real pregazio.Real je i protiv Atletica u finalu odigrao skromno 1 poluvreme,ali u drugom su pokazali ko je gazda,slicno je bilo i protiv Juveta.velika je razlika i u tome,sto Juve moze igrati samo na 1 nacin,dok je real puno raznovrsniji

Ja ne volim Real ali cinjenica je da oni u timu imaju igraca koji jednostavno posjeduje kvalitet da rjesava utakmice najveceg nivoa. On je prica za sebe u danasnjem nogomu. Ne mogu ga ocima vidjeti radi njegova ponasanja na terenu ali Ronaldo je igrac koji ce kada Real ima egal biti ta persona koja ce biti prevaga. Mislim da bez njega nisu momcad koja je po bilo cemu nadmocna Juventusu.
Ali hebi ga kada ga imaju.

fininho
Kontakt:

PostPostao/la fininho » 19 okt 2017, 12:22

dubrovnik WroteColon

Ja ne volim Real ali cinjenica je da oni u timu imaju igraca koji jednostavno posjeduje kvalitet da rjesava utakmice najveceg nivoa. On je prica za sebe u danasnjem nogomu. Ne mogu ga ocima vidjeti radi njegova ponasanja na terenu ali Ronaldo je igrac koji ce kada Real ima egal biti ta persona koja ce biti prevaga. Mislim da bez njega nisu momcad koja je po bilo cemu nadmocna Juventusu.
Ali hebi ga kada ga imaju.

Ronaldo je samo ovo poslednje finale rjesio,u prva dva je bio nevidljiv.Real bi pobjedio i bez Ronalda,u to sam siguran,pogotovo prva 2 finala protiv Atletica.ali se slazem,imati takvog igraca u napadu je nevjerovatan privilegij.Higuain sa druge strane je igrac za male utakmice.tesko ce Juve sa njim osvojiti ligu prvaka.

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 19 okt 2017, 20:19

JakMani WroteColonPjana je najbolji na svijetu,i jedan od najboljih ikada u slobodnjacima do 25-6 metara.. Bitno je samo da prebaci zivi zid,to je vec pola gola..

Mozda sad najbolji i to je pod upitnikom ali napisat jedan od najboljih ikad :damn: :damn:

nut_shell
Kontakt:

PostPostao/la nut_shell » 22 okt 2017, 18:15

"Asistencija" za autogol.
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni

"Mislim na Sea, dakle postojim."

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 22 okt 2017, 18:21

nut_shell WroteColon"Asistencija" za autogol.

Ono izgleda ludo. I nije prvi put da mu se desava.

@Jakmani je u pravu.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

nut_shell
Kontakt:

PostPostao/la nut_shell » 22 okt 2017, 19:49

GOOOOL
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni

"Mislim na Sea, dakle postojim."

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 22 okt 2017, 19:50

Kakav gol.

Pjanic i Bajic zamjenise dresove. :bih:
Titula Jugoslavije: (2) 1966/1967, 1984/1985
Titula BIH (3) 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup BIH (5) 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Super kup BIH (1) 1996/1997

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 22 okt 2017, 19:52

Kako igra covjek ovo nije normalno.
Stvarno je postao ponajbolji CM na svijetu.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Vucevich i 20 gostiju.