Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 09 sep 2017, 19:18

dubrovnik je napisao/la:Asistencija. E crni Bazdarevicu kakve ti igrace pretvaras u prosjek.
Čitava odbrana Chieva na jednu, Pjanićeva lopta na drugu stranu :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Kompromis » 09 sep 2017, 19:19

Ne pretvara njega bazdarevic nego je on sam od sebe prosjek u repki... bukvalno kod svakog selektora je bio los... tu i tamo se desi koja incidentno dobra partija...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 09 sep 2017, 19:26

Kompromis je napisao/la:Ne pretvara njega bazdarevic nego je on sam od sebe prosjek u repki... bukvalno kod svakog selektora je bio los... tu i tamo se desi koja incidentno dobra partija...
:D :D :D Koja je razlika "kod svakog selektora" sto si ti napisao ili "crni Bazdarevicu" sto sam ja napisao?
Koji su to svi selektori?

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la HankMoody » 09 sep 2017, 19:26

Naš trenutno najbolji igrač.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Kompromis » 09 sep 2017, 19:31

dubrovnik je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Ne pretvara njega bazdarevic nego je on sam od sebe prosjek u repki... bukvalno kod svakog selektora je bio los... tu i tamo se desi koja incidentno dobra partija...
:D :D :D Koja je razlika "kod svakog selektora" sto si ti napisao ili "crni Bazdarevicu" sto sam ja napisao?
Koji su to svi selektori?
Ma i kod Cire (mada je tad bio mlad), i kod junca a i kod mese je bio los... uvijek ga je neko "gusio" , a sad kad ga ne guse sad mu fali jos jedan veznjak da ga gusi...
Za 2 klase slabiji nastupi u repci u odnosu na klub... za razliku od dzeke koji je konstantan...
A da Mesa ne zna, to nije nista novo...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 09 sep 2017, 19:36

Kompromis je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Ne pretvara njega bazdarevic nego je on sam od sebe prosjek u repki... bukvalno kod svakog selektora je bio los... tu i tamo se desi koja incidentno dobra partija...
:D :D :D Koja je razlika "kod svakog selektora" sto si ti napisao ili "crni Bazdarevicu" sto sam ja napisao?
Koji su to svi selektori?
Ma i kod Cire (mada je tad bio mlad), i kod junca a i kod mese je bio los... uvijek ga je neko "gusio" , a sad kad ga ne guse sad mu fali jos jedan veznjak da ga gusi...
Za 2 klase slabiji nastupi u repci u odnosu na klub... za razliku od dzeke koji je konstantan...
A da Mesa ne zna, to nije nista novo...
Kod Cira je imao 18 - 19 godina. Ostatak nije potrebno komentirati. Pjana je danas medju par svijetskih CM.
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 09 sep 2017, 19:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Vucevich » 09 sep 2017, 19:41

Mesa je neznalica i glupan koji ne zna koristiti Pjanica na pravi nacin. To je zasto ne igra 'ovako' za reprezentaciju.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Federer17 » 09 sep 2017, 19:43

Imam osjecaj da Mandzo ovom Juventusu po sezoni 'uzme' barem 10-15 golova. Ne zbog toga sto nije kvalitetan, vec covjek jednostavno ne igra, niti ikad moze igrati poziciju lijevog krila. Zamislite da je na njegovom mjestu Alexis ili neko slican po kvalitetu, a Juventus sigurno moze dovesti takve. Ja bih Costu vrlo brzo ubacio umjesto njega u pocetnih 11.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 09 sep 2017, 20:01

Federer17 je napisao/la:Imam osjecaj da Mandzo ovom Juventusu po sezoni 'uzme' barem 10-15 golova. Ne zbog toga sto nije kvalitetan, vec covjek jednostavno ne igra, niti ikad moze igrati poziciju lijevog krila. Zamislite da je na njegovom mjestu Alexis ili neko slican po kvalitetu, a Juventus sigurno moze dovesti takve. Ja bih Costu vrlo brzo ubacio umjesto njega u pocetnih 11.
Allegri ima tu nekakvu fix-ideju sa Mandzom, da on napada iz drugog plana. I ja mislim da on puno na toj poziciji steti Juventusu. Sandro je ofanzivno mocan pa pripomaze da ta strana ipak i ofanzivno funkcionira.
Mandzukic je trkacka zvijer i to ga gura cijelu karijeru ali ovaj patent bi mogao ukopati i Vatrene jer Cacic automatski kopira Allegria. Ne moze on skontati da nema Sandra u timu.
E da, bilo bi dobro da Bazdarevic pogleda koliko je Pjani lakse u Juveu igrati ako ima jos jednog tehnicki kvalitetnog igraca kao sponu izmedju njega i centarfora.

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pogba » 09 sep 2017, 20:38

Allegri kao i svaki italijanski trener voli balans pa tako ako ima Dybalu ili Cuadrada/Costu desno, na drugoj strani ce imati nekog ratnika koji ce mu ispunjavati sve zelje, pogotovo u defanzivnoj odgovornosti. Mandzo je jako cijenjen zato, kod navijaca, a pogotovo Maxa. No, mora on poceti da ga dozira jer ne može protiv svakog tipa protivnika pocinjati. Tu su Costa i Bernardeschi, ali Max je poznat da u pocetku vjeruje igracima koje zna. Vjerujem da ce do januara Costa biti starter.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Adnan89 » 10 sep 2017, 01:58

Ma Pjanić ne izgleda toliko dobro u repci jer nam igraci ne trče u prostor a osim Bešića svi su slični Pjaniću ali za jednu 10 klasi ispod i baš prosječni igrači a da ni ne pričam o Meši i taktiki.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la COYS » 10 sep 2017, 02:13

Mesa i taktika su najveci krivci zasto Pjanic izgleda neprepoznatljivo u reprezentaciji.

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la RichmanBiH » 10 sep 2017, 08:04

Juventus gradi ekipu oko miralema, evo I jucer stavio sturara I matuidia da trce za pjanicca iako I on pretrci dosta, ali ima malo vise slobode, on kod nas nema tu slobodu radi ibisevica. Uz cimirota I besica bi to bila druga prica.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 10 sep 2017, 08:35

RichmanBiH je napisao/la:Juventus gradi ekipu oko miralema, evo I jucer stavio sturara I matuidia da trce za pjanicca iako I on pretrci dosta, ali ima malo vise slobode, on kod nas nema tu slobodu radi ibisevica. Uz cimirota I besica bi to bila druga prica.
:kafa: sta zna alegri, Mesa zna kako upotrijebiti pjanica ko onomad selektori salihamidzica....
Umjesto da se repka gradi oko džeke i pjanica (jer su WC IGRACI), on gradi igru oko Safeta i postave sa kvalifikacija za SP....
451 i mi bi bili duplo bolji
Biračakcic i onaj iz seltika sime na stopera, desni bek ovaj iz serije a ( ne moze beka igrati stoper, a i ovome je data jedna šansa
.. Bosanska posla) , Cimirot, pjanic, Besic, lulic, 10-ka (Kodro možda čak ili neko ko mi ne.pada na pamet a ima kvalitet) i džeko
Tu bi tek Vidio kvalitet džeke i pjanica
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la babino » 10 sep 2017, 08:49

Ko je desni bek iz serije A?

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 10 sep 2017, 08:51

babino je napisao/la:Ko je desni bek iz serije A?
pavlovic?
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la babino » 10 sep 2017, 08:53

Nazalost, lijevi.

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la RichmanBiH » 10 sep 2017, 08:58

Pantelija je napisao/la:
RichmanBiH je napisao/la:Juventus gradi ekipu oko miralema, evo I jucer stavio sturara I matuidia da trce za pjanicca iako I on pretrci dosta, ali ima malo vise slobode, on kod nas nema tu slobodu radi ibisevica. Uz cimirota I besica bi to bila druga prica.
:kafa: sta zna alegri, Mesa zna kako upotrijebiti pjanica ko onomad selektori salihamidzica....
Umjesto da se repka gradi oko džeke i pjanica (jer su WC IGRACI), on gradi igru oko Safeta i postave sa kvalifikacija za SP....
451 i mi bi bili duplo bolji
Biračakcic i onaj iz seltika sime na stopera, desni bek ovaj iz serije a ( ne moze beka igrati stoper, a i ovome je data jedna šansa
.. Bosanska posla) , Cimirot, pjanic, Besic, lulic, 10-ka (Kodro možda čak ili neko ko mi ne.pada na pamet a ima kvalitet) i džeko
Tu bi tek Vidio kvalitet džeke i pjanica

Oko Ibisevica...
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 10 sep 2017, 09:04

babino je napisao/la:Nazalost, lijevi.
pa majka mu stara nije valjda da u evropi i u ligama oko nas nema desnog beka....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la babino » 10 sep 2017, 09:34

Nema:-)
Lijevo imas dvojicu koji to igraju, kolasinac koji je vrhunski lijevi bek, pavlovica koji vec nekoliko sezona igra-ne igra u italiji. Njima dodas zukanovica i lulica koji to mogu pristojno odigrati a desno nemas nikoga..
Imas halfove vranjesa i bicakcica a nas strucnjak nakon visegodisnjih analiza njima dvojici dodijeli pogresne pozicije na kipru.
Meni je tesko vjerovati u cinjenicu da ti jedan petar segrt daje trenerske lekcije. Covjek otvoreno rece ono o cemu mi palamudimo svo vrijeme, ibisevic i bicakcic nisu smjeli igrati ono sto su igrali.

Gledam jucer kolasinca i pjanica, begovica, malo i bicakcica, za dzeku i lulica se zna sta mogu....i svo vrijeme mi samo kipar u glavi i strucnjak mesha.
Sramota sta covjek uradi od ovakvih igraca.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.