Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 19 avg 2014, 21:14

Gervinho nastavlja dominirati :kafa: :kafa: :kafa: Koja budala majkooo :x
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

fazlinovic30
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 avg 2014, 08:12
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fazlinovic30 » 20 avg 2014, 08:05

Ima li sta o transferu pjanketa nece valjda ostat u romi?

Bassha
Postovi: 8750
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Bassha » 20 avg 2014, 09:03

fazlinovic30 je napisao/la:Ima li sta o transferu pjanketa nece valjda ostat u romi?

Zasto bi bilo lose da ostane u romi ? Pa igrat ce LP ove sezone, za njega je dobro da ostane u romi ove sezone pa onda u barcu sljedece sezone
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 20 avg 2014, 20:31

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 22 avg 2014, 19:17



Jos ga jadnog spucase kantom u vrat :rol: :rol: :rol: :lol: :lol:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Nerminovic » 22 avg 2014, 19:25

soccerfan je napisao/la:


Jos ga jadnog spucase kantom u vrat :rol: :rol: :rol: :lol: :lol:
cek ba sta je ovo pjana zna svaki bozi jezik :hmmmmm:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 22 avg 2014, 19:28

Nerminovic je napisao/la:
soccerfan je napisao/la:


Jos ga jadnog spucase kantom u vrat :rol: :rol: :rol: :lol: :lol:
cek ba sta je ovo pjana zna svaki bozi jezik :hmmmmm:
Bosanski, Francuski, Talijanski, Engleski i Njemacki cini mi se :D :D
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la BaDa12 » 22 avg 2014, 20:09

Dodaj i luksemburški. :kafa:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la zgembo89 » 25 avg 2014, 22:57

Nakon povrede Seada Kolašinca selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine Safeta Sušića bi moglo zabrinuti i kondiciono stanje Miralema Pjanića.

Naime, ključni igrač veznog reda našeg nacionalnog tima je propustio gostovanje Rome u Atini protiv ekipe AEK-a zbog problema sa mišićima, a već nekoliko dana trenira odvojeno od saigrača.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evil Genius II » 25 avg 2014, 23:02

nije bas nekoliko dana ali istina je - miralem ima mali problem sa upalom misica i danas su on i astori trenirali odvojeno od ostatka ekipe tj trenirali su posebnim rezimom, mejdutim, bitna cinjenica je da je trenirao sto znaci da povreda nije ozbiljnije prirode.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Nerminovic » 25 avg 2014, 23:09

soccerfan je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:
soccerfan je napisao/la:


Jos ga jadnog spucase kantom u vrat :rol: :rol: :rol: :lol: :lol:
cek ba sta je ovo pjana zna svaki bozi jezik :hmmmmm:
Bosanski, Francuski, Talijanski, Engleski i Njemacki cini mi se :D :D
Svaka cast. :salut:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
ZgemboAdislic
Postovi: 945
Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
Lokacija: JEL NEUGODNO??
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la ZgemboAdislic » 26 avg 2014, 19:24

Bio sam za to da ostane u Romi, ali sad kad su prodali Benatiu, neka ide sto prije. Neozbiljni su. Nista od Scudetta ove sezone.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la rope11 » 26 avg 2014, 20:07

Igra u ligi petice, uvijek zagarantovano mjesto u prvih jedanaest, imaju jaku ekipu koja igra u LS, a izborit ce i iduce godine top 3... sta mu to fali u Romi? :salut:



A za Benatiu su cini mi se vec doveli zamjenu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evil Genius II » 27 avg 2014, 06:56

We are fine, but we will talk about aims in May. However, I am already great in Roma, I feel like Romanista; I know I’ve already said it that but it’s the truth: I’ve always appreciated this team, even before I was in Udine, because it’s a team whose supporters are unique, special. We are a great group and we are confident in our means and the work we do every week.
rece benatia prije par mjeseci, prije nego mu je na prvi mig bayerna zinula guzica za vecim novcima tako da se tu nije moglo nista uraditi. uostalom, on jeste individualno najkvalitetniji stoper koji je igrao u romi jos od juana ali ova cetvorica koja su trenutno tu su daleko bolja od cetiri stopera koja smo imali prosle sezone tj castan, manolas, astori, basa/vlad > benatia, castan, toloi, romganoli. jos kad dodamo tome jedvaja i malog romagnolija koji su otisli na posudbe i koji ce se skoro pa sigurno vratiti u romu da zauzmu svoje mjesto onda se mozemo sloziti da je buducnost odbrambene linije svijetla. po meni ne treba romu otpisivati tek tako jer konacno imaju po dva priblizno kvalitetna igraca na svakoj poziciji i scudetto je ove godine i zvanicno postavljen kao cilj pred ovu ekipu - benatijin odlazak ne mijenja nista. vjerujem da su miralem i ostatak ekipe svjesni toga :kafa:

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Unknown Genius » 27 avg 2014, 23:58

Meni samo žao što je Pjanić ostao bez najboljeg druga u ekipi, a inače, koga nema, bez njega se može. A Roma može podjednako kvalitetno, siguran sam u to, sa ovim pojačanjima nisu puno na gubitku u odbrani.
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evil Genius II » 28 avg 2014, 07:08

pjanic s kim god da se sprijatelji taj ode iz rome (lamela, benatia, a iduci bi mogao biti ljajic). dobra vijest za nas fanove je sto je u posljednje vrijeme blizak sa borriellom :pray:

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la grgr » 28 avg 2014, 13:04

Evil Genius II je napisao/la:pjanic s kim god da se sprijatelji taj ode iz rome (lamela, benatia, a iduci bi mogao biti ljajic). dobra vijest za nas fanove je sto je u posljednje vrijeme blizak sa borriellom :pray:
Hahah nemoj mi marka , steta za benatiu bio je jedan od kljucnih igraca prosle godine mislio sam da ce ostati ali ovaj mali grk je zanimlijv i veci klubovi od rome su imali interes za njega medjutim tu je . Nadam se dobroj sezoni rome iako sam navijac uniteda roma je jedan od klubova koje max gotivim pored uniteda vecinom radi tottija a sad je i pjanic tu ...

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Ajax » 28 avg 2014, 13:09

Benatia ce se pokazati kao nenadoknadivi gubitak. Ali ako isto bar su zaradili ogromnu lovu na njemu.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evil Genius II » 28 avg 2014, 13:23

grgr je napisao/la:Hahah nemoj mi marka
nista licno protiv borrigola - prima 5 miliona godisnje (medju najplacenijim je igracima kluba) i sjedi na klupi ili u svecanoj lozi, uziva u utakmicama, uvijek seta neke atraktivne talijanke, druzi se s tottijem, de rossijem, pjanicem ili ide po posudbama u turisticki atraktivne gradove. idol :D ali ipak zauzima mjesto nekom boljem, mladjem napadacu i njegov odlazak je u interesu kluba vec dvije sezone ali niko ne zeli da ga isplati.
Ajax je napisao/la:Benatia ce se pokazati kao nenadoknadivi gubitak. Ali ako isto bar su zaradili ogromnu lovu na njemu.
njegov prethodnik je bio tema slicnih prica o nenadoknadivim gubicima - marquinhos. brazilac je odigrao odlicnu sezonu, bio stub odbrane rome da bi ga ovi nakon samo jedne godine prodali u psg. medjutim, mehdi se pokazao kao odlicna zamjena tj idealno rjesenje za odbrambene probleme, a recimo stigao je u klub pod istim okolnostima kao i manolas. mnogi klubovi su ga htjeli potpisati ali on je iskljucivo htio u romu bas kao i grk koji po meni i ima odredjenih prednosti kao sto su iskustvo igranja u ligi prvaka, svjetskog prvenstva i slicno. eh sad, mana je to sto dolazi ovako kasno tj par dana pred pocetak prvenstva ali boze moj . . . mislim da bolju zamjenu nismo mogli pokupiti.

u svakom slucaju ne sikiram se :kafa:

slika

Avatar
ZgemboAdislic
Postovi: 945
Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
Lokacija: JEL NEUGODNO??
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la ZgemboAdislic » 28 avg 2014, 18:47

99.999999% od nasih navijaca ce biti vjerni nacionalnom kultu Edina Dzeke, ali ja se licno nadam da im Mire i Roma razbiju glave. Iako se to nece desit. :cry: Kakva grupa za izvuc. :facepalm: :damn:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, Ethel i 48 gostiju.