Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Italia » 24 sep 2017, 00:16

Pantelija je napisao/la:najpodcjenjeniji igrac u evropi a Bgm i u juveu, mada vidim da su juventusovci poceli da shvataju kakav je genije
Nije istina. Itekako je on cijenjen u Juventusu. Jos od samog dolaska. Dobro su svi gledali njegove partije u Romi, a ovo sto sad pokazuje je barem za klasu bolje nego ono. U Evropskom fudbalu nije znacajno cijenjen jer nije imao neke zapazene rezultate. Bio je dobar prosle godine u CL, ali nista cime bi se isticao.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 24 sep 2017, 00:19

Italia je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:najpodcjenjeniji igrac u evropi a Bgm i u juveu, mada vidim da su juventusovci poceli da shvataju kakav je genije
Nije istina. Itekako je on cijenjen u Juventusu. Jos od samog dolaska. Dobro su svi gledali njegove partije u Romi, a ovo sto sad pokazuje je barem za klasu bolje nego ono. U Evropskom fudbalu nije znacajno cijenjen jer nije imao neke zapazene rezultate. Bio je dobar prosle godine u CL, ali nista cime bi se isticao.
ne bih se slozio ....
malo vise citam npr njihovu fb zvanicnu jos od kad je dosao
zato kazem , minjea se misljenje o njemu... tu ne mislim na ljude u klubu jer su isti bili sigurni da ce biti dostojna zamjena pogbi a on je ei njega prekucao ..... i to je nesto drugo...

a sto se evropskog fuuabala tice... bio je u timu kola LP i opet pokazao da je kod strusnjaka cijenjen ali npr kada pricas sa ljjudima koji prate evropski fudbal uopste ga ne smjestaju u top 5 veznjaka mada je on, po mom misljenju sa znanjem i karakteristikama u top 3 min.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Italia » 24 sep 2017, 00:24

Ne znam. Ove stranice sto pratim, izuzetno ga cijene. Jos od samog pocetka (a i starto je sa 5-6 golova u prva 2-3 mjeseca). Sad je na nekoj stranici torinskoj izletio kao igrac utakmice, pored zivot Dybale. Italijani ce uvijek cijeniti prefinjenog vezistu.

A sto se tice sire mase, apsolutno. Da nije bosanac i mi bi tako mislili. Serie A jednostavno nema veliko gledateljstvo poput engleske ili barca/real, tako da je apsolutno jasno sto se ta imena manje provlace kroz medije. Pjanic je postao kompletan igrac i ko ga pomno prati to jasno vidi. Covjek hladno skoci u duel i osvoji loptu. Takav Pjanic nikad nije bio :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 24 sep 2017, 00:40

Italia je napisao/la:Ne znam. Ove stranice sto pratim, izuzetno ga cijene. Jos od samog pocetka (a i starto je sa 5-6 golova u prva 2-3 mjeseca). Sad je na nekoj stranici torinskoj izletio kao igrac utakmice, pored zivot Dybale. Italijani ce uvijek cijeniti prefinjenog vezistu.

A sto se tice sire mase, apsolutno. Da nije bosanac i mi bi tako mislili. Serie A jednostavno nema veliko gledateljstvo poput engleske ili barca/real, tako da je apsolutno jasno sto se ta imena manje provlace kroz medije. Pjanic je postao kompletan igrac i ko ga pomno prati to jasno vidi. Covjek hladno skoci u duel i osvoji loptu. Takav Pjanic nikad nije bio :mrgreen:
on u romi u 5 godina nie imao uspjesnih duela kao u zadnjih godinu i nesto :mrgreen:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2017, 01:33

Ma on je odličan igrač ako ga se pravilno koristi u pravom sistemu, a većina top ekipa kao Juventus imaju sistem gdje će svaki igrač koji igra doći do izražaja.

Govorim ovo kroz prizmu poređenja njega u Juventusu i reprezentaciji, mi u repki nemamo sistema da izvučemo najbolje iz njega, zapravo mi nemamo nikakvog sistema, i mi obično igrače činimo dosta lošijim nego u klubovima. Pa bolan Džeko imao onakvu prošlu sezonu, u tom periodu odigra četiri meča za repku (Estonija, Belgija i dva puta Grčka) i dadne jedan yebeni gol i to iz penala protiv Estonije...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la marconato » 24 sep 2017, 01:37

Nema sistem, ali ni saigrace kao u Juveu... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sheyi » 24 sep 2017, 06:21


Avatar
Nedved11
Postovi: 2716
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Nedved11 » 24 sep 2017, 08:42

Pjanic’s game by numbers vs. Torino:

1 Goal
2 Assists
5 Interceptions
4 Key Passes
3 Tackles
2 Acc.Crosses
2 Shots
1 Aerial Won
PA%: 96%
:clap: Dr. mr. Pjanic :bih:
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 24 sep 2017, 09:49

Ja obozavam ovakav tip igraca i Pjanic mi je igrac koji nogometu donosi dasak glamura. Svaki njegov potez, dodavanje, promjena strane ... ima dodir umjetnosti.
Covjek jucer na 8 metara od svog gola u buketu igraca prebacuje loptu do svog suigraca koji je takodjer u 16 kao da igraju sege.
Sve je manje pravih mestara nogometa.
Na podrucju bivse Juge ih nema vec cijelo desetljece.
Zadnji veliki nogometni umjetnik je bio Robi Prosinecki a sada je tu Mire. Radi ovakvih igraca se gleda nogomet.

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la RichmanBiH » 24 sep 2017, 09:51

Doktorska partija sinoc.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sissoko » 24 sep 2017, 10:52

Odlična partija sinoć.
Vidi se da mu je Juve omogućio da napravi korak naprijed u karijeri i kvalitetu.Igra sa lakoćom...što bi rekli...he make's it look easy.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 24 sep 2017, 12:23

marconato je napisao/la:Nema sistem, ali ni saigrace kao u Juveu... ;)
Svaki od njegovih mogucih suigraca u sredini je u najmanju ruku kvalitetan igrac.
Lulic kapetan Lazia, Besic u krizi ali neosporan talenat, Milicevic ponajbolji AM u Belgiji, Visca glavni igrac top Turskog kluba.
Problem lezi u tragikomicnom treneru koji sjedi na klupi reprezentacije. Taj covjek toliko unakazi nasu igru da svi ovi igraci djeluju kao amateri. Izbije im najjace adute a na teren izbaci njihove najlosije karakteristike.
Donedavno su navijaci Sarajeva tvrdili da su im svi igraci totalne neznalice a sada govore suprotno.
I to nisu doveli dobrog strucnjaka nego samo osrednjeg.
Mi moramo finalno shvatiti cinjenicu da bez makar osrednjeg trenera igre ne moze biti. I svakog narednog selektora se mora potpisati uvjetno. Samo rezultat opravdava njegovu placu. A ne da ovakve neznalice unistavaju buducnost naseg nogometa.
U 10 dana nam Dzeko i Pjanic dobiju ciste desetke.
Novine u Engleskoj pisu o Kolasincu. A mi tvrdimo da su nam igraci losiji od Cipra. To jednostavno nije tocno.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la marconato » 24 sep 2017, 13:55

dubrovnik je napisao/la:
marconato je napisao/la:Nema sistem, ali ni saigrace kao u Juveu... ;)
Svaki od njegovih mogucih suigraca u sredini je u najmanju ruku kvalitetan igrac.
Lulic kapetan Lazia, Besic u krizi ali neosporan talenat, Milicevic ponajbolji AM u Belgiji, Visca glavni igrac top Turskog kluba.
Problem lezi u tragikomicnom treneru koji sjedi na klupi reprezentacije. Taj covjek toliko unakazi nasu igru da svi ovi igraci djeluju kao amateri. Izbije im najjace adute a na teren izbaci njihove najlosije karakteristike.
Donedavno su navijaci Sarajeva tvrdili da su im svi igraci totalne neznalice a sada govore suprotno.
I to nisu doveli dobrog strucnjaka nego samo osrednjeg.
Mi moramo finalno shvatiti cinjenicu da bez makar osrednjeg trenera igre ne moze biti. I svakog narednog selektora se mora potpisati uvjetno. Samo rezultat opravdava njegovu placu. A ne da ovakve neznalice unistavaju buducnost naseg nogometa.
U 10 dana nam Dzeko i Pjanic dobiju ciste desetke.
Novine u Engleskoj pisu o Kolasincu. A mi tvrdimo da su nam igraci losiji od Cipra. To jednostavno nije tocno.
Ma normalno da je trener alfa i omega svakog tima i da kvalitetan moze izvuci max. iz ekipe, a los isto tako potpuno limitirati tim...
Svima je jasno da Meša spada u grupu ovih drugih, cim ti jedan Kipar cita lekcije.

Medjutim, ima tu i do igraca, konkretno u Pjanićevom slucaju. Vecina (ozbiljnijih) reprezentacija udari flaster na njega, odsijece Džeku i to je 80% posla..Cimirot, Jajalo, Lulić, Višća..nisu igraci koji su u stanju preuzeti odgovornost i teret na sebe nekim individualnim resenjima.
Pjanić kao prvo nema adekvatnog saigraca na sredini (pogotovo kad nema Besica), jer prva dvojica gore nisu taj kadar...
Nije isto kad ti ledja cuva i radi za tebe Matuidi, Khedira i Cimirot i Jajalo.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Nedved11
Postovi: 2716
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Nedved11 » 25 sep 2017, 08:01

;)
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la IlCapitano » 25 sep 2017, 15:07

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JonSnow » 25 sep 2017, 18:19

Momci, ne trolaj te! :kafa:

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4643
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Bazinga12345 » 25 sep 2017, 21:33

:thumbup:

slika
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa


Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la emir79 » 25 sep 2017, 23:53

Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la legenda reala » 26 sep 2017, 00:01

pretjerivanje
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aeroms33, Karambeu i 16 gostiju.