Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sissoko » 20 apr 2017, 10:14

Ako ovako nastavi moze postati legenda Juventusa.Do njega je hoce li se opet vratit u "bezmudni mod".
Zadnja izmjena: Sissoko, dana/u 20 apr 2017, 12:06, ukupno mijenjano 1 put.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la marconato » 20 apr 2017, 10:22

Ras je napisao/la:
marconato je napisao/la:Vrhunska partija! :salut:
Njegov kvalitet nikad nije bio sporan, jos u Metzu se vidjelo da ce postati ovo sto danas jeste.. ;)
Još mi Ruiz i Le Talek u glavi! :crazy:
Ne spominji ih vise, taman malo zaboravim na te cirkusante...

Kaze prosecni zvjezdas (str. na fb):

Danas je rodjendan Le Taleku, nek' slavi ako ga nije sramota!

:mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 20 apr 2017, 17:05

Igrač za male utakmice, zamislite da su nam svi kao Pjanić :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la PrinceofVeresija » 20 apr 2017, 17:19

Jbo te ovo nije normalno koliko bruje mediji hrvatski sinoc o Mariju Mandzukicu ko da je sam iznijeo utakmicu,ovaj ga onaj ga pohvalio borben,pozrtvovan,trudi se ,krv znoj suze itd a ja osim dva tri navrata nisam ni primjetio na terenu,a borbenost nije sve Mandzo dragi ako si napadac ocekuje se i da zabijas prije svega sto mu je najslabija karika ove sezone,ima igraca i borbenijih od tebe i boljih pa manje vrijede...ali opet nasi mediji ni 5% paznje ne posvecuju Miretu i jednu od najboljih utakmica u karijeri,mozda gledamo buduceg FIFA XI igraca AKB ali njih je vaznije narod pretrpavat s vijestima o akcizama ko da ne znamo da SDA mafija he.be narod na svakom koraku :thumbdown:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 apr 2017, 17:23

The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 20 apr 2017, 17:28

PrinceofVeresija je napisao/la:Jbo te ovo nije normalno koliko bruje mediji hrvatski sinoc o Mariju Mandzukicu ko da je sam iznijeo utakmicu,ovaj ga onaj ga pohvalio borben,pozrtvovan,trudi se ,krv znoj suze itd a ja osim dva tri navrata nisam ni primjetio na terenu,a borbenost nije sve Mandzo dragi ako si napadac ocekuje se i da zabijas prije svega sto mu je najslabija karika ove sezone,ima igraca i borbenijih od tebe i boljih pa manje vrijede...ali opet nasi mediji ni 5% paznje ne posvecuju Miretu i jednu od najboljih utakmica u karijeri,mozda gledamo buduceg FIFA XI igraca AKB ali njih je vaznije narod pretrpavat s vijestima o akcizama ko da ne znamo da SDA mafija he.be narod na svakom koraku :thumbdown:
Hebo njih. Mandzukic je obična letva. Svakako će ga prodati na kraju sezone.
Volio bih da odu do kraja i da Mire odluči finale :bih:

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Kompromis » 20 apr 2017, 17:39

Itekako znaci mandzukic... i on i cuadrado... jer juventus ni izbliza ne bi mogao ovako igrati dobro da se nemaju osiguraci po stranama... msm prevashodno na odbranu... i mandzukic je dobar za tu rolu... malo koje krilo bi moglo odgovoriti defanzivno onako kao sto juventusu treba, a kako to rade cuadrafo i mandza.... zato iako je pjaca neuporedivo talentovaniji ofanzivno igrac od mandze i nije toliko igrao jer ne igra odbranu...

Prvi ja ga zovem bukvom jer ofanzivno to i jeste... jos je jedno mjesec dana higuain zbog njega trpio i morao igrati krilo i poluspica... i tek kad je ovaj gurnut na krilo proigrao je, kao i juventus uostalom... sad zasad je mandzo dobar... ali normalno da juventus mora teziti nekoj zvijeri za tu poziciju, ako nista igracu kvaliteta cuadrada... koji je odličan u oba pravca...

Avatar
Pantelija
Postovi: 12866
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 20 apr 2017, 17:49

madzukic je jedan od najodgovornijih igraca u juventusu, u prvoj tekmi je imao sa krila asistenciju za ddrugi gil, duplirao je svoju stranu sa sandrom, u skoku je perfektan ... to je sve jedna masinerija i svaki igrac ima svoju ulogu a trenutno je malo iigraca koji mogu igrati ovo sto igra madzukic... dobro bi bilo da ima jos jedan kvadrado, e onda bi madnzo mogao na klupu ... i zato i treba ga pohvaliti

naravno, miretova uloga u cjelokupnh 180 min je mnogo veca jer je mnogo teze igrati poziciju koju je mire igrao .
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 20 apr 2017, 18:48

Pantelija je napisao/la:madzukic je jedan od najodgovornijih igraca u juventusu, u prvoj tekmi je imao sa krila asistenciju za ddrugi gil, duplirao je svoju stranu sa sandrom, u skoku je perfektan ... to je sve jedna masinerija i svaki igrac ima svoju ulogu a trenutno je malo iigraca koji mogu igrati ovo sto igra madzukic... dobro bi bilo da ima jos jedan kvadrado, e onda bi madnzo mogao na klupu ... i zato i treba ga pohvaliti

naravno, miretova uloga u cjelokupnh 180 min je mnogo veca jer je mnogo teze igrati poziciju koju je mire igrao .
Uvijek se hvali ta Mandzukiceva defanziva a svaki klub ga na kraju sutne.
Nebitan igrač niti ga treba ovdje spominjati.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12866
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 20 apr 2017, 19:01

jasmin10 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:madzukic je jedan od najodgovornijih igraca u juventusu, u prvoj tekmi je imao sa krila asistenciju za ddrugi gil, duplirao je svoju stranu sa sandrom, u skoku je perfektan ... to je sve jedna masinerija i svaki igrac ima svoju ulogu a trenutno je malo iigraca koji mogu igrati ovo sto igra madzukic... dobro bi bilo da ima jos jedan kvadrado, e onda bi madnzo mogao na klupu ... i zato i treba ga pohvaliti

naravno, miretova uloga u cjelokupnh 180 min je mnogo veca jer je mnogo teze igrati poziciju koju je mire igrao .
Uvijek se hvali ta Mandzukiceva defanziva a svaki klub ga na kraju sutne.
Nebitan igrač niti ga treba ovdje spominjati.
kada imas dybalu i pipitu, ne mozes imati dva krila koja spavaju ;)
da, madnzukic ima izvanredno kretanje po terenu, jako dobro prati kretanje linija svog tima, prati kretanje protivnickih krila i bekova, prati igru, ispunjava sve zadatke na tereu .. zbog toga i izgleda juve onako jako defanzivno jer svi rade i naprijed i nazad.... da na onom mjestu igra igrac tipa pjace, i slicnih krila, juveova odbrana i sama snaga na terenu bi popustila u jednom pravcu ....
Zbog toga ga alegri cijeni i svaki navijac koji se rrazumije u ono sto iga mandzukic.... nekima je ljepota fudbala 46 driblinga neymara (i onula golova nula sansi) a nekome je ljepota fudbala ono sto je juve sinoc odigrao
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 20 apr 2017, 19:05

Pantelija je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:madzukic je jedan od najodgovornijih igraca u juventusu, u prvoj tekmi je imao sa krila asistenciju za ddrugi gil, duplirao je svoju stranu sa sandrom, u skoku je perfektan ... to je sve jedna masinerija i svaki igrac ima svoju ulogu a trenutno je malo iigraca koji mogu igrati ovo sto igra madzukic... dobro bi bilo da ima jos jedan kvadrado, e onda bi madnzo mogao na klupu ... i zato i treba ga pohvaliti

naravno, miretova uloga u cjelokupnh 180 min je mnogo veca jer je mnogo teze igrati poziciju koju je mire igrao .
Uvijek se hvali ta Mandzukiceva defanziva a svaki klub ga na kraju sutne.
Nebitan igrač niti ga treba ovdje spominjati.
kada imas dybalu i pipitu, ne mozes imati dva krila koja spavaju ;)
da, madnzukic ima izvanredno kretanje po terenu, jako dobro prati kretanje linija svog tima, prati kretanje protivnickih krila i bekova, prati igru, ispunjava sve zadatke na tereu .. zbog toga i izgleda juve onako jako defanzivno jer svi rade i naprijed i nazad.... da na onom mjestu igra igrac tipa pjace, i slicnih krila, juveova odbrana i sama snaga na terenu bi popustila u jednom pravcu ....
Zbog toga ga alegri cijeni i svaki navijac koji se rrazumije u ono sto iga mandzukic.... nekima je ljepota fudbala 46 driblinga neymara (i onula golova nula sansi) a nekome je ljepota fudbala ono sto je juve sinoc odigrao
Taj Neymar je 156 puta bolje krilo od Mandzukica.
Eto i ti ga hvališ kao da je nezamjenljiv a lika će sutnuti na kraju sezone.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 20 apr 2017, 19:25

Pantelija je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:madzukic je jedan od najodgovornijih igraca u juventusu, u prvoj tekmi je imao sa krila asistenciju za ddrugi gil, duplirao je svoju stranu sa sandrom, u skoku je perfektan ... to je sve jedna masinerija i svaki igrac ima svoju ulogu a trenutno je malo iigraca koji mogu igrati ovo sto igra madzukic... dobro bi bilo da ima jos jedan kvadrado, e onda bi madnzo mogao na klupu ... i zato i treba ga pohvaliti

naravno, miretova uloga u cjelokupnh 180 min je mnogo veca jer je mnogo teze igrati poziciju koju je mire igrao .
Uvijek se hvali ta Mandzukiceva defanziva a svaki klub ga na kraju sutne.
Nebitan igrač niti ga treba ovdje spominjati.
kada imas dybalu i pipitu, ne mozes imati dva krila koja spavaju ;)
da, madnzukic ima izvanredno kretanje po terenu, jako dobro prati kretanje linija svog tima, prati kretanje protivnickih krila i bekova, prati igru, ispunjava sve zadatke na tereu .. zbog toga i izgleda juve onako jako defanzivno jer svi rade i naprijed i nazad.... da na onom mjestu igra igrac tipa pjace, i slicnih krila, juveova odbrana i sama snaga na terenu bi popustila u jednom pravcu ....
Zbog toga ga alegri cijeni i svaki navijac koji se rrazumije u ono sto iga mandzukic.... nekima je ljepota fudbala 46 driblinga neymara (i onula golova nula sansi) a nekome je ljepota fudbala ono sto je juve sinoc odigrao
Mandzo je meni super tip ali cinjenica koja mu ide u prilog je i da je bek iza njega zvijer. Cinjenica je i da centarsut i dribling po boku kada on igra ne postoje. Odlican je na skoku i defanzivno ali svoju primarnu ulogu vrlo lose ispunjava. Rijetko zabija golove. Mislim da i reprezentacija pati radi njegovog renomea jer je Kalinic sigurno bolji strijelac.
Ipak, Djilkos svojim pozitivnim ludilom ugradjuje puno u uspjehe Juventusa i uz svu napadacku osrednjost Alegriju je skoro redovno izbor za prvotimca. Dobar je on igrac za klub kao Juventus ali u nekom drugom Talijanskom prvoligasu njegova rola bi bila punoooooo prosjecnija.
Za razliku od njega Pjana je motor igre Juventusa i mislim da je to vec postala neupitna cinjenica. Jos sezonu u Juveu a onda pravac Madrid. Taman ce za Luku trebati zamjena. Vjerujem da je i Zinedin sinoc gledao utakmicu.
Forumski Juventini ce odahnuti jer ce tada valjda dobiti dugo zeljena MUDA!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12866
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 20 apr 2017, 19:43

jasmin10 je napisao/la: Taj Neymar je 156 puta bolje krilo od Mandzukica.
Eto i ti ga hvališ kao da je nezamjenljiv a lika će sutnuti na kraju sezone.
neymar ne moze igrati u formaciji koju igra Allegri jer on kad izgubi loptu stane i cisti kopacke, nema duel igru, ne raddi defanzivno ...
Ali je svjettlosnu godinu ispred marija ofanzivno. Logicno da je bolje krilo, to niko ne kaze da nije , ali neymar niakd nece moci raditi ZA TIM onos to radi madnzukic u juventusu ... ja pricam o onome sto neko dporinosi sistemu a ne pojeidnacni kvalitet... da je tako bilo bi dovoljno dovesti najbolje i uzeti sve, ali to ne ide tako, moras napraviti masinu koja ima savrseno uklopljene dijelove... pa tako u nekoj masini je pozeljnije imati madnzukica nego neymara
dubrovnik je napisao/la: Mandzo je meni super tip ali cinjenica koja mu ide u prilog je i da je bek iza njega zvijer. Cinjenica je i da centarsut i dribling po boku kada on igra ne postoje. Odlican je na skoku i defanzivno ali svoju primarnu ulogu vrlo lose ispunjava. Rijetko zabija golove. Mislim da i reprezentacija pati radi njegovog renomea jer je Kalinic sigurno bolji strijelac.
Ipak, Djilkos svojim pozitivnim ludilom ugradjuje puno u uspjehe Juventusa i uz svu napadacku osrednjost Alegriju je skoro redovno izbor za prvotimca. Dobar je on igrac za klub kao Juventus ali u nekom drugom Talijanskom prvoligasu njegova rola bi bila punoooooo prosjecnija.
Za razliku od njega Pjana je motor igre Juventusa i mislim da je to vec postala neupitna cinjenica. Jos sezonu u Juveu a onda pravac Madrid. Taman ce za Luku trebati zamjena. Vjerujem da je i Zinedin sinoc gledao utakmicu.
Forumski Juventini ce odahnuti jer ce tada valjda dobiti dugo zeljena MUDA!
asistirao je dybali prvu tekmu za drugi gol :kafa: :mrgreen: salim, se, on igra gdje igra u juveu zbog dvije stvari

ubacuje se u 16 jer vecina napada ide s desne strane preko kvadrada i time puni 16-rac, radi strasan posao kada protivnik ima loptu u nogama i zatavara ogroman prostor uz to i vuce ekipu da se ponasa fajterski


sto se mireta tice :D nece on u real... mire ima obicaj da ostane po 4-5 godina u odredjenom klubu, a mislim da iz juvea nece ici dok ne dostigne neke solidne gdine kada vise ece biti pozeljan u reealu

Juve ga ssdaa "stvvara" jer im samo ofanzivno nije od koristi bio, sada stvaraju zvijer koja ce i defanzivno i ofanzivno bii sstrasan a on ima taj potencijal... a forumski juventini ocito slabo prate juve i sistemski rad kluba i kako srtvaraju sampione :)
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la hurem » 20 apr 2017, 20:27

Odoste vi u tacku a @princofveresia nije Mandzu spomenuo u tom kontekstu niti je poenta njegovog posta bio hrvatski reprezentativac.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 20 apr 2017, 20:40

Pohvalili su Pjanića na Novoj večeras ma Dnevniku. Kažu da je sinoć dirigovao veznim redom Juventusa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la pinoglavi » 20 apr 2017, 23:52

Raonffa je napisao/la:Pohvalili su Pjanića na Novoj večeras ma Dnevniku. Kažu da je sinoć dirigovao veznim redom Juventusa.
@jasmin10 na aparatima :kafa:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la COYS » 21 apr 2017, 00:02

Kada Gefufna utihne. :kafa:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 21 apr 2017, 00:04

pinoglavi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pohvalili su Pjanića na Novoj večeras ma Dnevniku. Kažu da je sinoć dirigovao veznim redom Juventusa.
@jasmin10 na aparatima :kafa:
Zašto Jasmin ? Pa nisam ja govorio da ga nisu hvalili :facepalm:

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pivopija » 21 apr 2017, 00:16

COYS je napisao/la:Kada Gefufna utihne. :kafa:
Tad ostane da komentarise samo prava raja.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Effenberg » 21 apr 2017, 06:33

wobly92 je napisao/la:slika
Krenuo Messi da pase travu! Izveo Pjana argentinsko govedo na ispasu! :urnebes: :urnebes:

I jos izvuko zuti za Barsu jer mu je onaj cigan uletio nesto kao da se revansira!

Pjana rusitelj! :tokralju:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: zgembo89 i 49 gostiju.