Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la marconato » 23 okt 2017, 22:21

emir79 je napisao/la:Jedini igrac na svijetu koji je dao 3 gola iz slobodnjaka za 3 razlicita kluba u CL.
Lyon, Roma i Juve.
Nek' se javi kad da het-trik iz slobodnjaka :mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 23 okt 2017, 22:40

marconato je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Jedini igrac na svijetu koji je dao 3 gola iz slobodnjaka za 3 razlicita kluba u CL.
Lyon, Roma i Juve.
Nek' se javi kad da het-trik iz slobodnjaka :mrgreen:
Kao Mihajlovic mislis. I on je izvodio prekide nevjerovatno. Lopta je tako naglo padala da je to bio show.
Ali sjecam se puno igraca kao Carlos, Junhino pa i Miha koji su imali top u nozi ali se ne sjecam u zivotu osim mozda jednog dok sam bio djete i jos jednog iz kasnijeg vremena da su imali tako izradjen sut kao Pjanic. Pa svaki drugi njegov gol iz slobodnjaka se golman uopce i ne pomakne.
Slicno ka Platini u svojim najboljim danima.
Mislim da Pjana ima najizradjeniji sut iz prekida u danasnjem nogometu.
Mihajlovic je bas bio bombarder a lopta je bila tako nepredvidiva da su golovi cesto padali iz karambola. Jos se sjecam onih prekida i legendarne utakmice na Maksimiru kada su njegovi prekidi donijeli Srbiji bod i plasman na prvenstvo a Vatrene ostavili kuci. Nikad vise nisam vidio Cira tako izgubljenog. Hrvatska je bila duplo bolja, imala igraca vise i totalnu dominaciju ali nije mogla protiv Mihe tu vecer.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la marconato » 23 okt 2017, 22:52

Sjecam se kako je Kolarov izjavio kako je amater za Mihajlovića sto se slobodnjaka tice..

Covjek bi i danas dan trpao da je aktivan!
P.S. Pjanić danas jeste jedan od najboljih izvodjaca prekida. Ima taj prefinjen sut, slicno kao Beckham sto je imao...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fininho » 23 okt 2017, 23:26

Jeftha je napisao/la:Igra momcina dobro. Sljedeca stepenica je Real ili Barcelona. U Madridu je zestoka konkurencija pa bolje da ode u Barcu. Triput je bolji igrac od Rakitica, ali je Ivan zasticen ko polarni medvjed.
Kasno je za Real i Barcu.Pjanic u aprilu ulazi u 29 godinu i Juventus ce svakako biti vrhunac njegove karijere.evo Modric danas po 3 put zaredom izabran u najboljih 11 Svjieta.to je ta razlika izmedju barcelone,reala na jednoj strani i Juventusa na drugoj.pa jedna barcina,realova generacija je uzela vise liga prvaka,nego Juve u citavoj historiji.Pogbi,Zidanu(Dybali) je Juventus dosao samo kao jedna stepenica do vrha,nazalost Pjanic nije ta klasa.i ja bih ga volio gledati u nekoj kvalitetnijoj,snaznijoj Ligi,ali to su sada samo pusti snovi

Avatar
Pantelija
Postovi: 12681
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 23 okt 2017, 23:49

fininho je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Igra momcina dobro. Sljedeca stepenica je Real ili Barcelona. U Madridu je zestoka konkurencija pa bolje da ode u Barcu. Triput je bolji igrac od Rakitica, ali je Ivan zasticen ko polarni medvjed.
Kasno je za Real i Barcu.Pjanic u aprilu ulazi u 29 godinu i Juventus ce svakako biti vrhunac njegove karijere.evo Modric danas po 3 put zaredom izabran u najboljih 11 Svjieta.to je ta razlika izmedju barcelone,reala na jednoj strani i Juventusa na drugoj.pa jedna barcina,realova generacija je uzela vise liga prvaka,nego Juve u citavoj historiji.Pogbi,Zidanu(Dybali) je Juventus dosao samo kao jedna stepenica do vrha,nazalost Pjanic nije ta klasa.i ja bih ga volio gledati u nekoj kvalitetnijoj,snaznijoj Ligi,ali to su sada samo pusti snovi
e cuj barsa klasa iznad.... jes u zadnjih 10 godidna
Otkad se iigra fudbal, poslije reala, juve je br 2, kako prema fifa/uefa tako i prema realnom stanju, tako da je to prica djece koja gledaju fudbal od ronalda i mesija pa vamo
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la hurem » 23 okt 2017, 23:51

Ko dade ovom fininhu da iznosi svoja seratorska s.r.a.nj.a. Gdje je ova moderacija?

Seljacino jedna, ne pita ni tebe niko u kojoj si godini ili u koju godinu si usao, nego koliko imas godina.
Pa tako Pjanic sada ima 27 godina, u aprilu ce napuniti 28.
Modric je sa 27 zaigrao za Real, zasto Pjanic ne bi mogao sa 28? - ili se razlika od godinu dana toboze mjeri kilometrima.

Na kraju, nek ostane u Juveu do kraja karijere i ja cu biti prezadovoljan...ako nije igrao s Ronaldom ili Messijem, Iniestom u njihovim najboljim godinama, ne mora ni za godinu, dvije kada nabrojani polahko ulaze u suton.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12681
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 23 okt 2017, 23:56

hurem je napisao/la:Ko dade ovom fininhu da iznosi svoja seratorska s.r.a.nj.a. Gdje je ova moderacija?

Seljacino jedna, ne pita ni tebe niko u kojoj si godini ili u koju godinu si usao, nego koliko imas godina.
Pa tako Pjanic sada ima 27 godina, u aprilu ce napuniti 28.
Modric je sa 27 zaigrao za Real, zasto Pjanic ne bi mogao sa 28? - ili se razlika od godinu dana toboze mjeri kilometrima.

Na kraju, nek ostane u Juveu do kraja karijere i ja cu biti prezadovoljan...ako nije igrao s Ronaldom ili Messijem, Iniestom u njihovim najboljim godinama, ne mora ni za godinu, dvije kada nabrojani polahko ulaze u suton.
djecije price, eto ne valja ako nije igrao u realu ili barsi... kakve gluosti covjekmora citati tacno glava zaboli
jedini klub koji je iznad ostalih je real, koliko god ih ne volio, oni jednostavno mogu imati 99% igraca, ostali klubovi su tu negdje, real, barsa, bajern, man utd mozda i to je to, pa onda idu ovi psg i slicni....
bARSa je imala jedan period ovaj sa mesiijem i ronaldinjom, prije toga prepricavali su se pogotci koje su postizali da bi kao cetvrti igrali ligu prvaka ... a ne tako davno je to bilo
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fininho » 24 okt 2017, 11:39

[quote="hurem"]Ko dade ovom fininhu da iznosi svoja seratorska s.r.a.nj.a. Gdje je ova moderacija?

Seljacino jedna, ne pita ni tebe niko u kojoj si godini ili u koju godinu si usao, nego koliko imas godina.
Pa tako Pjanic sada ima 27 godina, u aprilu ce napuniti 28.
Modric je sa 27 zaigrao za Real, zasto Pjanic ne bi mogao sa 28? - ili se razlika od godinu dana toboze mjeri kilometrima.

Na kraju, nek ostane u Juveu do kraja karijere i ja cu biti prezadovoljan...ako nije igrao s Ronaldom ili Messijem, Iniestom u njihovim najboljim godinama, ne mora ni za godinu, dvije kada nabrojani polahko ulaze u suton.[/quoteM
Modric je sa 26 dosao u Reala,evo pise na wikipediji,ali ja sam zelio reci nesto drugo.Juve je jedan od top 10 klubova na svijetu i da bi se dovelo jednog od najboljih igraca Juventusa u Real,Barcu trebalo bi izdvojiti jako puno novca za takav transfer,jer Juve svoje najvece zvijezde ne pusta za djabe,Juventus nije selling Club,Juventus zvijezde kupuje a ne prodaje.ne vjerujem da bi real,doveo Modrica ili Barca Rakitica,da su njih dvoje igrali u juventusu,jer transferi iz Juveta u Real,Barcu su rezervisani samo za najvece zvijezde,kao sto su Zidan,Dyabala.,.,a ni Pjanic,ni Modric,Rakitic.,nisu taj nivo.Pjanic ce vrhunac karijere dozivjeti u Juventusu i to vise niko ne moze promjeniti

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 24 okt 2017, 11:52

Čuj Dybala. Neka neko banuje trolla kockastog.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la hurem » 24 okt 2017, 12:49

Neka njega u Juventusu, ja sam prezadovoljan njegovim igrama, statusom u klubu kao i samim klubom koji je jedan od najvecih u svijetu, sto bi rekli istinska institucija.
U svakom slucaju ne iskljucujem transfer u dva spanska velikana ili recimo Guardiolin City...zasto? Zato sto Mire uopce nije star i zato sto su ovo najbolje godine za profil igraca kakav on upravo i jeste.

Sto se tice Modrica, nisam htio u prethodnom postu cjepidlaciti zbog par dana...Modric je krajem avgusta presao u Real i tada je imao 26 godina, ali samo par dana kasnije, vec 9.septembra je napunio 27.
Tako da je prvu sezonu u ReJalu iznio s 27 godina na ledjima.
I zar Modric upravo nije najbolji posljednje 2,3 sezone? - s 29,30,31,32 godine na svom kontu?
Uzmi primjer Xavija i sve ce ti biti jasno.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la chily-rz » 24 okt 2017, 13:07

Ma ovi izbori su glupost,Iniestu u tim sezone ne bi izabrali ni forumaši sa Barsinog pdf-a,.

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fininho » 24 okt 2017, 14:09

chily-rz je napisao/la:Ma ovi izbori su glupost,Iniestu u tim sezone ne bi izabrali ni forumaši sa Barsinog pdf-a,.
Pa o tome ja nonstop pricam.Iniesta je najbolji primjer kakvu snagu ima Laliga naspram Serie A.Hamsik,Pjanic,Veratti,.,svi su oni na visem nivou odigrali lansku sezonu od ineste,ali barca je barca.zato i ja kazem Barca ili Real bi Pjanicevoj karijeri dali jednu novu dimenziju,kakve mu Juve ne moze dati.i Kroos je u najboljih 11 samo zbog toga sto igra za Reala.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 24 okt 2017, 14:26

fininho je napisao/la:
hurem je napisao/la:Ko dade ovom fininhu da iznosi svoja seratorska s.r.a.nj.a. Gdje je ova moderacija?

Seljacino jedna, ne pita ni tebe niko u kojoj si godini ili u koju godinu si usao, nego koliko imas godina.
Pa tako Pjanic sada ima 27 godina, u aprilu ce napuniti 28.
Modric je sa 27 zaigrao za Real, zasto Pjanic ne bi mogao sa 28? - ili se razlika od godinu dana toboze mjeri kilometrima.

Na kraju, nek ostane u Juveu do kraja karijere i ja cu biti prezadovoljan...ako nije igrao s Ronaldom ili Messijem, Iniestom u njihovim najboljim godinama, ne mora ni za godinu, dvije kada nabrojani polahko ulaze u suton.[/quoteM
Modric je sa 26 dosao u Reala,evo pise na wikipediji,ali ja sam zelio reci nesto drugo.Juve je jedan od top 10 klubova na svijetu i da bi se dovelo jednog od najboljih igraca Juventusa u Real,Barcu trebalo bi izdvojiti jako puno novca za takav transfer,jer Juve svoje najvece zvijezde ne pusta za djabe,Juventus nije selling Club,Juventus zvijezde kupuje a ne prodaje.ne vjerujem da bi real,doveo Modrica ili Barca Rakitica,da su njih dvoje igrali u juventusu,jer transferi iz Juveta u Real,Barcu su rezervisani samo za najvece zvijezde,kao sto su Zidan,Dyabala.,.,a ni Pjanic,ni Modric,Rakitic.,nisu taj nivo.Pjanic ce vrhunac karijere dozivjeti u Juventusu i to vise niko ne moze promjeniti
Da Juventus svoje zvijezde kupuje Pjana ne bi ni dosao kod njih. Tamo bi sredinom jos uvjek carovali Pogba i Vidal. Mislim da oni svoje najvece zvijezde prodaju, doduse za veliki novac. Njihova struka vrhunski investira novac i na njemu stvara veliku dodanu vrijednost. Ako neko pozeli Miralema Pjanica boga mi ce mu budzet to osjetiti.
Skoro sam siguran da bi se svaki potencijalni kupac
morao suociti sa cifrom od oko 70-80 miliona Eura.
A nisam siguran da u Juveu postoji igrac koji nije na prodaju samo ako je sa druge strane neko tko je spreman potrositi enormne svote novca.
Pjana moze dotaci Real i Barcu ali nisam siguran da bi mu tamo uopce bilo bolje nego sada.
Pa ljudi moji on je dirigent igre Juventusa.
Otkad BiH postoji ona nije imala igraca o kojem igra jednog od najvecih klubova na svijetu toliko ovisi.
Malo li je!

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la nut_shell » 24 okt 2017, 16:43

slika
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 24 okt 2017, 17:34

nut_shell je napisao/la:slika
Top 3 centralna vezna. :bih:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la HankMoody » 25 okt 2017, 22:04

Ne mogu riješiti SPAL bez njega, igraće zadnjih pola sata.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la uNbx » 26 okt 2017, 00:03

Neka ga u Juventusu što se mene tiče do kraja karijere. Mislim da bi ga Barca pojela, ili Real, svejedno. Ne zato što nije dorastao, već zato što mu je bolje okruženje tu gdje jeste. Neko spomenu City, u Englesku ni pod razno. Samo se ti drži Juventusa majstore.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la HankMoody » 28 okt 2017, 17:42

Počinje utakmicu protiv Milana.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Vucevich » 31 okt 2017, 22:16

Juventus daleko ispod nivoa, mada Sporting igra jako dobro ove sezone

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fininho » 01 nov 2017, 00:14

ne vidim na koji nacin bi ovaj juve mogao osvojiti ligu prvaka.ne radi se ovdje samo o pobjednickom(luzerskom) mentalitetu Juventusa u evropi,jer ocigledno je da ovoj ekipi puno toga nedostaje a prvenstveno kvalitete i liderstva.Higuain je napadac sa kojim se napada Scudetto,Ne i liga prvaka,jer on nikad nije bio napadac koji bi rjesavao najvece utakmice.Dybala je ofanzivac najveceg potenciala,ali ocigledno je da on taj potencial nece ispunit u ovoj catenaccio ekipi Juventusa.Mandzukic je igrac cija bornebost najvise dolazi do izrazaja bas u velikim utakmicama,2 gola u finalima,pobjednicki gol protiv Reala u supercupu,ali realnost je takva da Mandzo ni u jednome TOP klubu nebi bio starter,ni kao centerfor a pogotovo ne na krilu.tu je i Pjanic koji je u kratkome periodu izrastao u jednog od lidera Juventusa i jednog od najboljih veznjaka Serie A,ali ni nas Pjana za sad nije pokazao da je igrac za najveca dostignuca-ligi prvaka.fali Pjani MOTM u velikim evropskim utakmicama .svi ostali bufon,chiellini,barzagli,costa,cuadrado,khedira.,.su ili prosjecni igraci ili su pak vec na zalasku svojih karijera.spanski,engleski giganti i PSG ce pojesti ovaj Juventus a tu je i uvijek opasni Bayern,sa novim talasom kvalitetnih njemackih igraca timo werner,leon goretzka,julian brandt.,. od kojih ce vjerovatno pola njih zavrsiti u Bavarskoj.Juve nema tog potenciala,kad su mladi talenti u Italiji u pitanju,kao Bayern u njemackoj.u defanzivi se Juve jos moze nositi sa ostalim Top klubovima ali u ofanzivi je taj raskorak sve veci.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: JonSnow i 26 gostiju.