Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 21 apr 2017, 20:11

Pa smo deset godina cekali na to okruzenje i trenera.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Asteriks
Postovi: 14315
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Asteriks » 21 apr 2017, 20:12

@Raonffa

Mah, imali su mnogi pa su pod pritiskom ocekivanja debelo poklekli.

Cojk je pokazao damu i dokazao da posjeduje jak mentalitet.

Ebga sad se igramo djenerala poslije bitke ali poenta je da je mal ko mogao predvidjeti onakav nivo naspram klasnog protivnika te uopce ovoliki progres u nekim segmetnima.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 21 apr 2017, 20:17

Asteriks je napisao/la:@Raonffa

Mah, imali su mnogi pa su pod pritiskom ocekivanja debelo poklekli.

Cojk je pokazao damu i dokazao da posjeduje jak mentalitet.

Ebga sad se igramo djenerala poslije bitke ali poenta je da je mal ko mogao predvidjeti onakav nivo naspram klasnog protivnika.
Nisam ništa predviđao, ali sam duboko u sebi znao da Pjanić može biti klasni igrač. Pokazuje da može, sljedeći korak je kontinuitet i prenošenje svega toga u reprezentaciju.

@Virto

Nije da je u tih 10 godina bio igrač za naše lige pa odjednom sad eksplodirao al' nebitno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 21 apr 2017, 20:21

Ne nego je bio klasa, otimali se svi za njega.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Asteriks
Postovi: 14315
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Asteriks » 21 apr 2017, 20:22

Cisto sam se nadovezao na ovu "sumnju" koja je po meni bila itekak opravdana barem za ovaj domet a to je wc.

E sad to sto si ti znao je dr par cipela al govorim da je i jedno i drugo glediste bilo prihvatljivo ali mnogo vise ovo o iznenadjenju.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 21 apr 2017, 20:33, ukupno mijenjano 1 put.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 21 apr 2017, 20:26

@Virtual

Ponuda je sasvim sigurno bilo, a on je čekao onu pravu. I na kraju je dočekao.

@Asteriks

Razumijemo se :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 21 apr 2017, 21:41

Raonffa je napisao/la:@Virtual
Ponuda je sasvim sigurno bilo, a on je čekao onu pravu. I na kraju je dočekao.
Nećemo se baviti pričama šta bi bilo kad bi bilo, držaćemo se onoga što se desilo.

Da pojednostavim. Ko je na kraju u pravu, ja, koji sam ga šest godina kritikovao i nikad nisam bio zadovoljan njegovom igrom? Ili su u pravu oni koji su ga 2012/13/14 zakivali u zvijezde, lijepili gol protiv Milana, Reala i LLL reprezentacija, svršavali na whoscored izvještaje i klanjali se nakon uspješnog pasa na dva metra?

Evo, ja skoro dvije godine nisam uputio kritiku, kako za ono što prikazuje u reprezentaciji, tako za nastupe u klubovima u kojima je igrao, a ti me šalješ na aparate?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 21 apr 2017, 22:25

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:@Virtual
Ponuda je sasvim sigurno bilo, a on je čekao onu pravu. I na kraju je dočekao.
Nećemo se baviti pričama šta bi bilo kad bi bilo, držaćemo se onoga što se desilo.

Da pojednostavim. Ko je na kraju u pravu, ja, koji sam ga šest godina kritikovao i nikad nisam bio zadovoljan njegovom igrom? Ili su u pravu oni koji su ga 2012/13/14 zakivali u zvijezde, lijepili gol protiv Milana, Reala i LLL reprezentacija, svršavali na whoscored izvještaje i klanjali se nakon uspješnog pasa na dva metra?

Evo, ja skoro dvije godine nisam uputio kritiku, kako za ono što prikazuje u reprezentaciji, tako za nastupe u klubovima u kojima je igrao, a ti me šalješ na aparate?
Ne ulazim u to ko ga je, kako, i zašto hvalio u prošlosti. Niti je uopšte poenta u tome.

Ja sam govorio o tome da je baš na ovoj temi bio mnogo mnogo puta vrijeđan i osporovan. Sigurno su ti poznate riječi "muda, Casper. krije se iza lopte" itd.

I takvih danas nema ovdje, a ti su govorili da mu je Roma plafon ;)

A za aparate si dobio odgovor već u sljedećem postu nakon spominjanja aparata.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Effenberg » 21 apr 2017, 23:52

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Al' primarno govorim o trofejima, tu će Pjanić vrlo vjerovatno preskočiti Džeku do kraja karijere (već ove sezone može 'prepoloviti' zaostatak za Džekom što se tiče trofeja), a isto tako mislim da će ostaviti ukupno bolji dojam u svijetu fudbala.
Pjanić će za te trofeje biti zaslužan kao Kolarov za Cityjeve ili Dejagah za Wolfsburgov.
:facepalm:

OMFG!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Effenberg » 21 apr 2017, 23:56

Virtu4l je napisao/la:Pa smo deset godina cekali na to okruzenje i trenera.
Sta je trebao sa Metzom uci u PF CL? :rol: :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la chily-rz » 22 apr 2017, 01:37

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: @Virtual
Ponuda je sasvim sigurno bilo, a on je čekao onu pravu. I na kraju je dočekao.
Nećemo se baviti pričama šta bi bilo kad bi bilo, držaćemo se onoga što se desilo.

Da pojednostavim. Ko je na kraju u pravu, ja, koji sam ga šest godina kritikovao i nikad nisam bio zadovoljan njegovom igrom? Ili su u pravu oni koji su ga 2012/13/14 zakivali u zvijezde, lijepili gol protiv Milana, Reala i LLL reprezentacija, svršavali na whoscored izvještaje i klanjali se nakon uspješnog pasa na dva metra?

Evo, ja skoro dvije godine nisam uputio kritiku, kako za ono što prikazuje u reprezentaciji, tako za nastupe u klubovima u kojima je igrao, a ti me šalješ na aparate?
Kritika je jedno a omaložavanje i šprdanje drugo,ne kažem da si ti imao takve nastupe na ovoj temi,ne pamtim zaista ali bilo je onih koji jesu i u inat takvim se ovdje slavio svaki dobar potez i velicala svaka dobra partija u kojoj je nagovještavao svoj potencijal koji je uvjek bio neosporan,.Bilo je nas koji smo znali da ce izrasti u igraca za najviše domete pa nas danas nije ni sramota što smo svršavali na gol protiv Milana,.

Uvjek mi je smiješna bila ta fraza "igrac za male utakmice" a igrao u Romi koja provjereno nije ekipa za velike utakmice,sumnjam da bi to i Mesi promjenio,nek mi izvine romanisti ali to je realno,.Nije bilo Pjankete kontra Porta pa su pušili,nije ga bilo ni u finalu kupa kontra Lazia pa su opet spušili,.O repki da ne pričamo,tri kriminalna baraža,Danska na Koševu,Srbija na Marakani,itd..

Juve je Juve,nisam ni sumnjao da ce takticki i mentalno napredovati u takvoj ekipi,bilo je potrebno prilagodbe svakako,.

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la L'Avvocato » 22 apr 2017, 07:31

Gefufna je napisao/la:Momci, nemojte sad pretjerivat da ne probudite jednog duha proslosti. :mrgreen:
Ovi se baš trude da ureknu dobre igre. Konačno da zaigra kako može a ovi navalili kao zaraženi.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Gefufna » 22 apr 2017, 11:51

L'Avvocato je napisao/la:
Gefufna je napisao/la:Momci, nemojte sad pretjerivat da ne probudite jednog duha proslosti. :mrgreen:
Ovi se baš trude da ureknu dobre igre. Konačno da zaigra kako može a ovi navalili kao zaraženi.
Mislio sam na sebe. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la anonymousHD » 22 apr 2017, 13:27

:evil:


Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 22 apr 2017, 13:32

anonymousHD je napisao/la::evil:

bijeda :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la edinjo-bih » 22 apr 2017, 14:34

majmun

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 22 apr 2017, 14:51

Jel' ga udario? Pokret noge je tu, al' sumnjam da ovaj naš ne bi reagovao na ovakav vid provokacije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la IlCapitano » 22 apr 2017, 14:53

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 22 apr 2017, 14:55

Izgleda da ipak jest, čim su Khedira i Mandžo ovako krenuli na njega.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Gefufna » 22 apr 2017, 16:09

Gdje ces nam na Princa, 'mo ti Sakiru. :x



:mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.