Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin93 » 17 apr 2008, 22:41

Mnogi klubovi u ovom trenutku zele noge Miralema Pjanica dovesti u svoj klub. Ipak mnogi ljubitelji fudbala iz BiH nisu imali priliku uvjeriti se u njegove stvarne kvalitete. Neki su misljenja (kao i ja) da ga treba prvo u mladu, pa ako je prevazisao to onda u A, a neki pak misle da ga odma treba gurnut u vatru medju mnogo iskusnije igrace. Ipak misljenja sam da igrac treba osjetit draz igranja za repku prvo u mladoj pa tek onda "A". Zanima me vase misljenje vezano za njegovo igranje u reprezentaciji BiH.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la csh » 17 apr 2008, 23:05

Zasto ne A odmah pa u francuskoj igra protiv puno boljih i iskusnijih od sebe i zapazen je do jaja,zasto oklijevati daj ga odmah u prvi tim kad moze benzema za francusku,nekada runi za engleze(ne poredim kvalitet igraca)moze i miralem za bih...zasto da ne...
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la csh » 17 apr 2008, 23:07

I care svaka cast za topice svi su na mjestu i da se raspravljatii...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
adOxey
Postovi: 12
Pridružen/a: 20 mar 2008, 20:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la adOxey » 19 apr 2008, 00:10

Ne znam, ja bih ga ubacio odmah u A selekciju, jer misljenja sam de se moamak vec dovoljno pokazao! Tako da bi mi njegovi nastupi za U-21 bili nekako bespotrebni i nekorisni .

Avatar
bosanac723
Postovi: 535
Pridružen/a: 21 mar 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la bosanac723 » 19 apr 2008, 07:07

Ja sam misljenja da ga odmah treba u A selekciju, jer kako vec znamo da je U21 selekcija propala u kvalifikacijama i da on tu ode igrati bi bilo bez veze. Pogledaj kvalitet igraca izmedu nase A i U21 selekcija(barem po klubovima gdje igraju) Vecinom igraca iz mlade su u PL BIH i nisu ni blizu kvaliteta kao Miralem. Najbolje bi bilo da pocne u A timu i da se bolje upozna sa igracima, jer kvalifikacije su blizu i igra sa U21 bi mu samo skodilo na trenutnoj formi.
When my time on earth is gone, and my activities here are passed, I want them to bury me upside down, and my critics can kiss my ass!

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la NeLsoN » 19 apr 2008, 16:36

odma u A. nema rasprave.. :D :D :D :D momak je fenomen ;) ;) ;) :mrgreen:
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
Juventus
Postovi: 35
Pridružen/a: 31 mar 2008, 21:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la Juventus » 19 apr 2008, 19:15

Samo u A selekciju, nek se kali, on treba da nam bude nosilac igre za 5-6 godina!!!!!!
Float like a butterfly, sting like a bee!!!!!!!!!

adiemira
Postovi: 3
Pridružen/a: 20 apr 2008, 00:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la adiemira » 20 apr 2008, 01:03

10.000.000.€ momak vrijedi,sta se ima cekati,A-tim

adiemira
Postovi: 3
Pridružen/a: 20 apr 2008, 00:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la adiemira » 20 apr 2008, 01:12

Metz trazi za njega 10 miliona €,i dobice ih sigurno,vise nego vrijedi citava u21+pola A reprezentacije. Bez ikakvog dvoumljenja odmah u A-tim. On i Miske ce biti odlican ofanzivni vezni red i sa Dzekom i Muslimovicem u spicu to ce biti pravo atraktivan i lijep fudbal,nadam se najiskrenije.
Gledao sam Miralema neku vecer protiv Lyona,momak igra zrelo k'o da ima 10 godina lige prvaka u nogama,vec je sada pravi fudbalski genije. Dakle-definitivno u A-tim,sve ostalo je nepotrebno gubljenje vremena,pogotovo znajuci da ga Francuska jos uvjek zove da igra za njih,treba ga Kodro zovnuti za sljedecu utakmicu

adiemira
Postovi: 3
Pridružen/a: 20 apr 2008, 00:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la adiemira » 20 apr 2008, 01:30




Evo pa pogledajte momka sta radi

optimus
Postovi: 9
Pridružen/a: 19 mar 2008, 11:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la optimus » 22 apr 2008, 09:06

Odmah u A. Da ima nesto vece od A stavio bih ga tamo. Gledao sam par njegovih tekmi i ne mogu da vjerujem da neko sa njegovim godinama tako zrelo igra.

ra1981
Postovi: 1310
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la ra1981 » 24 apr 2008, 20:25

Mislim da je realno odmah ga staviti u A-tim.Jednostavno ima kvalitet za A-tim.Kao igrač,a izgleda i kao osoba je već izgrađeniji od mnogih naših A-reprezentativaca.Evo na siteu se pojavila vijest da je Barca poslala konkretnu ponudu za njega.Ipak mene je još više obradovalo demantovanje glasina da će Miralem ipak čekati francuski pasoš,te da će nastupati za istu reprzentaciju.Naime na jednom francuskom radiju je Pjanić rekao da će vjerovatno još koju godinu ostati u Francuskoj,te kako bi mu to trenutno možda bio i najbolji potez.Francuski mediji su to odmah protumačili da će Miralem ostati u Francuskoj kako bi čekao njihov pasoš.Malo mi je smiješno(čitaj žalosno) to što su neke reprezentacije (Francuska,Njemačka...) više kao klubovi...Pa gdje je tu čar igranja za svoju državu,gdje ode ovaj fudbal(Inače FIFA bi trebala uvesti neko pravilo o strancima u reprezentaciji)!? No,vratimo se Miralemu,koji je inače rekao da samo BiH dolazi u obzir.Šta mislite u koji klub bi trebao otići?Ja lično mislim da bi najbolje bilo još barem dvije sezone u Francukoj(Marseille,Lyon) ili Njemačka(Schalke,HSV,Bayer(n)).Šta mislite o njegovom nastupu za BiH i o njegovoj budućoj karijeri?Uglavnom,ukoliko se stvari nastave ovako odvijati i ukoliko Miralem zaista misli ono što izjavljuje,mnogi mlađi ali i stariji igrači reprezentacije bi se trebali ugledati na ovog momka.Zaista vanserijski talenat,još jedan dokaz "plodnosti ovog tla".Nadam se da će Pjanić napraviti veliku karijeru,te da ćemo ga uskoro(protiv Poljske i(li) Azerbejdžana) vidjeti u dresu BiH.

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la Mr Plummer » 25 apr 2008, 19:40

Procitah na nekoliko mjesta da je juce-prekjuce navodno izjavio da zeli da igra za francusku. Ima li neko provjerenu informaciju sta se desava.
Ma ljudi treba organizovat utakmicu samo da se mali upise pa makar igrali protiv reprzentacije ze-do kantona.
Iz UEFE su poslali dopis u nas savez da valjda jos fali kopija njegove licne karte koju on naravno nema, i treba sada doci da i to zavrsi i dostavi UEFI i bice nas. Valjda ce biti ok

evo dok nije osuta paljba na malca nadjoh ovaj isjecak iz nezavisnih (ra je bio u pravu, one je valjda rekao da bi volio igrati U francuskoj, a ne ZA francusku da bi dobio francuski pasos):

"U francuskim medijima je procurila informacija da bi Pjanić mogao dobiti francuski pasoš, te zaigrati za "trikolore". Ove spekulacije Pjanić senior je demantovao u razgovoru za "Nezavisne novine".

"I ja sam nešto načuo, odnosno pročitao i čuo u medijima, ali od toga nema ništa! Miralem je odabrao BiH, potpisao je pismo da želi igrati za našu reprezentaciju i sada se samo čeka da mu FIFA dozvoli nastup. Bh. lična karta i pasoš su spremni i "čekaju" da dođemo, da on to potpiše i to ćemo vjerovatno uraditi u toku naredne dvije sedmice", kaže Fahrudin Pjanić."
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

ra1981
Postovi: 1310
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la ra1981 » 25 apr 2008, 21:46

Ma nemojte se brinuti,sve je demantovao njegov otac,ali i Bolić.Inače Bolić i Kodro su s njim u kontaktu što je super stvar.Pjanić bi trebao čekati najmanje godinu dana za francuski pasoš+procedura sa UEFA-om,koja bi se dodatno zakomplikovala zbog činjenice da je Miralem već potpisao da je odlučio da igra za nas.Njegov otac je rekao kako je Miralem prebukiran,ali kako će ubrzo izdvojiti par dana kako bi došli u Sarajevo da Miralem potpiše pasoš i ličnu.Time će biti završena ova priča...Ipak,dok ga nevidim u našem dresu ništa nevjerujem.Nije da sumnjam u njegov patriotzam nego je "previše dobro,da bude istinito".U svakom slučaju i Kodro ima veliku ulogu,jer kako sam čitao često se čuje sa Pjanićem,a već je bio i u posjeti kod njega.Miralem je rekao da ga je selektor ohrabrivao,motivisao...

aldinsegi
Postovi: 1
Pridružen/a: 26 apr 2008, 09:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la aldinsegi » 26 apr 2008, 09:25

ma najbolje mu je da ide u A selekciju 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

ismar2215
Postovi: 80
Pridružen/a: 26 apr 2008, 21:17
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la ismar2215 » 26 apr 2008, 21:35

Ma igrace on za BiH 100%. A sto se tice novog kluba, mislim da mu je najbolje da ode ili u Marsej ili u Liyon na sezonu-dvije i da se pokaze. Pa onda u Španiju ili Englesku. Mislim da on nije bas za Njemačke lige. Ona bi ga samo usporila a i teško da bi iz njemačke mogao otiči negdje...

Anel1990
Postovi: 5
Pridružen/a: 26 mar 2008, 12:40
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la Anel1990 » 27 apr 2008, 12:53

daj ba kakav u21 :D pjanic ode u barcelonu a da igra za u21 to je zajenbacija !!!! naravno da treba igrati za A TIM

atko
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:38
Lokacija: Na bukvi
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la atko » 28 apr 2008, 16:30

Po meni Lyon mu je najbolja opcija, igraju LP a ostaje u Francuskoj, ne bi mu se bio problem adaptirati. Mada bi ga lijepo bilo gledati u Barseloni, ako ništa nek dušmani crknu :lol:

ra1981
Postovi: 1310
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la ra1981 » 29 apr 2008, 18:56

http://www.lequipe.fr/Football/breves20 ... c_Dev.html
Evo teksta o interesovanju Lyona za Pjanića.Inače turski mediji spominju kako se i Fenerbache uključio u igru za Miralemom.Valjalo bi kad bi nam neko preveo ovaj tekst na Francuskom.
Citat:
Pjanic, international Espoirs luxembourgeois, qui possède également un passeport bosniaque, envisagerait de jouer... pour l'équipe de France.
Znam samo šta ovdje piše:
Pjanic luksemburški juniorski reprezentativac,koji osim toga posjeduje i BiH pasoš,rado bi igrao za...reprezentaciju Francuske. :evil:
Ovi Francuzi mi stvarno više s ovim idu na živce.Ili izmišljaju ili šta ja znam...
Uglavnom jedva čekam da se više riješi ovo oko Miralema,tj.da zaigra za našu repku(ako će uopšte igrati)...odoše mi živci.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic: A selekcija ili u-21

Post Postao/la calcio » 29 apr 2008, 23:11

ra1981 je napisao/la:http://www.lequipe.fr/Football/breves20 ... c_Dev.html
Evo teksta o interesovanju Lyona za Pjanića.Inače turski mediji spominju kako se i Fenerbache uključio u igru za Miralemom.Valjalo bi kad bi nam neko preveo ovaj tekst na Francuskom.
Citat:
Pjanic, international Espoirs luxembourgeois, qui possède également un passeport bosniaque, envisagerait de jouer... pour l'équipe de France.
Znam samo šta ovdje piše:
Pjanic luksemburški juniorski reprezentativac,koji osim toga posjeduje i BiH pasoš,rado bi igrao za...reprezentaciju Francuske. :evil:
Ovi Francuzi mi stvarno više s ovim idu na živce.Ili izmišljaju ili šta ja znam...
Uglavnom jedva čekam da se više riješi ovo oko Miralema,tj.da zaigra za našu repku(ako će uopšte igrati)...odoše mi živci.
Francuski mi nije bas jaca strana ali znam nesto malo. To je clanak u kome nagadjaju gdje bi Pjanic mogao igrati sljedece sezone. Mislim da tu pise da bi Miralem najradije ostao u nekoj francuskoj ekipi, a ne da bi igrao za francusku reprezentaciju ;)

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.