Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la CheGuevara » 03 dec 2008, 19:30

batva tz je napisao/la:kao prvo,zelim brz oporavak nasem pjanicu,akobogda da se vrati jaci nego sto je bio....sto se tice minutaze u reprezentaciji,i ja bi volio da miralem igra vise ,ali nema veze doci ce i njegovih pet minuta,trenutno je malo zeznuto,ruku na srce ne bi bilo ni posteno da igra pjanic a da misimovic sjedi na klupi ipak je miske iskusniji ,a tesko je napraviti formaciju u kojoj bi igrali i pjanic i misimovic zajedno...vazno je da mi imamo teko dobre igrace i uvjeren sam da ce pjanic izboriti mjesto u ekipi i da je nasa buducnost...
Siguran sam da Miralem moze odraditi dobar posao i kao desni vezni..brz je..im u glavi i mlad je ...moze trcati...

Vezni red protiv Belgije:

------------------------------Bajramovic------------------------------
Pjanic----------------------Misimovic---------------------Salihovic

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la geronimo » 03 dec 2008, 20:00

CheGuevara je napisao/la:
batva tz je napisao/la:kao prvo,zelim brz oporavak nasem pjanicu,akobogda da se vrati jaci nego sto je bio....sto se tice minutaze u reprezentaciji,i ja bi volio da miralem igra vise ,ali nema veze doci ce i njegovih pet minuta,trenutno je malo zeznuto,ruku na srce ne bi bilo ni posteno da igra pjanic a da misimovic sjedi na klupi ipak je miske iskusniji ,a tesko je napraviti formaciju u kojoj bi igrali i pjanic i misimovic zajedno...vazno je da mi imamo teko dobre igrace i uvjeren sam da ce pjanic izboriti mjesto u ekipi i da je nasa buducnost...
Siguran sam da Miralem moze odraditi dobar posao i kao desni vezni..brz je..im u glavi i mlad je ...moze trcati...

Vezni red protiv Belgije:

------------------------------Bajramovic------------------------------
Pjanic----------------------Misimovic---------------------Salihovic
CheGuevara za selektora :!: ;) Tip ocito zna vise o repki nego sam Ciro.
Ciro ****. :D :?
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la CheGuevara » 03 dec 2008, 20:06

geronimo je napisao/la:
CheGuevara je napisao/la:
batva tz je napisao/la:kao prvo,zelim brz oporavak nasem pjanicu,akobogda da se vrati jaci nego sto je bio....sto se tice minutaze u reprezentaciji,i ja bi volio da miralem igra vise ,ali nema veze doci ce i njegovih pet minuta,trenutno je malo zeznuto,ruku na srce ne bi bilo ni posteno da igra pjanic a da misimovic sjedi na klupi ipak je miske iskusniji ,a tesko je napraviti formaciju u kojoj bi igrali i pjanic i misimovic zajedno...vazno je da mi imamo teko dobre igrace i uvjeren sam da ce pjanic izboriti mjesto u ekipi i da je nasa buducnost...
Siguran sam da Miralem moze odraditi dobar posao i kao desni vezni..brz je..im u glavi i mlad je ...moze trcati...

Vezni red protiv Belgije:

------------------------------Bajramovic------------------------------
Pjanic----------------------Misimovic---------------------Salihovic
CheGuevara za selektora :!: ;) Tip ocito zna vise o repki nego sam Ciro.
Ciro ****. :D :?
Nisam ja jedini ovdje na forumu sto tog misljenja, samo eto Ciro izgleda nije..Naravno da svaki selektor ima drugi nacin i drugu filozofiju ali ipak Ciri zamjerim ono sto je pustio ibricica protiv turske od pocetka a Miralem presjedio tu tekmu na klupi..Jednostavno jedan Pjanic mora da igra u vezi prije jednog Ibricica, Berberovica, Vladavica itd...niko nekaze da on mora igrati prije Misimovica, ipak znamo koliko Miske vrijedi a mali Mire se mora tek dokazati..ali ja bi Miralema stavio i prije Muratovica :)

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la Tarik14 » 04 dec 2008, 00:34

Emcavi je napisao/la:pjanic,bajramovic misimovic i salihovic ce da naprave odlican posao u buducnosti u repki.
Pa eto, ako bog da! :)

batva tz
Postovi: 44
Pridružen/a: 14 sep 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la batva tz » 05 dec 2008, 00:02

dobra je to vezna linija,ali da bi oni svi igrali moramo imati odbranu svjetske klase,a mi to trenutno nemamo,ali imat cemo ako bog da uskoro

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la Tarik14 » 05 dec 2008, 00:08

Treba pozvati sledece igrace i odbrana ce biti mnogo bolja :

- Muharemovic
- Trivunovic
- Merzic
- Papac (eventualno) :?
- Vidic
- Mirvic (izgleda dobar)
- Smajic

Ako sam ikoga zaboravio, reci te mi!

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la CheGuevara » 05 dec 2008, 09:04

Tarik14 je napisao/la:Treba pozvati sledece igrace i odbrana ce biti mnogo bolja :

- Muharemovic
- Trivunovic
- Merzic
- Papac (eventualno) :?
- Vidic
- Mirvic (izgleda dobar)
- Smajic

Ako sam ikoga zaboravio, reci te mi!
Jesi! Sergeja Jakirovica :mrgreen:

Avatar
*D-i-N-O-V-i-Ć*
Postovi: 22
Pridružen/a: 01 dec 2008, 09:38
Lokacija: *Tuzla*
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la *D-i-N-O-V-i-Ć* » 05 dec 2008, 09:21

Tarik, zaboravio si Jahića i Pandžu ;)
*I OCA, I MATER, I KRV SVOJU,
DAĆU ZA CRVENO-CRNU BOJU
JER MI SMO FUKARE IZ GRADA SOLI
k**** NAS BOLI, TUZLA NAS VOLI*

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la CheGuevara » 05 dec 2008, 09:50

*D-i-N-O-V-i-Ć* je napisao/la:Tarik, zaboravio si Jahića i Pandžu ;)
I Milenkovica :)

Avatar
*D-i-N-O-V-i-Ć*
Postovi: 22
Pridružen/a: 01 dec 2008, 09:38
Lokacija: *Tuzla*
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la *D-i-N-O-V-i-Ć* » 05 dec 2008, 10:20

Kakav Milenković :o :D

Haha on više nema ni mijesta u veležu :D
*I OCA, I MATER, I KRV SVOJU,
DAĆU ZA CRVENO-CRNU BOJU
JER MI SMO FUKARE IZ GRADA SOLI
k**** NAS BOLI, TUZLA NAS VOLI*

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la CheGuevara » 05 dec 2008, 10:56

CheGuevara je napisao/la:
*D-i-N-O-V-i-Ć* je napisao/la:Tarik, zaboravio si Jahića i Pandžu ;)
I Milenkovica :)
Milenkovic bi 10 puta bolje odigrao nego jedan Mikelini, Vasilic ili Berberovic..Covjek je uvijek ostavljao srce na terenu a nije glumio manekene kao pojedini ;) Trebali bi sretni da imamo takve borce u odbrani... nekazem ja da njega treba zvati odmah u repku, sigurno da ima boljih od njega, ali prije nego sto se zovu neki krkani (kao vec navedeno) bolje onda njega zvati ;)

Kemo
Postovi: 239
Pridružen/a: 05 dec 2008, 09:15
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la Kemo » 05 dec 2008, 11:01

i ja sam uvijek gotivio milenkovica, covjek je bas ostavljao srce na terenu

starmo76
Postovi: 261
Pridružen/a: 08 nov 2008, 01:49
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la starmo76 » 05 dec 2008, 12:07

milenkovic je najhrabriji reprezentativac i ostavlja srce na terenu.strasan igrac.uvjek daje max.on bi trebao da bude u prvih 11 radi ovih mladjih.ima momak iskustvo.

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la Mister No » 05 dec 2008, 13:13

@Che
Milenković ima srce a Džemo Berberović nema srce ( tvoja patološka mržnja prema igračima iz PL je vidljiva tako da ostale neću spominjati )?!To mi nekako nije jasno jer Džemo ako išta ima, ima srce ( znanje mu nikada nije bila jača strana ).
Podsjeti me na prošlogodišnje jadne igre Milenkovića za FK Sarajevo, podsjeti me gdje on to sada igra ( ako uopšte igra )......Znači on može, jer igra negdje vani i samo je to po tebi kriterij........

Nino Milenković je odličan igrač, kada je u formi, no on nije sastavio poštene utakmice 2 godine, nemojte to zaboraviti.

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la Tarik14 » 05 dec 2008, 13:13

Jahic i Pandzu su uvijek u kombinaciji ali bi ja najprije pozvao Milenkovica. :)

Kemo
Postovi: 239
Pridružen/a: 05 dec 2008, 09:15
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la Kemo » 05 dec 2008, 13:35

Mister No je napisao/la:@Che
Milenković ima srce a Džemo Berberović nema srce ( tvoja patološka mržnja prema igračima iz PL je vidljiva tako da ostale neću spominjati )?!To mi nekako nije jasno jer Džemo ako išta ima, ima srce ( znanje mu nikada nije bila jača strana ).
Podsjeti me na prošlogodišnje jadne igre Milenkovića za FK Sarajevo, podsjeti me gdje on to sada igra ( ako uopšte igra )......Znači on može, jer igra negdje vani i samo je to po tebi kriterij........

Nino Milenković je odličan igrač, kada je u formi, no on nije sastavio poštene utakmice 2 godine, nemojte to zaboraviti.

ja mislim da igra u Panserraikosu 1. grcka liga.

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la Mister No » 05 dec 2008, 13:46

@Kemo
Hvala na informaciji, treba ga pratiti, no opet kažem, gledao sam ga proljetos skoro svaku utakmicu na Koševu, jedva se kretao,skok igra mu nikada nije bila jača strana, to više nije onaj igrač kakav je bio prije par godina ( a posebno kada ja igrao za Leotar , iako ga ne pratim ove sezone ).....Ali, opet kažem ne treba ga otpisati, ako popravi formu, treba biti na dispoziciji selektorima.....

Kemo
Postovi: 239
Pridružen/a: 05 dec 2008, 09:15
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la Kemo » 05 dec 2008, 13:52

ma upravu si ti sve, al moramo mi ovako ocajnicki izvlaciti igrace niodkud kad nas selektor neam vremena zbog svojih cirkus predstava
al smo mi fulili temu skroz.

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la Lovac » 05 dec 2008, 15:08

Fulili ste temu drama hehe
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanic

Post Postao/la CheGuevara » 05 dec 2008, 17:27

Mister No je napisao/la:@Che
Milenković ima srce a Džemo Berberović nema srce ( tvoja patološka mržnja prema igračima iz PL je vidljiva tako da ostale neću spominjati )?!To mi nekako nije jasno jer Džemo ako išta ima, ima srce ( znanje mu nikada nije bila jača strana ).
Podsjeti me na prošlogodišnje jadne igre Milenkovića za FK Sarajevo, podsjeti me gdje on to sada igra ( ako uopšte igra )......Znači on može, jer igra negdje vani i samo je to po tebi kriterij........

Nino Milenković je odličan igrač, kada je u formi, no on nije sastavio poštene utakmice 2 godine, nemojte to zaboraviti.
Ja znam kako je Milenkovic prije igrao za nasu repku, i tu je stvarno na svakoj tekmi ostavljao srce na terenu..bio je jedan od vecih boraca..kako je igrao u Sarajevu to nemogu reci nit komentarisati, ali kazem ti, dok je igrao za repku, uvijek je odradio svoje...sto se tice berberovica, protiv njega nemam licno nista, ali jednostavno igra lose. ako si gledao tekmu protiv slovenije, znas sta mislim, jer je grijesio u defanzivi (ja mislim da je skrivio 2 gola?) a da nepricamo o ofanzivi..nije rijetko da on nezna da centrira loptu kako treba..misli sta hoces o meni, ali za mene on nema kvaliteta za prvu postavu i pod hitno moramo traziti alternativu na njegovom mjestu...

A sto se tice igraca iza nase Premijer Lige..iskreno..grijesis..zasto bi imao nesto protiv tih igraca?? nigdje veze..ali trebaju biti igraci koji imaju veze, koji mogu biti alternative..to znaci koji nesto vrijede!!! ili hoces reci da su ovi sto su igrali, Vasilic, Saraba, Mikelini zadovoljili???? Budi realan...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.