Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 28 apr 2016, 17:51

Bosanac na korak od transfera u Bajern?
Prema napisima talijanskih medija, Bayernov trener Carlo Ancelotti nazvao je Rominog veznog nogometaša Miralema Pjanića kako bi ga pokušao nagovoriti na transfer.

Bivši trener Milana, PSG-a i Reala preuzet će klupu minhenskog kluba ovog ljeta od Pepa Guardiole, a bosansko-hercegovačkog reprezentativca vidi kao sjajno pojačanje.

Nekolicina skeptika ce dozivjeti teska razocarenja ako se ovo dogodi. Bravo Miraleme, samo dovodjenje u vezu sa ovakvim klubom je velika stvar.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 28 apr 2016, 17:55

Nastavak texta, apropo sumnjicavosti u Miralemove kvalitete.

Interes za 26-godišnjim Pjanićem vlada diljem Europe, a Legg. piše kako je najdalje u kontaktu sa samim igračem otišao upravo Bayern, odnosno Ancelotti koji je s njim osobno pričao.
Pjanić je ugovorno vezan za Romu (do 2018. godine), ali odštetna klauzula u visini od 38 milijuna eura ne predstalja velik problem za Bavarce.

Ove je sezone Pjanić jedan od najboljih Rominih pojedinaca, čemu svjedoči i statistika budući je upisao 9 golova i 10 asistencija u 29 nastupa u Serie A.

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la BosnaSTL » 28 apr 2016, 19:55

Danas na Bundesliga aktuel kaze da Ancheloti zeli Pjanica kao zamjenu za Alcantaru koji odlazi na kraju sezone.

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Greivis » 29 apr 2016, 02:05

Spanija ili Engleska. Bundesliga je preslaba za njega.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Fdbal90
Postovi: 133
Pridružen/a: 18 nov 2015, 09:25
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Fdbal90 » 30 apr 2016, 13:07

Pitaju najgolana ko je najbolji igrac sa kojim je igrao toti je broj 1 ali pjanic je broj dva pa sve ostale zvijezde iz belgijske repke kao sto su hazard i slicni. Ali pjanke je bosnjo pa je nama bosancima on debilan trecerazredni igrac

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DragonGirl » 01 maj 2016, 00:06

Ako me nešto nervira kod naših igrača, to je teško odlučivanje o promjeni sredine, da li zbog nedostatka hrabrosti, manjka ambicija ili šta već, ne znam. Nije Roma loš klub, ali sva ova silna sjajna statistika, očiti kvaliteti i samo Pjanićevo ime realno zaslužuje pored sebe ime nekog, barem trenutno, boljeg kluba, kluba koji ima visoke ambicije ali i kluba koji je u stanju da to ostvari, da osvaja trofeje a ne da samo pretenduje na njih. Lojalnost jeste lijepa, sve je to OK, ali od toga se teško ostvaruje uspjeh, on više nije tako pretjerano ni mlad, a i na kraju krajeva, ionako se zna ko je broj 1 u Romi kada je to u pitanju. Njegov talenat zaslužuje završnice velikih takmičenja, prva mjesta, titule, sve ono što u Rimu nema. Zaslužuje bogatiju karijeru definitivno. Iskorakni Miraleme više, vrijeme je.

AnelMid
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la AnelMid » 01 maj 2016, 21:04

Ma sljedece godine se kupuje dres od Bayerna


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la muamerc » 01 maj 2016, 23:08

AnelMid je napisao/la:Ma sljedece godine se kupuje dres od Bayerna


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Skocilo na 45% na transfermarktu, ovo nije obicna spekulacija.

tarabuka
Postovi: 323
Pridružen/a: 07 dec 2015, 11:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la tarabuka » 02 maj 2016, 13:08

DragonGirl sta ti mislis,da pjanic nebi zelio zaigrati na najvisem nivou,za neki top klub u top ligi??igrac moze imati i hrabrost i ambicije,ali ako nema kvalitet,djaba mu to sve.neki ljudi ovdje(dragongirl) ocito misle,kako je pjanic do sada vec barem 10 puta odbijao barcu,jer mu je roma na 1 mjestu,ali to je daleko od istine.pjanic ima u svom ugovoru fix klavzulo 38 mil(29 mil funti) tako da potencialnim klubovima nije ni potrebno da pregovaraju sa romom,jednostavno plate taj iznos i transfer je gotov.roma do sada nije dobila ni jednu ozbiljnu ponudu i to je jedini razlog,zasto je pjanic jos uvijek tu.
poslje barce,reala,psgja,chelsea,juventusa,borusie,uniteda,.,.sad je i bayern doso na red,ali opet se prica ponavlja,opet taj transfer ne ovisi samo od pjanica,nego prvenstveno od thiaga alcantare.da je npr u pitanju transfer pogbe,veratja,dele alija,.,. uopce nebi bilo bitno,dal thiago ostaje u munichu ili ne,jer zna se da je pogba Upgrade naspram thiaga.pjanic tu dodje vise kao rezerva,ako thiago odlazi,pjanic dolazi.vidjet cemo sta ce se na kraju desiti,ali sto se mene tice,meni bi bilo jako drago da pjanic konacno napravi taj dugo pricekivani iskorak u svojoj karijeri.bundes liga nije toliko teska i siguran sam da bi se pjanic dobro snasu u njemackoj.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Evander » 02 maj 2016, 13:21

Chelsi je puno realnija opcija nego Bayern.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la COYS » 02 maj 2016, 16:32

Samo Bayern :kafa:

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Omerbavarac » 02 maj 2016, 17:15

COYS je napisao/la:Samo Bayern :kafa:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Alipasino » 02 maj 2016, 17:25

Ma jok ba u Juve ide zato odlaze.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DragonGirl » 02 maj 2016, 18:11

tarabuka je napisao/la:DragonGirl sta ti mislis,da pjanic nebi zelio zaigrati na najvisem nivou,za neki top klub u top ligi??igrac moze imati i hrabrost i ambicije,ali ako nema kvalitet,djaba mu to sve.neki ljudi ovdje(dragongirl) ocito misle,kako je pjanic do sada vec barem 10 puta odbijao barcu,jer mu je roma na 1 mjestu,ali to je daleko od istine.pjanic ima u svom ugovoru fix klavzulo 38 mil(29 mil funti) tako da potencialnim klubovima nije ni potrebno da pregovaraju sa romom,jednostavno plate taj iznos i transfer je gotov.roma do sada nije dobila ni jednu ozbiljnu ponudu i to je jedini razlog,zasto je pjanic jos uvijek tu.
poslje barce,reala,psgja,chelsea,juventusa,borusie,uniteda,.,.sad je i bayern doso na red,ali opet se prica ponavlja,opet taj transfer ne ovisi samo od pjanica,nego prvenstveno od thiaga alcantare.da je npr u pitanju transfer pogbe,veratja,dele alija,.,. uopce nebi bilo bitno,dal thiago ostaje u munichu ili ne,jer zna se da je pogba Upgrade naspram thiaga.pjanic tu dodje vise kao rezerva,ako thiago odlazi,pjanic dolazi.vidjet cemo sta ce se na kraju desiti,ali sto se mene tice,meni bi bilo jako drago da pjanic konacno napravi taj dugo pricekivani iskorak u svojoj karijeri.bundes liga nije toliko teska i siguran sam da bi se pjanic dobro snasu u njemackoj.
Ne mislim ja da je on deset puta odbijao Barcu, ali ne mislim ni da je neki prosječan fudbalerčić koji ne može nekom dobrom klubu biti jedan od prioriteta, kako mogu zaključiti da ga ti vidiš. To da li je imao ponuda ili nije, da li je imao priliku da pređe u neki drugi klub ili nije i ostale detalje, ne znamo ni ti ni ja sa sigurnošću, možemo samo nagađati. Ono što meni kod njega odavno upada u oči jeste njegova psiha koja se do sada mnogo puta pokazala negativnim faktorom i u reprezentaciji i blokirala ga u određenim stvarima i zbog toga mislim da nije nešto pretjerano ambiciozan da se hvata u koštac sa krupnijim zalogajima. To je po onom principu: "Bolje biti glavni u selu, nego se boriti za mjesto u gradu." U svakom slučaju, ako sada zaista bude nešto od ovoga svega i bude imao izglednu priliku da promijeni klub nadam se da će to i učiniti.

AnelMid
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la AnelMid » 02 maj 2016, 19:02

Jel to Pjanić povrjedzen


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la phily » 02 maj 2016, 19:08

AnelMid je napisao/la:Jel to Pjanić povrjedzen


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
suspenzija zbog kartona
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
provokatorII
Postovi: 353
Pridružen/a: 05 avg 2015, 14:06
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la provokatorII » 02 maj 2016, 19:11

AnelMid je napisao/la:Jel to Pjanić povrjedzen


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Nakupio zutih.Dok god je u Romi morace svaku desetu tekmu presjediti zbog supljih suigraca. U proslom kolu je fasovao zutka zato sto je ispravljao supljikat DDR-a, a prije toga je vadio Naingolana.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DonCorleone » 04 maj 2016, 12:33

DragonGirl je napisao/la: To je po onom principu: "Bolje biti glavni u selu, nego se boriti za mjesto u gradu."
Eh pa, Dzeko doesnt think so :mrgreen: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la bhfanatic14 » 04 maj 2016, 12:33

Bayern doso u sred rima i ponudio mu ekstra ugovor, samo treba da potpise ! Prva zelja ancelottija upravo pjanic !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la baglama » 04 maj 2016, 13:33

bhfanatic14 je napisao/la:Bayern doso u sred rima i ponudio mu ekstra ugovor, samo treba da potpise ! Prva zelja ancelottija upravo pjanic !
izvor?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.