Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Amsterdam1312 » 12 jun 2017, 10:23

Čovjek je jednostavno žrtva sistema i ne može u potpunosti da dođe do izražaja. Imali smo priliku to vidjeti u ovoj utakmici. Smatram da se oko njega treba graditi igra ali ne možeš je graditi kada ga staviš na milost i nemilost protivnika na propuhu u sredini gdje je ogroman prazan prostor a uz sebe ima samo jednog Jajala. Bez obzira i na to sve on je u ovoj tekmi imao dva fantastična, majstorska, ključna pasa prema Višći kojeg je izbacio u gol šansu ili polupriliku koje je ovaj uprskao ili neko drugi nebitno. Imao je 2 opasna pokušaja na gol i jedini se trudio spustiti loptu na zemlju i kombinovati i to sve povrijeđen, međutim on nije yebeni Lionel Messi iako ne garantujem ni za ovog da bi se bolje proveo u našem dresu s Mešom kao trenerom, on bi i Messija ugušio sa postavkom i odabirom.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12841
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 12 jun 2017, 10:41

Kakvi stručnjaci
Čuj kriv jajalo hahhhaa
Stručnjaci, kriv je.sistem.igre
Strateg je stavio dva vezni, bez spone prema naprijed., odmah ispred odbrane.
Prvo, nemoguće je igrati 2 na 5, drugo, nemoguće.je.igrati po zemlji ako ti napadaci i krila stoje 30 metara od tebe a ibisevic glumi cenera.

Da je igrao besic ili Cimirot umjesto ibisevica, mi bi ih pregazili... ali eto... kriv je.Jajalo.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
bhsport
Postovi: 11281
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la bhsport » 12 jun 2017, 11:18

Pantelija je napisao/la:Kakvi stručnjaci
Čuj kriv jajalo hahhhaa
Stručnjaci, kriv je.sistem.igre
Strateg je stavio dva vezni, bez spone prema naprijed., odmah ispred odbrane.
Prvo, nemoguće je igrati 2 na 5, drugo, nemoguće.je.igrati po zemlji ako ti napadaci i krila stoje 30 metara od tebe a ibisevic glumi cenera.

Da je igrao besic ili Cimirot umjesto ibisevica, mi bi ih pregazili... ali eto... kriv je.Jajalo.
Ti izgleda nisi skontao poentu. Nisam rekao da je kriv Jajalo ako si na mene mislio, nego je hendikep da mu je Jajalo partner u sredini, da je tu bio Cimirot, Besic ili Medunjanin mjesto Ibisevica, uz Jajala kao defanzivnog bi sve to bolje izgledalo tu se slazemo.
Mesina fula, on je koliko god je dobro pripremio tekmu u Grckoj koju smo odradili fantasticno, ovu katastrofalno pripremio.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Pantelija
Postovi: 12841
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 12 jun 2017, 11:22

bhsport je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Kakvi stručnjaci
Čuj kriv jajalo hahhhaa
Stručnjaci, kriv je.sistem.igre
Strateg je stavio dva vezni, bez spone prema naprijed., odmah ispred odbrane.
Prvo, nemoguće je igrati 2 na 5, drugo, nemoguće.je.igrati po zemlji ako ti napadaci i krila stoje 30 metara od tebe a ibisevic glumi cenera.

Da je igrao besic ili Cimirot umjesto ibisevica, mi bi ih pregazili... ali eto... kriv je.Jajalo.
Ti izgleda nisi skontao poentu. Nisam rekao da je kriv Jajalo ako si na mene mislio, nego je hendikep da mu je Jajalo partner u sredini, da je tu bio Cimirot, Besic ili Medunjanin mjesto Ibisevica, uz Jajala kao defanzivnog bi sve to bolje izgledalo tu se slazemo.
Mesina fula, on je koliko god je dobro pripremio tekmu u Grckoj koju smo odradili fantasticno, ovu katastrofalno pripremio.
ok, nismo se onda skontali, jer je jajalo za ono stoo igra (uzmi loptu, predaj veznom) perfektan igrac....
Druga stvar je sto pjanic nema s kim igrati dalje... ovo je po meni, najgore spremljena utakmica jednog trenera unazad mnogo, mnogo godina sto sam gledao.... 4 stopera, 4 napadaca i dva vezna....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
bhsport
Postovi: 11281
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la bhsport » 12 jun 2017, 11:28

Pantelija je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Kakvi stručnjaci
Čuj kriv jajalo hahhhaa
Stručnjaci, kriv je.sistem.igre
Strateg je stavio dva vezni, bez spone prema naprijed., odmah ispred odbrane.
Prvo, nemoguće je igrati 2 na 5, drugo, nemoguće.je.igrati po zemlji ako ti napadaci i krila stoje 30 metara od tebe a ibisevic glumi cenera.

Da je igrao besic ili Cimirot umjesto ibisevica, mi bi ih pregazili... ali eto... kriv je.Jajalo.
Ti izgleda nisi skontao poentu. Nisam rekao da je kriv Jajalo ako si na mene mislio, nego je hendikep da mu je Jajalo partner u sredini, da je tu bio Cimirot, Besic ili Medunjanin mjesto Ibisevica, uz Jajala kao defanzivnog bi sve to bolje izgledalo tu se slazemo.
Mesina fula, on je koliko god je dobro pripremio tekmu u Grckoj koju smo odradili fantasticno, ovu katastrofalno pripremio.
ok, nismo se onda skontali, jer je jajalo za ono stoo igra (uzmi loptu, predaj veznom) perfektan igrac....
Druga stvar je sto pjanic nema s kim igrati dalje... ovo je po meni, najgore spremljena utakmica jednog trenera unazad mnogo, mnogo godina sto sam gledao.... 4 stopera, 4 napadaca i dva vezna....
Da, nismo ;)
U sustini isto mislimo. Katastrofa epskih razmjera, podsjetilo me na Safetove egzibice protiv Nigerije i Izraela, ili Slovacke kuci.
A na klupi je imao opcija nakon Luliceve povrede. Visca lijevo, Miro desno, ako je vec htio dvojicu napadaca Vedo ide gore da izbori faul, a Dzeko se vraca po loptu jer je brzi, pokretniji, jaci u duelu.
On je prepustio sredinu Grcima i nabijao lopte na Dzeku kojeg je potrosio prvo poluvrijeme, olaksao im posao. Pjanicu nabacio omcu oko vrata, a ukopao i Vedu i Jajala, prvog sa pozicijom, drugog sa nedostatkom saigraca na sredini.
Mesa ima samo jos jedan popravi a to je Belgija kuci i prolazak baraza da spasi sebi karijeru, a za ostavke je bio zreo u petak u 20h cim je izdiktirao sastav.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Pantelija
Postovi: 12841
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 12 jun 2017, 12:10

Mislim da Mesa nema "šmek" za trenera, Safet ga je kao malo i imao, ali malo, medjutim meša nema ni malo. Ziheraš pravi, bez imalo inovativnosti i neke ideje. Ono sto je mogao i morao uraditi je moje misljenje ...
Prva je da gradi igru na Pjaniću, sto je naravno, logicno obzirom da je trenutno najkvalitetniji igrac koje imamo... pored njega staviti jajaalo besic/cimirot...
Da se razumijemo, lulić na krilu je sasvim ok, medjutim, ako si stavio dva vezna, lulica dzeku i ibisevica naprijed, onda višća ne moze igrati na krilu, jer kao prvo, inferioan je u svakom duelu prema naprijed protiv bekova koji znaju igrati, drugo, ne igra odbranu niti se vraca...
Tu je morao iggrati stevanovic, jer pokriva kompletnu stranu, jaci je u duelu i brzi od visce... visca ima osjecaj za prostor i vjerovatno u turskoj igra vise u sredini prema naprijed... on na krilu je nivo premjer lige ito prosjecnih krila.

Kada se lulic ozlijedio tu je trebao da udje duljevic, koji je 1 na 1 jedini igrac u repki koji moze napraviti višak, a uz veznu liniju koja moze zadrzati loptu (bez ibisevica, uz cimija ili besica ) , uz ove krilne igrace grcka biprimila 2.-3 komada

mi sa krilima koja ne mogu proci 1 na 1 a takvi su i visca i lulic, nemamo sta traziti u ovoj formcaiji jer ovo sto je mesa poksuao da uradi sa pjenicem i jajalom je da se ovi stisnu u sredini a da probija po krilima sto je CIRKUS
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61390
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2017, 17:56

Miralem Pjanić žrtva sistema, godina deveta :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Pantelija
Postovi: 12841
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 12 jun 2017, 18:29

Virtu4l je napisao/la:Miralem Pjanić žrtva sistema, godina deveta :kafa:
Slažem se, a u timu sezone lige prvaka je.jer mu je Babo platio članak na uefa.com
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2017, 19:47

Očigledno mnogo zavisimo od Pjanića, čim je njegova "loša" partija uzrok svakog našeg lošeg rezultata.

Sve je relativno, samo je Pjanić standaradni krivac za neuspjehe naše reprezentacije - Albert Ajnštajn i forumaši ss.ba :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
soccerfan
Postovi: 8695
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 12 jun 2017, 21:22

Raonffa je napisao/la:Očigledno mnogo zavisimo od Pjanića, čim je njegova "loša" partija uzrok svakog našeg lošeg rezultata.

Sve je relativno, samo je Pjanić standaradni krivac za neuspjehe naše reprezentacije - Albert Ajnštajn i forumaši ss.ba :kafa:
A ponestane materijala za Dzeku pa daj sta das :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Amsterdam1312 » 12 jun 2017, 21:27

Ma trola lik iz dosade, bezveze se lijepite za postove Virta. ;)

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Unknown2 » 14 jun 2017, 16:26

:D

Avatar
soccerfan
Postovi: 8695
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 17 jun 2017, 23:47

King :kralj:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la RollingPaper » 21 jun 2017, 16:37

Ode Pjanke u Barcu

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DeeWa » 21 jun 2017, 21:24

Ma ne vjerujem da ce otici u barselonu. Nema potrebe. Mislim da igraci juventusa vise nemaju potrebe odlaziti nigdje jer je Juventus u ovom trenutku toliko jak da se može reci da je to kruna fudbalske karijere. A moze se reci da su i bolji od barse. Narocito sto ce barsa vrlo lako promijeniti mnogo igraca u svom igračkom kadru i tu samo bog zna kako ce se uklopiti. To ce biti ili osvajanje svega ili totalni krah jer nece imati igraci nikakve uigranosti. Tako da mislim ds nema potrebe odlaziti iz juveta osim kad bi izgubio startno mjesto a to se ne bi trebalo desiti
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Alminjo99 » 21 jun 2017, 21:43

Ma kakva Barca ostaje on u Juventusu.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
hurem
Postovi: 8603
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la hurem » 02 jul 2017, 10:45

Matthias Sammer, sportski direktor Bayern Munchena:
"Cinilo se da nakon Andree Pirla i MIRALEMA PJANICA kao i Tonija Kroosa tesko neko moze igrati tako dobro na poziciji "sestice", ali Toliso je takav igrac."

Sta zna Matthias? - Ivica Osim, @husika i ostali forumasi mu kroz noge proturali.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5713
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JohnCleese » 02 jul 2017, 11:31

Kazem ja, treba pozvat momka u reprezentaciju i isprobati ;) :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DrFilgud » 02 jul 2017, 12:27

Kakav Pjanic, frajer jos nije dobio crveni karton u reprezentaciji, djevojcica.

Avatar
Saurman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Saurman » 04 jul 2017, 19:32

Pjanić će u Barcu umjesto Rakitića ili u Real umjesto Modrića.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.