Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

soko
Postovi: 3774
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soko » 18 sep 2014, 20:19

hurem je napisao/la:@Gring0, @Virtual,

pokusavate dokazati nesto sto je nemoguce, mislim, pisete gluposti, nemojte se provaljivati, itd.
I gringonju i virtuala sto bi neko smatrao racionalnim i objektivnim forumasima ne moze zbog ovakvih postova na temama Pjanica odnosno Spahica.
I sami ste shvatili da niste u pravu i da se dzaba izvaljujete, ali vam vas inat i ponos ne daju da pojedete go.v.na koja ste pos.ra.li.
A ako niste shvatili, onda ste debili prve klase i treba vas zauvijek udaljiti s ovog foruma, jer ste neuracunljivi.

Sami ste sebe napravili budalama i uhljupima...problem je sto i dalje u tome ustrajavate, sto je opet zalosno, i ja vas upravo zbog toga duboko i sazalijevam.
Gringonja je jedno vrijeme tvrdio da je Ljevakovic aka Zvijer bolji igrac u Salihovica. Ljevakovic mu je bio ispred Seje i Pjanica.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la zgembo89 » 18 sep 2014, 22:54

Najviše dodavanja u dresu Rome imao je Pjanić, sa čak 131 pasom, od čega je 92 odsto bilo tačno.

Edol
Postovi: 874
Pridružen/a: 05 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Edol » 18 sep 2014, 23:02

soko je napisao/la:Gringonja je jedno vrijeme tvrdio da je Ljevakovic aka Zvijer bolji igrac u Salihovica.
Nema šta, fantastični Sejo ga demantuje iz utakmice u utakmicu.

pama
Postovi: 26
Pridružen/a: 28 maj 2014, 08:35
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la pama » 18 sep 2014, 23:25

U pravu su ovi trolovi ovdje. Pjanic nema blage veze o fudbalu,obje lijeve noge lik ima ali mu je okruzenje toliko glupo i zatucano da mu ipak svake godine stave milione u na bankovni racun. Nema lik blage veze !

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la chily-rz » 18 sep 2014, 23:34

Gring0 je napisao/la: :tokralju: :oops: Sve sama fudbalska elita u statistici :lol: :lol: Sta mu ovo znaci friendly :cool:

Za 6-7 godina igranja u repci "mlogo brate" :crazy:
Velis Xavi :lol:
Mi smo inace reprezentacija koja mnogo zabija u "velikim" utakmicama i "velikim"protivnicima..

De Rosi - Srotman(Naingolan) - Pjanic 50 + utakmica skupa

Tino - Prcic - Pjanic - ?


Normalno je da Pjanic bolje funkcionise u Romi,ne mora se valjda crtati zasto i zbog cega ?

Xavi je pomenut zbog slicnosti u njegovoj igri u odnosu na Pjanicevu,.Kad ljudi(takvi poput tebe) skapiraju da Pjanic nije ofanzvini vezni(to znaci da nije igrac koji ce se naci cesto u "gol" sansi) i da je njegova primarna pozicija centralni vezni(samo ime kaze,centralni brate)dakle, neko ko organizuje napade,kreira igru,"stane na loptu" kada je potrebno,neko ko je uvjek spreman primiti pas i sacuvati loptu,promjeniti ritam igre jednim pasom,"voditi" hebenu igru..

Nekad mi se cini da ne znas osnove fudbala,.To je kolektivna igra,individualni ucinak cesto zavisi od ostatka tima,uzmi Dzeku za primjer(ako nema sansi,nema ni golova)..

Da crtam ipak ?

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Greivis » 19 sep 2014, 00:11

Pjanic je igrac koji bi imao mjesto u bilo kojoj reprezentaciji svijeta.

Igracina. :salut:
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Clutch » 19 sep 2014, 00:19

Greivis je napisao/la:Pjanic je igrac koji bi imao mjesto u bilo kojoj reprezentaciji svijeta.

Igracina. :salut:
:salut:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Honorar » 19 sep 2014, 05:59

Nekim ljudima bi redtube.com trebao biti receptom prepisan. Bolje da drk.aju nego da nas ovdje je.bu svojim nebulozama. I ne, ovdje ne mislim na Sea nego na ovog virtucetirila i druga mu...

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 19 sep 2014, 09:01

pjanke je sasvim ok igrac, da me momci ovdje na forumu nebi pogresno svatili, ali nije neka ekstra klasa.....sto jest jest, treba biti iskren....

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DonCorleone » 19 sep 2014, 10:46

UEFA statistika: Miralem Pjanić prvi po broju dodavanja nakon prvog kola Lige prvaka

Sa sinoćnjih osam utakmica Lige prvaka je kompletirano prvo kolo grupne faze pomenutog takmičenja. Naš reprezentativac Miralem Pjanić je sa Romom “demolirao” tim CSKA, dok je Edin Džeko sa Manchester Cityem minimalno poražen na gostovanju kod Bayerna.

Ekipa Rome je nakon tri godine pauze nastup u Ligi prvaka otvorila pobjedom nad moskovskim CSKA-om rezultatom 5:1. Odličnu partiju pružio je naš reprezentativac Miralem Pjanić koji je odigrao svih 90 minuta u ovom susretu.

Prema zvaničnoj statistici UEFA-e Pjanić je prvi po broju dodavanja nakon prvog kola najelitnijeg nogometnog klupskog takmičenja. Imao je ukupno 110 dodavanja, a slijedi ga suigrač Nainggolan sa dva dodavanja manje.

Prosjek tačnosti Pjanićevih pasova iznosi 95% kada je u pitanju ukupan broj dodavanja.

Impozantnu statistiku je ostvario i Seydou Keita, također fudbaler Rome koji je imao 98% tačnih dodavanja (101 od 103).
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
h1a2s3o
Postovi: 616
Pridružen/a: 23 jun 2012, 16:09
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la h1a2s3o » 19 sep 2014, 11:07

DonCorleone je napisao/la:UEFA statistika: Miralem Pjanić prvi po broju dodavanja nakon prvog kola Lige prvaka

Sa sinoćnjih osam utakmica Lige prvaka je kompletirano prvo kolo grupne faze pomenutog takmičenja. Naš reprezentativac Miralem Pjanić je sa Romom “demolirao” tim CSKA, dok je Edin Džeko sa Manchester Cityem minimalno poražen na gostovanju kod Bayerna.

Ekipa Rome je nakon tri godine pauze nastup u Ligi prvaka otvorila pobjedom nad moskovskim CSKA-om rezultatom 5:1. Odličnu partiju pružio je naš reprezentativac Miralem Pjanić koji je odigrao svih 90 minuta u ovom susretu.

Prema zvaničnoj statistici UEFA-e Pjanić je prvi po broju dodavanja nakon prvog kola najelitnijeg nogometnog klupskog takmičenja. Imao je ukupno 110 dodavanja, a slijedi ga suigrač Nainggolan sa dva dodavanja manje.

Prosjek tačnosti Pjanićevih pasova iznosi 95% kada je u pitanju ukupan broj dodavanja.

Impozantnu statistiku je ostvario i Seydou Keita, također fudbaler Rome koji je imao 98% tačnih dodavanja (101 od 103).
Ma ta ce Pjanic.
Nikad ne vjeruj ženi koja traži da budeš žirant njenom bratu, koji ima 29 godina i student je treće godine hortikulture, pa malo riješio da uđe u biznis sa tartufima.

Avatar
fixator
Postovi: 2307
Pridružen/a: 27 sep 2009, 22:34
Lokacija: država željo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fixator » 19 sep 2014, 11:41

HariTz je napisao/la:
fixator je napisao/la:veze vi nemate o fudbalu al fakat
Šta sam pogrešno napisao? Baš me zanima :D
pogresno je sto gledate sve kroz neke asistencije i golove koji jesu bitni ali nisu presudni, Pjanic je kod dva gola uputio dvije bitne lopte, prvi put je iybacio iturbea na krilo samog kad se pjanicu pribliyila dva igraca i iybacio kolegu na bok koji je asistirao Yervinju, da nije bilo te lopte Pjanica ne bi bilo gola, covjek utice na protok lopte i brzo igra i drzi ritam koji Romi odgovara itd...i onda vi kazete **** je fudbaler prosjecan jer roma dala 4 gola a Pjanic nema asistencije...
Semper Fidelis

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la HariTz » 19 sep 2014, 12:53

fixator je napisao/la:
HariTz je napisao/la:
fixator je napisao/la:veze vi nemate o fudbalu al fakat
Šta sam pogrešno napisao? Baš me zanima :D
pogresno je sto gledate sve kroz neke asistencije i golove koji jesu bitni ali nisu presudni, Pjanic je kod dva gola uputio dvije bitne lopte, prvi put je iybacio iturbea na krilo samog kad se pjanicu pribliyila dva igraca i iybacio kolegu na bok koji je asistirao Yervinju, da nije bilo te lopte Pjanica ne bi bilo gola, covjek utice na protok lopte i brzo igra i drzi ritam koji Romi odgovara itd...i onda vi kazete **** je fudbaler prosjecan jer roma dala 4 gola a Pjanic nema asistencije...
To ti je kolega moj napisao Gringonja, a ne ja. Ja sam napisao da je odličan u sredini bio. Pjanke je motor ekipe. Niti sam ja rekao da se gleda kroz golove a ni kroz asistencije. Ja Pjanića smatram vrhunskom klasom, a ne prosječnim igračom kao što si napisao. Dobro pogledaj ko šta piše prije nego sto generalizuješ :D

Avatar
fixator
Postovi: 2307
Pridružen/a: 27 sep 2009, 22:34
Lokacija: država željo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fixator » 19 sep 2014, 14:24

samo sam citirao sve zajedno...nemoj se pronalaziti gdje ne treba ;)
Semper Fidelis

Avatar
Gring0
Postovi: 39
Pridružen/a: 15 sep 2014, 13:07
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Gring0 » 20 sep 2014, 11:50

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Sa ljudima koji ocjenjuju igraca koji igra CM (6) na osnovu koliko golova je zabio ne vrijedi uopste o fudbalu razgovarati...
A to Pjanic u ekipi igra korner zastavicu?
Iz ovakvih isforsiranih postova zakljucujem da Pjanic nije tu da radi nesto prema naprijed, hajde onda da mu vidimo defanzivnu statistiku :cool:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 20 sep 2014, 12:43

Gring0 je napisao/la:
DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Sa ljudima koji ocjenjuju igraca koji igra CM (6) na osnovu koliko golova je zabio ne vrijedi uopste o fudbalu razgovarati...
A to Pjanic u ekipi igra korner zastavicu?
Iz ovakvih isforsiranih postova zakljucujem da Pjanic nije tu da radi nesto prema naprijed, hajde onda da mu vidimo defanzivnu statistiku :cool:
kakvo je tvoje misljenje o xaviju ?
s obzirom na to da su on i miralem slican tip igraca, a ni xavi nema Bog zna kakvu statistiku golova.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 20 sep 2014, 13:15

Statistika mu je takva da je bio godinu dana stariji od Pjanića kad je osvajao Primeru, LP, bio proglašavan za najboljeg igrača lige, itd...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Gring0
Postovi: 39
Pridružen/a: 15 sep 2014, 13:07
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Gring0 » 20 sep 2014, 13:20

Xavi je na reprezantativnom nivou isti kao i u klubu, a Pjanic :lol: :lol:
Igrac manje uvijek...
Kada nam treba pobjeda samo neka Pjanic bude na klupi i dobivamo, historija je to dokazala... :cool:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sabinho » 20 sep 2014, 13:22

Ne znam ko to daje sebi za pravo da Miralema gura u istu recenicu sa Xavijem. To je zaista besmisleno.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 20 sep 2014, 13:23

Gring0 je napisao/la:Kada nam treba pobjeda samo neka Pjanic bude na klupi i dobivamo, historija je to dokazala... :cool:
Misliš na Bjelorusiju, Belgiju x2 i Grčku?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: IgmanskiVukovi i 31 gost.