Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 20 sep 2017, 21:49

Kako mi je drago da se ovo vidi u jednoj ozbiljnoj utakmici. Juventusova sredina sa Betancurom i Matuidiem je vrlo konzervativna bez ikakve imaginacije.
Oni mogu utakmicu dobiti na individualni kvalitet napadaca ali igra im je vrlo losa.
Trener im je isto potpuno otkacen. On Mandzu stavlja na lijevu stranu kod zivog Matuidia. A ovoga gura u sredinu.
Da bog sacuva.

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pogba » 20 sep 2017, 21:58

dubrovnik je napisao/la:Kako mi je drago da se ovo vidi u jednoj ozbiljnoj utakmici. Juventusova sredina sa Betancurom i Matuidiem je vrlo konzervativna bez ikakve imaginacije.
Oni mogu utakmicu dobiti na individualni kvalitet napadaca ali igra im je vrlo losa.
Trener im je isto potpuno otkacen. On Mandzu stavlja na lijevu stranu kod zivog Matuidia. A ovoga gura u sredinu.
Da bog sacuva.
Juventus igra lose bio tu Miralem ili ne, nemoj se zavaravati. Max je trener koji igra ruzan nogomet, a unazad 2 godine mu se igra bazira gotovo iskljucivo na individualnu sposobnost i epizode (prekide). Doveo je krila od 90 miliona, ali i dalje vjeruje "svojima". Jako je tesko kod njega izbaciti nekoga. U principu kad-tad ce Costa prije svega morati biti starter te ce igra biti bolja od ovoga sad, bar malo.
Juventus je zavrsio sa lijepim fudbalom kada je okrnjena veza Pogba-Vidal-Pirlo i napustena ideja o box to box veznjacima. Sada je tu duo koji odradjuje, a poluspice/krila su tu za neku kreaciju i golove.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la IlCapitano » 20 sep 2017, 23:09

dubrovnik je napisao/la:Kako mi je drago da se ovo vidi u jednoj ozbiljnoj utakmici. Juventusova sredina sa Betancurom i Matuidiem je vrlo konzervativna bez ikakve imaginacije.
Oni mogu utakmicu dobiti na individualni kvalitet napadaca ali igra im je vrlo losa.
Trener im je isto potpuno otkacen. On Mandzu stavlja na lijevu stranu kod zivog Matuidia. A ovoga gura u sredinu.
Da bog sacuva.
A gdje to treba Matuidija, koji je centralni vezni, gurnuti?
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Merhaba » 21 sep 2017, 02:15

IlCapitano je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Kako mi je drago da se ovo vidi u jednoj ozbiljnoj utakmici. Juventusova sredina sa Betancurom i Matuidiem je vrlo konzervativna bez ikakve imaginacije.
Oni mogu utakmicu dobiti na individualni kvalitet napadaca ali igra im je vrlo losa.
Trener im je isto potpuno otkacen. On Mandzu stavlja na lijevu stranu kod zivog Matuidia. A ovoga gura u sredinu.
Da bog sacuva.
A gdje to treba Matuidija, koji je centralni vezni, gurnuti?


Odigro je par tekmi za PSG kao lijevo krilo , sto ga ne cini krilom ali sigurno je bolje nego Mario njegs treba rotirat sa Higuainom obavezno
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 21 sep 2017, 06:21

Merhaba je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Kako mi je drago da se ovo vidi u jednoj ozbiljnoj utakmici. Juventusova sredina sa Betancurom i Matuidiem je vrlo konzervativna bez ikakve imaginacije.
Oni mogu utakmicu dobiti na individualni kvalitet napadaca ali igra im je vrlo losa.
Trener im je isto potpuno otkacen. On Mandzu stavlja na lijevu stranu kod zivog Matuidia. A ovoga gura u sredinu.
Da bog sacuva.
A gdje to treba Matuidija, koji je centralni vezni, gurnuti?


Odigro je par tekmi za PSG kao lijevo krilo , sto ga ne cini krilom ali sigurno je bolje nego Mario njegs treba rotirat sa Higuainom obavezno
Mandzukic cijelu prošlu polusezonu igrao krilo tako da ovo nije nikakvo iznenađenje.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 21 sep 2017, 10:55

IlCapitano je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Kako mi je drago da se ovo vidi u jednoj ozbiljnoj utakmici. Juventusova sredina sa Betancurom i Matuidiem je vrlo konzervativna bez ikakve imaginacije.
Oni mogu utakmicu dobiti na individualni kvalitet napadaca ali igra im je vrlo losa.
Trener im je isto potpuno otkacen. On Mandzu stavlja na lijevu stranu kod zivog Matuidia. A ovoga gura u sredinu.
Da bog sacuva.
A gdje to treba Matuidija, koji je centralni vezni, gurnuti?
Pogledaj momenat kod crvenog kartona Badelja u jucerasnjoj utakmici pa ce ti se samo kasti.

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sissoko » 21 sep 2017, 12:39

kobe24 je napisao/la:
babino je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Kakvi retardusi, šta oni gledaju, baš smo imbecilna nacija.
Lakse sa epitetima papak jedan.
Nije ti ni prvi ni posljednji put da se izasipas na bilo sta sto stiti bosnjacko, vecinsko, na ovom forumu.
Sto li, da mi je znati.
Presuti ako ti se nesto ne svidja...naravno da nije mjesto na sportskom forumu ali svaki bosnjak bi morao paziti kako pokazuje tri prsta, bilo koji kontekst bio.
Naravno da je bitno. Meni je opasno porastao u ocima nakon ovoga. :cool:
:thumbup:
Svakom normalnom ce biti bitno.Tri prsta su dizali i uz njih punili masovne grobnice Bosnjacima.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

babino
Postovi: 7183
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la babino » 21 sep 2017, 16:26

@Sissoko, suti bolan, inace ce ti ovaj sto se buni u privatnoj poruci yebat sve po spisku ko i meni..mislio sam da toliko psovki u jednoj recenici nije moguce srociti:-)

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Rokoko87 » 21 sep 2017, 16:27

babino je napisao/la:@Sissoko, suti bolan, inace ce ti ovaj sto se buni u privatnoj poruci yebat sve po spisku ko i meni..mislio sam da toliko psovki u jednoj recenici nije moguce srociti:-)
A jest Hank ratoboran.. :lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la kobe24 » 21 sep 2017, 17:04

Rokoko87 je napisao/la:
babino je napisao/la:@Sissoko, suti bolan, inace ce ti ovaj sto se buni u privatnoj poruci yebat sve po spisku ko i meni..mislio sam da toliko psovki u jednoj recenici nije moguce srociti:-)
A jest Hank ratoboran.. :lol:
:lol: :lol: Koji je to level pacenistva?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Bazinga12345 » 21 sep 2017, 19:38

:think:

Allegri je bh. fudbalera napao jer je u posljednjoj minuti uputio udarac prema golu s 50 metara. Krenuo je žestoko prema Pjaniću, te mu je uputio dosta pogrdnih riječi.

Na kraju je trener italijanskog prvaka objasnio šta se tačno desilo.

"Pjanić je uputio udarac sa 50 metara. Takve stvari me ljute, jer igrač sa 500 utakmica u nogama ne pravi takve stvari. Očekivao sam da mirno zadrži loptu, a on je napravio tako nešto", rekao je ljutiti Allegri.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la IlCapitano » 21 sep 2017, 19:40

'dosta pogrdnih riječi' :lol:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JackTheStripper » 21 sep 2017, 19:41

HankMoody je napisao/la:Kakvi retardusi, šta oni gledaju, baš smo imbecilna nacija.


slika
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 19:49

Je l' samo meni preglup taj članak oko "sukoba" Pjanića i Allegrija? :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JavierBosnia » 21 sep 2017, 19:56

Raonffa je napisao/la:Je l' samo meni preglup taj članak oko "sukoba" Pjanića i Allegrija? :D
Haman su to iscenirali da cemo ga gledati na tribinama u magarecoj klupi haha
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 20:12

JavierBosnia je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Je l' samo meni preglup taj članak oko "sukoba" Pjanića i Allegrija? :D
Haman su to iscenirali da cemo ga gledati na tribinama u magarecoj klupi haha
Ma budalaština :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la mire96 » 21 sep 2017, 23:20

Ispade kao da ga je istukao pred svima. Naruzio ga je, i treba ga naruziti za takve stvari. Nema mi nista mrze nego kada veznjaci sutiraju sa 40-50 metara bezidejno, nadajuci se da ce frljoka upasti. To pogotovo ne dolikuje igracima poput Pjanica. Besic isto ima tu naviku, koje ce se rijesiti nadam se vrlo brzo.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12095
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sheyi » 23 sep 2017, 21:20

Dominacija u dosadašnjem dijelu, oteo loptu i upisao asistenciju, preživio teroristički napad Basellija. :kafa:

Avatar
Federer17
Postovi: 7087
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Federer17 » 23 sep 2017, 21:27

Napokon! Hvala Bogu, kakva golcina!

Honorar
Postovi: 733
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Honorar » 23 sep 2017, 21:27

Gigant ga zavuce.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.