Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Saurman
Postovi: 29501
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Saurman » 05 mar 2017, 23:20

Čuj trolanje ako kažeš da je Pjanić loše odigrao yebena logika ovih đibera. :urnebes:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 05 mar 2017, 23:21

pinoglavi je napisao/la:Rijetki momenti u sezoni kada je pljuvanje od Gefufne, koje citamo poslije svakog kola, u sustini opravdano.
To smo se složili, al' ne smiješ reći da se utopio u sivilo cijele ekipe i da je to uticalo na njega. Onda si neobjektivni "Bošnjak sa gubitničkim mentalitetom" :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la pinoglavi » 05 mar 2017, 23:23

Raonffa je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Rijetki momenti u sezoni kada je pljuvanje od Gefufne, koje citamo poslije svakog kola, u sustini opravdano.
To smo se složili, al' ne smiješ reći da se utopio u sivilo cijele ekipe i da je to uticalo na njega. Onda si neobjektivni "Bošnjak sa gubitničkim mentalitetom" :bih:
A samo ga ignorises, ja stvarno razumijem da ima ljudi koji gledaju nase reprezentativce kao i sve ostale, ali ovi slucajevi gdje ljudi mrze naseg reprezentativca su mi novi.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 05 mar 2017, 23:26

Saurman je napisao/la:Čuj trolanje ako kažeš da je Pjanić loše odigrao yebena logika ovih đibera. :urnebes:
Kad si ti pisao nešto pozitivno ? Na temu Barcelone dodjes samo da izvalis neku glupost a niko te ne yebe ni 5 %. A oni što diskutuju s tobom te poppisaju pa te nema par dana dok opet ne dodjes s glupostima nekim. Tamo sam te upratio i vidio da na svim temama tako radis.
Tako ćeš i ovdje. Čim Miralem proigra neće te biti.
Kanta si foruma s razlogom i uvijek medju top 3. Drago mi je tvoj trud prepoznaju i ostali forumasi.
I aj ne seri više, odyebali su te sa svake teme nadam se da će i s ove.

Avatar
Saurman
Postovi: 29501
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Saurman » 05 mar 2017, 23:31

jasmin10 je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Čuj trolanje ako kažeš da je Pjanić loše odigrao yebena logika ovih đibera. :urnebes:
Kad si ti pisao nešto pozitivno ? Na temu Barcelone dodjes samo da izvalis neku glupost a niko te ne yebe ni 5 %. A oni što diskutuju s tobom te poppisaju pa te nema par dana dok opet ne dodjes s glupostima nekim. Tamo sam te upratio i vidio da na svim temama tako radis.
Tako ćeš i ovdje. Čim Miralem proigra neće te biti.
Kanta si foruma s razlogom i uvijek medju top 3. Drago mi je tvoj trud prepoznaju i ostali forumasi.
I aj ne seri više, odyebali su te sa svake teme nadam se da će i s ove.
Šta si ba zapjenio da ti Pjanić nije šta u rodu ? Haman počeo plakati. :rol:

Jedino ti ovdje pišaš samog sebe sa ovim nebulozama.

Naravno da ću pohvaliti našeg igrača kad odigra dobro al' ću i kritikovati ako odigra loše što je za vas pojedine đibere neshvatljivo da i naši igrači mogu odigrati loše.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Raonffa » 05 mar 2017, 23:33

pinoglavi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Rijetki momenti u sezoni kada je pljuvanje od Gefufne, koje citamo poslije svakog kola, u sustini opravdano.
To smo se složili, al' ne smiješ reći da se utopio u sivilo cijele ekipe i da je to uticalo na njega. Onda si neobjektivni "Bošnjak sa gubitničkim mentalitetom" :bih:
A samo ga ignorises, ja stvarno razumijem da ima ljudi koji gledaju nase reprezentativce kao i sve ostale, ali ovi slucajevi gdje ljudi mrze naseg reprezentativca su mi novi.
Više volim njemačko **** nego bosansku pitu, tako nekako glasi jedna poslovica ;)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 05 mar 2017, 23:35

Glup si ko qrac.
Nije te bilo da pohvalis to što je bio u timu kola LP.
Ljudi te pišaju na svakoj temi a tako će i ovdje biti ako tako nastaviš. :wave:

Zamisli kako si jadan kada ideš od teme do teme samo da bi pokušao provocirati :urnebes:

Avatar
Saurman
Postovi: 29501
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Saurman » 05 mar 2017, 23:37

Nisi ti dovoljno inteligentan da bi mogao zaključiti neke stvari zato i ne kontaš većinu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 05 mar 2017, 23:39

Možda nisam dovoljno inteligentan ali si zato ti glup ko qrac.
Pretvori se ovo u ličnu diskusiju i što se mene tiče dosta je . Ali stvarno si jadan kada ideš od teme do teme da bi samo loše pisao.

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Gefufna » 05 mar 2017, 23:40

pinoglavi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Rijetki momenti u sezoni kada je pljuvanje od Gefufne, koje citamo poslije svakog kola, u sustini opravdano.
To smo se složili, al' ne smiješ reći da se utopio u sivilo cijele ekipe i da je to uticalo na njega. Onda si neobjektivni "Bošnjak sa gubitničkim mentalitetom" :bih:
A samo ga ignorises, ja stvarno razumijem da ima ljudi koji gledaju nase reprezentativce kao i sve ostale, ali ovi slucajevi gdje ljudi mrze naseg reprezentativca su mi novi.
Da znas ono sto ne znas, smijao bi se. Ja ga ne mrzim, vec mi krivo, ali nejse. Uzivajte u svojoj percepciji ( ne kazem da je pogresna), a ja cu u svojoj ( ne kazem da je ispravna). :arrow:

slika
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sabinho » 06 mar 2017, 00:30

Pjanic ko Rustemovic. :lol: Vazda po covjeku. :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Gefufna » 06 mar 2017, 00:35

Kol'ka je pizda taj? :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sabinho » 06 mar 2017, 00:42

Gefufna je napisao/la:Kol'ka je pizda taj? :mrgreen:
Nije pizda, taj se podmece pod vatru, ali cesto ovako iz cista mira doda protivniku. :D Onda raja pljuje po njemu i kad odiqra jako dobro, za sve on kriv uvijek. :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la hurem » 06 mar 2017, 00:50

Gefufna je napisao/la:Kol'ka je pizda taj? :mrgreen:
Opet ti, popusti malo...jel' to i dalje putujes i tipkas ili si stigao s prelijepog gostovanja u Udinama, hahaha.
Ne treba nama niko govoriti da je Pjanic lose odigrao, po mom misljenju medju 3 najgore partije u Juveu ako ne i najgoru...ali me nervira kada vi Juventusovci dodjete i (samo) njega lincujete a imate igrace koji to prije njega zasluzuju, kao sto su Dybala, Higuain, Bonucci...sta su to oni danas napravili, mozda ovaj dao "dva" gola, jedan protivniku a drugi kada ga je Zapata otresao kao slinu a najbolji stoper na svijetu? - eh o tome se radi.
Kao sto rekoh gore, Mire zbog pozicije na terenu mora igrati na sigurno, Higuain i Dibala nisu nista napravili a imaju svu slobodu u igri, pravo na dribling bez straha da li ce je izgubiti ili ne, i sl.
Zasto Mire mora vratiti loptu nazad ili u stranu, zato sto su ove zvijezde naprijed bile nepokretne, nisu se otkrivali i sl...par puta i kada je krenuo nije imao kome dodati.

Avatar
harden
Postovi: 23561
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la harden » 06 mar 2017, 00:54

Bez.mudi Pjanic, kud nije predriblao 10 igrača i zabio gol :(
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Gefufna » 06 mar 2017, 01:04

hurem je napisao/la:
Gefufna je napisao/la:Kol'ka je pizda taj? :mrgreen:
Opet ti, popusti malo...jel' to i dalje putujes i tipkas ili si stigao s prelijepog gostovanja u Udinama, hahaha.
Ne treba nama niko govoriti da je Pjanic lose odigrao, po mom misljenju medju 3 najgore partije u Juveu ako ne i najgoru...ali me nervira kada vi Juventusovci dodjete i (samo) njega lincujete a imate igrace koji to prije njega zasluzuju, kao sto su Dybala, Higuain, Bonucci...sta su to oni danas napravili, mozda ovaj dao "dva" gola, jedan protivniku a drugi kada ga je Zapata otresao kao slinu a najbolji stoper na svijetu? - eh o tome se radi.
Kao sto rekoh gore, Mire zbog pozicije na terenu mora igrati na sigurno, Higuain i Dibala nisu nista napravili a imaju svu slobodu u igri, pravo na dribling bez straha da li ce je izgubiti ili ne, i sl.
Zasto Mire mora vratiti loptu nazad ili u stranu, zato sto su ove zvijezde naprijed bile nepokretne, nisu se otkrivali i sl...par puta i kada je krenuo nije imao kome dodati.
Seherzada, oglabaj ga malo. :kafa:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la hurem » 06 mar 2017, 01:27

Nisam znao da si toliko g....
Sad mi je sve jasno.

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Kompromis » 06 mar 2017, 07:19

Zato sto ima ulogu Pirla a ustvari nije ni njegovo desno mudo na terenu... i zato se podhitno mora iskrcati 100mil + na verattia jer je ocigledno da pjanic ne može diktirati igru jer nema mud.a (kvaliteta) da rizikuje kad treba... 99% njegovih pasova su nazad i u stranu na 10m udaljenosti i onda stane u mjestu, pa se ne otkrije za povratnu i dzaba mu pas na stranu kad ne otvori nikakav prostor ...
Bijedno igra bez lopte prilikom kreacije napada...
Na ovoj poziciji on treba da kreira a ne da mu bonucci gura loptu prema spicevima i krilima (iako je bonucci u ovom segmentu i najbolji stoper svijeta, iako ima "meku" nogu i osjecaj za pas kao neki dobar veznjak, svejedno to nije njegova uloga)...

Jos dugo ce rijeke teci dok Juventus nadje nasljednika Pirla (veratti je to ali vjerojatno ni 100mil ne bi bilo dovoljno da seik omeksa)...

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sissoko » 06 mar 2017, 08:46

@Gefufna, posto si bio na tribinama je si vidio onaj trenutak kad Pjanic ima loptu i dodje mu celo Halfredson i pridje ko malom dijetu uze, ne znam jesi to upratio.Mene bi kod kuce sramota a ne znam za njeg.

Lik pridje ne znam je li zategao misic podlaktice a kamoli cega drugog i uze loptu ko ono kad igras s rajom a tvoja je lopta pa te mati zove na rucak a ti jaranu ej mati me zove daj loptu.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Asteriks
Postovi: 14312
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Asteriks » 06 mar 2017, 09:50

Postavlja se pitanje kak je ovak bezmud i phickast zavrsio u klubu tog kalibra i vece, kak za mila boga jos i igra (pa cak u lp).

Doveli su ga ljudi koji su imali samo 4 sezone pred vl pragom da izanaliziraju svu tu bezmudost.

Jedno je ocito, Allegri (idejni zacetnik pickoce) zelio stvoriti blanas nekom kemijom poznatog centuriona Giorgia, ratobornog indijanca Cuardada, tandema preobracenih Inka u vrhu te ovog bezmudog slaveniziranog Ilira (iako nam to nije u krvi).

J.ebi se Allegri, kljusino stara. Draze nam je gledati maga Rincona u tandemu sa predstavnikom abasidske loze.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 31 gost.