Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

Gefufna
Kontakt:

PostPostao/la Gefufna » 20 sep 2017, 19:12

Nevjerovatno koliko neki ovdje mrze momka. :mrgreen:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 20 sep 2017, 19:13

babino WroteColon
HankMoody WroteColonKakvi retardusi, šta oni gledaju, baš smo imbecilna nacija.

Lakse sa epitetima papak jedan.
Nije ti ni prvi ni posljednji put da se izasipas na bilo sta sto stiti bosnjacko, vecinsko, na ovom forumu.
Sto li, da mi je znati.
Presuti ako ti se nesto ne svidja...naravno da nije mjesto na sportskom forumu ali svaki bosnjak bi morao paziti kako pokazuje tri prsta, bilo koji kontekst bio.

Naravno da je bitno. Meni je opasno porastao u ocima nakon ovoga. :cool:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 20 sep 2017, 19:14

Dajte nuklearku, vrijeme je...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 20 sep 2017, 19:15

Ti kralju ohani malo s uvredama. Fakat se seljacki ponašaš s tim vrijeđanjem.

DzemoVoliMarmeladu
Kontakt:

PostPostao/la DzemoVoliMarmeladu » 20 sep 2017, 19:46

Odmara ga danas. Dobro je.

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 20 sep 2017, 21:35

Koliko se Juventus muči bez Miralema...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 20 sep 2017, 21:43

Rosicky WroteColonPo cemu je on bosnjak?
Bosnu vidio prvi put kad je debitovo za repku :lol:

Po tebi se znaci samo rodjenjem u BiH postaje Bosnjak.
Pa ne bi to bilo lose kada bi za sve vrijedilo.

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 20 sep 2017, 21:49

Kako mi je drago da se ovo vidi u jednoj ozbiljnoj utakmici. Juventusova sredina sa Betancurom i Matuidiem je vrlo konzervativna bez ikakve imaginacije.
Oni mogu utakmicu dobiti na individualni kvalitet napadaca ali igra im je vrlo losa.
Trener im je isto potpuno otkacen. On Mandzu stavlja na lijevu stranu kod zivog Matuidia. A ovoga gura u sredinu.
Da bog sacuva.

Pogba
Kontakt:

PostPostao/la Pogba » 20 sep 2017, 21:58

dubrovnik WroteColonKako mi je drago da se ovo vidi u jednoj ozbiljnoj utakmici. Juventusova sredina sa Betancurom i Matuidiem je vrlo konzervativna bez ikakve imaginacije.
Oni mogu utakmicu dobiti na individualni kvalitet napadaca ali igra im je vrlo losa.
Trener im je isto potpuno otkacen. On Mandzu stavlja na lijevu stranu kod zivog Matuidia. A ovoga gura u sredinu.
Da bog sacuva.
Juventus igra lose bio tu Miralem ili ne, nemoj se zavaravati. Max je trener koji igra ruzan nogomet, a unazad 2 godine mu se igra bazira gotovo iskljucivo na individualnu sposobnost i epizode (prekide). Doveo je krila od 90 miliona, ali i dalje vjeruje "svojima". Jako je tesko kod njega izbaciti nekoga. U principu kad-tad ce Costa prije svega morati biti starter te ce igra biti bolja od ovoga sad, bar malo.
Juventus je zavrsio sa lijepim fudbalom kada je okrnjena veza Pogba-Vidal-Pirlo i napustena ideja o box to box veznjacima. Sada je tu duo koji odradjuje, a poluspice/krila su tu za neku kreaciju i golove.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 20 sep 2017, 23:09

dubrovnik WroteColonKako mi je drago da se ovo vidi u jednoj ozbiljnoj utakmici. Juventusova sredina sa Betancurom i Matuidiem je vrlo konzervativna bez ikakve imaginacije.
Da bog sacuva.

A gdje to treba Matuidija, koji je centralni vezni, gurnuti?
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006..."

35 Scudetti vinti sul campo

Merhaba
Kontakt:

PostPostao/la Merhaba » 21 sep 2017, 02:15

IlCapitano WroteColon
Da bog sacuva.

Odigro je par tekmi za PSG kao lijevo krilo , sto ga ne cini krilom ali sigurno je bolje nego Mario njegs treba rotirat sa Higuainom obavezno
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 sep 2017, 06:21

Merhaba WroteColon
IlCapitano WroteColon
Da bog sacuva.

Odigro je par tekmi za PSG kao lijevo krilo , sto ga ne cini krilom ali sigurno je bolje nego Mario njegs treba rotirat sa Higuainom obavezno

Mandzukic cijelu prošlu polusezonu igrao krilo tako da ovo nije nikakvo iznenađenje.

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 21 sep 2017, 10:55

IlCapitano WroteColon
Da bog sacuva.

Pogledaj momenat kod crvenog kartona Badelja u jucerasnjoj utakmici pa ce ti se samo kasti.

Sissoko

PostPostao/la Sissoko » 21 sep 2017, 12:39

kobe24 WroteColon
babino WroteColon

Lakse sa epitetima papak jedan.
Nije ti ni prvi ni posljednji put da se izasipas na bilo sta sto stiti bosnjacko, vecinsko, na ovom forumu.
Sto li, da mi je znati.
Presuti ako ti se nesto ne svidja...naravno da nije mjesto na sportskom forumu ali svaki bosnjak bi morao paziti kako pokazuje tri prsta, bilo koji kontekst bio.

Naravno da je bitno. Meni je opasno porastao u ocima nakon ovoga. :cool:

:thumbup:
Svakom normalnom ce biti bitno.Tri prsta su dizali i uz njih punili masovne grobnice Bosnjacima.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

babino

PostPostao/la babino » 21 sep 2017, 16:26

@Sissoko, suti bolan, inace ce ti ovaj sto se buni u privatnoj poruci yebat sve po spisku ko i meni..mislio sam da toliko psovki u jednoj recenici nije moguce srociti:-)

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 21 sep 2017, 16:27

babino WroteColon@Sissoko, suti bolan, inace ce ti ovaj sto se buni u privatnoj poruci yebat sve po spisku ko i meni..mislio sam da toliko psovki u jednoj recenici nije moguce srociti:-)

A jest Hank ratoboran.. :lol:
Misimoviću, ne miješaj se u sportski segment, tvoji potezi su nas doveli do jedne provalije iz koje se još uvijek pokušavamo izvući!

Željina djeca!

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 21 sep 2017, 17:04

Rokoko87 WroteColon
babino WroteColon@Sissoko, suti bolan, inace ce ti ovaj sto se buni u privatnoj poruci yebat sve po spisku ko i meni..mislio sam da toliko psovki u jednoj recenici nije moguce srociti:-)

A jest Hank ratoboran.. :lol:

:lol: :lol: Koji je to level pacenistva?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bazinga12345
Kontakt:

PostPostao/la Bazinga12345 » 21 sep 2017, 19:38

:think:

Allegri je bh. fudbalera napao jer je u posljednjoj minuti uputio udarac prema golu s 50 metara. Krenuo je žestoko prema Pjaniću, te mu je uputio dosta pogrdnih riječi.

Na kraju je trener italijanskog prvaka objasnio šta se tačno desilo.

"Pjanić je uputio udarac sa 50 metara. Takve stvari me ljute, jer igrač sa 500 utakmica u nogama ne pravi takve stvari. Očekivao sam da mirno zadrži loptu, a on je napravio tako nešto", rekao je ljutiti Allegri.

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 21 sep 2017, 19:40

'dosta pogrdnih riječi' :lol:
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006..."

35 Scudetti vinti sul campo

JackTheStripper
Kontakt:

PostPostao/la JackTheStripper » 21 sep 2017, 19:41

slika
Sklon' se bona Zineta s pendžera, vidiš da te Vlasi očima kurišu...

Zastava će nova viti,
iznad naših glava tad;
sunit, šijit jedno biti,
isti im je trud i rad.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: 0oo0 i 14 gostiju.