Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la sekretar » 14 okt 2014, 15:20

zmajusk je napisao/la:
Alipasino071 je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:[

Ne pravdam nikog, samo kazem da dizete dramu na osnovu izjave covjeka koji je ostaje bez lako razadjene love, 900 km mjesecno, plus komisije, plus putni troskovi, plus dnevnice. Znam, nije mu lako, a ne bi ni meni bilo na njegovom mjestu...
aco, begic mjesecima hoda okolo i prica da kupuje novinare za 500 maraka. nemoj da pocnem misliti da ste i vi u toj grupi, do sada ste mi izgledali korektni.
znas koliko halepu znaci dnevnica u savezu? pa frajer ima firme, mini centrale, uzima lopatom svaki mjesec. auto mu vrijedi 100 hiljada. ne mislim da je on cvjecka, al ovo sto je danas savez objavio je suplja prica. kriju oni nesto i to debelo, a i panika im je izgleda. uostalom ne optuzuje ih neka buranija, nego TRI clana IO a IO je nakon Skuptsine vrh saveza


Ja se izvinjavam diskutantima,inače do sada sam dugo vremena,većinom samo čitao., ali nisam mogao da uvaženog kolegu ne podržim (ako to uopće na forumu išta znači).
Ovo boldano je u suštini i najbitniji dio svega. Sigurno i ja mislim da niko u BiH koji obnašaju neku funkciju,pa tako i gore navedeni, nisu "cvijećke"., ali sam UBJEĐEN da barem Halep i Adilagić, veze nemaju niti su mogli biti "kupljeni" za neki sitan dil, jer mislim da je prvi put slučaj (kroz ta dva eklatantna primjera) da su u neki odbor,savez,komisiju i sl. došli ljudi koji su FINANSIJSKI, IZNADPROSJEČNO SITUIRANI. Shodno tome, ovi malo stariji će od ove činjenice krenuti dalje i razumjeti, zašto su oni i mogli biti "TRN U OKU" nekim drugim članovima saveza pa i samog Begića.




Bravo @zmajusk.

Oni od tih 900 KM od saveza mjesecno nit se mogu obogatiti nit propasti. Ali je fazon sto oni ne daju pojedincima da se bogate na racun saveza i zbog toga su im trn u oku.

Samo posteno,ali kako vidimo postenje nekima ne odgovara. Halep suspendova,a Begic ima krivicnu prijavu,po statutu odmah treba biti suspendovan,ali ga niko ne dira.

Pametnom dosta. Ta dva covjeka ,kao i Islam koji se bunio takodjer na rad pojedinih clanova saveza,imaju firme i poslove koje za tih 900 KM mjesecno nit mogu obogatiti nit propasti. I mozda su i medju najsituiranijim clanovima ovog saveza.

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la rambo16 » 14 okt 2014, 16:40

Fahrin avaz opet u pokušaju da uzdrma ionako nestabilno stanje u Svetinji.
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Head » 14 okt 2014, 17:37

slika

Kakav zlobnik

Inace frajer je retardiran, nije znao pravilo da moras imati 3 zuta da bih bio suspendovan.

Nama poltroni kao sto su Delic, Sinanovic stvaraju negativnu atmosferu u reprezentaciju.


Emire Delicu, gov-no jedno crnogorsko ako ovo citas yebem ti komplet familiju retardiranu. :opaopa:
1946

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BaDa12 » 14 okt 2014, 18:04

Još jedan njegov kolega se ranije oglasio sa sličnom pričom. A evo vidim i da je Dela na twitteru pisao.
Navodno je Izet pričao nešto po mix zoni sinoć...

Najbitnije je da je demant uslijedio, kakav takav. Nije nam potreban dalji rasip.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Head » 14 okt 2014, 18:26

Ma objasnile su mu kolege sve, na ovoj njegovoj objavi. Lik je limitiran i glup. Delicu ako ovo citas poserem ti se na onog ko ti je dao diplomu. Ti si Sinanov isprdak, uvuko si mu se u paksu ko hemoriod. Ne znas ni normalno da pricas, usporen si sav, dakle potpuni idiot.
1946

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Head » 14 okt 2014, 19:53

Ja samo ne mogu da vjerujem kako je on predsjednik asocijacije sportskih novinara. :roll: :crazy:
1946

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3669
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Bayern@heart » 15 okt 2014, 12:22

[youtube][/youtube]

Tačno prije godinu dana i danas PONOSAN. Jedan od najljepših dana u životu. :bih: :bih:

Hvala vam još jednom :bih:

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la krmpotich » 15 okt 2014, 12:39

Da malo otkravimo napetu atmosferu. Naslov videa je malo diskutabilan, ali je video za 5 :rol:

[youtube][/youtube]

JerryLouis
Postovi: 441
Pridružen/a: 21 mar 2013, 16:10
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la JerryLouis » 15 okt 2014, 15:46

Veceras bi BHT trebao da pusti reprizu utakmice Litvanija - BiH .. u glavi mi jos uvijek odzvanja U BRAZILUUUUU SMOOO, SAN JE OSTVARENNNNN .. Hvala ti Boze sto si mi omogucio taj dozivljaj i osjecaj da dozivim! :-)

vedator
Postovi: 1325
Pridružen/a: 16 okt 2013, 16:05
Lokacija: fb.me/BHtubeTV
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la vedator » 24 okt 2014, 17:31


vedator
Postovi: 1325
Pridružen/a: 16 okt 2013, 16:05
Lokacija: fb.me/BHtubeTV
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la vedator » 24 okt 2014, 21:53


Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BaDa12 » 25 okt 2014, 09:31

Hvala, Vedo. Dobro je da si na ovoj temi zakačio to, jer se drugdje izgubi.
:thumbup:

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
am333
Postovi: 308
Pridružen/a: 13 sep 2008, 12:01
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la am333 » 25 okt 2014, 10:44

a majke ti jake reportaze ftva...10000 km karta za st.loius, pa normalno to je cijena business clase unitet airlinesom. sta treba igraci ekonomskom klasom da se voze...ja budala. i jos jedan prijedlog. neka probaju u brazilu na moru rezervisati citav hotel na 10 dana pa nek vide koliko je to para. ne velim ima tu svega...ali pretjeravaju u mnogim stvarima. Sad kao spasilac adilagic...krajiska varalica kojeg pljuju svi redom....ukljucujuci i osima
"na stadionu se nalazi tacno 10 kilometara raznih vrsta kablova"
"Riješio Chielini da i večeras nešto ubode, mislim na terenu"
"Takvo je pravilo: u fudbalu, kao i u ljubavi, ko ga ne zabije, mora ga primit."
-Sasha Vugdalich

Avatar
AlterEgo
Postovi: 41
Pridružen/a: 28 avg 2014, 08:49
Kontakt:

Re: Odg: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la AlterEgo » 25 okt 2014, 10:54

am333 je napisao/la:a majke ti jake reportaze ftva...10000 km karta za st.loius, pa normalno to je cijena business clase unitet airlinesom. sta treba igraci ekonomskom klasom da se voze...ja budala. i jos jedan prijedlog. neka probaju u brazilu na moru rezervisati citav hotel na 10 dana pa nek vide koliko je to para. ne velim ima tu svega...ali pretjeravaju u mnogim stvarima. Sad kao spasilac adilagic...krajiska varalica kojeg pljuju svi redom....ukljucujuci i osima
Slažem se s tobom, onaj halep ne zna sastaviti dvije rečenice. Bolno je to što iz naše bošnjačke populacije udaraju po savezu. Begić i savez imaju potporu od bevande i kovačevića dok naši pljuju i to mi strahovito smeta.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la jestamaji » 25 okt 2014, 11:35

problem u našem savezu je što su to sve nesposobni idioti lopovi i debili kojima je samo lični prosperitet bitan, i koji su dno dna u svakome pogledu. njima se je.be i za reprezentaciju i za klubove i za navijače i za sve ostale zbog kojih su oni ustvari tu! ne znam da li van afrike postoji ijedan savez koji toliko malo radi za one zbog kojih postoji.
a ko je tamo veći a ko manji lopov, to i nije toliko bitno. kad su oko tebe sve lopovi imaš izbor ili poslati sve u pm ili postati isti ko i oni

tu se ne radi sada o biznis letovima u ameriku, to visokim funkcionerima fudbalskog saveza jedne države i stoji, tu se radi o onome kako jedan fudbalski savez treba da izgleda i šta treba da radi, koje stvari su transparentne a koje nisu i kako se ophodi sa medijima i ostatkom javnosti.

dok god su na vrhu saveza ljudi koji nisu tu došli da rade za dobrobit bosanskohercegovačkog fudbala nego samo za ličnu korist sa alibi izjavama i potezima, do tada neće biti prosperiteta bh fudbala, bez obzira na to kako nam reprezentacija igra.

ali je.biga, mi smo svakako dno dna, nije čudo ninda se fudbalski savez tome prilagodio

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Odg: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Fordinjo » 27 okt 2014, 09:35

AlterEgo je napisao/la:
am333 je napisao/la:a majke ti jake reportaze ftva...10000 km karta za st.loius, pa normalno to je cijena business clase unitet airlinesom. sta treba igraci ekonomskom klasom da se voze...ja budala. i jos jedan prijedlog. neka probaju u brazilu na moru rezervisati citav hotel na 10 dana pa nek vide koliko je to para. ne velim ima tu svega...ali pretjeravaju u mnogim stvarima. Sad kao spasilac adilagic...krajiska varalica kojeg pljuju svi redom....ukljucujuci i osima
Slažem se s tobom, onaj halep ne zna sastaviti dvije rečenice. Bolno je to što iz naše bošnjačke populacije udaraju po savezu. Begić i savez imaju potporu od bevande i kovačevića dok naši pljuju i to mi strahovito smeta.

:urnebes: :urnebes: da li su ovo odgovori i upadice od uposlenika saveza direktno ......

Avatar
AlterEgo
Postovi: 41
Pridružen/a: 28 avg 2014, 08:49
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la AlterEgo » 27 okt 2014, 15:42

ne bi vjerovao ko se sve krije pod ovim nikovima :-)

Hordekatedrala
Postovi: 120
Pridružen/a: 22 avg 2014, 15:55
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Hordekatedrala » 28 okt 2014, 16:15

am333 je napisao/la:a majke ti jake reportaze ftva...10000 km karta za st.loius, pa normalno to je cijena business clase unitet airlinesom. sta treba igraci ekonomskom klasom da se voze...ja budala. i jos jedan prijedlog. neka probaju u brazilu na moru rezervisati citav hotel na 10 dana pa nek vide koliko je to para. ne velim ima tu svega...ali pretjeravaju u mnogim stvarima. Sad kao spasilac adilagic...krajiska varalica kojeg pljuju svi redom....ukljucujuci i osima
Kakva pismenost, čestitke.

vedator
Postovi: 1325
Pridružen/a: 16 okt 2013, 16:05
Lokacija: fb.me/BHtubeTV
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la vedator » 31 okt 2014, 22:24



Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.