Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la HankMoody » 30 maj 2016, 13:52

Skver je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/bravo-bi ... nas/196127
P.S. Nema zezanja sa našim Hrabrim srcem :thumbup:..... :puke:
Ovo je sve ironija brate. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Skver » 30 maj 2016, 14:03

HankMoody je napisao/la:
Skver je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/bravo-bi ... nas/196127
P.S. Nema zezanja sa našim Hrabrim srcem :thumbup:..... :puke:
Ovo je sve ironija brate. :mrgreen:
Naravno, zato sam i stavio prst gore za glavnog jalijasa i pokretaca svega negativnog u reprezentaciji...
🔴⚫️

defour
Postovi: 119
Pridružen/a: 13 feb 2015, 14:29
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la defour » 01 jun 2016, 11:18

Gledajući zadnje utakmice naše reprezentacije, bez obzira na dobru igru protiv Švicarske, mislim da je 4-2-3-1 formacija koja treba bii naša standardna. Osim toga, generalno gledajući očito je da ćemo imati problem na desnom beku jer ne vjerujem da Vranješ može to iznijeti najbolje. Puno korisniji bi bio na stoperu kao jedan brži stoper računajuči da se Spahi bliži kraj karijere, a tu su nam sve visoki i sporaći poput Zukanovića, Šunjić, Bičakčića. Mislim da nam je idealno riješenje za beka Muhamed Bešić koji je to često igrao u karijeri i može to iznijeti 100%.

Po meni idealna formacija:

_________________________________________________Begović____________________________________________________________________

Bešić_________________________________Vranješ____________________Zukanović___________________________________________Kolašinac



_________________________________________Pjanić___________________Cimirot_________________________________________________________

_______Višća_________________________________________Sušić_______________________________________________________Lulić

____________________________________________________Džeko________________________________________________________________________


Možda vam je iznenađenje Sušić, ali je realno naša jedina prava klasična desetka i jedan od reprezentativaca sa najboljom formom. I sigurno je da će tek eksplodirati u narednom periodu. Ako ve ne Sušić, onda Pjanić na njegovo mjesto a Jajalo na Pjanićevo.

P.S. Iskreno se nadam da Anela Hadžić nećemo više gledati u reprezentaciji jer je dečko totalno limitiran, ali.....

dundjer
Postovi: 104
Pridružen/a: 28 maj 2016, 23:26
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la dundjer » 06 jun 2016, 13:37



Jedna malo starija :D

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la High » 07 jun 2016, 18:59

Odmoriše li se naši? Ta nisu, valjda, šenuli s uma da, poput Schmeichela, igraju u Japanu? :!:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

FoSte95
Postovi: 12647
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la FoSte95 » 07 jun 2016, 21:37

Najbitnije je da vise nema nezamjenivog igraca, ne bi me cudilo ako Dzeko nastavi lose igrati da u kvalama grije klupu Đuriću.
Besic-Pjanic-Cimirot od te veze puno ocekujem. Na Dulju se moze racunati, Izet previse solira.
Odbrana moze i bez Spahe. CDovi Vranjes i Sunjic :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la High » 07 jun 2016, 22:15

[youtube][/youtube]

Ovo tek sad vidim. :eh:

:bih:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Kobe Bryant » 26 jun 2016, 21:34

Gledam ovu Belgiju protiv Madjarske i sanse da se plasiramo direktno na SP su minimalne :plac:, a baraž nikad nećemo proći...

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Medikament » 26 jun 2016, 21:51

Kobe Bryant je napisao/la:Gledam ovu Belgiju protiv Madjarske i sanse da se plasiramo direktno na SP su minimalne :plac:, a baraž nikad nećemo proći...
Pa to je se vec znalo. Baraz ja plafon. Postoji sansa da budemo nosioci tamo. Uz dozu srece se moze proc.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la pinoglavi » 26 jun 2016, 22:56

Medikament je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:Gledam ovu Belgiju protiv Madjarske i sanse da se plasiramo direktno na SP su minimalne :plac:, a baraž nikad nećemo proći...
Pa to je se vec znalo. Baraz ja plafon. Postoji sansa da budemo nosioci tamo. Uz dozu srece se moze proc.
Doći će uvijek neka strašna ekipa iz prvog šešira, jednom u 10 godina ti se potrefi da dodju levati poput Grčke što nismo iskoristili da se mi ugnijezdimo u taj prvi šešir...
Nemaš šta tu, igraš 2 sa Belgijom i 10 s ostalim ekipama, možemo bolji skor od Belgije izvući i pucati na prvo mjesto ili izvući manje/isto bodova iz dvomeča s njima i rutinski odraditi ostale utakmice i čekati njihov kiks.
Ako baraž dodje vjerovatno bi bili nosioci, ako i to ispustimo nismo kvalitet za SP i gotovo :salut:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Unofficialpage » 26 jun 2016, 23:12

Kako 10 sa ostalim, valjda 8? :mrgreen:

Neće odlučivat dvomeč nas i Belgije o prvoj poziciji već ostali mečevi. Da je nekako ove godine ostvarit 3 pobjede. To bi bilo ekstra.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la pinoglavi » 26 jun 2016, 23:16

Jest 8, moja greška. Ma kakve smo sreće Grčka koja u svakim kvalifikacijama prospe bodove protiv nekih levata kod nas je 100%tna bila u takvim mečevima, ne treba isključiti da jedna Belgija to ponovi.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Unofficialpage » 26 jun 2016, 23:19

Kvota 1.01 da će tako biti. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Medikament » 27 jun 2016, 00:22

Pa realno jedine utakmice gdje je priblizno realno ocekivat neki kiks Belgije je u Zenici i Atini. A i tu su cisti favoriti. Zaboravite Belgiju, dovoljno je velik zadatak i drugo mjesto za nas.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Goalgetter » 27 jun 2016, 01:17

Medikament je napisao/la:Pa realno jedine utakmice gdje je priblizno realno ocekivat neki kiks Belgije je u Zenici i Atini. A i tu su cisti favoriti. Zaboravite Belgiju, dovoljno je velik zadatak i drugo mjesto za nas.
Volio bih da nas Belgija napadne. :kafa:

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la TMovac » 27 jun 2016, 09:45

hebote vi nas poredite sa repkom od koje je sam Miralem Pjanic skuplji. Repkom koju cine igraci iz lige koja je u pet deka sa nasom. Belgija ako ima svoj dan oni mogu razbucat bilo koju repku. Ali im je problem sto nemaju konstantu. Siguran sam ukoliko ne kiksamo protiv ovih "malih repki" ukljucujuci i Grcku i uzmemo makar bod Belgiji idemo na SP direktno.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BIHfan » 27 jun 2016, 13:27

Ama kakva Belgija, igrali smo protiv njih prosle kvaligikacije, nikakav bauk. Uz pravu postavku i zalaganje mozemo sa svakime igrati. Prvo mjesto napadat, dosta je vise luzerskog mentaliteta.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la PerryFred » 29 jun 2016, 01:51

.
Zadnja izmjena: PerryFred, dana/u 17 mar 2020, 13:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Rokoko87 » 29 jun 2016, 02:34

BHF odlazi.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la HankMoody » 29 jun 2016, 03:02

Nepotrebno je ovo pismo zaista.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DanijelTZ i 48 gostiju.