Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BelminM23 » 09 sep 2014, 12:45

MaksuzBaksuz je napisao/la:Djeco draga, pa moramo nekako financirati nas fudbal! Necemo vazda biti u minusu.....Osim toga sam uspjeh ekipe diktira cjenu!
Nek Savez smanji Ligu na 10. Dok je ne smanji nisu za mene nešto puno bolji od stare bagre. Ali da su bolji jesu...

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 09 sep 2014, 12:52

BelminM23 je napisao/la:
MaksuzBaksuz je napisao/la:Djeco draga, pa moramo nekako financirati nas fudbal! Necemo vazda biti u minusu.....Osim toga sam uspjeh ekipe diktira cjenu!
Nek Savez smanji Ligu na 10. Dok je ne smanji nisu za mene nešto puno bolji od stare bagre. Ali da su bolji jesu...
Da treba smanjiti ligu dabi se digokvalitet je jasno kao dan, ali (mozda) znas da to kod nas "politicki" nije jednostavno ostvariti. To ipak nema sad nista sa cjenama ulaznica.

Avatar
AgentttB
Postovi: 1495
Pridružen/a: 03 avg 2014, 13:12
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la AgentttB » 09 sep 2014, 12:57

SamoZeljo je napisao/la:Gledam Dzeko dijeli 4 ulaznice i objavljena slika. Fino se vidi 40 maraka jedna ulaznica.
Pa kako ih nije stid?
Ja sam bio u Parizu za 15 eura, jos odlucujuca tekma za odlazak na prvenstvo. Samo sto ljudi tamo imaju po 5-6 ako ne i vise puta vecu platu nego u BiH. Mislim da je u Parizu bilo ulaznica i po 10 eura.
Kakva otimacina! Nek se srame ovi iz saveza!!

Zbog ovakvih stvari se treba igrati na Kosevu. Pa fino lijepo cijena 10-15 maraka i svako moze dijete odvesti.

Evo i link na sliku: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 6071_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne moze biti ista cijena na stadionu kapaciteta 12-13 hiljada i onom koji moze ugostiti 70 000 dusa.
@francobaresi


-Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane. Islam je savršen, muslimani nisu.

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Consigliere » 09 sep 2014, 12:59

SamoZeljo je napisao/la:Gledam Dzeko dijeli 4 ulaznice i objavljena slika. Fino se vidi 40 maraka jedna ulaznica.
Pa kako ih nije stid?
Ja sam bio u Parizu za 15 eura, jos odlucujuca tekma za odlazak na prvenstvo. Samo sto ljudi tamo imaju po 5-6 ako ne i vise puta vecu platu nego u BiH. Mislim da je u Parizu bilo ulaznica i po 10 eura.
Kakva otimacina! Nek se srame ovi iz saveza!!

Zbog ovakvih stvari se treba igrati na Kosevu. Pa fino lijepo cijena 10-15 maraka i svako moze dijete odvesti.

Evo i link na sliku: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 6071_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Da i mi imamo stadion od 80 000 mjesta i da ga mozemo ispuniti, cijena ne bi bila visa od 5 KM-ova ;)
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 09 sep 2014, 14:39

jbg jest ono al diktira i atmosferu..u Tz pozoriste na tribinama veci dio utakmice jer je ljudima koji svake sedmice dolaze na stadion, navijaju puno 20 KM za prijateljsku..dodju ovi lovatori sto ne zna ni sta je navijanje i stid ga navijat
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BelminM23 » 09 sep 2014, 14:50

ultrasstyle_tz je napisao/la:jbg jest ono al diktira i atmosferu..u Tz pozoriste na tribinama veci dio utakmice jer je ljudima koji svake sedmice dolaze na stadion, navijaju puno 20 KM za prijateljsku..dodju ovi lovatori sto ne zna ni sta je navijanje i stid ga navijat
Tačno tako dosta ljudi je stid navijati. :damn:

A ima i onih koji znaju slaviti kad pobijedimo, a kad izgubimo, kao protiv Nigerije, njima to smiješno, a ovamo su slavili kad smo se plasirali na SP. Pa mamu im ****, ja se isplako ko budala(jbg,suze same idu), a njima to smiješno, kao oni nebi plakali, al bi zato se radovali kad dobijemo.

Sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem...

:bih:

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la SamoZeljo » 09 sep 2014, 15:40

Znam ja to, da kapacitet odredjuje cijenu (iako su svakako pretjerali), zato sam i rekao da se treba igrati bar na Kosevu, jer je puno veci stadion i mnogo vise ljudi bi imalo priliku da gleda reprezentaciju.
Ovako, kad sve oduzmes i saberes, samo par hiljada ljudi ima priliku da kartu kupi. Jedan dio se rezervise, drugi dio kupe sverceri i onda, samo jedan dio zavrsi u normalnoj prodaji.

Sjecam se tekme BiH - Danska, ona odlucujuca. Na putu ka Kosevu me zaustavilo bar 10 ljudi, prodaju karte. Ja samo kazem, ne, ne treba. Uzecu na stadionu. I stvarno, uzmem na stadionu pred sami pocetak tekme a sverceri su kasnije davali ulaznice i ispod cijene, samo da ih se rijese. Koga su mogli uzeti, uzeli su ga.
U Zenici na tekmi nikad nisam bio jer jednostavno ne mogu da dodjem do ulaznice, a volio bih otici!

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la vivaILchelik » 10 sep 2014, 20:20

SamoZeljo je napisao/la:Znam ja to, da kapacitet odredjuje cijenu (iako su svakako pretjerali), zato sam i rekao da se treba igrati bar na Kosevu, jer je puno veci stadion i mnogo vise ljudi bi imalo priliku da gleda reprezentaciju.
Ovako, kad sve oduzmes i saberes, samo par hiljada ljudi ima priliku da kartu kupi. Jedan dio se rezervise, drugi dio kupe sverceri i onda, samo jedan dio zavrsi u normalnoj prodaji.

Sjecam se tekme BiH - Danska, ona odlucujuca. Na putu ka Kosevu me zaustavilo bar 10 ljudi, prodaju karte. Ja samo kazem, ne, ne treba. Uzecu na stadionu. I stvarno, uzmem na stadionu pred sami pocetak tekme a sverceri su kasnije davali ulaznice i ispod cijene, samo da ih se rijese. Koga su mogli uzeti, uzeli su ga.
U Zenici na tekmi nikad nisam bio jer jednostavno ne mogu da dodjem do ulaznice, a volio bih otici!
Ja kad god sam htio ici na utakmicu, stao sma u red i kupio normalno utakmicu, zato pusti tu pricu, reci mrsko mi stajati u redu :)
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Željooooo » 11 sep 2014, 19:06

Pročitao sam ovaj kodeks i onako na prvu me zanima kako misle nekoga novčano kazniti ako prekrši neku odredbu,ovo je reprezentacija, nije klub u pitanju, ako neko prekrši od igrača ovo mogu ga samo udaljiti iz reprezentacije a treneru dati otkaz, price o novcanom kažnjavanju su meni smiješne..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Amenhotep
Postovi: 60
Pridružen/a: 19 apr 2009, 23:19
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Amenhotep » 11 sep 2014, 21:29

igraci dobijaju premije za igru u reprezentaciji, zar ne?

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BaDa12 » 12 sep 2014, 11:55

Obratili se Fanaticosi.

http://www.bhfanaticos.com/index.php/ar ... kg.twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Navijački pozdrav za selektora Sušića, sve reprezentativce Bosne i Hercegovine i NFSBIH.

Mi, navijačka skupina BHFanaticos želimo da se obratimo ovim pismom svima vama i želimo da vam iznesemo naš stav i našu poziciju nakon SRAMOTE koju ste nam priredili u Zenici, na Bilinom Polju na utakmici protiv izabrane selekcije Kipra. Najveći, najteži i najsramotniji poraz od kako je nastala naša reprezentativna selekcija.

Ne boli nas poraz, ne bole nas izgubljeni poeni, ne boli nas izgubljeno vrijeme koje smo odvojili da dođemo u Zenicu i da vam damo podršku. Boli nas vaš odnos, boli nas način, boli nas pristup državnom dresu, državnoj zastavi, grbu na vašim dresovima i ponajviše vaša NEZAHVALNOST prema navijačima, koji daju i zadnji dinar, da bi vama pomogli i da niste sami na terenu.

Ovakav odnos ne traje od jučer, nego je počeo mnogo ranije. Od prijateljske utakmice u Insbrucku protiv Egipta, pa preko čudnih dešavanja u Brazilu kola su krenula naopačke. Trpili smo, opraštali, šutili i gutali teške zalogaje. Našu podršku ste imali i našu podršku ćete imati i dalje, ali vrijeme je došlo da vam kažemo DOSTA. STOP ovakvom ponašanju i odnosu prema reprezentaciji, svetom dresu i grbu na njemu. Došlo je vrijeme da prozovemo sve igrače, selektora i sve odgovorne u Savezu i da vas pozovemo da riješite problem ili probleme koji su očigledni ili ćemo ih mi pokušati riješiti.

Kako? Kunemo se našom Svetinjom da ćemo znati pronaći odgovarajući način.

Ili ako više volite da vam se obratimo fudbalskim žargonom i riječnikom:

DOBILI STE ŽUTI KARTON.



BHFanaticos
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Amarildo
Postovi: 587
Pridružen/a: 11 sep 2014, 20:51
Lokacija: Ze Do
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Amarildo » 12 sep 2014, 21:31

Često se zapitam kakva smo mi to nacija? Da li smo zaista, kako pisci kažu, prkosni i ponosni, ili je došao takav vakat da nemamo strpljenja, da ne posjedujemo vlastiti stav i da manipulira s nama ko kako hoće?
Pratim, komentare vezane za meč... Dobio nas je Kipar, pa? Je li možda Smak svijeta? Dosta je bilo omaložavanja pojedinaca i pljuvanja po igračima ili selektoru. Da i ja sam se potajno nadao, da će nakon Mundijala, na čelo možda doći Vaha ili neko ko ima autoritet sličan njemu. Nije, no imamo i dalje Papeta, zašto smo tako odjednom uzdignuti, zar nam on nije dovoljan? Gdje nam je ta skromnost? Gdje je zahvalnost prema njegovim uspjesima? Uradio je u prvim kvalifikacijama kao rijetki prije njeg, nastavio je gdje je stao Ćiro, a onda je nadmašio i sve prethodne uspjehe i opet uveselio narod, ove naše, male Bosne i Hercegovine. Jednostavno, desi se, možda nema toliko iskustvo, ali sigurno on želi što i mi, sigurno on želi pobjeđivati i donositi radost u naše skromne domove. A kako da uspije, kada za sobom ima armiju koja ga napada, omaložava, tjera? Znate svi, da mi imamo peh koji nas prati u svim poslovima, taj naš mentalitet, ta „naša posla“. Ne znamo mi „smiriti loptu“, kako u fudbalu tako i općenito. Desi se kada najviše očekujemo, da napravimo kiks, tako nam je suđeno. U rukometu vodimo 6 razlike, pa se kasnije „vadimo“, ali naša snaga nas i odvede na prvenstvno. Košarka, vodimo više od 20 razlike, pa u završnici strepimo, ali eto i na Eurobasket se plasirasmo. A što ne tako i fudbal? Dobila nas je i Slovačka, pa je krenulo pljuvanje? Pa je pokazana sposobnost u Žilini, pa gdje nestadoste miševi? Uslijedio je i poraz od Egipta, pa je krenulo vrijeđanje, medijske hajke na ekipu. Pa onda tri pobjede pred pripreme za Svjetsko, pa gdje nestadoše miševi? I Nigerija, jednostavno nije bio naš dan? Pa onda opet se digla prašina, opet su miševi izašli na vidjelo, ali brzo ispariše? Rekoh, naša posla. Gdje nam je ponos ljudi moji? Šta mislite da damo podršku Sven Sušiću, momak je kvalitetan, ali jednostavno previše je optužbi, previše tražimo od njeg, a to je želimo da se ističe u društvu igrača iz najjačih svjetskih liga. 'Ajmo podržati ove momke, oni su naši, oni igraju za nas, 'ajmo podržati Safeta, tražiti od njega da radi kako većina nacije misli da je ispravno, a zauzvrat mu dati poštenje koje zaslužuje i podršku, koji je zaslužio nakon svih ovih godina.
"Sve će proći. Ali kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?"

Meša Selimović

pirotehnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 04 jan 2009, 14:02
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la pirotehnik » 13 sep 2014, 00:11

Prvo, samo dvije stvari su nas izvukle u Zilini, a to su Bog i Hajrovic.

Drugo, tvoj Pape je direktni krivac sa sve te "kikseve" sto si naveo. Eno igraci steknu odlicnu igru protiv Obale, Meksika, pa odigraju lavovski protiv Argentine i pored nestretnog autogola. A onda protiv Nigerije bez ikakvog razloga opet slijede Susiceve takticke akrobacije i djecije izjave kako prvo nema potrebe da analizira njihovu igru a onda kasnije kako su ga iznenadili brzinom. Ako si ti zadovoljan s takvom neprofesionalnoscu, bujrum klanjaj mu se. Ja licno mislim da je BiH zasluzila puno vise. :bih:
Tog jutra, na sam dan vječitog derbija, probudio sam se mnogo ranije nego obično...

Avatar
Amarildo
Postovi: 587
Pridružen/a: 11 sep 2014, 20:51
Lokacija: Ze Do
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Amarildo » 13 sep 2014, 12:33

Očito ne shvataš. Pape nije "moj" niti ga branim, ali si vjerovatno svjestan,da Pape neće napustiti kormilo. Zato, ako Bog da, trebamo mu dati podršku još ove kvalifikacije, svjestan je i on hajke na njeg i zna da sada treba ugoditi narodu po pitanju formacije, sastava. Uvjeren sam da ćemo uz Božiju pomoć "nabiti" Vels dva-tri razlike.
"Sve će proći. Ali kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?"

Meša Selimović

MirzaLukavac
Postovi: 185
Pridružen/a: 01 nov 2012, 21:52
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la MirzaLukavac » 13 sep 2014, 23:30

BaDa12 je napisao/la:Obratili se Fanaticosi.

http://www.bhfanaticos.com/index.php/ar ... kg.twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Navijački pozdrav za selektora Sušića, sve reprezentativce Bosne i Hercegovine i NFSBIH.

Mi, navijačka skupina BHFanaticos želimo da se obratimo ovim pismom svima vama i želimo da vam iznesemo naš stav i našu poziciju nakon SRAMOTE koju ste nam priredili u Zenici, na Bilinom Polju na utakmici protiv izabrane selekcije Kipra. Najveći, najteži i najsramotniji poraz od kako je nastala naša reprezentativna selekcija.

Ne boli nas poraz, ne bole nas izgubljeni poeni, ne boli nas izgubljeno vrijeme koje smo odvojili da dođemo u Zenicu i da vam damo podršku. Boli nas vaš odnos, boli nas način, boli nas pristup državnom dresu, državnoj zastavi, grbu na vašim dresovima i ponajviše vaša NEZAHVALNOST prema navijačima, koji daju i zadnji dinar, da bi vama pomogli i da niste sami na terenu.

Ovakav odnos ne traje od jučer, nego je počeo mnogo ranije. Od prijateljske utakmice u Insbrucku protiv Egipta, pa preko čudnih dešavanja u Brazilu kola su krenula naopačke. Trpili smo, opraštali, šutili i gutali teške zalogaje. Našu podršku ste imali i našu podršku ćete imati i dalje, ali vrijeme je došlo da vam kažemo DOSTA. STOP ovakvom ponašanju i odnosu prema reprezentaciji, svetom dresu i grbu na njemu. Došlo je vrijeme da prozovemo sve igrače, selektora i sve odgovorne u Savezu i da vas pozovemo da riješite problem ili probleme koji su očigledni ili ćemo ih mi pokušati riješiti.

Kako? Kunemo se našom Svetinjom da ćemo znati pronaći odgovarajući način.

Ili ako više volite da vam se obratimo fudbalskim žargonom i riječnikom:

DOBILI STE ŽUTI KARTON.



BHFanaticos
RESPECT za Fanaticose!!!

Previse je baleta vidjeno zadnjih mjeseci na fudbalskom igralistu, previse je leksaurina popiveno zbog njihovih mizernih partija, previse slomljenih srca kod ljudi kojima ova reprezentacija predstavlja ono malo razonode i ponosa u sveopstem haosu i sivilu bosanske svakodnevnice!

Otjerajte Vola Koji Sjedi, tog bezobraznog i nafuranog Krejzi Horsa koji dvije smislene recenice ne zna sastavit, strucnjaka koji na pitanje zasto je sa 17-tom reprezentacijom svijeta koja vrijedi 140 miliona eura izgubio najvazniju utakmicu u istoriji jednog naroda od 50-te reprezentacije upola manje vrijednosti odgovara spustanjem slusalice uzivo na drzavnoj te-ve!!!

Otjerajte Kriminalca (i ostale kriminalce) koji drustvenu svojinu koristi Za Vlastite Potrebe ( a Boga mi i burazove) time sto daje prednost Tinki-Winkijima, poluamaterima sa balkanskih livada ispred momaka koji su na svojim ledjima iznijeli prosle kvalifikacije i odveli nas u raj, a usput vrijede deset puta vise, i igraju u najjacim svjetskim ligama!

Otjerajte covjeka koji nikada ne prihvaca odgovornost, covjeka kojemu je uvijek drugi kriv za njegov neuspjeh...

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la bagrcavi » 13 sep 2014, 23:45

Eki fanatikosa oni nekome prijete fol :lol: :lol: :lol: :rol:
DRUG NEBI TI PUNCA

MirzaLukavac
Postovi: 185
Pridružen/a: 01 nov 2012, 21:52
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la MirzaLukavac » 14 sep 2014, 00:29

Željooooo je napisao/la:Pročitao sam ovaj kodeks i onako na prvu me zanima kako misle nekoga novčano kazniti ako prekrši neku odredbu,ovo je reprezentacija, nije klub u pitanju, ako neko prekrši od igrača ovo mogu ga samo udaljiti iz reprezentacije a treneru dati otkaz, price o novcanom kažnjavanju su meni smiješne..
Kodex je glup i besmislen!

Zapravo, smislen je, bash :twisted:
Kada neko kaze koju kontra saveza, bit ce novcano i bog zna kako jos kaznjen, tako da nece vise biti tih drznika aka zukanovic, koji ce kritikovati savez.

Kada neko kritikuje taktiku ipostavu, aka lulic, bit ce drakonski kaznjen, te ce susic & co. moci nesmetano gurat kojekakve Tinki-Winkije po repki i plavit kajmak od prodaje istih...

Ovo stvarno nema smisla, ovo je nasa reprezentacija, ne njihova :x

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Željooooo » 15 sep 2014, 13:01

http://www.index" onclick="window.open(this.href);return false;. u hr/sport/clanak/ekskluzivno-iz-bosanske-svlacionice-igracima-je-dosta-susica-vec-su-jednom-trazili-njegovu-smjenu/771285.aspx

samo "u" izbrišite..
momak kojeg su mnogi kritikovali da je plačenik, izdajnik, da radi protiv reprezentacije, je možda i jedini novinar koji je rekao pravo stanje u reprezentaciji..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Cepi1981 » 16 sep 2014, 03:11

Pod hitno Susica otjerati, mislim da smo ga se zasitili. Davno smo ga trebali nogirati odma poslje one sramote protiv Amerike na Kosevu. Susicu kupi prnje i mrs u Pariz, kako ga nije stid uzeti milion od saveza dok vrijedi brat bratu 10 metara bukovine i mozda mozda golf dvica i to benzinac. Tip dvije ciste nema Sliskovic je za njega Sir. Susicu nemoj zaboraviti sasobom povesti i bagru iz saveza na celu sa Begicem i ostalom bagrom, da i onu fuksu Pecikozetinu.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Neutral » 16 sep 2014, 06:04

Taj sa index-a je jedini realni novinar. Razumijem i naše novinare, ne smiju ništa pisati protiv trenera jer će dobiti ban od reprezentativaca i same reprezentacije, tako da se ne isplati pisati protiv pojedinaca, takav vakat došao.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 46 gostiju.