Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 01 sep 2017, 16:46

atomac123 WroteColonSace dobit Gibraltara 6-0 pa ce pisanje gdje ste misevi...

A Belgija Grčku i sve u našim rukama.

Što volim redovan seks. :ljepota:

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 01 sep 2017, 20:53

Joj što ne mogu više i ove patetike te borba na terenu, te zalaganje i ostale **** materine... Da su se i zalagali i borili opet im ne bi oprostio poraz jer se radi o yebenom Kipru koji je 94. reprezentacija svijeta!!! To se moralo uzeti sa bar 2 razlike i o tome ne treba biti diskusije uopšte. To je ekipa koja je na guzove pobijedila Gibraltar. O čemu onda da pričamo dalje? Da su poginuli na terenu i izgubili ne bi im se moglo oprostiti!
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

7aprildomemoj

PostPostao/la 7aprildomemoj » 02 sep 2017, 10:21

Miske je u pravu 100 % nama treba pravi vođa na terenu a to sada nemamo. Prije je to bio Spaha a po meni najbolji bi trenutno bio Kolašinac za kapitena
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 02 sep 2017, 13:58

Nama treba prvo selektor, pa tek onda vodja na terenu. Moze se na prste nabrojati sutevi na gol u ovim kvalifikacijama. Covjece Ibisevic igrao na mjestu desetke. :puke:

batigol777
Kontakt:

PostPostao/la batigol777 » 03 sep 2017, 09:43

Molim vas da ako neko zna da napise: Ako se pobijedi ovaj mocni Gibraltar, da li ce biti doceka kod vjecne vatre i ukoliko sati bi to moglo biti ? Da nebi zakasnio nedaj boze.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 06 sep 2017, 00:17

sagitarius WroteColonEvo ovaj klip i pitanje Bahe, pa kasnije odgovor Bakovica je jasno sta se desava u savezu i reprezentaciji, nacionalni kljuc nas koci u svemu, ne samo u sportu!Dok se to ne rijesi, mi cemo uvijek biti na dnu svega...

47:55 pitanje Bahe
49:35 odgovor Bakovica

Fino ovo Baho reče.

U ovoj državi Bošnjaci najmanje problema prave u sportu. Za rukometnu, košarkašku i fudblasku reprezentaciju ne mora igrati ni jedan Bošnjak ili biti u stručnom štabu, 90% navijača na tribinama će biti Bošnjaci.

Ferdo
Kontakt:

PostPostao/la Ferdo » 07 sep 2017, 02:50

U ovom ciklusu dresovi BiH su lijepi i solidni, ništa posebno. Ali nadam se da je moguće malo više personalizacije. Slovenski dresovi su čudo. Lijepo je grb prenijet na cijeli dres.

slika

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 07 sep 2017, 14:59

Jao Nikoline :P
1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13

Rome-Paris-London-Rome-Istanbul

"Gasi sve"

josipmusa
Kontakt:

PostPostao/la josipmusa » 09 sep 2017, 09:21

a šta cemo mi d a prenesemo na dres ? Vartu pa da nas tuže za gradju loga :rol: :rol:

save

PostPostao/la save » 15 sep 2017, 13:17

dovesti stranca za trenera

Orangina85
Kontakt:

PostPostao/la Orangina85 » 17 sep 2017, 09:26

save WroteColondovesti stranca za trenera

I dati mu da fino probere jednog bosnjaka, jednog hrvata i jednog srbina u strucnom stabu. Fino mu objasniti da je to cisto iz sportskih razloga.

mire96
Kontakt:

PostPostao/la mire96 » 17 sep 2017, 11:20

Bas gledam trenutno repku, ne znam sad je li ovaj nacionalni kljuc - jedan bosnjak, jedan srbin, jedan hrvat - zajebancija ili sta - ali u ekipi je trenutno 15 bosnjaka, 4 srbina i 4 hrvata, ako cemo gledati ko bi kome pripadao od konstitutivnih naroda. To za pomocnike znam, i to je nasa tuzna realnost, ali sam citao dosta kritika na izbor igraca po nacionalnom kljucu, mada ja ne vidim da se to primjenjuje danas. U zalasku Bakine ere i dio Cirine je to bilo dosta izrazenije. Spiskovi igraca za utakmice protiv Madjarske i Moldavije su bas bile otuzni u onom vremenu.

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 18 sep 2017, 10:50

mire96 WroteColonBas gledam trenutno repku, ne znam sad je li ovaj nacionalni kljuc - jedan bosnjak, jedan srbin, jedan hrvat - zajebancija ili sta - ali u ekipi je trenutno 15 bosnjaka, 4 srbina i 4 hrvata, ako cemo gledati ko bi kome pripadao od konstitutivnih naroda. To za pomocnike znam, i to je nasa tuzna realnost, ali sam citao dosta kritika na izbor igraca po nacionalnom kljucu, mada ja ne vidim da se to primjenjuje danas. U zalasku Bakine ere i dio Cirine je to bilo dosta izrazenije. Spiskovi igraca za utakmice protiv Madjarske i Moldavije su bas bile otuzni u onom vremenu.

Nacionalni kljuc je itekako prisutan. U izboru igraca i ne toliko, koliko je to izrazeno u izboru strucnog staba, trenera, pomocnika, u savezu na pozicijama..

ibrakadabra
Kontakt:

PostPostao/la ibrakadabra » 29 sep 2017, 00:11

JavierBosnia WroteColon
mire96 WroteColonBas gledam trenutno repku, ne znam sad je li ovaj nacionalni kljuc - jedan bosnjak, jedan srbin, jedan hrvat - zajebancija ili sta - ali u ekipi je trenutno 15 bosnjaka, 4 srbina i 4 hrvata, ako cemo gledati ko bi kome pripadao od konstitutivnih naroda. To za pomocnike znam, i to je nasa tuzna realnost, ali sam citao dosta kritika na izbor igraca po nacionalnom kljucu, mada ja ne vidim da se to primjenjuje danas. U zalasku Bakine ere i dio Cirine je to bilo dosta izrazenije. Spiskovi igraca za utakmice protiv Madjarske i Moldavije su bas bile otuzni u onom vremenu.

Nacionalni kljuc je itekako prisutan. U izboru igraca i ne toliko, koliko je to izrazeno u izboru strucnog staba, trenera, pomocnika, u savezu na pozicijama..

Njih interesuju samo pare na kraju ce i fudbalska reprezentacija da zavrski kao rukometna i kosarkaska.
Sport u Bosni se sistemski unistava od strane Srbije i Hrvatske a Bosnje bi prodale majku za marku.

mire96
Kontakt:

PostPostao/la mire96 » 29 sep 2017, 00:34

Ma unistavaju ga nesposobnjakovici i korumpirani uhljebi (ovo drugo mozda i vise od ovog prvog). Samo primjera radi, uprava Sarajeva je isto u teskom kurcu, a tamo nacionalni kljuc ne vazi, Srbija i Hrvatska ne petljaju prste po klubovima.
U omladinskim selekcijama prioritet progurati komsijinog malog, dajdzica ili onog ko ti ponudi koju stoju da mu mali zaigra, nego talentovani djecaci. Povrh svega toga, i kad se potrefi neko dijete da se progura uprkos takvoj korupciji, imat ce trenera polustrucnjaka koji ne bi mogao uzgajati mrkvu u basti a kamo li talenat u mladom fudbaleru. Ko i tu barijeru prodje, docekaju ga klubovi u kojima vlada rasulo, stadioni koji bi se mogli zamijeniti sa oranicama, nesposobne sudije, nesposobni treneri, nedisciplina i toksicno okruzenje koje ubiju i tracak kvaliteta koji neki igrac posjeduje. Igrac ako ne napusti ligu do 22. ili 23. godine, obicno biva pozderan od sivila naseg fudbala, i tako sve ono sto je pokazivao u mladosti hladno ispari. Zato i zivimo od dijaspore i ono sto stvore SAD, Njemacka, Francuska ili Holandija. A i tu, kao sto vidimo, igrac bez normalne infrastrukture i kvalitetnog strucnjaka da uvede disciplinu i slozi ekipu, vrlo lahko izblijedi.

Anoniman
Kontakt:

PostPostao/la Anoniman » 01 okt 2017, 00:14

Ma nikad nijedan igrac koji moze igrati za Hrvatsku ili Srbiju mislim da ne bi igrao za BiH ali dobro.
Ne znam,ovdje je potrebna reorganizacija svega,ali kad su likovi pustili korijene to je nemoguce.

Ferdo
Kontakt:

PostPostao/la Ferdo » 04 okt 2017, 19:04

Primjetio sam da bošnjački mediji i inače Sarajevo u javnosti stalno forsiraju taj termin "Mundijal" za "Svjetsko prvenstvo". Koliko je termin "Mundijal" rasposrostranjen u svakodnevnom govoru običnih ljudi u Sarajevu? Da li tu riječ upotrebljavaju navijači Željezničara i Sarajeva? Ili je samo to medijsko preseravanje?

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 05 okt 2017, 08:28

Ferdo WroteColonPrimjetio sam da bošnjački mediji i inače Sarajevo u javnosti stalno forsiraju taj termin "Mundijal" za "Svjetsko prvenstvo". Koliko je termin "Mundijal" rasposrostranjen u svakodnevnom govoru običnih ljudi u Sarajevu? Da li tu riječ upotrebljavaju navijači Željezničara i Sarajeva? Ili je samo to medijsko preseravanje?

Gospodine to je Vaše blebetanje(nebih koristio Vašu terminologiju)
:tralala:
http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fu ... ju/gj2ldhc
https://www.24sata.hr/sport/hrvatska-za ... edu-538427
:kafa:

gruezi
Kontakt:

PostPostao/la gruezi » 06 okt 2017, 00:45

sto se tice igraca koji su bh.hrvati ili katolici(bosanci ili bosnjaci) svi su tu zasluzeno...i vrancic i dzumic i sunjic a pogotovo simunovic..za matea susica i jajala bi se dalo diskutovati...sto se tice srba krunic i milicevic su debelo zasluzili ,cimirot mozda, a vranjes i bilbija ni po koju cijenu...deni milosevic je mjesanac koliko sam cuo...sto se bosnjaka tice medunjanin ,vrsajevic,a.hadzic(kad bude pozivan) nebi smjeli ni prismrdit reprezentaciji da imamo selektora kako treba...visca cocalic mozda...

Bazinga12345
Kontakt:

PostPostao/la Bazinga12345 » 06 okt 2017, 14:14

gruezi WroteColonsto se tice igraca koji su bh.hrvati ili katolici(bosanci ili bosnjaci) svi su tu zasluzeno...i vrancic i dzumic i sunjic a pogotovo simunovic..za matea susica i jajala bi se dalo diskutovati...sto se tice srba krunic i milicevic su debelo zasluzili ,cimirot mozda, a vranjes i bilbija ni po koju cijenu...deni milosevic je mjesanac koliko sam cuo...sto se bosnjaka tice medunjanin ,vrsajevic,a.hadzic(kad bude pozivan) nebi smjeli ni prismrdit reprezentaciji da imamo selektora kako treba...visca cocalic mozda...

Zar Đumic nije Srbin? Mada potpuno je nebitno.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Scholl i 11 gostiju.