Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Rusilac » 16 sep 2014, 14:01

Neutral je napisao/la:Taj sa index-a je jedini realni novinar. Razumijem i naše novinare, ne smiju ništa pisati protiv trenera jer će dobiti ban od reprezentativaca i same reprezentacije, tako da se ne isplati pisati protiv pojedinaca, takav vakat došao.
Oni su pisali i pisu protiv reprezentativaca bez obzira na njihov ban.Problem je sto ne pisu protiv selektora.
Dakle,nije u pitanju strah od bana.Sta je onda?

Avatar
AhmetNY
Postovi: 662
Pridružen/a: 03 avg 2014, 03:59
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la AhmetNY » 18 sep 2014, 02:57

O kakvim vi bh novinarima :kafa:



Spaha Velid, slika i prilika sportskog bh novinarstva :facepalm: :kafa:

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la fera » 18 sep 2014, 11:00

Rusilac je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Taj sa index-a je jedini realni novinar. Razumijem i naše novinare, ne smiju ništa pisati protiv trenera jer će dobiti ban od reprezentativaca i same reprezentacije, tako da se ne isplati pisati protiv pojedinaca, takav vakat došao.
Oni su pisali i pisu protiv reprezentativaca bez obzira na njihov ban.Problem je sto ne pisu protiv selektora.
Dakle,nije u pitanju strah od bana.Sta je onda?
kako ne pisu ? ja na pola portala vidim naslove i tekstove u kojima se priziva otkaz susicu...
You are someone else I am still right here

yaran
Postovi: 11
Pridružen/a: 25 apr 2011, 08:53
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la yaran » 19 sep 2014, 16:16

pirotehnik je napisao/la:Prvo, samo dvije stvari su nas izvukle u Zilini, a to su Bog i Hajrovic.

Drugo, tvoj Pape je direktni krivac sa sve te "kikseve" sto si naveo. Eno igraci steknu odlicnu igru protiv Obale, Meksika, pa odigraju lavovski protiv Argentine i pored nestretnog autogola. A onda protiv Nigerije bez ikakvog razloga opet slijede Susiceve takticke akrobacije i djecije izjave kako prvo nema potrebe da analizira njihovu igru a onda kasnije kako su ga iznenadili brzinom. Ako si ti zadovoljan s takvom neprofesionalnoscu, bujrum klanjaj mu se. Ja licno mislim da je BiH zasluzila puno vise. :bih:

Ako cemo rezonovati na tvoj nacin ,ko je onda spasio Slovake u Zenici...???

Avatar
Micron
Postovi: 598
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Micron » 20 sep 2014, 17:52

yaran je napisao/la:
pirotehnik je napisao/la:Prvo, samo dvije stvari su nas izvukle u Zilini, a to su Bog i Hajrovic.

Drugo, tvoj Pape je direktni krivac sa sve te "kikseve" sto si naveo. Eno igraci steknu odlicnu igru protiv Obale, Meksika, pa odigraju lavovski protiv Argentine i pored nestretnog autogola. A onda protiv Nigerije bez ikakvog razloga opet slijede Susiceve takticke akrobacije i djecije izjave kako prvo nema potrebe da analizira njihovu igru a onda kasnije kako su ga iznenadili brzinom. Ako si ti zadovoljan s takvom neprofesionalnoscu, bujrum klanjaj mu se. Ja licno mislim da je BiH zasluzila puno vise. :bih:

Ako cemo rezonovati na tvoj nacin ,ko je onda spasio Slovake u Zenici...???
pape i taktika bez zadnjeg veznog

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la jestamaji » 25 sep 2014, 15:57

bio sam prije deset dana u japanu i pored ostalih besmislica kupio i japanski oficijelni vodič za SP. ustvari sam tražio njihov panini album ali je isti nažalost već duže povučen iz prodaje

evo kako i sa kojom formacijom i sa kojom zastavom su nas predstavili: :crazy:
slika

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61403
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Virtu4l » 25 sep 2014, 16:02

Seo u dresu Njemačke :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BaDa12 » 25 sep 2014, 16:17

Sviđa mi se što su rekli za naše igrače, pogotovo ništa nisu slagali za Sea, osim dresa, naravno. :kafa:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61403
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Virtu4l » 25 sep 2014, 16:50

Posebno je zanimljivo ovo za Spahića :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la jestamaji » 25 sep 2014, 16:51

ma ludilo japanci :mrgreen:
taj tokio je takva frka, to je užas božji. nije ni čudo da su sve pobrkali :wave:

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la bagrcavi » 26 sep 2014, 00:27

jestamaji je napisao/la:bio sam prije deset dana u japanu i pored ostalih besmislica kupio i japanski oficijelni vodič za SP. ustvari sam tražio njihov panini album ali je isti nažalost već duže povučen iz prodaje

evo kako i sa kojom formacijom i sa kojom zastavom su nas predstavili: :crazy:
slika
ja ovo ništa ne razumijem
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Vedad87 » 26 sep 2014, 09:27

Meni slabo ide japanski. Mogu samo neke fraze prevesti. Na početku su rekli da je on "momčiluk", a na kraju piše "recite mu u lice ako smijete"....ostalo ne mogu da skontam.
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
diplomatija
Postovi: 2153
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la diplomatija » 29 sep 2014, 12:14

Zna li neko kad počinje prodaja ulaznica za utakmicu protiv Belgije? Hvala



Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Head » 07 okt 2014, 22:32

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... f5ea4cbad6" onclick="window.open(this.href);return false;


Presidente


https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... e=54BFDB7D" onclick="window.open(this.href);return false;


dajgle Salema Prolica. :rol: :rol: :rol: :rol: :lol: :lol: :lol: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
1946

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Cartman » 07 okt 2014, 22:35

Prolic gotovo eksplodirat. Ja mislio lik napuhao obraze, ono kad uzdahnes, kad ono mu normalna faca. Boze sacuvaj. Ne bi ga se najveci Amerikanci postidili. :puke:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la bagrcavi » 07 okt 2014, 22:37

Head je napisao/la:

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... e=54BFDB7D" onclick="window.open(this.href);return false;


dajgle Salema Prolica. :rol: :rol: :rol: :rol: :lol: :lol: :lol: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
slika
DRUG NEBI TI PUNCA

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la autogol » 07 okt 2014, 22:58

Head je napisao/la:https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... f5ea4cbad6


Presidente


https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... e=54BFDB7D" onclick="window.open(this.href);return false;


dajgle Salema Prolica. :rol: :rol: :rol: :rol: :lol: :lol: :lol: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Sto ne mogu ovih usukanih faca od uvlacenja u supak,pa se poslije ta ista faca uvuce u odijelo i hlace na peglu da sakrije ono sto ustvari i jest :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

zmajusk
Postovi: 77
Pridružen/a: 04 okt 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la zmajusk » 09 okt 2014, 12:53

Alipasino071 je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:[

Ne pravdam nikog, samo kazem da dizete dramu na osnovu izjave covjeka koji je ostaje bez lako razadjene love, 900 km mjesecno, plus komisije, plus putni troskovi, plus dnevnice. Znam, nije mu lako, a ne bi ni meni bilo na njegovom mjestu...
aco, begic mjesecima hoda okolo i prica da kupuje novinare za 500 maraka. nemoj da pocnem misliti da ste i vi u toj grupi, do sada ste mi izgledali korektni.
znas koliko halepu znaci dnevnica u savezu? pa frajer ima firme, mini centrale, uzima lopatom svaki mjesec. auto mu vrijedi 100 hiljada. ne mislim da je on cvjecka, al ovo sto je danas savez objavio je suplja prica. kriju oni nesto i to debelo, a i panika im je izgleda. uostalom ne optuzuje ih neka buranija, nego TRI clana IO a IO je nakon Skuptsine vrh saveza


Ja se izvinjavam diskutantima,inače do sada sam dugo vremena,većinom samo čitao., ali nisam mogao da uvaženog kolegu ne podržim (ako to uopće na forumu išta znači).
Ovo boldano je u suštini i najbitniji dio svega. Sigurno i ja mislim da niko u BiH koji obnašaju neku funkciju,pa tako i gore navedeni, nisu "cvijećke"., ali sam UBJEĐEN da barem Halep i Adilagić, veze nemaju niti su mogli biti "kupljeni" za neki sitan dil, jer mislim da je prvi put slučaj (kroz ta dva eklatantna primjera) da su u neki odbor,savez,komisiju i sl. došli ljudi koji su FINANSIJSKI, IZNADPROSJEČNO SITUIRANI. Shodno tome, ovi malo stariji će od ove činjenice krenuti dalje i razumjeti, zašto su oni i mogli biti "TRN U OKU" nekim drugim članovima saveza pa i samog Begića.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.