Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Rokoko87 » 19 nov 2016, 21:59

IlProfessore je napisao/la:Vranješ je više centralni al hajde. Pa ja. Možda bi Emir Dilaver bio najbolji desni bek da ikako dobije poziv iako je izrazio želju da igra za nas. Al ybg, ugrozio bi malog ogija koji je sa onom tetovažom i tobožnjom ugroženošću zacementirao mjesto u reprezentaciji (i prvih 11 ujedno).
Dilaver hahahahahahaha
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la pinoglavi » 19 nov 2016, 22:01

Da isprobamo njega i uvjerimo se da je odron teski nasao bi nekog drugog ''koji je mozda bolji od Ognjena ali ne mozemo znati jer ne smije dobiti poziv da ne ugrozi Ognjena''. Samo ne pisi lazi, mrzio ti Ognjena ili ne.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la IlProfessore » 19 nov 2016, 22:06

Ne sporim ja njegov kvalitet (fudbalski) ali i sam znaš da je istina to što ti stoji pod navodnicima koliko god ti želio da to zvuči ironično.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Virtu4l » 19 nov 2016, 22:25

Ne da nemamo zamjenu za Vranješa, nego nemamo nikoga ko mu je i blizu trenutno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la pinoglavi » 19 nov 2016, 22:32

Virtu4l je napisao/la:Ne da nemamo zamjenu za Vranješa, nego nemamo nikoga ko mu je i blizu trenutno.
zato jer je Srbin i mora igrat
Nad tobom sunce najljepše sja

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DeeWa » 20 nov 2016, 00:44

Ma nije sad vise ni ogi problem ko sto je do prije par mjeseci bilo. Moze se umjesto ogija ubaciti gojko kao defanzivni vezni. Ima tu i Milicevic ako prigusti. A Djuric ce redovno ulaziti s klupe.Pozivat ce se i dalje Rade a u ekipi ce biti i stevanovic.
A ako se koji hrvat pozali spomenut ce mu sunjica i jajala i eto ga mirna Bosna.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24479
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Goalgetter » 20 nov 2016, 00:52

IlProfessore je napisao/la:već o tome da je jadna reprezentacija u kojoj mora igrati jedan vranješ da ne bude diskriminiran na nacionalnoj osnovi.
Glupost. Jeste u nasoj reprezentaciji zastupljen nacionalni kljuc, kako u savezu tako i u timu (logicno, takav ti je i ustav drzave), ali da Vranjes igra na osnovu nacionalnog kljuca je apsurdno.

Dilavera treba probati kao opciju, ali ne vjerujem da je bolji od njega. Bicakcic je katastrofa na beku, hem spor i trom, u tom i slab u ofanzivi, tako da nas u dovodi situaciju gdje nemamo apsolutno nekog kvalitetnog beka na desnoj strani od Vranjesa. Ofanzivno tanak, defanzivno dosta solidan bek, mislim dovoljno da budemo koliko toliko konkurentni.

Mnogima je jos Vranjes trn u oku nakon one tetovaze (ni meni nije drag iskreno) ali ako cemo ovdje pricati o kvalitetu i igrama, trenutno nas najbolji desni bek. (mada ovo najbolje stavio bi pod navodnike).

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Santo » 03 dec 2016, 09:51

Zar srbi i grci nisu kao braca? Eno na tekmi Ogi ode da ih iznabada sto su diralu Dzekinha, tako da ti nacionalni kljucevi kurchevi ne piju vodu.
naprijed rejal

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Pivopija » 17 dec 2016, 18:19

SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Unofficialpage » 17 dec 2016, 18:24

Opet će belaj biti i ništa od SP-a.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la sekretar » 17 dec 2016, 18:24

I to ce biti vatreno :D

Da otkrijem jedan mali detalj, preko 700 hiljada maraka neiskazanog pdv uhvatila inspekcijska kontrola....

http://www.kliX.ba/sport/nogomet/hadzib ... /161217068

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la sajo10 » 17 dec 2016, 18:28

Opa... Mislim oni koji su imalo ukljuceni oko repke znaju da Begic nije absolutno nikakav svetac i da tu ima dosta "mutne vode".. Ali ovo nisam ocekivao.. Vidjetcemo. Ne zelim da uzimam niciju stranu ali Faruk pokazuje hrabrost barem sto se protivi i koristi neke dosta teske rijeci. Vidjetcemo na sta ce ovo sve izac.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la sekretar » 17 dec 2016, 18:29

Tri clana izvrsnog odbora koja su se suprostavila,suspendovani su :D

Begic ne treba ni biti predsjednik,kad je podignuta krivicna prijava za aerodrom odmah je trebao biti suspendovan...ali je na svoju ruku prepravio pravilnik nogometnog saveza i izbacio taj clan.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7825
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Lakoste » 17 dec 2016, 22:03

Faruk Hadzibegic :salut: :bih:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 dec 2016, 22:30

Dobro nam Ivan Osim napravio nacionalisticki savez :)

drinjak36
Postovi: 31
Pridružen/a: 16 feb 2013, 00:56
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la drinjak36 » 18 dec 2016, 01:16

Svi koji su upozoravali su kažnjeni od strane Begića. Postoji još nekoliko Bosnjaka koje Hadzibegic nije naveo da su suspendovani od strane NS BiH - Azmir Husić i Nijaz Gracić. Ne mogu da se sjetim da je u protekle četiri godine kažnjen neki Hrvat ili Srbin.

Kazniti osobu zbog iznošenja činjenica u javnost je praksa diktatorskih organizacija. Mene da je Hadžibegić optužio za isto - ja bih ga tužio za klevetu i iznošenja neistina itd... međutim, indikativno je da ni u jednom od ovih slučajeva Begić kao fizičko lice a ni savez kao udruženje nisu tužili osobe koje su suspendovane od strane disciplinske komisije koju naravno formira Begić. Da li smo kao društvo došli do jedne tačke moralnog dna da dopuštamo jednom političkom poltronu Begiću, čovjeku koji je mijenjao statut NS BiH da bih izbjegao očiglednu ličnu suspenziju zbog kriminalnih radnji na sarajevskom aerodromu koje su bile pod istragom od nadležnih organa, da pljuje i suspenduje jednu veličinu BH fudbala poput Hadžibegića. Mnogi ne znaju da je Hadžibegić jedan od tri čovjeka koji su uspjeli da izlobiraju u UEFA-i za promjene u krovnoj kući BH fudbala prije nekoliko goidna.

Ne mogu pisati o ostalim kantonima, ali ovo što je izjavio Hadžibegić u vezi krađe na kantonalnoj Izbornoj Skupštini u Goraždu je 100% tačno da se desila klasična krađa od strane Muhidina Raščića. Istog Muhidina Raščića su BH reprezentativci izbacivali iz autobusa i svlačionica međutim Begiću više odgovara Raščić od Senada Islama koji je jedan od suspendovanih zbog iznošenja neregularnosti u finansijskom poslovanju NS BiH gostujući na emisiji Mreža.

Begić tvrdi da je UEFA provjerila dokumentaciju sa Izbornih skupština na lokalnim nivoima i da je sve OK - zbog poslovnih obaveza lično znam da Izborna skupština FS BPK Goražde nije verifikovana niti registrovana u ministarsvu pravde a ni u ministarstvu sporta BPK Goražde. Ovo je meni osobno čist dokaz da Begić laže i ''gura'' kandidate koji njemu više odgovaraju. Čak da apsurd bude veći, FS BPK Goražde uopšte nije pravilno registrovan kao udruženje građana i naše je ministartsvo izdalo mišljenje da isto ne može donositi niti sprovoditi bilo kakve odluke niti procese uzimajući u obzir da nisu zakonski registrovani. Očigledno da to Begiću kao predsjendiku krovne kuće fudbala BH ništa nije važno već je samo bitno da se diskvalifikuje i diskriminira Senad Islam. Muhidinu ''Čačkalici'' Raščiću je pokazano zeleno svjetlo od strane Begića.

U vezi odbijene kandidature Adilovića u Krajini je trenutno uključen sud koji je odbacio zahtjeve od NS BiH da se slučaj proglasi nenadležnim za kantonalni sud u Bihaću. Znajuči Zakon o Sportu napamet, sve dok traje upravni spor između dvije strane, proces bi se trebao zaustaviti međutim Begič i dalje nastavlja sa planiranom Izbornom skupštinom bez obzira što je više nego jasno da će sud u Bihaću donijeti odluku u korist Adilovića.

Međutim, prateći ovaj slučaj kroz medije i uzimajući u obzir da se bavim pravom.. zanimljiva mi je izjava Begića u intervju za Avaz u kojem ne odbacuje tvrdnje Hadžibegića da su se desile milionske utaje novca, već optužuje Hadžibegića da nije upoznat sa statutom i pravilnikom NS BiH po pitanju profesionalne i pravne odgovornosti za finansijsko upravljanje. Ovo je potencijalna indicija da Begić priprema pravni argumenat da se ne može teretiti on kao predsjendik IO NS BiH već da ove optužbe trebaju biti upućene (pretpostavljam zbog funkcionalne odgovornosti) na Bakovića kao generalnog sekretara.

Hadžibegiću ostajemo dužnici zbog hrabrosti da se usprotivi hobotnici.
Mora da smo imali 99% utakmice. Onaj drugi 3% nas je koštao utakmice. - Ruud Gullit

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Mancini » 18 dec 2016, 13:28

Beus and company, jedna ekipa jedan tim.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

podhum
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 feb 2014, 22:27
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la podhum » 18 dec 2016, 13:32

Begic krao pare ne aerodromu,..Beus ukro citav stadion,.i malo cigare sverco iz Hercegovine u Hrvatsku,...i oni na celu,..puu j,ebem ti sve,..

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la sekretar » 18 dec 2016, 14:51

Ja cu da budem predsjednik,pa mi vise username nece biti sekretar :D

Begic je lopov teski. Kad je podignuta krivicna prijava protiv njega za aerodrom,odmah je trebao frciti s mjesta predsjednika....ali je uz pomoc svojih lizaca uspio da iz statuta izbaci clan koji osobama s krivicnom prijavom zabranjuje da obavljaju funkcije u savezu,tako da vise taj clan ne postoji. Mislim da smo jedina drzava u svijetu koja nema taj clan.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Fidelis » 18 dec 2016, 17:32

Kad su svi pljuvali Halepa i ekipu ja sam pisao da njihova prica nije suplja,da su ljudi upravu.Svi su se upregli da odbrane Dinu Begica,novinari,mediji,cak i Ivica Osim licno.Kao oni ruse atmosferu ruse "idilu" itd.
Svako ko ima oci vidio je da se u savezu osim imena nista nije promijenilo,Ivica Osim nam ustolicio Munju umjesto Munje,Ilju umjesto Ilje..
Dovoljan alarm je bilo to sto se Sergej Barbarez brzo povukao iz Komiteta za normalizaciju jer ljudi kao Sergej ni po koju cijenu ne ucestvuju u necasnim rabotama,ne mozes ih kupit.

I opet ce Begic kupiti novinare i opet ce ostati ujeo vuk magarca a nasa "javnost" ce opet popusiti pricu o dobrom savezu i zlim ljudima koji hoce da ga uniste.
Jer sta reci o "javnosti"kojoj par novinara i interenetskih botova moze prodati pricu da je jedan Barbarez zlo i da tesko se nama ako bi on dosao u savez ili za selektora a da je jedan Begic svjetlo na kraju tunela,covjek koji radi dobar posao.Takva "javnost" ni ne zasluzuje nista bolje.

Ko je uopste Dino Begic i otkud on na mjestu predsjednika saveza?Zasto predsjednik saveza nije Elvir Bolic,Muhamed Konjic,Salihamidzic,Barbarez,Baljic....?Do kada ce to biti tako i do kada ce to "javnost" tolerisati?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: samobih i 17 gostiju.