Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Cartman » 03 jun 2011, 21:56

Gospodin Topalbecirevic kaze da je se danas nesto "grozno" desilo u reprezentaciji. Svi smo culi price o festanju do sitnih sati, kurvama, kriminalcima itd itd. Do kada ce novinari i javnost uopste dozvolit da igraci dolaze na okupljanja reprezentacije da festaju i da posjecuju stare kurve? Neka to rade ako hoce, ali neka se onda to otkrije, i neka se izbace zauvijek. Svi znamo ko su glavni krivci. Dovoljno je pogledat oci Dzeke na ovim razgovorima sa novinarima da se vidi sta je radio noc prije. Spahic, Hasagic, Pjanic i Misimovic su drugi problemi.

Mislim da je ovo nas najveci problem, i zato treba dovest Bajevica po svaku cijenu. U njega toga nece bit.
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 07 sep 2011, 01:23, ukupno mijenjano 9 puta.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8700
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la badblueboylivno » 03 jun 2011, 22:31

Ma treba dovesti bilo koga, samo da je malčice stručan. Pape nije. A i nije autoritet, što je očito potrebnije ovdje. Ja bih Magatha, platio bih ga suhim zlatom :D
Hayley <3

Avatar
|BH_Patriot|
Postovi: 16
Pridružen/a: 04 jun 2011, 13:32
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la |BH_Patriot| » 04 jun 2011, 16:20

A šta sa Vahom? Da li bi on išta mogao? I on ima autoritet, samo što mu je sada pokvarena reputacija zbog Mamića. ;)
Safet Sušić: “Oni misle da su igrači, a nisu ni "i" od igrača“.

Idol nacije # 10

Avatar
mahalas
Postovi: 238
Pridružen/a: 28 nov 2008, 18:08
Lokacija: slo-kozarac
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la mahalas » 04 jun 2011, 16:23

Vaha neda da mu se psuje mama, a kod nas Bosanaca to svaka druga rječ, nebi on dugo kod nas :)))))))))
sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem
Bosna je život, života mog
Bosno ti si šampion.........

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la voltron30 » 04 jun 2011, 16:31

mahalas je napisao/la:Vaha neda da mu se psuje mama, a kod nas Bosanaca to svaka druga rječ, nebi on dugo kod nas :)))))))))
Vaha bi prodao mamu za lovu. Njega bi lako doveli, al' da se odrijesi kesa..a posto neJma, onda Sajo..

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la kimbo » 04 jun 2011, 16:43

90% raje ovdje na forumu zasluzuje ovo iskreno... Pisem godinu dana ovdje i kritikujem svaki put argumentovano al ne uvjek ih okivate u zvijezde i tretirate kao svete krave evo vam ga sada . Trazili ste gledajte, budite i sada raja s njima nemjte im okretati ledja !!!!!!!!
Sto je najgore ako pobijedio u Zenici (u sto sumnjam najiskrenije) opet ce im se pjevati. FUJ
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

badboy
Postovi: 791
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la badboy » 04 jun 2011, 16:47

Cartman je napisao/la:Gospodin Topalbecirevic kaze da je se danas nesto "grozno" desilo u reprezentaciji. Svi smo culi price o festanju do sitnih sati, kurvama, kriminalcima itd itd. Do kada ce novinari i javnost uopste dozvolit da igraci dolaze na okupljanja reprezentacije da festaju i da posjecuju stare kurve? Neka to rade ako hoce, ali neka se onda to otkrije, i neka se izbace zauvijek. Svi znamo ko su glavni krivci. Dovoljno je pogledat oci Dzeke na ovim razgovorima sa novinarima da se vidi sta je radio noc prije. Spahic, Hasagic, Pjanic i Misimovic su drugi problemi.

Mislim da je ovo nas najveci problem, i zato treba dovest Bajevica po svaku cijenu. U njega toga nece bit.
Baho j..e g...a!!!!! Ako se nesto grozno dogodilo naka onda stisne muda i naka to kaze jasno i glasno pa time doprinese rjesenju problema a ne da samo doljeva ulje na vatru sa svojim filozofskim dvosmislenim komentarima.

Ocito je da su juce igraci prodali Susica. Za koga su to uradili to cemo tek vidjet. Meni je Barba licno puno drazi ali ako je ovo nacin da ga se postavi na klupu sto prije onda me je totalno razocarao kao covjek. Nova garnitura u savezu je krenula u obracun sa svim sto se veze sa starim savezom. Susic je tu samo kolateralna steta. Da me neko pogresno ne shvati potpuno podrzavam da se sve sto se veze sa stari savez zamijeni ali u slucaju konkretno Susica, on nije zasluzio da se to uradi na ovakav nacin.

Ahmed.S
Postovi: 175
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:17
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Ahmed.S » 04 jun 2011, 16:49

PSIHOLOG JE POTREBAN IGRACIMA,TO JE MOGUCE RIJESENJE UKOLIKO IGRACI IMAJU IMALO MOZGA...
Sumnjam i njihvu inteligenciju,obzirom da im je Allah dao znanje s fudbalom koje eto haman jos nisu upotpunili svojim radom...
PSIHOLG,JAVI SE NA ADRESU REPREZENTACIJE :-9

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Arnelinho » 04 jun 2011, 16:57

Citiram se:
Nisu krivi ni Sušić ni igrači,nego neznanje, ako ste bolji, otidjite vi igrat za repku, mi smo ograničena repka i ništa se ne radi na tome da se repka proširi. 20 igrača, od toga 5-10 igra u lliga 5, niti 1 u velikom klubu , svi su (izuzev Džeke) negdje na sredini tabele , a preostalih 10-15 se zove iz šaban liga, iz HNLa iz Sinalco lige :lol: (znam da više nije :mrgreen: ) iz svih mogućih liga, samo se ne umije sistematski pristupiti ekipi. Niko da razvije igrače na kojim pozicijama nam (vazda) trebaju.Čekamo da nam Slovenija ,Švedska, Njemačka,Švicarska, Holandija itd. izbace talenta, pa načekat ćemo se.
U našim pogonima su izrasli i Handzić ,Višća ,Pandža(mladji) ,Torlak,Džafić, Subašić i sigurno još mnogo drugih, al' prodaju se u klubove već sa 15 godina, za 10 000 KM (bolje reći KN), a tam griju klupe, namjesto da djeca tih klubova bar do 23-će odigra za svoj matični klub, pa bi i im'o gdje napredovat.
Eto sad imamo savez kakav hoćemo, hajde da vidim šta će napraviti. :roll:
Para vrti tamo gdje burgiaj ne može-vika Nele. ;)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

al_akhisari
Postovi: 143
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:29
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la al_akhisari » 04 jun 2011, 17:01

...i sam sam cuo komentar bahe o "necemu groznom" i moram priznati da se toga cesto sjetim, kad razmisljam o sinosnjoj blamazi; o cemu se radi, sad mozemo samo nagadjati; mislim da je baho trebao ili da cuti, ili kaze o cemu se radi; ovako, samo daje prostor za nove spekulacije, teorije zavjere ( mi kakvi smo, tu sigurno nece biti granica ) :cry:

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la nihco » 04 jun 2011, 18:50

nema opravdanja za papeta ovaj put. njegova je krivica sto se igraci ne zalazu, njegova je krivica sto je u ekipu stavio igrace koji,i da hoce, nisu u stanju da se zalazu,njegova je krivica sto forsira mravca koji ,na vrhuncu karijere, igra u westerlou, medunjanin makabi......... ocajna taktika, potpuno amaterski......
Sent from my Commodore 64

Avatar
MrShadow
Postovi: 849
Pridružen/a: 24 jan 2011, 09:50
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la MrShadow » 04 jun 2011, 19:02

nihco je napisao/la:nema opravdanja za papeta ovaj put. njegova je krivica sto se igraci ne zalazu, njegova je krivica sto je u ekipu stavio igrace koji,i da hoce, nisu u stanju da se zalazu,njegova je krivica sto forsira mravca koji ,na vrhuncu karijere, igra u westerlou, medunjanin makabi......... ocajna taktika, potpuno amaterski......
Ajd predlozi nam ti onda bolje igrace ako imas.. Samo nemoj boga ti spominjati Papca i Cocalica...

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la kinder_jaje » 04 jun 2011, 19:03

po meni misimovic je bio najgori nula cista a vec dugo vremena od portugala sa njim nesto nije uredu a sama taktika se pokazala pogresna sa ibricicem umjesto ibisevica

Avatar
Ljepoje
Postovi: 438
Pridružen/a: 26 mar 2011, 09:09
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Ljepoje » 04 jun 2011, 19:04

CITIRAM IVICU OSIMA - "COVJEK GLEDA, ALI NEVIDI"


Selektori BIH su se mijenali kao corape, ali igraci ostali te jedno te isti.

S.Susic je upravu kada kaze da nisu niti I od igraca, jer preko 75% od njih nisu standardni igraci u svojim klubovima.
Jedino Hasagic "igra" svih 90 minuta, dok ostalih reprezentativci igraju po +45 minuta (manje/vise) il su pod "suspenzijama".


Ovo je postala reprezentacija - otpisanih !

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la harishp » 04 jun 2011, 19:06

Baho Grozni zvani dva zuta kartona :roll:
@nihco o kakvoj ti taktici pises,taktika jedino moze proci u slucaju zalaganja igraca.
Igraci nase repke od kad znam za njih se nikad nisu zalagali kad je bas trebalo.Uvijek su se usrali ko' grlice u presudnim momentima.Bez obzira ko je bio selektor i koji su igraci pozvani.
Sto se tice igraca to mi imamo u M.U,Barceloni,Realu,Bayernu igrace koji jedva cekaju da se pozovu umjesto onih sto ti navede.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
majestic24
Postovi: 17393
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la majestic24 » 04 jun 2011, 19:09

Treba nama seektor koji ima muda. Kad ustane i kaze nekom igracu da mu yebe sve po spisku ovaj ima da suti i radi kako mu se kaze. Misimovic,Spahic,Dzeko...a poceli su se s njima druziti Pjanic i Ibricic su digli noseve i misle da im nemoze niko nista.

Umisljeni su da ih se nesmije zamijeniti na mecu i ako se to uradi odmah najvaljuju da ce se povuci iz repke. Pa neka idu,briga me.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Ljepoje
Postovi: 438
Pridružen/a: 26 mar 2011, 09:09
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Ljepoje » 04 jun 2011, 19:14

slika


Djes, ba, sta ima ba ? Kad cemo se naci ? :lol: :lol:

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la kinder_jaje » 04 jun 2011, 19:14

pape se izivljava na begovicu sto ne pokusa na spahicu misimovicu ibricicu itd ne smije kao oni su nam vazni igraci ne mozemo bez njih izgubiti 3-0 i nema ovdje napretka digle se zvijezde a tako nam i treba vahu treba za selektora pod hitno

Avatar
kiM.
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 jun 2011, 17:52
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la kiM. » 04 jun 2011, 19:19

Pa to i kažem, nama niko ne valja. Da dođe Mourinho mi bi mu našli manu i rekli bi mu da je prodana duša i da ne zna postavit' taktiku... :?
#BILDNOTWELCOME

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Cartman » 04 jun 2011, 19:20

Ljepoje je napisao/la:slika


Djes, ba, sta ima ba ? Kad cemo se naci ? :lol: :lol:
Mars u Split debeli
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], ANamelessGhoul, Hazre, Lavcina, PikachuSA, Sveti i 31 gost.