Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Monci » 11 okt 2017, 20:31

Esport je napisao/la:
Monci je napisao/la:Ne znam gdje bi napisao, ali evo ovdje je tema o aktuelnostima reprezentacije pa valjda neko od moderacije pročita....

Banujte sami sebe....sramota da Vas bude i Vašeg pisanja...spominjanja fildžan države...stidite se palih sinova i boraca koji su živote i djelove svoga tijela dali za DRŽAVU BOSNU. Balavci nadobudni, sram Vas bilo!!!
Prijatelju ove jade iz redakcije SS, broje klikove, nije ih briga za obraz.
Ma druže, pogodilo me ovo, ali baš....ne znam borio sam se za ovu zemlju, familija mi je baš stradala, i onda neki pacijent to fildžanom naziva usta ga yebem..
Svašta bi napisao, ali neću...svakom njegov obraz, a ovi su ga davno izgubili....

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Esport » 11 okt 2017, 20:50

Monci je napisao/la:
Esport je napisao/la:
Monci je napisao/la:Ne znam gdje bi napisao, ali evo ovdje je tema o aktuelnostima reprezentacije pa valjda neko od moderacije pročita....

Banujte sami sebe....sramota da Vas bude i Vašeg pisanja...spominjanja fildžan države...stidite se palih sinova i boraca koji su živote i djelove svoga tijela dali za DRŽAVU BOSNU. Balavci nadobudni, sram Vas bilo!!!
Prijatelju ove jade iz redakcije SS, broje klikove, nije ih briga za obraz.
Ma druže, pogodilo me ovo, ali baš....ne znam borio sam se za ovu zemlju, familija mi je baš stradala, i onda neki pacijent to fildžanom naziva usta ga yebem..
Svašta bi napisao, ali neću...svakom njegov obraz, a ovi su ga davno izgubili....
Svaki normalan građanin ove zemlje, razumije tvoje osjećaje, ali ovaj šljam, koji se bavi kvazinovinarstvom, razumije samo novac. ŽALOSNO je to sto ti (trenutno nemam dovoljno jaku riječ, da prikazem, mizernost tih likova) ne promišljaju da se izvine, tebi i ostalim građanima ove napacene zemlje.
Oni broje klikove, te se sada po kuluarima hvale da su napravili novinarski GAF.
Za takve likove Krleža je imao naziv, DINARIDI.
Posto nisam siguran da oni razumiju taj termin, objasniti ću. TO SU LJUDI KOJI SE RODE SA VIJECITOM PROMAJOM U GLAVI.
Samo ovi imbecili tu promaju imaju i u srcu.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Monci » 11 okt 2017, 22:03

Esport je napisao/la: Svaki normalan građanin ove zemlje, razumije tvoje osjećaje, ali ovaj šljam, koji se bavi kvazinovinarstvom, razumije samo novac. ŽALOSNO je to sto ti (trenutno nemam dovoljno jaku riječ, da prikazem, mizernost tih likova) ne promišljaju da se izvine, tebi i ostalim građanima ove napacene zemlje.
Oni broje klikove, te se sada po kuluarima hvale da su napravili novinarski GAF.
Za takve likove Krleža je imao naziv, DINARIDI.
Posto nisam siguran da oni razumiju taj termin, objasniti ću. TO SU LJUDI KOJI SE RODE SA VIJECITOM PROMAJOM U GLAVI.
Samo ovi imbecili tu promaju imaju i u srcu.
Ma yebo njih, vidi nas forumaše....dva komentara nemaju oko toga. Ali na prepucavanjima vrijeđamo jedni druge ko da smo se preko nišana gledali. Žalosno...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Vucevich » 11 okt 2017, 23:19

Hocemo li igrati prijateljsku u Novembru ili smo opet i tu ispali amateri?

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la RichmanBiH » 13 okt 2017, 09:53

O cemu vi pricate i kako djelite ljude je prestrasno. Imaju li slike kako izo i seo ismijavaju curana?
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 okt 2017, 12:26

Dokle smo dogurali, Kongo bolji od nas.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DevilsAdvocate » 16 okt 2017, 23:49

theboss_RD07 je napisao/la:Dokle smo dogurali, Kongo bolji od nas.
''Danas svi igraju fudbal'' :rol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Vucevich » 03 nov 2017, 23:01

Jesmo li mi jedina reprezentacija u Evropi koji nema sad neke (prijateljske) utakmice sad u Novembru?

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la JavierBosnia » 06 nov 2017, 00:04

Vucevich je napisao/la:Jesmo li mi jedina reprezentacija u Evropi koji nema sad neke (prijateljske) utakmice sad u Novembru?
Tacno ne mogu da vjerujem. Godinama unazad mi propustamo termine prijateljskih utakmica. Tu i tamo neke u martu, ili junu kad vec ono dodje

Nadao sam se da cemo gledati 2 utakmice, bez obzira na kvalitet protivnika bi vidjeli mnoge neke igrace. A ujedno mogle biti i oprostajne utakmice za Spahica, Misketa, Ibisevica..
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Murga » 06 nov 2017, 01:32

Znam da mnogi bas I nemaju neko dobro misljenje o njemu kao treneru, ali ja bih dao sansu Bilicu ako bi to bilo moguce. Ne znam kakva ce njegova sudbina biti sa WHU, ali se vrlo moguce rastaju. Ne mozemo mi nesto birati sad previse, Kodro neka ostane u klubu do iduce smjene selektora, a sad bih probao sa Bilicem. Ne znam je li to istina da je Kodro mozda najblizi, pa onda Osim, ali Slavenova situacija mozda bude dobra opcija za nas?
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Quinlan » 06 nov 2017, 01:34

Murga je napisao/la:Znam da mnogi bas I nemaju neko dobro misljenje o njemu kao treneru, ali ja bih dao sansu Bilicu ako bi to bilo moguce. Ne znam kakva ce njegova sudbina biti sa WHU, ali se vrlo moguce rastaju. Ne mozemo mi nesto birati sad previse, Kodro neka ostane u klubu do iduce smjene selektora, a sad bih probao sa Bilicem. Ne znam je li to istina da je Kodro mozda najblizi, pa onda Osim, ali Slavenova situacija mozda bude dobra opcija za nas?
Ti stvarno, ali baš stvarno kad razmisliš, misliš da ima ovaj tvoj scenariji i 0.1% šanse?

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Murga » 06 nov 2017, 01:51

Nemam sta da razmisljam koliko je to realno, ali mogu se nadati necemu boljem iako znam da nasi levati iz saveza nisu u stanju da nesto bolje naprave. Da ponovim, volio bih da se to desi ako je ikako moguce, a koliko je to realno I da su sanse ustvari jako male, to je drugi par cipela.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la JavierBosnia » 06 nov 2017, 08:53

Murga je napisao/la:Nemam sta da razmisljam koliko je to realno, ali mogu se nadati necemu boljem iako znam da nasi levati iz saveza nisu u stanju da nesto bolje naprave. Da ponovim, volio bih da se to desi ako je ikako moguce, a koliko je to realno I da su sanse ustvari jako male, to je drugi par cipela.
Reci cu ti samo cifre, valjda ti bude jasno
Plata Bilica: 7.000.000 KM
Plata xy naseg: 360.000KM

Realno ti se i dalje cini?
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Esport » 06 nov 2017, 12:33

JavierBosnia je napisao/la:
Murga je napisao/la:Nemam sta da razmisljam koliko je to realno, ali mogu se nadati necemu boljem iako znam da nasi levati iz saveza nisu u stanju da nesto bolje naprave. Da ponovim, volio bih da se to desi ako je ikako moguce, a koliko je to realno I da su sanse ustvari jako male, to je drugi par cipela.
Reci cu ti samo cifre, valjda ti bude jasno
Plata Bilica: 7.000.000 KM
Plata xy naseg: 360.000KM

Realno ti se i dalje cini?
Biliću nije do para(sada je pokupio 2,3 miliona evra za otpremninu), ako misli da može napraviti rezultat sa našom reprezentacijom, raditi će, jer će na taj način opet otići u top trenere i vjerovatno potpisati novi ugovor sa nekim klubom i uzeti pare.
Ovako je pitanje, ima li šansu da potpiše novi milionski ugovor sa nekim klubom, iako je dobio otkaz u PS a ne u nekoj zabiti.
:kafa:
trilema

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la JavierBosnia » 06 nov 2017, 16:44

Esport je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:
Murga je napisao/la:Nemam sta da razmisljam koliko je to realno, ali mogu se nadati necemu boljem iako znam da nasi levati iz saveza nisu u stanju da nesto bolje naprave. Da ponovim, volio bih da se to desi ako je ikako moguce, a koliko je to realno I da su sanse ustvari jako male, to je drugi par cipela.
Reci cu ti samo cifre, valjda ti bude jasno
Plata Bilica: 7.000.000 KM
Plata xy naseg: 360.000KM

Realno ti se i dalje cini?
Biliću nije do para(sada je pokupio 2,3 miliona evra za otpremninu), ako misli da može napraviti rezultat sa našom reprezentacijom, raditi će, jer će na taj način opet otići u top trenere i vjerovatno potpisati novi ugovor sa nekim klubom i uzeti pare.
Ovako je pitanje, ima li šansu da potpiše novi milionski ugovor sa nekim klubom, iako je dobio otkaz u PS a ne u nekoj zabiti.
:kafa:
trilema
Vec se spominje Rangers.
A kad si rekao ovo Bilicu nije do para? A do cega je brate moj, da nije slucajno do nas mozda i dzaba dodje
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Quinlan » 06 nov 2017, 19:12

ma nije covjeku do para, eto ga da trenira repku jos ce on platiti savezu za taj dozivljaj :tokralju: :tokralju:

covjek ce u roku pola godine naci posao placen opet milionski, ali jos logika je da dodje bih trenirat za kikiriki jer je to izazov :tokralju: :tokralju:

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BelminM23 » 09 nov 2017, 23:40

Da li neko i dalje misli da je Grbavica ispred Bilinog Polja ili obrnuto?

Ili ima još nas koji misle da je Koševo za reprezentaciju ispred ova oba stadiona?

Naravno stadion treba dotjerati sa parama, a odakle pare da dođu, to ne znam, ali sigurno je da se mogu nabaviti za ove potrebe.

Volio bih samo jedan valjan razlog da čujem zašto se bira 10.000 ili 12.000 umjesto 30.000, protiv recimo Grčke, Belgije, Izraela, Velsa. Nemojte samo reći atetska staza, jer sam sebe nerviram što su mi svi to utuvili u glavu.

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la UltrasZenica » 11 nov 2017, 09:56

BelminM23 je napisao/la:Da li neko i dalje misli da je Grbavica ispred Bilinog Polja ili obrnuto?

Ili ima još nas koji misle da je Koševo za reprezentaciju ispred ova oba stadiona?

Naravno stadion treba dotjerati sa parama, a odakle pare da dođu, to ne znam, ali sigurno je da se mogu nabaviti za ove potrebe.

Volio bih samo jedan valjan razlog da čujem zašto se bira 10.000 ili 12.000 umjesto 30.000, protiv recimo Grčke, Belgije, Izraela, Velsa. Nemojte samo reći atetska staza, jer sam sebe nerviram što su mi svi to utuvili u glavu.
Misli..
Zato sto ti je kosevo trenutno obicni lavor koji ne ispunjava uslove za igranje kvalifikacija i zato da bi se dotjerao na razinu BP to bi kostalo bruku, i da zaboravio sam reci da ti nece nikad biti 30k na Kosevu (mozda protiv jakih reprezentacija i to kad bi guzili sve redom, od toga za sad nema nista :D).

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DenchiNL » 11 nov 2017, 11:06

BelminM23 je napisao/la:Da li neko i dalje misli da je Grbavica ispred Bilinog Polja ili obrnuto?

Ili ima još nas koji misle da je Koševo za reprezentaciju ispred ova oba stadiona?

Naravno stadion treba dotjerati sa parama, a odakle pare da dođu, to ne znam, ali sigurno je da se mogu nabaviti za ove potrebe.

Volio bih samo jedan valjan razlog da čujem zašto se bira 10.000 ili 12.000 umjesto 30.000, protiv recimo Grčke, Belgije, Izraela, Velsa. Nemojte samo reći atetska staza, jer sam sebe nerviram što su mi svi to utuvili u glavu.
ljepoto moja jer se budaleše sa kartama, jel tebi logično bilo , tekma na grbavici a karte puštene prvo u zenici :D ;)
valjda više ljudi dole jel :D
savez(tj. pojedinci) tu lovi u mutnom i uzima na kartama opasno s taldžijama i tapkarošima....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BelminM23 » 11 nov 2017, 14:10

Ovdje se Koševo izbjegava kao da je šugavo. Niko ne kaže da se sve utakmice moraju na Koševu igrati, ali sa dvije najjače iz grupe, trebalo bi.

Briga me za sva tri stadiona, ali ono što se radilo za početak kvalifikacija na SP 2014, moglo je komotno i na Koševo. Ali sve je u redu, ne smeta mi da se u Vrapčićima igra, ako mogu otići ću pogledati.

To za karte i posjetu imaš bolesne ljude koji ne žele na neki od ta tri stadiona, jer oni ne osjećaju se ugodno tu, to nije stadion njihovog kluba.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pirkehzsa, supervizor i 40 gostiju.