Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24521
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 12 sep 2017, 23:01

Raonffa je napisao/la:Atletico je svakako neugodna ekipa, nisam iskreno ni očekivao da će zabiti večeras, jer sam znao da nijedni ni drugi neće srljati. Na kraju nek' se Džeko skupa sa saigračima udara nogom u zicagu sa ovim bodom, trebao ih je Atletico uzeti :D
Ma realno Atletico je medju TOP4 ekipa u LP, mozda ne ove, ali zadnje 3-4 godine, tako da mogu biti prezadovoljni sa ovim. Iako naravno, tu je bilo vise srece nego pameti :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26282
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2017, 23:05

Goalgetter je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Atletico je svakako neugodna ekipa, nisam iskreno ni očekivao da će zabiti večeras, jer sam znao da nijedni ni drugi neće srljati. Na kraju nek' se Džeko skupa sa saigračima udara nogom u zicagu sa ovim bodom, trebao ih je Atletico uzeti :D
Ma realno Atletico je medju TOP4 ekipa u LP, mozda ne ove, ali zadnje 3-4 godine, tako da mogu biti prezadovoljni sa ovim. Iako naravno, tu je bilo vise srece nego pameti :D
Ma čista sreća, da je njih EDF postavio taktički da odigraju na bod ja bih rekao i čestitao im svima, al' ovo večeras je bilo bezglavo (u smislu taktike) i kao što kažeš više sreće nego pameti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rimes87
Postovi: 2015
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Edin Džeko

Post Postao/la Rimes87 » 13 sep 2017, 01:33

Raonffa je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Atletico je svakako neugodna ekipa, nisam iskreno ni očekivao da će zabiti večeras, jer sam znao da nijedni ni drugi neće srljati. Na kraju nek' se Džeko skupa sa saigračima udara nogom u zicagu sa ovim bodom, trebao ih je Atletico uzeti :D
Ma realno Atletico je medju TOP4 ekipa u LP, mozda ne ove, ali zadnje 3-4 godine, tako da mogu biti prezadovoljni sa ovim. Iako naravno, tu je bilo vise srece nego pameti :D
Ma čista sreća, da je njih EDF postavio taktički da odigraju na bod ja bih rekao i čestitao im svima, al' ovo večeras je bilo bezglavo (u smislu taktike) i kao što kažeš više sreće nego pameti.
Vjeruj, podsjetio me je na naseg lijepog Mesu veceras. Fura on svoje, boli ga briga sto ih Atletico razvaljuje :mrgreen:

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26282
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: Edin Džeko

Post Postao/la Raonffa » 13 sep 2017, 01:37

Rimes87 je napisao/la:Vjeruj, podsjetio me je na naseg lijepog Mesu veceras. Fura on svoje, boli ga briga sto ih Atletico razvaljuje :mrgreen:

Sent from my D6603 using Tapatalk
Samo što Meša kao Bosanac nikad ne može imati sportske sreće koja će ga "pokriti" u nekoj bitnoj tekmi, kao što to EDF može imati kao Talijan, yebiga prokletstvo mjesta rođenja :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Manuel
Postovi: 8197
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Manuel » 13 sep 2017, 01:43

Goalgetter je napisao/la:Barem Dzeko nije odigrao bolje za Romu nego za repku :mrgreen:

Los danas, jeste da ga je drug Savic i Godin cuvali dobro, ali moglo je ovo bolje. Na kraju krajeva Alisson utakmicom zivota im spasio bod koji bi mogo puno znaciti u borbi za 2. mjesto.

Roma ko Roma, nista posebno, desna strana hednikepirana, lijeva strana i nekako ide preko Kolarova i Perrotija, nadam se da se Florenzi vrati na 100% i plus da Schick koliko toliko pokaze se boljim od Defrela, i mozda bi mogli konkurisati.
Sa ovom formacijom ne moze Roma meda jer igraju momci koji to ne zasluzuju.Ovaj bod je vazan za to trece mjesto vjeruj mi jer nemoj se cuditi ako nas Qarabag dobije pa onda da im vratimo kuci i da sa 4 boda obezbjedimo to trece mjesto :mrgreen:

Ovakva Roma sa trenerom koji jos nije sigruan sta i kako da prodje ovakve dvije ekipe i da porazi onakva dva majstora nema sanse realno.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DevilsAdvocate » 13 sep 2017, 07:43

Kloc :kafa:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
rope11
Postovi: 17661
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la rope11 » 16 sep 2017, 19:48

zanimljivija postava nego iz prethodne tri utakmice, valjda ga ubode večeras :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
hurem
Postovi: 8631
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 16 sep 2017, 19:49

Roma u izmijenjenom sastavu veceras:
Cengiz, Sharavy, Pellegrini, Florenzi...mozda bi Edin mogao veceras imati vise lopti.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la kobe24 » 16 sep 2017, 20:22

hurem je napisao/la:Roma u izmijenjenom sastavu veceras:
Cengiz, Sharavy, Pellegrini, Florenzi...mozda bi Edin mogao veceras imati vise lopti.
Po meni odlican sastav. Konacno Florenci i ovaj mali Turcin po desnoj strani, a i u sredini nema dosadnog i netalentovanog Strotmana.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24521
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 16 sep 2017, 20:49

Konacno se vratio Florenzi, da vise ne moramo gledati Brunu Peresa.

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la zenica159 » 16 sep 2017, 20:54

Jaoooooo Edine

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24521
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 16 sep 2017, 20:55

Sta je ovo bilo :think:

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la zenica159 » 16 sep 2017, 20:58

Proslu sezonu pada na svaki kontakt i sad evo cist penal ima on nece da padne, joooj..

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la lolcina » 16 sep 2017, 21:03

Oba puta pod pritiskom, steta.
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Avatar
legenda reala
Postovi: 33821
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la legenda reala » 16 sep 2017, 21:13

Goalgetter je napisao/la:Konacno se vratio Florenzi, da vise ne moramo gledati Brunu Peresa.
Kritike na račun trenera su urodile plodom, Roma danas odlična Florenci-Turčin i Pelegrini oru :cool:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
hurem
Postovi: 8631
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 16 sep 2017, 21:13

Sad se ukljucih, sta je ovo - poplava, taman kad sam ocekivao hettrick protiv slabasne Verone... :mrgreen:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24521
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 16 sep 2017, 21:14

legenda reala je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Konacno se vratio Florenzi, da vise ne moramo gledati Brunu Peresa.
Kritike na račun trenera su urodile plodom, Roma danas odlična Florenci-Turčin i Pelegrini oru :cool:
Zna se ko je babo u svlacionici. :bih:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33821
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la legenda reala » 16 sep 2017, 21:15

hurem je napisao/la:Sad se ukljucih, sta je ovo - poplava, taman kad sam ocekivao hettrick protiv slabasne Verone... :mrgreen:
Pa dva je dosad mogo zabiti komotno, al zabiće sigurno, biće more šansi, razigrani su večeras

Goalgetter je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Konacno se vratio Florenzi, da vise ne moramo gledati Brunu Peresa.
Kritike na račun trenera su urodile plodom, Roma danas odlična Florenci-Turčin i Pelegrini oru :cool:
Zna se ko je babo u svlacionici. :bih:
Normalno

Nisi mi odg juče na pitanje o Kolašinu
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la zenica159 » 16 sep 2017, 21:21

Babukaaaaa

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24521
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 16 sep 2017, 21:21

Florenzi :ljepota:

Ovo je prvi centrasut u zadnjih 50 utakmica sa desne strane da valja.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, JonSnow i 27 gostiju.