Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Greivis » 25 okt 2015, 19:45

Salah je uz Pjanica najbolji igrac Rome. Prestanite lupati.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Murga » 25 okt 2015, 19:49

Sta se svega nacita ovde, kakvih gluposti i o Dzeki i onda drugim nebitnim faktorima.

Dzeko samo se puno trudi, doce golovi, da ne bude povreda samo. :bih:
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JonSnow » 25 okt 2015, 19:51

Ajax je napisao/la:
Evil Genius II je napisao/la:@ajax - pises gluposti. opusti se i gledaj tekmu.
Ko mu **** mater. Jednu loptu mu nije dodao od kad igraju zajedno. Ili je invalid pa ne zna ili je previse sebican. Najantipaticniji igrac mi je u Romi. Dugo mi niko nije bio toliko antipatican kao ovaj "igrac".
Uživaš li? :mrgreen: :urnebes:

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Evil Genius II » 25 okt 2015, 19:52

odlicno, sad ce dzeko proigrati, asistirati i zabijati :zviz:

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ajax » 25 okt 2015, 19:55

Evil Genius II je napisao/la:odlicno, sad ce dzeko proigrati, asistirati i zabiajti :zviz:
Druze znas da smo se nas dvojica slagali oko mnogo toga prije. Samo Dzeko je doveden kao veliko ime. Pa nece on sebi dozvoliti da kupi otpatke ako se koja lopta odbije. Trebaju malo igrati na njega akcije. Pa ovaj se ponasa kao da je **** Ronaldo. I Ronaldo bi vise dodao od njega.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JonSnow » 25 okt 2015, 19:57

Drugo poluvrijeme je puno bolji, posebno sad u zadnjih 15 min nema gdje ga nema od odbrane do napada, fali mu taj gol ali solidna partija ne znam šta neki seru ovdje.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la pinoglavi » 25 okt 2015, 19:57

Ajax je napisao/la:
Evil Genius II je napisao/la:odlicno, sad ce dzeko proigrati, asistirati i zabiajti :zviz:
Druze znas da smo se nas dvojica slagali oko mnogo toga prije. Samo Dzeko je doveden kao veliko ime. Pa nece on sebi dozvoliti da kupi otpatke ako se koja lopta odbije. Trebaju malo igrati na njega akcije. Pa ovaj se ponasa kao da je **** Ronaldo. I Ronaldo bi vise dodao od njega.
Trener je tu da se brine oko akcija, a ne Salah. A vjerujem da boli trenera **** ko ce dati go sve dok pobjedjuju.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ajax » 25 okt 2015, 19:58

@JonSnow neka ga malo na klupi. Gore ne moze od ovoga. Potrosac lopti a asistencije su mu 0 bodova.
Inace Dzeko odlican trkacki samo fali gol, **** ga. Evo 1:2

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Evil Genius II » 25 okt 2015, 19:59

Ajax je napisao/la:
Evil Genius II je napisao/la:odlicno, sad ce dzeko proigrati, asistirati i zabiajti :zviz:
Druze znas da smo se nas dvojica slagali oko mnogo toga prije. Samo Dzeko je doveden kao veliko ime. Pa nece on sebi dozvoliti da kupi otpatke ako se koja lopta odbije. Trebaju malo igrati na njega akcije. Pa ovaj se ponasa kao da je **** Ronaldo. I Ronaldo bi vise dodao od njega.
ni u jednoj situaciji veceras dzeko nije bio u boljoj prilici od salaha, a da ga je ovaj izignorisao i uskratio mu gol nekom sebicnoscu.

sto se tice akcija, pa kud ces bolje i korisnije od ove koja je forsirana veceras. dzeko prima lopte i salje na stranu, a ova dvojica sprintaju.
Zadnja izmjena: Evil Genius II, dana/u 25 okt 2015, 20:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la rope11 » 25 okt 2015, 19:59

Pa nije ni Dzeko Ronaldo, pa da titraju samo oko njega. A uostalom, kao da je bitno dokle god pobjedjuju, bezveze dizete dramu.


Solidna partija, al' nadam se da ce sto prije dati taj gol, treba mu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FaraonTM » 25 okt 2015, 20:01

Dobra partija sve u svemu, falio je samo taj gol al' doće i to samo polako. Najbitnije je da se vratio nakon nezgodne povrede i da je Roma dobila derbi :)
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bosnas_ » 25 okt 2015, 20:02

Dobar Dzeko u pobjedi Rome nad prvoplasiranom Fiorentinom! zadovoljan sam njegovom igrom,zalaganjem,covjek u 90 minuti odradi sprint kao da je utakmica tek pocela. Pun je snage,samo neka ovako nastavi,ipak se tek vraca u formu,ali ovo veceras je dosta dobro.. Roma prva na tabeli nakon dugo vremena!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jasmin10 » 25 okt 2015, 20:03

Cuj na klupu, a lik dao odličan gol. Ali eto, vjerovatno je i on ljubomoran na Edina.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ajax » 25 okt 2015, 20:16

Evil Genius II je napisao/la:ni u jednoj situaciji veceras dzeko nije bio u boljoj prilici od salaha, a da ga je ovaj izignorisao i uskratio mu gol nekom sebicnoscu.

sto se tice akcija, pa kud ces bolje i korisnije od ove koja je forsirana veceras. dzeko prima lopte i salje na stranu, a ova dvojica sprintaju.
Desava se u jednoj utakmici. Pa i u dvije. Pa i u tri. Samo da mu nijednu kvalitetnu sansu nije stvorio u svim ovim utakmicama to malo teze. A ni ne izgleda kao neko ko se trudi kako bi mu dodao.

Akcije su dobre da on spusta lopte i ova dvojica sprintaju samo fali povratna lopta na Dzeku ako on stigne a ako ne bar onda kada je vec postavljena protivnicka odbrana bi trebali vise igrati na njega. Pa na njega se fakticki ne igra nista preko krila. Jedino Maicon ubaci koju upotrebljivu kada igra ako ima prostora. Bar meni tako izgledaju ove utakmicu koliko sam odgledao. Moze to puno bolje. Dzeko se trudi trci cak vise nego u Cityu samo fale upotrebljive lopte.

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Fordinjo » 25 okt 2015, 20:16

S obzirom kolko dugo nije igro pruzio je odlicnu partiju veceras , doci ce i golovi a on i h daje kad je i najpotrebnije , tako da ste strane se i ne brinem ide to ubrzo .....Bravo Babuka samo nam se cuvaj onaj start na njemu pri kraju trznu me bas .....

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la krmpotich » 25 okt 2015, 20:22

Kao sto neko rece, ide Dzeko na +50 ove sezone :kralj:

Avatar
0oo0
Postovi: 1171
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la 0oo0 » 25 okt 2015, 20:29

krmpotich je napisao/la:Kao sto neko rece, ide Dzeko na +50 ove sezone :kralj:
Niko nije govorio 50, ali i dalje mislim da će prebaciti 20.
🔵⚪

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Rios » 25 okt 2015, 20:35

Moje misljenje je da se Edin muci u ovoj formaciji i da se,a ja molim Boga da pogrijesim u procjeni,nece nadavati golova bas.Mozda zapravo i nije problem toliki u formaciji ko formaciji,nego u druga dva saigraca u vrhu Rominog napada.Oni igraju za sebe,uvijek prvo gledaju sta mogu uraditi sami,ima li sanse za gol pa tek onda gledaju da uposle nekog od saigraca,u ovom slucaju Dzeku.Posebno je to Salah,veceras je bila jedna situacija u kojoj je Salah mogao ubaciti loptu sa strane za Edina ali nije,mislim da mu je cak Dzeko i sugerisao to.Sa druge strane Zervinjo je ko nesto pokusavao da ga uposli,ali bile su to teske situacije.Naravno,sve to je vjerovatno i Garsijina zamisao,nije stavio Edina u fokus svih napada i kao centralnu figuru u igri,nego je to podjelio sa jendo i drugo krilo pa tek dodje negdje Edin.
Medjutim,oni igraju za Romu i sve dok budu zabijali i radili dobar posao u napadu svaki navijac Rome ce biti sretan sa njima.Mi koji volimo Dzeku necemo ali ko nas pita,kao sto nas niko nije pitao i dok je igrao i City-u.Istina,mora bolje koristiti i zicere,zasad ih je fulio dva ( protiv Frosinoea cini mi se i veceras ).To je krucijalno u ovoj situaciji kad i ne dobija puno lopti u tim nekim gol zonama.
Vidjet cemo kako ce se razvijati situacija dalje,Dzeko radi dobar posao u polju i to ko god prati pomnije fudbal ne moze negirati.Medjutim,on je goalgetter i trebaju golovi.Ovako kako Roma igra zasad ne vidim kako moze doci do njih.
Zadnja izmjena: Rios, dana/u 25 okt 2015, 20:57, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 25 okt 2015, 20:42

S obzirom na da mu je ovo prva utakmica nakon povrede moze se reci da je vrlo dobro izgledao na terenu, naravno trebao je zabiti onu sansu isto kao i Pjanic svoju ali sta je tu je.
Golovi ce doci, ako saberemo miinute doci cemo do zakljucka da je Edin tek 5 utakmica odigrao za Romu...igrao je jace utakmice, protiv slabijih ekipa odmarao, zatim je uslijedila povreda...i evo povratak...sve u svoje vrijeme, samo da bude zdrav, ne sumnjam u njega ni sekunde...proljece je njegovo kao i uvijek.

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1003
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AzRimiRzA » 25 okt 2015, 20:49

Odograo je solidno zadnjih 15 minuta. Nadam se da ce slonit' se povreda i bit' ce bolje

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 51 gost.