Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
suhakrpa
Postovi: 2601
Pridružen/a: 21 jan 2011, 19:51
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la suhakrpa » 10 jul 2015, 00:44

calcio je napisao/la:
suhakrpa je napisao/la:Kazem ja Zabarima samo da je jeftinije proci. Svako vece kad sjednem da pregledam transfere tog dana gdje god se spomene neki Italijanski klub, u sljedecoj recenici se moze vidjeti sljedece "...pozajmica, uz pravo otkupa sljedece sezone".
Mozda to mnogima smeta ali po meni su oni glas razuma u ovom danasnjem modernom fudbalu gdje se klubovi razbacuju sa nenormalnim ciframa.
Takva su vremena dosla. Nogomet je postao mnogo vise od samog igranja i donosi veliki novac, pa je i logicno da igraci zele veci udio u tome. Najjaci klubovi iz Italije tesko mogu parirati onima iz Engleske ili Spanije kada su finansije u pitanju, pa zbog toga i tesko zadrzavaju ili dovode najbolje igrace.

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 10 jul 2015, 00:47

Gledano po cijenama ostalih igraca, to sto oni nude (ako je istina) je BAGATELA!
Necemo mi sad preko Dzeke ispravljati krive Drine. 20 000 rudara, 20 000 policajaca i 20 000 vatrogasaca svi zajedno imaju puno manju mjesecnu platu nego npr. Edin Dzeko.

Sve je to meni jasno ali kad vidim da su Negreda uspjeli utrpati za skoro 30 miliona, onda je ova ponuda za Edina uvreda!

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Mozambik » 10 jul 2015, 00:49

Sa Negredom je bila klauzula ako se Valencija plasira u LP, moraju ga otkupiti za 27 miliona

Tako sam negdje procitao

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sabinho » 10 jul 2015, 00:53

Mozambik je napisao/la:Sa Negredom je bila klauzula ako se Valencija plasira u LP, moraju ga otkupiti za 27 miliona

Tako sam negdje procitao
Ali hajmo ruku na srce, nije ni taj Negredo levat pa da mu je cijena tolika! On i Dzeko imaju jednako godina, Spanac je u 239 utakmica u Primeri zabio 106 golova i ubiljezio 34 asistencije, za Spaniju 21 mec i 10 golova, dok je u sezoni u Engleskoj u 32 meca od kojih je pola pocinjao sa klupe zabio 9 golova i dodao 5 asistencija. Ono sto je bitno je da mu je manji period propadanja od Edinovog, Edin propada vec par godina a Negredo je propadao tu jednu godinu u Engleskoj.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la calcio » 10 jul 2015, 00:54

suhakrpa je napisao/la:
calcio je napisao/la:
suhakrpa je napisao/la:Kazem ja Zabarima samo da je jeftinije proci. Svako vece kad sjednem da pregledam transfere tog dana gdje god se spomene neki Italijanski klub, u sljedecoj recenici se moze vidjeti sljedece "...pozajmica, uz pravo otkupa sljedece sezone".
Mozda to mnogima smeta ali po meni su oni glas razuma u ovom danasnjem modernom fudbalu gdje se klubovi razbacuju sa nenormalnim ciframa.
Takva su vremena dosla. Nogomet je postao mnogo vise od samog igranja i donosi veliki novac, pa je i logicno da igraci zele veci udio u tome. Najjaci klubovi iz Italije tesko mogu parirati onima iz Engleske ili Spanije kada su finansije u pitanju, pa zbog toga i tesko zadrzavaju ili dovode najbolje igrace.
Fudbal je sport radnicke klase i zbog toga je postao tako popularan. Ali u Engleskoj radnicka klasa sve teze i teze moze doci do ulaznica, jednostavno su preskupe. Sve je to zbog tih pretjeranih transfera i astronomskih plata.

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: RE: Re: Edin Džeko

Post Postao/la JuventinoVero » 10 jul 2015, 01:00

suhakrpa je napisao/la:Kazem ja Zabarima samo da je jeftinije proci. Svako vece kad sjednem da pregledam transfere tog dana gdje god se spomene neki Italijanski klub, u sljedecoj recenici se moze vidjeti sljedece "...pozajmica, uz pravo otkupa sljedece sezone".
A ostali klubovi gledaju da sto skuplje prodju..
#ALLEGRIOUT

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 10 jul 2015, 01:02

Radnicka klasa je kriva za sve to. Svi mi buljimo u TV, svi mi citamo novine i pratimo internet stranice zbog fudbala.
Vids druze, tu nasu paznju ovi unovce.
Pogledaj prihode od TV prava u Engleskoj. To dobivaju zbog nas koji ih gledamo.
Na kraju je cak i normalno da jedan klub koji ima prihode 300-400 miliona godisnje plati igraca tako skupo.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Mozambik » 10 jul 2015, 01:03

Sabinho je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Sa Negredom je bila klauzula ako se Valencija plasira u LP, moraju ga otkupiti za 27 miliona

Tako sam negdje procitao
Ali hajmo ruku na srce, nije ni taj Negredo levat pa da mu je cijena tolika! On i Dzeko imaju jednako godina, Spanac je u 239 utakmica u Primeri zabio 106 golova i ubiljezio 34 asistencije, za Spaniju 21 mec i 10 golova, dok je u sezoni u Engleskoj u 32 meca od kojih je pola pocinjao sa klupe zabio 9 golova i dodao 5 asistencija. Ono sto je bitno je da mu je manji period propadanja od Edinovog, Edin propada vec par godina a Negredo je propadao tu jednu godinu u Engleskoj.
Nisam to ni rekao, samo sam se nadovezao i odgovorio zasto je tako skupo izasao Valenciju. U Valenciji su udarali glavom u zid kad su se plasirali u LP jer su znali da moraju platiti, iako je bio blago receno uzasan ovo sto je odigrao.

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 10 jul 2015, 01:08

Valencija nije na silu natjerana da potpisuje takav ugovor nego su mislili ako se ovaj ne pokaze vracamo ga.

Nek i Roma potpise isti ugovor za Dzeku. :mrgreen:

Avatar
Burundi
Postovi: 897
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Burundi » 10 jul 2015, 01:11

Tu su sami sebi krivi, niko ih nije tjerao na takvu klauzulu, a sto se tice ovog gore od Di Marzia, ako je istina jer imao je ovaj novinar fulanja u zadnjem mjesecu mnogo, je smijesno. Ponuditi 10 miliona za ime kakvo je Edin Dzeko.
Recimo Anderlecht za Mitrovica trazi 15-20 miliona...
DD

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 10 jul 2015, 01:14

Da sam u Manchesteru i da stvarno ponude 10 miliona, namrškao bi ih. Boga mi!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sabinho » 10 jul 2015, 01:15

Mozambik je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Sa Negredom je bila klauzula ako se Valencija plasira u LP, moraju ga otkupiti za 27 miliona

Tako sam negdje procitao
Ali hajmo ruku na srce, nije ni taj Negredo levat pa da mu je cijena tolika! On i Dzeko imaju jednako godina, Spanac je u 239 utakmica u Primeri zabio 106 golova i ubiljezio 34 asistencije, za Spaniju 21 mec i 10 golova, dok je u sezoni u Engleskoj u 32 meca od kojih je pola pocinjao sa klupe zabio 9 golova i dodao 5 asistencija. Ono sto je bitno je da mu je manji period propadanja od Edinovog, Edin propada vec par godina a Negredo je propadao tu jednu godinu u Engleskoj.
Nisam to ni rekao, samo sam se nadovezao i odgovorio zasto je tako skupo izasao Valenciju. U Valenciji su udarali glavom u zid kad su se plasirali u LP jer su znali da moraju platiti, iako je bio blago receno uzasan ovo sto je odigrao.
Znam nego sam u tvom postu ukomponovao odgovor i za neke prethodne postove. :thumbup: Da dodam, ljudi ne shvataju da igracu opada cijena ako godinama stagnira i nije isto stagnirati godinu i tri-cetiri godine.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la HariTz » 10 jul 2015, 01:16

Tih 10 miliona bi vjerovatno uz neke bonuse, dodatke i ostale pizdarije naraslo do 20 miliona. Roma cjepidlači vjerovatno zbog toga jer ne znaju kako bi to sve ispalo sa Džekom i svime.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Virtu4l » 10 jul 2015, 01:26

Sabinho je napisao/la:Edin propada vec par godina
Kako par godina kad je prošle sezone bio jedan od najboljih igrača Cityja i zabio 26 golova.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SlevinKelevra » 10 jul 2015, 01:28

Ne svidja mi se ovoliko kalkuliranja Rome. Nece to City trpiti sigurno, njima se ne zuri...

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sabinho » 10 jul 2015, 01:29

Virtu4l je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Edin propada vec par godina
Kako par godina kad je prošle sezone bio jedan od najboljih igrača Cityja i zabio 26 golova.
Prijatelju sa pogresnim avatarom, on jednostavno propada kako je dosao u City. Znamo i ja i ti da to nije njegov maksimum, zelim mu svako dobro kao nasem najboljem igracu i povlacim se iz diskusije. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 10 jul 2015, 01:35

Ovdje se prica kako bi Edin mogao do titule sa Romom, kako bi mogao izdominirati i biti prvi strijelac lige. I onda se spomene tako mala cijena i to je normalno?? Gdje je tu logika da takav igrac kosta tako malo.

Forma je prolazna a klasa vjecna. Edin je svom klubu pomogao da osvoje dvije titule i zasluzio novi ugovor! Cak i jednu sezonu bio prvi strijelac kluba i mnogo sta dobroga uradio..
Prosla sezona je bila losa, uz dvije povrede... Ali nije to propadanje od par godina.

Avatar
salle86
Postovi: 691
Pridružen/a: 15 feb 2014, 11:33
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la salle86 » 10 jul 2015, 01:42

Istina prica se o Rominom haranju na cizmi ako Dzeko dodje...sto dovoljno govori koliki su poznavaoci nogometa (a posebno Serije A) ucesnici ove teme :D

kakva bolan Roma i titule, cccc
Ti si mi sve na svijetu, u srcu nosim te ja,
ljubavi što te rodi klasa radnička.
Tebi posvetio život, sve dane, godine,
sa svojom braćom živim za tvoje uspijehe

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Fidelis » 10 jul 2015, 01:52

Sad ce ovi poceti pisati da je i 10 miliona dosta,da Edin i ne vrijedi vise,da je propao itd :lol:

Da opet ponovim,Roma trenutno nije klub koji moze dovesti igraca kalibra Edina Dzeke.Tacka.

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: RE: Re: Edin Džeko

Post Postao/la Senegal » 10 jul 2015, 02:22

Effenberg je napisao/la:Razlika je u onih sitnih 105000 diferencije :D vise nego supstancijalno.
Senegal je napisao/la:Prije svega Dzeki ne stoji ova boja dresova Rome.
Postoji sansa naravno ako ce Roma preci na druge boju dresova Dzekin zahtjev Romi je nebesko plava.
Dzeko ce potpisati ovako nista od toga. Posto nece ni Roma popustiti nece ni Dzeko.

Gesendet von meinem ALE-L21 mit Tapatalk
Sanse su takve kakve su izgleda.


Dzeko ne ide nigdje :kafa:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, TMovac i 23 gosta.