Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Trasimaco » 03 jul 2010, 23:28

Evo i ja sam nesto nasao, ali mi je jako tesko povjerovati u ovu pricu. Inace, mediji u pravilu pojma nemaju koga United prati.
Secondo quanto riportato dalla redazione di Sky Sport 24, il Manchester United si sarebbe fatto avanti per Edin Dzeko. I Red Devils, in anticipo rispetto alle tante rivali, tra le quali figurano i “cugini” del City, avrebbero infatti fatto un’offerta di circa 40 milioni di euro al Wolfsburg per acquistare l’attaccante bosniaco.
Sempre secondo Sky Sport, la formazione tedesca avrebbe rifiutato, volendo ascoltare solo le offerte che si aggirano intorno ai 60 milioni.
http://www.calcionews24.com/manchester- ... dzeko.html
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JuveSissoko » 03 jul 2010, 23:34

jest tesko povjerovat,al mislim da ce neki od transfera upravo da se dese u tajnosti,ono ako se ne prica svaki dan, ne mora znacit da se ne desava,a Dzeko je skoro izjavio da on ima ponuda,cisto sumnjam da je samo Cityeva
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la seha » 03 jul 2010, 23:41

100 milijuna funti za pojačanja iz BiH, O. Bjelokosti i Španjolske

30 000 000 ' Silva
30 000 000 ' Toure
40 000 000 ' Dzeko
100 000 000 ' Man City-a
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bosnas_ » 04 jul 2010, 00:10

Mislim da Dzeko definitivno nece u Italiju,pogotovo nakon danasnje odluke njihovog Saveza da samo jedan igrac van EU moze igrati u Seriji A i B ! Dzeko ce ukoliko ga puste 99% u u Englesku,vjerovatno u jedan od Mancestera... Mada se ja potajno nadam da bi on mogao zavrsiti u Bayernu..

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la EdinTM87 » 04 jul 2010, 00:13

bosnas_ je napisao/la:Mislim da Dzeko definitivno nece u Italiju,pogotovo nakon danasnje odluke njihovog Saveza da samo jedan igrac van EU moze igrati u Seriji A i B ! Dzeko ce ukoliko ga puste 99% u u Englesku,vjerovatno u jedan od Mancestera... Mada se ja potajno nadam da bi on mogao zavrsiti u Bayernu..
Ma kaka italija kakav bayern, 99% ga nece pustiti, a taj 1% je rezervisan za Man city.
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la NoName » 04 jul 2010, 00:17

Trasimaco je napisao/la:Evo i ja sam nesto nasao, ali mi je jako tesko povjerovati u ovu pricu. Inace, mediji u pravilu pojma nemaju koga United prati.
Secondo quanto riportato dalla redazione di Sky Sport 24, il Manchester United si sarebbe fatto avanti per Edin Dzeko. I Red Devils, in anticipo rispetto alle tante rivali, tra le quali figurano i “cugini” del City, avrebbero infatti fatto un’offerta di circa 40 milioni di euro al Wolfsburg per acquistare l’attaccante bosniaco.
Sempre secondo Sky Sport, la formazione tedesca avrebbe rifiutato, volendo ascoltare solo le offerte che si aggirano intorno ai 60 milioni.
http://www.calcionews24.com/manchester- ... dzeko.html
Samo lagaHno drugar ;) Dešavaju se mnoge nevjerovatne stvari.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Trasimaco » 04 jul 2010, 00:37

Ma cuj, prestao sam davno vjerovati u cuda. :mrgreen: Tesko da ce United istresti ovoliku lovu za njega. 25 miliona je mislim maksimum sto se njih tice.

Ali razmisljam nesto ovih dana... Jeste United imao problema u napadu u finisu sezone i zapravo je ta povreda Rooneya sve planove pokvarila. Ali i dalje mislim da United ima solidan napad. Ma sta solidan, odlican. Jedan od top5 napadaca na svijetu igra za njih i jos jedan napadac Dzekine klase je mozda nepotrebno. Tako da bih ja ipak vise volio nekog veznjaka, jer smatram da je tu problem, a Ozil mi djeluje kao savrsena meta. Mali me je odusevio. Ovo ne bih ni pomislio da kazem prije nekoliko mjeseci, ali kad bih mogao birati između njih dvojice, izabrao bih Ozila.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ĆeMa » 04 jul 2010, 00:43

Trasimaco je napisao/la:Ma cuj, prestao sam davno vjerovati u cuda. :mrgreen: Tesko da ce United istresti ovoliku lovu za njega. 25 miliona je mislim maksimum sto se njih tice.

Ali razmisljam nesto ovih dana... Jeste United imao problema u napadu u finisu sezone i zapravo je ta povreda Rooneya sve planove pokvarila. Ali i dalje mislim da United ima solidan napad. Ma sta solidan, odlican. Jedan od top5 napadaca na svijetu igra za njih i jos jedan napadac Dzekine klase je mozda nepotrebno. Tako da bih ja ipak vise volio nekog veznjaka, jer smatram da je tu problem, a Ozil mi djeluje kao savrsena meta. Mali me je odusevio. Ovo ne bih ni pomislio da kazem prije nekoliko mjeseci, ali kad bih mogao birati između njih dvojice, izabrao bih Ozila.
haj mi samo reci koji dobar napadac u man utd ima pored rooney-a. macheda,berbatov,owen,obertan, svi su oni prnuli u sisu, jedino onaj mexikanac hernandes sto su ga doveli nije los, sve ostalo je solida
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

make
Postovi: 380
Pridružen/a: 01 avg 2009, 20:55
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la make » 04 jul 2010, 14:07

Bosanskohercegovački reprezentativac Edin Džeko javno je priznao da želi prelazak u "Manchester City".
Edin Džeko
Edin Džeko
Prije nekoliko dana iz "Wolsfburga" je stigla vijest da će "Manchester City" morati izdvojiti 50 miliona funti ukoliko želi dovesti Džeku u svoje redove, međutim sad se oglasio sam Džeko koji je poručio svom sadašnjem klubu da prihvati sumu koju je "City" ponudio.

Kako piše list "Sunday Mirror", Džeko je tražio od uprave "Wolfsburga" da prihvati ponudu "Cityja" od 28 miliona funti.

Napominjemo, opcija u njegovom ugovoru dopuštala je zainteresovanim klubovima da ga obuku u svoj dres uz bankovnu garanciju od 40 miliona eura. "Wolfsburg" u periodu od 31. maja nije primio ponude, te je u planove o novoj sezoni uključio i bh. napadača.

Međutim. Džeko je nedavno izrazio želju da ode iz "Wolfsburga":

"Želim igrati u jačem klubu kako bih se mogao dalje napredovati u nogometu. To je moja želja."

Najbolji strijelac Bundeslige u prošloj sezoni (22 gola) ima ugovor s "Wolfsburgom" do 2013. godine.
Por que ? Por que somos los mejores...

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 04 jul 2010, 14:12

Kad pocinju pripreme Wolfsburga? Ako je Dzeko pametan, nece se pojavit.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la geronimo » 04 jul 2010, 14:21

Cartman je napisao/la:Kad pocinju pripreme Wolfsburga? Ako je Dzeko pametan, nece se pojavit.
Pripreme pocele 2.7., Dzeko uveliko trckara....

slika
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Principatus » 04 jul 2010, 20:15

Wolfsburg izgleda sprema napad na prva mjesta. Pored sjajnog Arne Friedricha, veoma vjerovatno ce drugu stopersku poziciju zauzeti Simon Kjaer (21 godinu, na 12 milliona ocjenjen i najskuplji igrac ekipe) iz Palerma. Ako jos dovedu neka 2-3 jaka igraca, zadrze Dzeku i Miske, moglo bi biti veoma gusto za Bayern. VW ce vjerovatno dobro rasiriti kesu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JuveSissoko » 04 jul 2010, 20:46

bas je glupo zadrzat covjeka koji ocigledno ima veliku zelju da ode,samo ce past u formi to je sigurno
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 04 jul 2010, 21:10

Ma to je gotova prica!
Dzeko nazalost ostaje u Wolfsburgu i evo pocele su i pripreme.

Samo mislim da bi ovo moglo imati vrlo negativne poslijedice za Dzeku i njegovu volju za fudbal, samopouzdanje itd

Sledece sezone ako Dzeko da preko 15 golova u Bundesligi bio bi uspjeh, jer ima samo Budesliga i DFB pokal.

Sigurno nece biti kao zadnje dvije sezone kad je dao 26 i 22 gola u Bundesligi.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bosnas_ » 04 jul 2010, 21:13

Da se razumijemo,ne bi bila nikakva tragedija da Dzeko ostane u Wolfsburku,ali mislim da on u toj ekipi vise ne moze napredovati,covjek je tu jednostavno osvojio sve i njemu treba nesto novo kako bi i dalje napredovao.Cinjenica da ce Wolfsburg naredne sezone biti jaci,dovest ce oni 2-3 kvalitetna pojacanja,ali Dzeko je igrac za Evrope,a Wolfsburg je u narednoj sezoni ne igra i to je veliki minus za svakog kvalitetnog igraca igrati samo domace prvenstvo...Da su izborili Ligu prvaka ili evropsku ligu vejrujem da bi Dzeko dobro razmislio da ostane jos jednu sezonu,ovako ne vidim niti jedan jedini razlog da ga celnici kluba ne puste u Englesku! Mancester je vrhunska ekipa(ove sezone ce biti bas pravo jaki) koja ce se naredne sezone sigurno boriti za sami vrh ,dakle za prva 3 mjesta i to je svakako izazov za svakog igraca,a pogotovo za one vrhunske kakav je Edin Dzeko! Engleska je ipak najjaca liga na svijetu i logicno je zasto se Dzeki ide,nadam se da ce u tome uspjeti!

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la analiticar_ » 05 jul 2010, 08:20

Ma treba lagano zavrsiti ovu pricu. Sezona pocinje za mjesec dana . Steta........
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la majestic24 » 05 jul 2010, 09:49

Jedini problem je u tome sto Wolfsburg nece igrati evropska takmicenja ove godine. Oni ce se definitivno vratiti na vrh ove sezone,jer dovode odlicna pojacanja. Prvo su rijesili stopere,Kjear i Friedrich,zatim sada zele dovesti Vargasa i onog beka Van der Wiela.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Virtu4l » 05 jul 2010, 10:03

Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harry_90 » 05 jul 2010, 11:03

Eto dzaba prodje jos jedna epizoda price o odlasku Dzeke iz Wolfsburga,bezveze su se spominjali razni klubovi kad od toga nema nista,ovaj Hoenes digao cijenu na 60 miliona,ko da je Dzeko Messi.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Elegant » 05 jul 2010, 11:10

Sljedece sedmice ce biti 65 mil.

- sramota :arrow: Wolfsuburga
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: MostarskiSin, RaZuti, ronaldo99 i 41 gost.