Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 20 jan 2018, 01:56

ANTIFA ! je napisao/la:@hurem

Ostaje Conte do kraja ugovora na ljeto 2019 bar tako je pricao na nedavnoj presici pred neku od utakmica.

@Evander

Chelsi ce na ljeto dovesti nekoga ko ce biti broj jedan napadac.


Bojim se da nece, Morata je zamisljen kao ta devetka koja ce zamijeniti Costu koji je odlican bio u 3 sezone provedene u Chelsea-u, a rezultat Costine igre su bile 2 titule u 3 sezone.
Morata prvi napadac, Dzeko podrska Morati. :kafa:
Takodjer ne bojim se za adaptaciju Dzeke, igrao je u Engleskoj imat ce u ekipi WC igrace tipa Hazard i ostale kvalitetne igrace koji znaju uposliti napadaca Fabregas, Willian itd...
Glavni problem ove sezone u Chelsea je realizacija i ukoliko Dzeko iskoristi pola sansi koje mu naprave suigraci to ce bit win-win situacija i za klub i za Dzeku. :thumbup:
Dzeko itekako moze onog zakucati za klupu. Menadzer ce da bira boljeg, ne mladjeg. Svakako da je Dzeko privremeno rjesenje, ali ako Chelsea dobije zabranu transfera na ljeto, e onda bi se on mogao zadrzazi i sljedece godine
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mire96 » 20 jan 2018, 01:56

ANTIFA ! je napisao/la:
mire96 je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Bio sam za Robija i zalažem se za Džekin transfer, jer ostajanje u Romi bi bio klasičan primjer štokholmskog sindroma u fudbalu, emocionalno da se vežeš za onakav k.urac od kluba, koji para oči svojim navijačima, a kamoli nama Džeko-boysima.
Ma Roma je propalitet, dovode kljakave igrace, prodaju najbolje sto imaju, totalno neambiciozna skupina. Ali barem je Dzeko redovan tamo, i nezamjenjiv je, ali u Chelseau bi mogao imati problema sa minutazom. Nece mu biti od koristi da ode tamo i da bude vodonosa i grijac klupe. Ako bi vec morao ici, radije bih da ode negdje gdje bi mu pozicija bila manje ugrozena.

Ne bi sigurno bio grijac klupe, ali ne bi bio ni starter ispred Morate realno.
Dobit ce finu minutazu ukoliko dodje u Chelsea to pogotovo mi znamo koji "navijamo" za Chelsea ili "simpatiziramo" Chelsea.
Izgleda Dzeko je bio Conte-ova zelja i za minutazu se ne treba bojati, priliku ce dobivati tako da grijanja klupe sigurno nece biti. :thumbup:
Nadam se i ja, ali me brine i ova prica koja se poteze od pocetka sezone da bi Conte mogao otici. Pitanje je onda ko bi dosao, kakav bi sistem igrao, i gdje bi mu se Dzeko nalazio u svemu tome. Dodas jos uz to i njegove godine, i to da ne vjerujem da ce mu Engleskoj davati vremena na pocetku da se uklopi u ekipu, ovo mi nekako smrdi na neuspjeh. Nadam se da grijesim.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la solinas » 20 jan 2018, 03:24

116 utakmica za Romu,61 gol..... :bow:
Gdje god je igrao,ostavi je trag.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la PrinceofVeresija » 20 jan 2018, 03:32

Proći će godina i godina dok se na Olimpicu ne pojavi novi Džeko :)

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BelminM23 » 20 jan 2018, 06:44

Proći će mnogo Bonya i Negreda kroz Chelsea dok Edina leđa ne ušćaknu od godina.

Avatar
avenija
Postovi: 13576
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la avenija » 20 jan 2018, 09:44

Babo opet ode na otok da pisa po EPL.

Sretno
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la exampLe. » 20 jan 2018, 10:22

Da je Conte zadovoljan Moratom ne bi sigurno dovodio Dzeku.

Edin ga sigurno moze izgurati iz prvih 11 jer nam bas takav igrac i treba (dobar u skoku, odlican pregled igre, jak ko stijena), dok Morata pada na svaki manji kontakt i ne zna zadrzati loptu i odloziti je dalje (kao sto je to radio Costa), a i promasuje zicere kakve cak ni Dzeko nije promasivao u onoj prvoj "peh" sezoni u Romi.

Srce mi je k'o kuca, dobrodosao Edine.

KTBFFH

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jestamaji » 20 jan 2018, 10:41

ja još uvijek ne mogu da vjerujem u ovo, previše dobro zvuči :mrgreen:
koliko nas sleduje tačno od transfera? čovjek će nam teren napraviti :mrgreen:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24496
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 20 jan 2018, 10:42

Mislim da od ovog nece biti nista, ali vidicemo.

KanistuViniga
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 jun 2017, 00:39
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la KanistuViniga » 20 jan 2018, 10:45

Goalgetter je napisao/la:Mislim da od ovog nece biti nista, ali vidicemo.
Sreća pa se tebe pita

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Rokoko87 » 20 jan 2018, 10:46

KanistuViniga je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Mislim da od ovog nece biti nista, ali vidicemo.
Sreća pa se tebe pita
:rol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24496
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 20 jan 2018, 10:50

KanistuViniga je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Mislim da od ovog nece biti nista, ali vidicemo.
Sreća pa se tebe pita
Da se ja pitam, on bi vec prije ove sezone otisao iz ovog luzerskog kluba. :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jestamaji » 20 jan 2018, 10:52

da se ja pitam on bi svake godine mijenjao klub za kojih 20-30 miliona :mrgreen:

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Fordinjo » 20 jan 2018, 10:56

:bih: :bih: Kazem ja juce moglo bi biti a sad izgleda da je skoro pa zavrsena stvar , Edine Sretno i da ih zabijas jos dugo dugoooooooo :bih: :bih:

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la TMovac » 20 jan 2018, 11:19

jestamaji je napisao/la:da se ja pitam on bi svake godine mijenjao klub za kojih 20-30 miliona :mrgreen:
mislis ligu ;)
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jestamaji » 20 jan 2018, 11:20

TMovac je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:da se ja pitam on bi svake godine mijenjao klub za kojih 20-30 miliona :mrgreen:
mislis ligu ;)
naravno :mrgreen:

da mi je neko onda rekao da će nam onaj “mali parmak“ ovoliko donijeti ja bi mu rekao da je i lud i pjan i drogiran. to osim plišeka stvarno niko nije vidio. ko kaže da jeste laže! :mrgreen: :mrgreen:

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mercurial » 20 jan 2018, 11:25

Poziv kluba kao sto je Chelsea se jednostavno ne odbija. Lakse ce ponovo otici iz Chelsea u neku ekipu tipa Roma, nego iz Rome u neku ekipu tipa Chelsea. Pored toga manji broj odigranih minuta bi mu mogao produziti karijeru. Dobit ce ugovor do 34 godine, nakon toga opet moze potpisati negdje ugovor na 2 godine, pretpostavljam da bi to mogao biti Wolfsburg da zavrsi karijeru i tu bi se mogla zaokruziti jedna lijepa prica, zapravo najljepsa prica bosanskohercegovackog fudbala. Nadam se da ce se to i ostvariti, da se vrati u Wolfsburg i da kao kapiten ekipe zavrsi tu karijeru.

Mogu misliti sad radosti na Grbavici, doveli sve hodze i popove da mole za Dzekin transfer :mrgreen:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Rokoko87 » 20 jan 2018, 11:28

Edine ni milimetra !
Ako si rekao da, neka bude da :-)
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la COYS » 20 jan 2018, 11:33

Ja i dalje ne vjerujem :kafa:

KanistuViniga
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 jun 2017, 00:39
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la KanistuViniga » 20 jan 2018, 11:33

mercurial je napisao/la:Poziv kluba kao sto je Chelsea se jednostavno ne odbija. Lakse ce ponovo otici iz Chelsea u neku ekipu tipa Roma, nego iz Rome u neku ekipu tipa Chelsea. Pored toga manji broj odigranih minuta bi mu mogao produziti karijeru. Dobit ce ugovor do 34 godine, nakon toga opet moze potpisati negdje ugovor na 2 godine, pretpostavljam da bi to mogao biti Wolfsburg da zavrsi karijeru i tu bi se mogla zaokruziti jedna lijepa prica, zapravo najljepsa prica bosanskohercegovackog fudbala. Nadam se da ce se to i ostvariti, da se vrati u Wolfsburg i da kao kapiten ekipe zavrsi tu karijeru.

Mogu misliti sad radosti na Grbavici, doveli sve hodze i popove da mole za Dzekin transfer :mrgreen:
Do ljeta u Čelziju, kada se javlja Guangzhou Evergrande i nudi 40 miliona. Odlazi i nakon osvojene titule mijenja Benzemu u Realu. Transfer cirka 30 miliona europskih novčanica. Nakon provedene sezone, pošto je već u godinama, javlja se nostalgija za dobrim vremenima u Wolfsburgu. Prelazi u Wolfsburg za neke sitne pare, tipa 15 miliona dojče maraka. Uz njegovu pomoć se plasiraju u EL, te odlazi u Hajduk, kako je i obećao. Poslije toga u Željezničar B, jer u prvom timu nema mjesta. Tu trenira sa Bekrićem, koji biva promovisan u prvi tim, a Džeko dobija sporazumni raskid ugovora, te odlazi u Čelik da im pomogne da se plasiraju u treću ligu.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.