Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 20 jan 2018, 00:02

rope11 je napisao/la:neka radi šta hoće, ali neka mu na umu bude da taj iste conte koji ga želi u klubu, najvjerovatnije ide na ljeto.


kakav tretman će imati kod novog trenera, to je pod upitnikom.
Nemamo nista protiv da se za pola godine ponovo proda u Romu !
Stavise, apsolutno podrzavamo takvu odluku !
Životni saputnik! 1921

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Moggi » 20 jan 2018, 00:05

a meni zlodusi sinoc kazu da citiram fejk profil...
Zarathustra

Avatar
coelho41
Postovi: 12679
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la coelho41 » 20 jan 2018, 00:08

"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Đeko prelazi u Chelsea. Ovo je informacija iz prve ruke, Abramovich me je nazvao i rekao da će biti sve u redu što se transfera tiče. Pozdrav. Baho."

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 20 jan 2018, 00:10

Moggi je napisao/la:a meni zlodusi sinoc kazu da citiram fejk profil...
Pusti zle jezike, ti si ovo naslutio.


Sarni Dzeko !
U potpisu: Obozavaoci procenata
Životni saputnik! 1921

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mire96 » 20 jan 2018, 00:22

Za Dzekin transfer se zalazu isti oni koji su se zalagali za Amara kao selektora. Koja koincidencija :kafa:

Neka mu je sa srecom ako predje. Transfer u Chelsea je svakako dobra stvar, mislim da bi se dobro on smjestio tamo, ali to sve ako ga budu koristili. Ono sto mene brine jeste da ce ga dovesti tamo, klupirati ga i ubacit tu i tamo kad treba iscupati rezultat. Takav status mu ne odgovara, pogotovo u ovim godinama, bezveze ce mu otici forma pred kvalifikacije.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 20 jan 2018, 00:27

mire96 je napisao/la:Za Dzekin transfer se zalazu isti oni koji su se zalagali za Amara kao selektora. Koja koincidencija :kafa:
Nije to nista cudno. Prosto obozavamo procente od momka kojem je sa sedamnaest godina sansu pruzio Amar Osim.
Ne krijemo da se zalazemo za Edinov transfer sada, zatim na ljeto, pa na zimu ponovo, etc.
Životni saputnik! 1921

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Moggi » 20 jan 2018, 00:27

mire96 je napisao/la:Za Dzekin transfer se zalazu isti oni koji su se zalagali za Amara kao selektora. Koja koincidencija :kafa:

Neka mu je sa srecom ako predje. Transfer u Chelsea je svakako dobra stvar, mislim da bi se dobro on smjestio tamo, ali to sve ako ga budu koristili. Ono sto mene brine jeste da ce ga dovesti tamo, klupirati ga i ubacit tu i tamo kad treba iscupati rezultat. Takav status mu ne odgovara, pogotovo u ovim godinama, bezveze ce mu otici forma pred kvalifikacije.
dzeko ni kod nas nije vise tako siguran u prvih 11, imamo dobre zamjene koji grizu
Zarathustra

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Edin Džeko

Post Postao/la MocMahale444 » 20 jan 2018, 00:28

Odleprsaj u skokovima. Cuj zalazu se :silent:

Nista do iduce sedmice, ovo kolo mora proci i ode jaro u plave ponovo.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Wisey » 20 jan 2018, 00:41

Eh da hoce doci... Chelsea kasni s ovim transferom jedno 8 godina. :D One zime kad su uzeli Torresa trebali su Dzeku.

Gledajuci sada situaciju, dobice jos jedan masan ugovor a u ovim godinama i odgovarajucu ulogu unutar ekipe koja ce mu mozda i produziti karijeru za koju godinu, u odnosu na ovo konstantno forsiranje u Rimu gdje igra skoro svaki mec po 90 minuta i pod velikim pritiskom. Odigrati abd koju dobru sezonu za klub i onda fino ko jaran Miske negdje otici uzeti jos kes. Mislim da je idealna situacija, nadam se da ce transfer proci.

Avatar
coelho41
Postovi: 12679
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la coelho41 » 20 jan 2018, 00:48

Bio sam za Robija i zalažem se za Džekin transfer, jer ostajanje u Romi bi bio klasičan primjer štokholmskog sindroma u fudbalu, emocionalno da se vežeš za onakav k.urac od kluba, koji para oči svojim navijačima, a kamoli nama Džeko-boysima.

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la lolcina » 20 jan 2018, 01:08

Izgleda da ide. Potez karijere.
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mire96 » 20 jan 2018, 01:14

coelho41 je napisao/la:Bio sam za Robija i zalažem se za Džekin transfer, jer ostajanje u Romi bi bio klasičan primjer štokholmskog sindroma u fudbalu, emocionalno da se vežeš za onakav k.urac od kluba, koji para oči svojim navijačima, a kamoli nama Džeko-boysima.
Ma Roma je propalitet, dovode kljakave igrace, prodaju najbolje sto imaju, totalno neambiciozna skupina. Ali barem je Dzeko redovan tamo, i nezamjenjiv je, ali u Chelseau bi mogao imati problema sa minutazom. Nece mu biti od koristi da ode tamo i da bude vodonosa i grijac klupe. Ako bi vec morao ici, radije bih da ode negdje gdje bi mu pozicija bila manje ugrozena.

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Evander » 20 jan 2018, 01:17

Odlicno bi ovo bilo.
Ponovo bi se vratio u "ozbiljan fudbal". Ipak su Roma i Seria A "druga liga".
Moze sigurno dati dvije, tri dobre sezone u Londonu. Prva zvijezda i nedodirljiv napadac biti nece. Dolazi kao, necu reci zamjena, vise podrska Morati. Morata nije top klasa i zvijezda da ga Edin ne moze izgurati, ali je za sad ipak spanac opcija broj jedan sigurno. Stvarno bi ga bilo lijepo gledati opet na najvecoj sceni. Realno, ko prati i gleda Romu?

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Edin Džeko

Post Postao/la MocMahale444 » 20 jan 2018, 01:20

Evander je napisao/la:Odlicno bi ovo bilo.
Ponovo bi se vratio u "ozbiljan fudbal". Ipak su Roma i Seria A "druga liga".
Moze sigurno dati dvije, tri dobre sezone u Londonu. Prva zvijezda i nedodirljiv napadac biti nece. Dolazi kao, necu reci zamjena, vise podrska Morati. Morata nije top klasa i zvijezda da ga Edin ne moze izgurati, ali je za sad ipak spanac opcija broj jedan sigurno. Stvarno bi ga bilo lijepo gledati opet na najvecoj sceni. Realno, ko prati i gleda Romu?

Prije par dana je bila druga pjesma :D

Evander je napisao/la:Neki West Ham, Everton, New Castle ili slicna skipa, bilo bi idealno. U top ekipu nece sigurno. Moze kao zamjena, ali ne za platu kakvu bi trazio, niti mislim da on zeli biti zamjena. U svakom slicaju, vidim ga u Engleskoj, tamo jos moze dobiti 6,7 miliona € godisnje.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ANTIFA ! » 20 jan 2018, 01:20

mire96 je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Bio sam za Robija i zalažem se za Džekin transfer, jer ostajanje u Romi bi bio klasičan primjer štokholmskog sindroma u fudbalu, emocionalno da se vežeš za onakav k.urac od kluba, koji para oči svojim navijačima, a kamoli nama Džeko-boysima.
Ma Roma je propalitet, dovode kljakave igrace, prodaju najbolje sto imaju, totalno neambiciozna skupina. Ali barem je Dzeko redovan tamo, i nezamjenjiv je, ali u Chelseau bi mogao imati problema sa minutazom. Nece mu biti od koristi da ode tamo i da bude vodonosa i grijac klupe. Ako bi vec morao ici, radije bih da ode negdje gdje bi mu pozicija bila manje ugrozena.

Ne bi sigurno bio grijac klupe, ali ne bi bio ni starter ispred Morate realno.
Dobit ce finu minutazu ukoliko dodje u Chelsea to pogotovo mi znamo koji "navijamo" za Chelsea ili "simpatiziramo" Chelsea.
Izgleda Dzeko je bio Conte-ova zelja i za minutazu se ne treba bojati, priliku ce dobivati tako da grijanja klupe sigurno nece biti. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 20 jan 2018, 01:25

Dzeko igra ligu, a onaj morata sto je godinama grijao klupu i dosao lafo da prvi napadac bude
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Evander » 20 jan 2018, 01:31

MocMahale444 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Odlicno bi ovo bilo.
Ponovo bi se vratio u "ozbiljan fudbal". Ipak su Roma i Seria A "druga liga".
Moze sigurno dati dvije, tri dobre sezone u Londonu. Prva zvijezda i nedodirljiv napadac biti nece. Dolazi kao, necu reci zamjena, vise podrska Morati. Morata nije top klasa i zvijezda da ga Edin ne moze izgurati, ali je za sad ipak spanac opcija broj jedan sigurno. Stvarno bi ga bilo lijepo gledati opet na najvecoj sceni. Realno, ko prati i gleda Romu?

Prije par dana je bila druga pjesma :D



Evander je napisao/la:Neki West Ham, Everton, New Castle ili slicna skipa, bilo bi idealno. U top ekipu nece sigurno. Moze kao zamjena, ali ne za platu kakvu bi trazio, niti mislim da on zeli biti zamjena. U svakom slicaju, vidim ga u Engleskoj, tamo jos moze dobiti 6,7 miliona € godisnje.
Sve zavisi sta zeli. U navedenim ekipama bi bio zvijezda i siguran starter, a iste pare moze dobiti. U Chelsiu to nije slucaj. Sve da izgura Moratu privremeno, Chelsi ce na ljeto dovesti nekoga ko ce biti broj jedan napadac.
Dzeko im sigurno ne bi bio dugorocno rijesenje za startnu devetku.

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Evander » 20 jan 2018, 01:33

JavierBosnia je napisao/la:Dzeko igra ligu, a onaj morata sto je godinama grijao klupu i dosao lafo da prvi napadac bude
Godine. Morata ulazi u najbolje igracke godine, a dzeko lagano zalazi. Neke stvari ne mozes porediti.
Ali u svakom slicaju, Dzeko u Chelsiu ne bi igrao nista manje nego je igrao u Cityu, sto je po meni sasvim ok.

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 20 jan 2018, 01:42

London je istinska metropola tako da i Amri to pase :mrgreen:

On ce dobiti svoju minutazu, to je sigurno. Ne bih se iznenadio i da je konsultovan i taj novi trener (Allegri) koji bi trebao na ljeto doci, naravno ako ima istine u tim spekulacijama da Conte odlazi i da je dolazak novog dogovoren(ako sam dobro upratio pisanja u posljednje vrijeme).
Na kraju, iz Chelseaija uvijek moze dogodine napraviti bolji i laksi transfer nego iz Rome ako vec bude klupiran i nazadovoljan...Westham i slicni klubovi u Premier ligi ce uvijek biti realna opcija, a prije ce otici u jedan Milan iz londonskog kluba nego iz Rome.

Dzeko ce u martu napuniti 32 godine, ali on zasigurno moze odigrati jos bar 2 sezone na vrhunskom nivou, a prognoziram da ce igrati do 36.godine...on je igrac ciji dobar performans se ne zasniva od prevelike trke, vec od posjeda lopte i kontrole, pas igre, snage, gradjenja, skok igre...i ono najvaznije - inteligencije. Ako uzmemo u obzir nabrojano onda mozemo zakljuciti da ce on biti dobar i u 35.godini zivota, sto se recimo ne moze reci za Vedu koji puno trci i pokriva dosta prostora, bori se..

Meni se onako Roma vise ogadila i zato bih volio da ode. :D

I vratit cu se na 100 x prezvakanu konstataciju, da Morata nije Spanac sipcinu bi on do sada u karijeri igrao u Realu, Juveu i sada Chelseaiju...ne umanjujuci njegov kvalitet. Ko zeli shvatit ce na sto ciljam.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ANTIFA ! » 20 jan 2018, 01:49

@hurem

Ostaje Conte do kraja ugovora na ljeto 2019 bar tako je pricao na nedavnoj presici pred neku od utakmica.

@Evander

Chelsi ce na ljeto dovesti nekoga ko ce biti broj jedan napadac.


Bojim se da nece, Morata je zamisljen kao ta devetka koja ce zamijeniti Costu koji je odlican bio u 3 sezone provedene u Chelsea-u, a rezultat Costine igre su bile 2 titule u 3 sezone.
Morata prvi napadac, Dzeko podrska Morati. :kafa:
Takodjer ne bojim se za adaptaciju Dzeke, igrao je u Engleskoj imat ce u ekipi WC igrace tipa Hazard i ostale kvalitetne igrace koji znaju uposliti napadaca Fabregas, Willian itd...
Glavni problem ove sezone u Chelsea je realizacija i ukoliko Dzeko iskoristi pola sansi koje mu naprave suigraci to ce bit win-win situacija i za klub i za Dzeku. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAZIN i 20 gostiju.