Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 05 jul 2010, 18:28

kobe24 je napisao/la:Ja mislim da bih dzek0 treba0 p0thitn0 pr0naci n0vi, jaci, klub. jer je w0lfsburg ipak pr0sjecan klub imavsi u vidu njeg0ve kvalitete. i mislim da ce 0n izgubit m0tive da igra u jedn0m w0lfsburgu i da ce njeg0va karijera pr0past, ak0 sad ne 0de u neki jaci klub. ipak v0li0 bih da se varam, ali stvarn0 mislim da je tak0.
Prosjecni klub koji osvoji Bundes Ligu i igra u LS.Bas mora biti ''zestoko''prosjecan. :lol: :roll:
Pogotovo jos kad placa 5 miliona eura igraca godisnje i 40 tih istih miliona odbije glat,samo tako.
Vise nego prosjecan. :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Genghis » 05 jul 2010, 18:43

zjaka je napisao/la:jedino sto je ovde jasno a to je da je Redžepagic jako nesposoban menager jer ako on ne može Džeku prodat onda stvarno se treba zamislit,njega bi npr Mamić prosječni menager prodao za 100 mil kad može Lovrena za 8 mil on bi onda Edina za 100

EDINE MJENJAJ GA BOLAN IAKO SAM NAVIJAČ BAYERNA DŽEKO JE IDEALAN U TANDEMU SA RUNIJEM U MAN UTD
Kad bi Lovren otvorio sportsport forum, ja mislim da bi covjek iste sekunde izvrsio samoubistvo.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la RiNo » 05 jul 2010, 19:19

Genghis je napisao/la:
zjaka je napisao/la:jedino sto je ovde jasno a to je da je Redžepagic jako nesposoban menager jer ako on ne može Džeku prodat onda stvarno se treba zamislit,njega bi npr Mamić prosječni menager prodao za 100 mil kad može Lovrena za 8 mil on bi onda Edina za 100

EDINE MJENJAJ GA BOLAN IAKO SAM NAVIJAČ BAYERNA DŽEKO JE IDEALAN U TANDEMU SA RUNIJEM U MAN UTD
Kad bi Lovren otvorio sportsport forum, ja mislim da bi covjek iste sekunde izvrsio samoubistvo.
Lovren jedino zna otvoriti put do svog gola
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Principatus » 05 jul 2010, 23:58

Miske i Dzeko su danas na pripremnoj utakmici protiv nizeligasa zabili svako po 3 gola, utakmica zavrsila 13:0.
Miske zabio sa 20 metara, vidi kapitenska traka. :mrgreen:

http://www.vfl-wolfsburg.de/55934+M5a4cda88eb2.html

slika
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 06 jul 2010, 00:34

hahaha, erotski film ono na :lol:

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la analiticar_ » 06 jul 2010, 08:37

Gdje danas ide Dzeko?? Sta pisu dnevne novine??
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la senad_flamin » 06 jul 2010, 08:45

analiticar_ je napisao/la:Gdje danas ide Dzeko?? Sta pisu dnevne novine??
Sad ce vijest da ga ne zele prodat...pa za pola sata Ferguson jos misli na Dzeku....pa ce ondaa Man City jos nije odustao od Dzeke...pa onda Juventus je najblizi dovodjenju naseg dijamanta :D :D :D
-RIVALDO-

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la velez_mostar » 07 jul 2010, 17:34

30 miliona eura plus Sissoko koji je procjenjen na nekih 18 mil.-veoma pristojna ponuda, ne znam sta hoce vise ovaj Wolfsburg!?

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la k_c » 07 jul 2010, 18:30

Znaci Juve ili Mancester jedini ostali u utrci za prvog strijelca bundeslige..sta hod da odluci Dzeko nece pogrijesiti!

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JuveSissoko » 07 jul 2010, 18:36

ma nema,Dzeki ni Messi nije ravan po logici uprave Wolfsburga,koji su to idioti na celu kluba :D
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
bubreg
Postovi: 334
Pridružen/a: 03 jul 2009, 13:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bubreg » 08 jul 2010, 13:48

velez_mostar je napisao/la:30 miliona eura plus Sissoko koji je procjenjen na nekih 18 mil.-veoma pristojna ponuda, ne znam sta hoce vise ovaj Wolfsburg!?
ma nece oni nista, hoce Dzeku, boli njih neka stvar za pare. Osim ako ne dodje neka bas ludjacka ponuda (a la real ili city) on ostaje tamo. a kako je wolfsburg krenuo sa pojacanjima najbolje bi mu i bilo da ostane
Izađite na balkone, pojedite šampinjone.

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la kimbo » 08 jul 2010, 14:39

Vjerujte mi ljudi ce se pravo zajebat ako ga ostave. Ima da ih podkopava kao Dodik Bosnu I Hercegovinu. Pametno i sistematski. Unistit ce im svaki duh u ekipi. Igrati sebicno i bez truda a za repku nastaviti davati solidan ucinak. Nece Wolfsburg izdrzati ni pola godine sa njim.
Opet mislim da su ono veoma pametni i kuzee to samo otaljavaju i pokusavaju nabiti sto vecu cjenu.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ĆeMa » 08 jul 2010, 14:44

kimbo je napisao/la:Vjerujte mi ljudi ce se pravo zajebat ako ga ostave. Ima da ih podkopava kao Dodik Bosnu I Hercegovinu. Pametno i sistematski. Unistit ce im svaki duh u ekipi. Igrati sebicno i bez truda a za repku nastaviti davati solidan ucinak. Nece Wolfsburg izdrzati ni pola godine sa njim.
Opet mislim da su ono veoma pametni i kuzee to samo otaljavaju i pokusavaju nabiti sto vecu cjenu.
ma kakva veca cijena, nedavno izvjesili za njega 60 mil eura :D pa dokle oni misle povecavati cijenu, za 15-tak dana ce biti: ne damo Dzeku ispod 120 mil eura :D
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 08 jul 2010, 15:23

Vukovi su vec sada beton napravili u odbrani.Dva odlicna stopera i reprezentativca Danske i Njemacke.
Uveliko koketiraju sa Gatusom i koriste guzvu u Milanu.
Ovaj MC Donalds najavio ebene pripreme i treninge ala Magath.
Tako da ako svi ovi ostanu u Vukovima,Bayo ce imati ebenu konkurenciju.
Jos jedna titula BL i hrpa golova Dzeke bi donijela jos vecu cifru ali i bogami vise kandidata da konacno odvezu vrecicu.Da ne govorim da Dzeko nebi imao milion termina i igara.Vec hefticno jednu i ponekad dvije tekme.
Sto znaci da bi bio horan,odmoran i zapet ko' puska za reprezentativne meceve.
Ako nas do tada, savez ne ukopa lopatom. :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
brzi21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 14 jan 2010, 13:20
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la brzi21 » 08 jul 2010, 15:29

harishp je napisao/la:Vukovi su vec sada beton napravili u odbrani.Dva odlicna stopera i reprezentativca Danske i Njemacke.
Uveliko koketiraju sa Gatusom i koriste guzvu u Milanu.
Ovaj MC Donalds najavio ebene pripreme i treninge ala Magath.
Tako da ako svi ovi ostanu u Vukovima,Bayo ce imati ebenu konkurenciju.
Jos jedna titula BL i hrpa golova Dzeke bi donijela jos vecu cifru ali i bogami vise kandidata da konacno odvezu vrecicu.Da ne govorim da Dzeko nebi imao milion termina i igara.Vec hefticno jednu i ponekad dvije tekme.
Sto znaci da bi bio horan,odmoran i zapet ko' puska za reprezentativne meceve.
Ako nas do tada, savez ne ukopa lopatom. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: joj legenda si...inace ovo si odlicno napisao, potpis

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la kokakolas » 08 jul 2010, 15:48

brzi21 je napisao/la:
harishp je napisao/la:Vukovi su vec sada beton napravili u odbrani.Dva odlicna stopera i reprezentativca Danske i Njemacke.
Uveliko koketiraju sa Gatusom i koriste guzvu u Milanu.
Ovaj MC Donalds najavio ebene pripreme i treninge ala Magath.
Tako da ako svi ovi ostanu u Vukovima,Bayo ce imati ebenu konkurenciju.
Jos jedna titula BL i hrpa golova Dzeke bi donijela jos vecu cifru ali i bogami vise kandidata da konacno odvezu vrecicu.Da ne govorim da Dzeko nebi imao milion termina i igara.Vec hefticno jednu i ponekad dvije tekme.
Sto znaci da bi bio horan,odmoran i zapet ko' puska za reprezentativne meceve.
Ako nas do tada, savez ne ukopa lopatom. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: joj legenda si...inace ovo si odlicno napisao, potpis
Sve to stoji, ali igrač koji želi da ide iz kluba mora ići i gotovo... Bojim se da ako Edin ostane još jednu sezonu uprkos svojoj želji za odlaskom, onda će biti ova godina puno slabija... Ipak moramo gledati na to da je on dvije pune sezone blistao na terenima BL i ako naruši taj imidž sa slabom sezonom onda može biti ebenih poslijedica...
Zadnja izmjena: kokakolas, dana/u 08 jul 2010, 18:42, ukupno mijenjano 1 put.
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 08 jul 2010, 16:14

Pa vece sanse ima da zezne u nekom novom klubu,gdje sistem vjerovatno potpuno drugaciji i igraci komplet novi.
Nego recimo sa starom klapom i konacno normalnom odbranom.Onda je i u napad lakse ici.
BL je BL pogotovo ove godine i na papiru dokazano da se tamo igra itekako kvalitetan fudbal.
Cika MC Donalds :mrgreen: je kod Holandjana isprao svoje grijehe,a kod Vukova definitivno ide stepenicu vise.
Ocito ako ostave Dzeku i igri ta im stepenica uopste nije daleko.
I jos nesto ovo kontam cak i u podpis. :mrgreen:
"Nije uspjeh kad klub napravi igraca velikanom,vec kad taj igrac napravi klub velikanom''
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Guitar92
Postovi: 17
Pridružen/a: 08 jul 2010, 19:39
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Guitar92 » 08 jul 2010, 19:46

Ja bih iskreno volio, ali da Bog da da on ode.....čisto sumnjam....niko ne želi da istrese tolike pare za Edina, što jest jest, sve su to nagađanja i puste priče.

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ĆeMa » 08 jul 2010, 21:26

ja bih, uostalom kao i svi vi volio da ode negdje, ali sada kada su doveli dva izvrsna stopera koja su im bila potrebna ko hljeb, kjaera i friedricha, ne bi bila katastrofa i da ostane, ali samo jos jednu godinu, jer wolfsburg ce sigurno sljedece sezone pretendovati na sam vrh bundeske, a bez dzeke je to vrlo tesko, a znamo da njima pare i nisu problem jer para nema :mrgreen: salim se, imaju love tako da ce sigurno htjeti zadrzati dzeku, jedino ako dodje neka ponuda od oko 40-45 m eura onda ce je vjerovatno prihvatiti. nebi volio da ode u juventus jer, ne samo da juve sljedece sezone nece igrati u evropi vec necemo moci pratiti dzeku u tekmama jer nijedan TV kanal ne prenosi seriu A, a vec u city bi bilo bolje jer ce gradjani igrati europa ligu i ima na bht1 prenos engleza, a bilo bi steta ne pratiti direktno onakvog strijelca ;) jest da juve ima ime i tradiciju, ali ebo to, oni se fakticki i ne pojacavaju i stvarno nebi volio da ode tamo, dok city je vec doveo silvu,tourea,boatenga i vjerovatno ce jos kupovati i vjerovatno ce sljedece godine biti u prve 4 ekipe u engl. i plasirati se u LP, sto im je i cilj. sve u svemu, meni je licno sad donekle i svejedno hoce li otici, mada kazem volio bi da ode, ali sada kada se wolfsburg pojacava, mislim da nebi bilo lose da ostane
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Adinjo » 08 jul 2010, 21:53

CeMa je napisao/la:ja bih, uostalom kao i svi vi volio da ode negdje, ali sada kada su doveli dva izvrsna stopera koja su im bila potrebna ko hljeb, kjaera i friedricha, ne bi bila katastrofa i da ostane, ali samo jos jednu godinu, jer wolfsburg ce sigurno sljedece sezone pretendovati na sam vrh bundeske, a bez dzeke je to vrlo tesko, a znamo da njima pare i nisu problem jer para nema :mrgreen: salim se, imaju love tako da ce sigurno htjeti zadrzati dzeku, jedino ako dodje neka ponuda od oko 40-45 m eura onda ce je vjerovatno prihvatiti. nebi volio da ode u juventus jer, ne samo da juve sljedece sezone nece igrati u evropi vec necemo moci pratiti dzeku u tekmama jer nijedan TV kanal ne prenosi seriu A, a vec u city bi bilo bolje jer ce gradjani igrati europa ligu i ima na bht1 prenos engleza, a bilo bi steta ne pratiti direktno onakvog strijelca ;) jest da juve ima ime i tradiciju, ali ebo to, oni se fakticki i ne pojacavaju i stvarno nebi volio da ode tamo, dok city je vec doveo silvu,tourea,boatenga i vjerovatno ce jos kupovati i vjerovatno ce sljedece godine biti u prve 4 ekipe u engl. i plasirati se u LP, sto im je i cilj. sve u svemu, meni je licno sad donekle i svejedno hoce li otici, mada kazem volio bi da ode, ali sada kada se wolfsburg pojacava, mislim da nebi bilo lose da ostane

igrace Juve u Euro Ligu, i ima kanala koji prenose Serie A, tako da.... ;)
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.