Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sarajlija89 » 11 jul 2010, 18:46

ma on je nas...ipak smo mi juventus 8-) 8-)
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Italia » 11 jul 2010, 19:12

neka ide Momo.. sklon je povredama..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la miralem444 » 11 jul 2010, 19:31

Sta je ovo sad i liverpool....dzeko molim te izaberi izmedju manchestera ili liverpoola ne juve..engleska liga je ipakk najjaca liga svijeta..a tu bi dobio jos na snazi...sretno dzeko dijamantu nas...
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Italia » 11 jul 2010, 19:52

kako svi fobiju od Juventusa imaju :lol:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
HuX
Postovi: 592
Pridružen/a: 10 jan 2010, 00:32
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la HuX » 11 jul 2010, 19:59

Idu u Kreku iz Banovica, samo idiiiiiiiii negdje!
Dok nam je predsjednik bio bravar,sva su nam vrata bila otvorena!
Bayern & Željo & Hajduk

Nasa najveca mana je sto smo muslimani!

EMIR DIJAMANT HEHE
Postovi: 102
Pridružen/a: 02 jun 2010, 19:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la EMIR DIJAMANT HEHE » 11 jul 2010, 20:09

Sta je vama sa tom engleskom ligom hehe izvinite koliko je bilo ekipa iz engleske u polufinalu lige prvaka ove godine plus trose najvise para a najveci klubovi osim arsenala su u dugovima preko glave , tako da volio bih dzeku vidjeti u juveu ili milanu , jer ko imalo poznaje fudbal svati ce da je dzeko tip igraca slican zlatanu ili shevcenku i njima odgovara takva vrsta fudbala , ali iskreno sumnjam da wolfsburg ima namjeru pustiti dzeku za 30 mil plus bilo koji igrac jer bila je ponuda od citija oko 38 mil ali funti jos kad tome dodamo da su prodali martinsa a vec su kupili kjaera i fridriha i traze gatuusa i mislim da ce biti u igri za prva mjesta .

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Italia » 11 jul 2010, 20:43

mislis da Kjaer nije neki deal Palermo-Wolfsburg-Juventus ? poznato je kako su uprave Juventusa i Palerma u odlicnim odnosima i sam Zamparini ( predsjednik Palerma ) je nudio prvo Juventusu Kjaera po manjoj cijeni.. moguce da je to bio neki deal da Wolfsburg dobije Kjaera, a Juve prednost u Dzeki .. Dzeko ce da bude aBd. novi David Trezeguet..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la badblueboylivno » 12 jul 2010, 00:29

Volio bih ga u Realu... ali neće tamo, pa mu želim da ide u Juve ili Milan (za koji navija, a ono **** Berlusconi ne da toliko para za njega)... zato, Juve :)
Hayley <3

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la analiticar_ » 12 jul 2010, 08:59

Pa gdje si kolega Italia, evo pozdravio te Zamparani, rekao mi je da ti prenesem poruku !!!
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Hairlija » 12 jul 2010, 09:05

analiticar_ je napisao/la:Pa gdje si kolega Italia, evo pozdravio te Zamparani, rekao mi je da ti prenesem poruku !!!
Jesi to sad lud,idi zaradi ne pravi se mangup preko foruma :roll:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la analiticar_ » 12 jul 2010, 09:09

Hairlija je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Pa gdje si kolega Italia, evo pozdravio te Zamparani, rekao mi je da ti prenesem poruku !!!
Jesi to sad lud,idi zaradi ne pravi se mangup preko foruma :roll:
Hairlija idi sisaj motku
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Hairlija » 12 jul 2010, 09:11

analiticar_ je napisao/la:
Hairlija je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Pa gdje si kolega Italia, evo pozdravio te Zamparani, rekao mi je da ti prenesem poruku !!!
Jesi to sad lud,idi zaradi ne pravi se mangup preko foruma :roll:
Hairlija idi sisaj motku
ja bih tebe za kaznu na Grebak poslao,da vidis sta znaci zaraditi i boriti se za hljeb :evil:

Jeli ti ono imas porodicu,zenu djecu?
Nije valjda da si toliko papaucar da ti zena zaradjuje za hljeb,haj valja malo ujutru poraditi po kuci kad vec nista neradis,malo usisaj i tako to :mrgreen:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Hairlija » 12 jul 2010, 09:15

Nije svacije oko puta sr.ati 8-)

Wolfsburg bi trebao prihvatiti Sisoka i 30mil,za te pare mogu kupiti dobrog veznjaka i napadaca
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la analiticar_ » 12 jul 2010, 09:25

Ja mislim da Wolfsburg bi trebao prihvatiti Sisoka i 30mil,za te pare mogu kupiti dobrog veznjaka i napadaca
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Italia » 12 jul 2010, 12:28

analiticar_ je napisao/la:Pa gdje si kolega Italia, evo pozdravio te Zamparani, rekao mi je da ti prenesem poruku !!!
koju poruku?
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la analiticar_ » 12 jul 2010, 12:31

Italia je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Pa gdje si kolega Italia, evo pozdravio te Zamparani, rekao mi je da ti prenesem poruku !!!
koju poruku?

Kaze da mozes doci i prezueti ona telad sto si narucio, a mekinje ce ti poslati kombijem iz Slovenije...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Italia » 12 jul 2010, 13:05

ma otkazi, naso ja novu.. nisam ja svako da ga toliko cekam..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la analiticar_ » 12 jul 2010, 13:16

Italia je napisao/la:ma otkazi, naso ja novu.. nisam ja svako da ga toliko cekam..
Dobro, reci cu mu da posalje stoku Berlussconiu i da se ne zeza sa tobom sljedeci put...A mekinje kad dodju odnesi u Savez da se gospoda najede.... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Italia » 12 jul 2010, 13:21

gdje cu onoj gamadi dati mekinje, podjelit cu ja to izmedju igraca..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
edina
Postovi: 311
Pridružen/a: 08 mar 2010, 00:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la edina » 12 jul 2010, 14:07

Gianluigi Buffon Tells Juventus To Sign Edin Dzeko From Wolfsburg

Buffon drops Dzeko hint as club gets to work on signing the Bosnian...By Salvatore Landolina
Jul 12, 2010 10:13:00 AM

Juventus goalkeeper Gianluigi Buffon is pushing the club to sign Wolfsburg striker Edin Dzeko as negotiations resume over a possible transfer.

Dzeko, who is also being courted by Manchester City, is said to want Juventus, and Italian director Giuseppe Marotta is expected to meet German counterpart Dieter Hoeness to get talks back up to boiling point.

And Buffon hopes the move boils over and transforms into a solid deal.

"Dzeko is a player who does not need any introduction," Buffon told Sky Sport Italia.

"I think he is among the top five strikers in Europe now and he has been for at least two years. He would surely be a great buy."

Injured Buffon, who is recuperating after his recent back operation, feels rapid progress is being made under coach Luigi Del Neri.

"He has always done well wherever he has been. I think he has the right qualities to stay at a club like Juventus for a very long time," he concluded.


Ukratko, dok pregovori o mogućem transferu traju, Buffon sugerira čelnicima kluba da dovedu Edina. Džeko navodno želi u Juventus i očekuje se da će se Marotta sastati sa Hoenessom kako bi pregovori dostigli svoj vrhunac. Buffon se nada da će ti oštri pregovori rezultirati konkretnim dogovorom.

"Džeko je igrač kojeg nije potrebno predstavljati. Mislim da sad spada u pet najboljih napadača u Evropi i tu se nalazi već najmanje dvije godine. Zasigurno bi bio odlična kupovina. Uvijek se dobro pokazao gdje god je igrao. Mislim da ima prave kvalitete / osobine (koje su potrebne) da ostane u klubu kao što je Juventus na jedno duže vrijeme."
Zadnja izmjena: edina, dana/u 12 jul 2010, 14:43, ukupno mijenjano 4 puta.
Definitions belong to the definers, not the defined

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 48 gostiju.