Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Raonffa » 31 maj 2017, 21:33

Treba šamarati neznalice :kafa: :bih:

I onaj @Evander je pisao neke gluposti, Kina i slično :yawn:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sheyi
Postovi: 12095
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sheyi » 01 jun 2017, 02:46

BSBosna je napisao/la:
krmpotich je napisao/la:
Gabigol je napisao/la:Gdje su strucnjaci sto rekose da ce dati 30-40 golova ove sezone? Edin mi je nas najdrazi sportista ikad ali ne mogu preci preko cinjenice kakvih pacijenata ima na ovoj temi
To su govorila djeca koja bacaju dr.... na precijenjenu Englesku ligu i koji u zivotu pogledali nisu nijedan mec Serije A. Mnogi su se smijali kada sam kod transfera Džeke u Romicu govorio da nema sanse da predje 10 komada do kraja sezone u svim takmicenjima. Sto zbog privikavanja na novu ligu, saigrace, sistem igre i zbog nedovoljne fizicke spreme u kojoj se nalazio prije no sto ce doci u Rim...
Valjda su mislili da Dzeko moze lako tamo kad su vidjeli da igraci kao 36-godisnji Toni, 37-godisnji Di Natale, i 39-godisnji Totti isad rasturaju tamo svaku sezonu, ali nije nista tako u fudbal tako lahko.
:mrgreen:
Peace je napisao/la:Liga kao stvorena za njega :lol: :lol:

Kad su mogli Toni i di Natale zabijati 20-25 golova u mrtvoj ligi... Dzeko ce zabijati 30-40.. :lol: :lol: to su umovi sa foruma pisali...
harry_90 je napisao/la:Gdje su oni sto su prognozirali da ce dati vise od 20 golova u sezoni..Saravi vise pokazao nego on od kada je dosao..nas je,al ga nisu dzaba otjerali iz Citya,kad on u Romi ne moze dat gola gdje ces dalje..
:lol:

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 01 jun 2017, 03:17

Al si ih iskop'o! Aferim!! :mrgreen: :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jasmin10 » 01 jun 2017, 10:27

Joj stručnjaka :rol:

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SlevinKelevra » 01 jun 2017, 12:51

Ma, ovo je nista... Boze moj, ljudi pogrijese. Treba naci postove poslije tekme sa Nigerijom, i sta su pisali neki 'ugledni' clanovi nase forumske zajednice. Pravi izljevi divljastva i mrznje... :puke:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la pinoglavi » 01 jun 2017, 12:58

SlevinKelevra je napisao/la:Ma, ovo je nista... Boze moj, ljudi pogrijese. Treba naci postove poslije tekme sa Nigerijom, i sta su pisali neki 'ugledni' clanovi nase forumske zajednice. Pravi izljevi divljastva i mrznje... :puke:
Pa nije tad nikom bilo lijepo vidjeti njegov smijeh poslije poraza tako da i razumijem ljude sto su bili bijesni vruce glave. A ne kontam poentu postavljanja ovih starih postova, ispade da su nesto slagali oni sto su pisali da je ocajno prvu sezonu u Romi odigrao. Tu sezonu je bio smijesan i predmet ismijavanja, ove sezone je prekucao. Dan zalosti proglasiti kad se oprosti od fudbala :salut:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SlevinKelevra » 01 jun 2017, 13:03

pinoglavi je napisao/la: Pa nije tad nikom bilo lijepo vidjeti njegov smijeh poslije poraza tako da i razumijem ljude sto su bili bijesni vruce glave. A ne kontam poentu postavljanja ovih starih postova, ispade da su nesto slagali oni sto su pisali da je ocajno prvu sezonu u Romi odigrao. Tu sezonu je bio smijesan i predmet ismijavanja, ove sezone je prekucao. Dan zalosti proglasiti kad se oprosti od fudbala :salut:
Osmijeh na licu? Jel mozda bio sretan sto smo ispali sa prvenstva, ili je ljudska reakcija kad se pozdravljao sa kolegom iz lige u kojoj igra? I Asmir se cerekao poslije, ali prosao je ispod radara.... Pa, jos oni gifovi gdje ga prolazi igrac Nigerije koji bi kao trebali dokazati nesto. :roll:
Sjecam se, poslije Slovacke lik napisa kako bi se Dzeko trebao ugledati na Hajrovica kako se bori za drzavni dres... Jos ljudi lijepe ono '+1'... Pa, yebote :rol:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la pinoglavi » 01 jun 2017, 13:20

SlevinKelevra je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la: Pa nije tad nikom bilo lijepo vidjeti njegov smijeh poslije poraza tako da i razumijem ljude sto su bili bijesni vruce glave. A ne kontam poentu postavljanja ovih starih postova, ispade da su nesto slagali oni sto su pisali da je ocajno prvu sezonu u Romi odigrao. Tu sezonu je bio smijesan i predmet ismijavanja, ove sezone je prekucao. Dan zalosti proglasiti kad se oprosti od fudbala :salut:
Osmijeh na licu? Jel mozda bio sretan sto smo ispali sa prvenstva, ili je ljudska reakcija kad se pozdravljao sa kolegom iz lige u kojoj igra? I Asmir se cerekao poslije, ali prosao je ispod radara.... Pa, jos oni gifovi gdje ga prolazi igrac Nigerije koji bi kao trebali dokazati nesto. :roll:
Sjecam se, poslije Slovacke lik napisa kako bi se Dzeko trebao ugledati na Hajrovica kako se bori za drzavni dres... Jos ljudi lijepe ono '+1'... Pa, yebote :rol:
Pa jel bio osmijeh na licu? Nisam nigdje ni napisao da mu je drago sto smo ispali i sl. nego da je nekako ocekivano da ljudi u onom bijesu i frustraciji jebu sve po spisku svakom koga vide da se smije pa makar to bio i Edin Dzeko.
A sto se zalaganja tice jebga City ga je pretvorio u finisera i ''navikao'' ga da ne trci, kod nas ljudi hoce da vide da neko trci pa makar to bilo i trcanje u prazno.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la _forzamilan_ » 01 jun 2017, 13:46

:salut: :tokralju: :kafa:

Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JackTheStripper » 01 jun 2017, 19:06

Idi Džeko iz te Rome, nema vecih luzera od njih.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SlevinKelevra » 01 jun 2017, 22:12

:tokralju:

slika

Avatar
ZgemboAdislic
Postovi: 945
Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
Lokacija: JEL NEUGODNO??
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ZgemboAdislic » 01 jun 2017, 22:53

_forzamilan_ je napisao/la::salut: :tokralju: :kafa:

Kako onaj penal fino opuca na 2:03, reko bi neko da je ekspert. :lol:

Steta sto nije cesce mogo onako, imao bi oko 5 golova vise ove sezone. A da je uvjek znao penale pucat, u karijeri bi komotno 50 komada vise imo + vjerovatno jos jednu titulu prvog strijelca u Bundesligi.

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la krmpotich » 01 jun 2017, 22:55

pinoglavi je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:A ne kontam poentu postavljanja ovih starih postova, ispade da su nesto slagali oni sto su pisali da je ocajno prvu sezonu u Romi odigrao. Tu sezonu je bio smijesan i predmet ismijavanja, ove sezone je prekucao. Dan zalosti proglasiti kad se oprosti od fudbala :salut:
Sve sam pogodio, nista slagao. Prva sezona mošnja, ovu prekuco....

Avatar
harry_90
Postovi: 19783
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harry_90 » 02 jun 2017, 12:53

[quote="Sheyi"
harry_90 je napisao/la:Gdje su oni sto su prognozirali da ce dati vise od 20 golova u sezoni..Saravi vise pokazao nego on od kada je dosao..nas je,al ga nisu dzaba otjerali iz Citya,kad on u Romi ne moze dat gola gdje ces dalje..
:lol:[/quote]

Lik nasao post od prije dvije godine kad je bio u losoj formi i sad kao on nama spustio :tokralju: :tokralju: uspio si u zivotu momcino..aferim :rol:

Cestitke Dzeki za ovu sezonu,nadam se da ce nastvait u ovom ritmu u kvalifikacijama .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!


Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 02 jun 2017, 13:29

harry_90 je napisao/la:[quote="Sheyi"
harry_90 je napisao/la:Gdje su oni sto su prognozirali da ce dati vise od 20 golova u sezoni..Saravi vise pokazao nego on od kada je dosao..nas je,al ga nisu dzaba otjerali iz Citya,kad on u Romi ne moze dat gola gdje ces dalje..
:lol:
Lik nasao post od prije dvije godine kad je bio u losoj formi i sad kao on nama spustio :tokralju: :tokralju: uspio si u zivotu momcino..aferim :rol:

Cestitke Dzeki za ovu sezonu,nadam se da ce nastvait u ovom ritmu u kvalifikacijama .[/quote]

Za Edina se tako ne pise momak. Tog covjeka il volis ili ne. Crno, bijelo. Ili ga samo ja previse dozivljavam, subjektivno mozda ali tako nesto ni pomisliti, ne napisati
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Rokoko87 » 02 jun 2017, 14:00

Odličan tekst.

Hvala ti za sve!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
harry_90
Postovi: 19783
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harry_90 » 02 jun 2017, 14:14

JavierBosnia je napisao/la:]

Za Edina se tako ne pise momak. Tog covjeka il volis ili ne. Crno, bijelo. Ili ga samo ja previse dozivljavam, subjektivno mozda ali tako nesto ni pomisliti, ne napisati
Ja samo pisem onako kako jest,sta ga imam volit,nije mi familije..ovo sam napisao kada je stvarno bio los i ne vidim gdje sam tad pogrijesio??

Eh sad sto je ove sezone ubijao,normalno da mi je drago kako zbog njega tako i zbog repke,nadam se da ce protiv Grcke pokazat zasto je prvi strijelac Serie A .. a ovo pokusaj spustanju i izvlacenje postova od prije dvije godine,pokusaj spustanja mi je smijesan :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
amcibald
Postovi: 175
Pridružen/a: 04 mar 2011, 10:31

Re: Edin Džeko

Post Postao/la amcibald » 02 jun 2017, 14:14

I treba naci svaki post. Pa covjece nisam mogao uci na forum od pojedini likova koji svu svoju frustraciju istresaju na kapitena. Da povratis od svakojakih forumski strucnjaka i zlobnika, i malo je izdvojio postova koliko ih je bilo. Pa su isli dotle da su zadirali u njegov privatni zivot i pametovali mu kod izbora zivotnog partnera (koja naravno nije bila postedjena gnusnih uvreda, kako ni ona, tako ni njena maloljetna curica). A on svoje igracke i ljudske kvalitete je do sada pokazao bezbroj puta kako na terenu tako i van njega. Samo se nadati da ce buduca prinova krenuti babukinim stopama i da ce biti upola dobar kao nas Edin, i imat cemo novog kapitena (a mozda i kapetanku u zenskom nogometu, ako malecka zavoli fudbal).

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 02 jun 2017, 14:49

harry_90 je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:]

Za Edina se tako ne pise momak. Tog covjeka il volis ili ne. Crno, bijelo. Ili ga samo ja previse dozivljavam, subjektivno mozda ali tako nesto ni pomisliti, ne napisati
Ja samo pisem onako kako jest,sta ga imam volit,nije mi familije..ovo sam napisao kada je stvarno bio los i ne vidim gdje sam tad pogrijesio??

Eh sad sto je ove sezone ubijao,normalno da mi je drago kako zbog njega tako i zbog repke,nadam se da ce protiv Grcke pokazat zasto je prvi strijelac Serie A .. a ovo pokusaj spustanju i izvlacenje postova od prije dvije godine,pokusaj spustanja mi je smijesan :kafa:
Sjedim 5 min i je ne znam sta pametno da ti napisem. Tebi ili bilo kome ko je tako pisao. Ko do sada nije shvatio nece ni skoro.

Kritika je uvijek dobrodosla, vrijedjanje i ponizavanje njega, zadiranje u privatni zivot, sprdanje sa njim, nadimci.. to je ponizavajuce ne za njega, nego za autore tih gluposti
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, Imajednabrigada, supervizor, Sveti i 38 gostiju.