Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 10 jun 2017, 02:35

Pivopija je napisao/la:
Murga je napisao/la:Jel ono Dzeko sa saigracom Rome zakuho I gurao ga? Ne znam sta je bilo, nisam mogao gledati tekmu, ali nije mi se svidilo to njesra sto je bilo.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/iz-drugo ... las/240465
Aman zaman Dzeko i Manolas su vec do sad sredili stvar. :kafa:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Raonffa » 10 jun 2017, 02:37

Ne bih ga ja puno kritikovao za ovo večeras. Nije on kriv što za čitav meč nije dobio upotrebljivu loptu, što nam "krila i bekovi" ne mogu probiti stranu, što nam veznjaci ne mogu sastaviti tri pasa na sredini terena.

Neke situacije je mogao bolje rješiti, al' je bio odlično čuvan i puno je igrača oko njega bilo u svakom trenutku, znamo da nije tip napadača koji će sam sebi stvoriti priliku.

Ono što obično dobro radi su ti dueli, i recimo kad primi loptu da je proslijedi na stranu, što večeras nije nikako radio, par puta je odugovlačio u takvim situacijama, i par puta je izgubio loptu.

Al' opet kažem, njegova večerašnja partija nije nikakav razlog za naš neuspjeh, mislim da to svi znamo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 10 jun 2017, 02:39

Cartman je napisao/la:U bitnim utakmicama ne postoji vec godinama. Ovdje se daju golovi i odlucuju tekme. On je protiv ozbiljnih protivnika u ovim kvalama dobio jedan crveni, promasio bezbroj prilika, izgubio bezbroj duela i dao tacno nula golova. Znaci vise crvenih nego golova. Hvala ti kapitenu.
fuj, sram nek' te bude :oops:

šta je to on mogao uraditi na odlično postavljenu odbranu Grčke, uzeti loptu i sve ih sami preći? da mu neće možda Višća, Ibišević, Zukanović, Kodro( koji je napadač ) ili Bičakčić namjestiti šansu? bježite ba
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 10 jun 2017, 02:49

Cartman je napisao/la:U bitnim utakmicama ne postoji vec godinama. Ovdje se daju golovi i odlucuju tekme. On je protiv ozbiljnih protivnika u ovim kvalama dobio jedan crveni, promasio bezbroj prilika, izgubio bezbroj duela i dao tacno nula golova. Znaci vise crvenih nego golova. Hvala ti kapitenu.
Napusti sahranu.
Životni saputnik! 1921

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pivopija » 10 jun 2017, 02:50

soccerfan je napisao/la:
Aman zaman Dzeko i Manolas su vec do sad sredili stvar. :kafa:
Samo da ne bude kakve suspenzije za Dzeku nakon pregleda snimaka.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BelminM23 » 10 jun 2017, 02:52

Mama oprosti mi, ali volim Edina Džeka, skoro kao i tebe ili tebe skoro kao i njega. :bih:

Pepsi 10KM flaša 2L, smeće ciganima.

Lijep pozdrav za krv Edina u Atini.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la COYS » 10 jun 2017, 02:54

Pivopija je napisao/la:
soccerfan je napisao/la:
Aman zaman Dzeko i Manolas su vec do sad sredili stvar. :kafa:
Samo da ne bude kakve suspenzije za Dzeku nakon pregleda snimaka.

Avat :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la legenda reala » 10 jun 2017, 02:56

Cartman je napisao/la:Oni koji brane ovakvu partiju Dzeke su oni koji su zagovarali da ostane u Cityu da grije klupu. Mnogo je bolji od ovog jada.

Imao je 2-3 solidne prilike koje nije znao iskoristit. Dalje je izgubio sve duele skoro, nista nije uradio.
Joj ovog ribara iz Norveske
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la kobe24 » 10 jun 2017, 03:06

Jedan je babuka! Za vrat Manolasa, nego sta?! :rol:
Sto se tice igre, ne moze se reci da je briljirao. U prvom poluvremenu je bio ok, poslije je bilo gresaka i gubljenja lopti. Mada, treba biti realan i reci da nije imao apsolutno nijednu upotrebljivu loptu kroz sredinu ili sa krila. Bio je onaj slucaj kad je Karnezis njegov prizeman sut izbacio u korner i ona velika greska kad Ibisevicu nije proslijedio pas. Sve u svemu, kapiten i igracina u svakom smislu te rijeci! :bih:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7087
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Federer17 » 10 jun 2017, 03:09

Iako nemam nikakvih problema da kritikujem Edina (sto je cesto znao biti slucaj i ovdje na temi), ni najmanje se ne bih slozio s Cartmanom i Virtualom. Daleko je ono od (po)najlosijeg pojedinca utakmice, ipak je previse konkurenata za tu titulu. Po mom misljenju, Edin je odigrao sasvim solidno i tesko da se s onakvom postavkom, bez ikakvih krila, smusene sredine, te preskakanja iste, moglo uraditi nesto znacajnije. Mozda je mogao dobiti koji duel vise u skoku, ali tu ima i Begoviceve krivice koji nerijetko ni sam ne zna kako i gdje ce degazirati loptu. A, druga stvar, nije igrao protiv Samira Merzica. Jedino na cemu mu zamjerim jeste onaj traljavi sut, jer je komotno mogao dodati Vedadu koji bi izasao sam na golmana.

Onaj incident s Manolasom, sta reci...? Ja sam nekako i na utakmicama Rome primijetio da se njih dvojica ne mirisu nesto posebno. Jedne prilike je bas Kostas dosao nesto pametovati Edu, da li zbog promasene prilike, ili neceg drugog... Naravno, dobio je odgovor kakav i dolikuje Dzeki. Uvijek korektan, sportski nastrojen, s mjerom kada je bilo kakva prljava igra u pitanju. Ako ga bezrazlozno 'napadnes', dobit ces odgovor svojstven jednoj gromadi kojih u svijetu fudbala i nema bas toliko. Jednom rijecju - gospodin. Rijetko kada se mijesa u nesto sto ga se ne tice (bilo kakve svadje, pa cak i njegovih saigraca), ali je uvijek tu da pokaze zube kada ga se (na bilo koji nacin) napadne. Pravi primjer kakav, po mom sudu, treba biti jedan igrac, kapiten svog tima. Zbog svega navedenog, a naravno prvenstveno zbog fudbalskih kvaliteta, on je igrac kojeg najvise cijenim u repki i zaista ne znam ko bi mu u svemu tome mogao biti kakav-takav nasljednik.
Zadnja izmjena: Federer17, dana/u 10 jun 2017, 03:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19179
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Edin Džeko

Post Postao/la MocMahale444 » 10 jun 2017, 03:11

Dodje zapizdi ovdje, eto nisam hejter ali samo pisem kao hejter. Idi sisaj vesla kako te nije stid, poklopi se ko pretis lonac i nemoj vise da te vidim kako pises gluposti ovdje.
Da nije Dzeke bili bi krac kraljevica marka zato shshshshshshsh.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Danube River says it won't flow.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 10 jun 2017, 03:22

Federer17 je napisao/la:Iako nemam nikakvih problema da kritikujem Edina (sto je cesto znao biti slucaj i ovdje na temi), ni najmanje se ne bih slozio s Cartmanom i Virtualom. Daleko je ono od (po)najlosijeg pojedinca utakmice, ipak je previse konkurenata za tu titulu. Po mom misljenju, Edin je odigrao sasvim solidno i tesko da se s onakvom postavkom, bez ikakvih krila, smusene sredine, te preskakanja iste, moglo uraditi nesto znacajnije. Mozda je mogao dobiti koji duel vise u skoku, ali tu ima i Begoviceve krivice koji nerijetko ni sam ne zna kako i gdje ce degazirati loptu. A, druga stvar, nije igrao protiv Samira Merzica. Jedino na cemu mu zamjerim jeste onaj traljavi sut, jer je komotno mogao dodati Vedadu koji bi izasao sam na golmana.

Onaj incident s Manolasom, sta reci...? Ja sam nekako i na utakmicama Rome primijetio da se njih dvojica ne mirisu nesto posebno. Jedne prilike je bas Kostas dosao nesto pametovati Edu, da li zbog promasene prilike, ili neceg drugog... Naravno, dobio je odgovor kakav i dolikuje Dzeki. Uvijek korektan, sportski nastrojen, s mjerom kada je bilo kakva prljava igra u pitanju. Ako ga bezrazlozno 'napadnes', dobit ces odgovor svojstven jednoj gromadi kojih u svijetu fudbala i nema bas toliko. Jednom rijecju - gospodin. Rijetko kada se mijesa u nesto sto ga se ne tice (bilo kakve svadje, pa cak i njegovih saigraca), ali je uvijek tu da pokaze zube kada ga se (na bilo koji nacin) napadne. Pravi primjer kakav, po mom sudu, treba biti jedan igrac, kapiten svog tima. Zbog svega navedenog, a naravno prvenstveno zbog fudbalskih kvaliteta, on je igrac kojeg najvise cijenim u repki i zaista ne znam ko bi mu u svemu tome mogao biti kakav-takav nasljednik.
Potpisujem od do.Bravo!
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 10 jun 2017, 03:52

Federer17 je napisao/la:Iako nemam nikakvih problema da kritikujem Edina (sto je cesto znao biti slucaj i ovdje na temi), ni najmanje se ne bih slozio s Cartmanom i Virtualom. Daleko je ono od (po)najlosijeg pojedinca utakmice, ipak je previse konkurenata za tu titulu. Po mom misljenju, Edin je odigrao sasvim solidno i tesko da se s onakvom postavkom, bez ikakvih krila, smusene sredine, te preskakanja iste, moglo uraditi nesto znacajnije. Mozda je mogao dobiti koji duel vise u skoku, ali tu ima i Begoviceve krivice koji nerijetko ni sam ne zna kako i gdje ce degazirati loptu. A, druga stvar, nije igrao protiv Samira Merzica. Jedino na cemu mu zamjerim jeste onaj traljavi sut, jer je komotno mogao dodati Vedadu koji bi izasao sam na golmana.

Onaj incident s Manolasom, sta reci...? Ja sam nekako i na utakmicama Rome primijetio da se njih dvojica ne mirisu nesto posebno. Jedne prilike je bas Kostas dosao nesto pametovati Edu, da li zbog promasene prilike, ili neceg drugog... Naravno, dobio je odgovor kakav i dolikuje Dzeki. Uvijek korektan, sportski nastrojen, s mjerom kada je bilo kakva prljava igra u pitanju. Ako ga bezrazlozno 'napadnes', dobit ces odgovor svojstven jednoj gromadi kojih u svijetu fudbala i nema bas toliko. Jednom rijecju - gospodin. Rijetko kada se mijesa u nesto sto ga se ne tice (bilo kakve svadje, pa cak i njegovih saigraca), ali je uvijek tu da pokaze zube kada ga se (na bilo koji nacin) napadne. Pravi primjer kakav, po mom sudu, treba biti jedan igrac, kapiten svog tima. Zbog svega navedenog, a naravno prvenstveno zbog fudbalskih kvaliteta, on je igrac kojeg najvise cijenim u repki i zaista ne znam ko bi mu u svemu tome mogao biti kakav-takav nasljednik.
potpisujem od a do ž :bow: :salut:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la crozla » 10 jun 2017, 09:53

Dzeko ce biti kaznjen, tri tekme minimalno. Sto mu ono treba?
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 10 jun 2017, 11:05

Nece biti kaznjen...da je za vrijeme utakmice ono uradio dobio bi samo zutac.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Vucevich » 10 jun 2017, 11:55

crozla je napisao/la:Dzeko ce biti kaznjen, tri tekme minimalno. Sto mu ono treba?
:lol: :lol: :facepalm:

Avatar
Marsal
Postovi: 22594
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Marsal » 10 jun 2017, 12:27

Džeko da svojim Range Roverom ubije troje djece iz predškolskog na pješačkom, opet bi se našli oni koji ga brane i bla bla bla.

Niko ga nit hejta nit bilo koji qrac, samo da je sinoć bio loš, bio je. Nije izgledao posebno ni motivisan, mada ko ga može krivit kad ćuran i prije utakmice pos.ere se u ćejf svima sa onakvom taktikom.

Zamjerim mu što Manolasa nije i jače opalio, balo balavi njemu se nešto našo kofrčit. Trebo ga je ko Zidane Materacija i aj vozdra.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61251
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Virtu4l » 10 jun 2017, 13:42

Marsal je napisao/la:Džeko da svojim Range Roverom ubije troje djece iz predškolskog na pješačkom, opet bi se našli oni koji ga brane i bla bla bla.
Zato smo tu gdje jesmo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la wobly92 » 10 jun 2017, 13:45

Pa brate što djeca ne paze gdje hodaju, a i siguran sam da nije namjerno, zašto bi to sebi učinio. :mrgreen:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61251
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Virtu4l » 10 jun 2017, 13:46

Raonffa je napisao/la:Al' opet kažem, njegova večerašnja partija nije nikakav razlog za naš neuspjeh, mislim da to svi znamo.
Njegova loša partija = naš neuspjeh, valjda je to svima jasno.

Nemalo puta je loše partije krunisao golovima pa smo se nekako čupali, ovoga puta nije zabio i nismo uspjeli. Previše zavisimo od Edina i to itekako treba da nas zabrinjava.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArtemisFowl, forgempp, Kamaga11, Rimes87 i 40 gostiju.