Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 02 nov 2014, 13:41

Cime je to Jovetic zasluzio mjesto u prvih 11?? Zasto je to OCEKIVANO?

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Janez » 02 nov 2014, 13:43

SamoZeljo je napisao/la:Cime je to Jovetic zasluzio mjesto u prvih 11?? Zasto je to OCEKIVANO?
Nešto kao sa Bogdanovićem u Netsima, tako trener odlučio i on vidi neke stvari koje mi ne vidimo kao obični smrtnici. ;)

Bude Džeko ušao u 60. i zabije gol za pobjedu ne sekiram se ja. :mrgreen:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Unofficialpage » 02 nov 2014, 13:45

Da Bog da ih Man United razmontirao i ovaj otkaz dobio. :evil:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ajax » 02 nov 2014, 13:56

Ocekivano je nazalost kao sto sam pisao prije par dana. Evo cak je i Negredo izjavio za Marcu da je otisao zbog Pellegrinija jer mu nije vjerovao a navijaci Shittya su ostali sokirani stavom njihovog bivseg idola. Bice ovdje svega. Da nema Aguera, Dzeko i Jovetic bi bili jedan od najboljih tandema u Premier ligi a ovako su konkurencija jedan drugome nazalost. Cak je i Jovetic kritikovao Pellegrinija jer kao nije igrao dovoljno prosle sezone prije par dana. Prednost Jovetica ispred Dzeke je da on i kad ne postize golove moze se povuci kreirati sansu sebi ili saigracu i vise se bori a to nazalost engleski navijaci najvise cijene. Dzeki samo golovi pomazu a za to mu trebaju kvalitetne asistencije. Dzeko je nazalost ili na srecu klasicni gol igrac. Ako hoces da izvuces maksimum iz njega trebas momcad da poslozis prema njemu.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 02 nov 2014, 14:19

Nikad ovo do sad nit sam izjavljivao nit mi je padalo na pamet, ali danas, da Bog da City izgubio. Toliko. :kafa: :kafa:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ajax » 02 nov 2014, 14:22

Dabogda Dzeko zabio gol a onda ga ne proslavio nego iskuliro i tako im donio pobjedu. Pa nek onda kontaju ko im treba a ko netreba kao starter.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Chinaglia » 02 nov 2014, 14:27

razlog zašto je ostao na klupi treba potražit' i u tome da ne igra David Silva, a da je Nasri na klupi, tako da bi im kreativnost bila nula, ovako Jovetić kao što reče @Ajax, zna napravit' šansu i sebi, a i saigraču, zna zabit', mobilniji je

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 02 nov 2014, 14:38

Chinaglia je napisao/la:razlog zašto je ostao na klupi treba potražit' i u tome da ne igra David Silva, a da je Nasri na klupi, tako da bi im kreativnost bila nula, ovako Jovetić kao što reče @Ajax, zna napravit' šansu i sebi, a i saigraču, zna zabit', mobilniji je
Izvini molim te, mozda je i do mene i nisam primjetio, ali Jovetic dok je igrao najmanje je kreirao sansu drugima. Stavise dosta puta je bio presebican i izgubio loptu zbog sebicnosti. Opet kazem mozda ja nisam dobro upratio. Al mene sto se tice, Go Junajted danas. :clap: :clap: :clap:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
LFC_YNWA
Postovi: 987
Pridružen/a: 17 jul 2011, 15:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la LFC_YNWA » 02 nov 2014, 14:41

Jovetic se toliko isfulao protiv svraka u kupu da jos dugo nije trebao dobiti priliku od prve minute a pogotovo u ovakvoj utakmici.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
Na lijevoj ruci traka suvereno leži,desnom nogom projektile on lansira ka mreži

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Rusilac » 02 nov 2014, 14:51

Sasvim sigurno ce City izgubiti utakmicu,najvise zbog toga sto ne igra Dzeko.I Silva naravno.
Sto se tice Jovetica,balkanski sebicni soler koji nikad nece postati svjetska klasa,malo bolja verzija Adema Ljajica,nista vise od toga.Nas Izo Hajrovic ce dostici njegov nivo,ima dribling, dobar je jedan na jedan i ima dobar sut,sve isto kao i ovaj precijenjeni igrac.

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Papalukas » 02 nov 2014, 14:56

Sasvim sigurno ce City izgubiti utakmicu,najvise zbog toga sto ne igra Dzeko.I Silva naravno.
Sto se tice Jovetica,balkanski sebicni soler koji nikad nece postati svjetska klasa,malo bolja verzija Adema Ljajica,nista vise od toga.Nas Izo Hajrovic ce dostici njegov nivo,ima dribling, dobar je jedan na jedan i ima dobar sut,sve isto kao i ovaj precijenjeni igrac.
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 02 nov 2014, 15:00

soccerfan je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:razlog zašto je ostao na klupi treba potražit' i u tome da ne igra David Silva, a da je Nasri na klupi, tako da bi im kreativnost bila nula, ovako Jovetić kao što reče @Ajax, zna napravit' šansu i sebi, a i saigraču, zna zabit', mobilniji je
Izvini molim te, mozda je i do mene i nisam primjetio, ali Jovetic dok je igrao najmanje je kreirao sansu drugima. Stavise dosta puta je bio presebican i izgubio loptu zbog sebicnosti. Opet kazem mozda ja nisam dobro upratio. Al mene sto se tice, Go Junajted danas. :clap: :clap: :clap:
U onoj situaciji kad je Dzeko NESEBICNO asistirao Agueru, mislim da bi jovetic pucao na gol.
Koliko je taj decko kreativan? Koliko ima asistencija? Ko je u stvari Jovetic? Sta je pokazao do sada da zasluzi mjesto u prvih 11 u ovako vaznoj tekmi??
Edin je u 8-9 utakmica koje je odigrao protiv Uniteda, zabio otprilike isto toliko golova i pocinje na klupi zbog jednog Jovetica koji nikad i nista nije uradio za City.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 02 nov 2014, 15:04

Jovetic je dobar igrac, ne znam sto ga toliko podcjenjujete. Tesko mi jedino pada porediti ga sa Dzekom, jer je on u dosta segmenta bolji od njega, i naravno obrnuto. Dva totalno razlicita tipa napadaca, ali ipak smatram da je Edin bolji igrac od njega.

Pellegrini odlucuje, i jednostavno modza je vidio da u ovoj tekmi treba agilnije i brze napadace, koji su i jaki u situacijama 1 na 1, a to je slabija strana Dzeke.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 02 nov 2014, 15:10

Ovo je mozda prilika za City, ovaj crveni karton. Iako sa megastarima Aguerom i Joveticem isti nista nije napravio. Izjednacena tekma. Toure rekao sam proslu tekmu, ovu ponavljam, od tog covjeka je jos ime ostalo. Sta mu bi nije mi jasno?
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bvb » 02 nov 2014, 15:11

Koji glupan ovaj Smalling.

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Rusilac » 02 nov 2014, 15:12

Goalgetter je napisao/la:Jovetic je dobar igrac, ne znam sto ga toliko podcjenjujete. Tesko mi jedino pada porediti ga sa Dzekom, jer je on u dosta segmenta bolji od njega, i naravno obrnuto. Dva totalno razlicita tipa napadaca, ali ipak smatram da je Edin bolji igrac od njega.

Pellegrini odlucuje, i jednostavno modza je vidio da u ovoj tekmi treba agilnije i brze napadace, koji su i jaki u situacijama 1 na 1, a to je slabija strana Dzeke.
Covjek je dvije godine u Cityu i za to vrijeme je odigrao jednu dobru prvenstvenu utakmicu i dvije,tri prijateljske.
Samo mi nije jasno kako su mogli biti toliko glupi pa na posudbu poslati Negreda a nje njega ,zaeb godine.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 02 nov 2014, 15:15

Rusilac je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Jovetic je dobar igrac, ne znam sto ga toliko podcjenjujete. Tesko mi jedino pada porediti ga sa Dzekom, jer je on u dosta segmenta bolji od njega, i naravno obrnuto. Dva totalno razlicita tipa napadaca, ali ipak smatram da je Edin bolji igrac od njega.

Pellegrini odlucuje, i jednostavno modza je vidio da u ovoj tekmi treba agilnije i brze napadace, koji su i jaki u situacijama 1 na 1, a to je slabija strana Dzeke.
Covjek je dvije godine u Cityu i za to vrijeme je odigrao jednu dobru prvenstvenu utakmicu i dvije,tri prijateljske.
Samo mi nije jasno kako su mogli biti toliko glupi pa na posudbu poslati Negreda a nje njega ,zaeb godine.
Negredo je sam trazio da ode zato sto misli da ga Pellegrini podcjenjuje.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 02 nov 2014, 15:16

Rusilac je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Jovetic je dobar igrac, ne znam sto ga toliko podcjenjujete. Tesko mi jedino pada porediti ga sa Dzekom, jer je on u dosta segmenta bolji od njega, i naravno obrnuto. Dva totalno razlicita tipa napadaca, ali ipak smatram da je Edin bolji igrac od njega.

Pellegrini odlucuje, i jednostavno modza je vidio da u ovoj tekmi treba agilnije i brze napadace, koji su i jaki u situacijama 1 na 1, a to je slabija strana Dzeke.
Covjek je dvije godine u Cityu i za to vrijeme je odigrao jednu dobru prvenstvenu utakmicu i dvije,tri prijateljske.
Samo mi nije jasno kako su mogli biti toliko glupi pa na posudbu poslati Negreda a nje njega ,zaeb godine.
Jovetic je imao povredu par mjeseci, i imao je veliki peh sto je u vremenu kad je Negredo zabijao kao na traci, te i kad je Dzeko zabijao nemilosrdno, upravo grijao klupu zbog njih. A i adapcija na EPL mu tesko pada kao i Dzeki na pocetku. S tim, mislim da se on jos vise muci nego Dzeko, jer je fizicki mnogo slabiji, i jednostravno previse se stedi pogotovo u duelima jer bi opet fasovao neku povredu.

Slazem se da jos nije potvrdio kvalitet, ali ga je dokazao itekako u Italiji, i stoga mislim da ga je jos prerano otpisati, jer i nije lose startao u sezonu sa svojim golovima.

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la vrebac86 » 02 nov 2014, 15:20

ovako dodavanje sto je sada Jovetic uradio to Dzeko nece ni za 100god uraditi! Meni je Dzeko bolji napadac ali i Jovetic ima svoji vrlina i veoma je zahvalan igrac!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ajax » 02 nov 2014, 15:21

United bolji do iskljucenja od iskljucenja dalje bolji City. Ocekujem dominaciju Citya u drugom poluvremenu koja se nazalost nebi desila da nije onaj kreten zaradio glup prvi zuti.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 02 nov 2014, 15:21, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.