Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 24 maj 2012, 13:08

Sheyi je napisao/la:Cuj Dzeko ne zeli napustiti City :lol:

I ovaj Edino menadzer poce za*ebavati.
Sve je moguce, i Dzeko zna da nigdje nece dobit platu kao u Cityu. A necemo valjda sebe lagat i govorit da njemu nije do para. Nije se rodio da mu nije do para.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bosnas_ » 24 maj 2012, 13:42

Cartman je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:Cuj Dzeko ne zeli napustiti City :lol:

I ovaj Edino menadzer poce za*ebavati.
Sve je moguce, i Dzeko zna da nigdje nece dobit platu kao u Cityu. A necemo valjda sebe lagat i govorit da njemu nije do para. Nije se rodio da mu nije do para.
jasno! Dzeko je svjestan da ga Mancini ne mirise i da ako ostane u Cityu da ce minutazu dobijati na kapaljku...cak puno manje nego u drugom djelu prosle sezone,jos ako dodje Hazard,a moguce i jos jedan napadac...gdje tu Dzeko vidi svoju sansu ja ne znam,a nema logike da se pomiri sa sjedenjem na klupi a u najboljim je igrackim godinama! plus ga traze evropski velikani(Juventus,Bayern,PSG)... mislim da je definitivno jasno da ce Edin ovog ljeta otici negdje,ako nista na posudbu,sto je isto vrlo vjervatna opcija... cak mu je bolje igrati i na pozajmici u Malagi nego sjediti na klupi Citya i moliti Boga da Tevez napravi neki skandal,Baloteli dobije crveni karton i Aguero polomi obje noge..

Avatar
aless
Postovi: 328
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la aless » 24 maj 2012, 16:58

JohnnyDinamitas je napisao/la:Ne mislim da ce nijemci pustiti dzeku ispred "svog" gomeza, ako bayern ne promijeni sistem dzeko sigurno nece u minhen. kao drugo ne mislim da su spremni platiti toliku sumu za rotaciju, giroud je realnija opcija. Engleski mediji su smijesni, ko se god imalo informise za BvB zna da Lewandowskog ove godine 100% nece pustiti, jedino Kagawa smije u englesku. Malaga je City samo u manjem formatu, ne mislim da bi tu dobio tu potrebnu ljubav kluba. Juventus(&PSG) su mozda i najrealnija opcija, ma da bi stara dama bila najsavrsenija.
Slažem se s tobom nema šanse da dobije šansu ispred Gomeza, a Man city trazi preko 35 mil za njega, tako da je nerealno i juventus da ga dovede (jer za te pare mogu Cavanija dovesti i a covjek je vec naviknut na seriju a), a za PSG nisam ni čuo da se interesuje za njega, tako da bi komotno on mogao još jednu sezonu grijati klupu...
★ 30 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
Del Piero non è importante, è l'unica cosa che conta
FC Sydney

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la el-fighter » 24 maj 2012, 18:37

Bayern je navodna u ovih par dana zavrsio transfer Pizzara iz Werdera tako da su sanse da dodje i Dzeko, mizerne. I ja bih zaista volio da predje u Bayern, ali sa ovakvim sistemom igrao bih mozda i manje nego u Cityu. Gomez je prvi napadac i to se nece promjeniti bez obzira ko dodje. Sada od normalnih klubova preostaje jedino Juventus, gdje bi Dzeko sigurno bio u prvom planu. Stara dama najavljuje veliki povratak u vrh evropskog nogometa i igrac tipa Dzeke bi im dobro dosao. Ako ne Juventus, onda ostaju ovi klubovi koji mogu platiti Dzeku, a tu spadaju PSG i Malaga. Izmedju ova 2 kluba, vjerujem da ce svako izabrati PSG.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

malta071
Postovi: 919
Pridružen/a: 24 avg 2010, 00:05
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la malta071 » 25 maj 2012, 06:26

bosnas_ je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:Cuj Dzeko ne zeli napustiti City :lol:

I ovaj Edino menadzer poce za*ebavati.
Sve je moguce, i Dzeko zna da nigdje nece dobit platu kao u Cityu. A necemo valjda sebe lagat i govorit da njemu nije do para. Nije se rodio da mu nije do para.
jasno! Dzeko je svjestan da ga Mancini ne mirise i da ako ostane u Cityu da ce minutazu dobijati na kapaljku...cak puno manje nego u drugom djelu prosle sezone,jos ako dodje Hazard,a moguce i jos jedan napadac...gdje tu Dzeko vidi svoju sansu ja ne znam,a nema logike da se pomiri sa sjedenjem na klupi a u najboljim je igrackim godinama! plus ga traze evropski velikani(Juventus,Bayern,PSG)... mislim da je definitivno jasno da ce Edin ovog ljeta otici negdje,ako nista na posudbu,sto je isto vrlo vjervatna opcija... cak mu je bolje igrati i na pozajmici u Malagi nego sjediti na klupi Citya i moliti Boga da Tevez napravi neki skandal,Baloteli dobije crveni karton i Aguero polomi obje noge..
Zasto si ti citirao covjeka koji prica nesto sasvim drugacije od onoga sto ti pricas?Citas li ti sta citiras?

A jos gori su pioniri koji govore da bi Dzeko grijao klupu u Bayernu :D Bas ste smijesni.Olic igra kraj Gomeza a Dzeki ne bi.Fudbalski znalci :lol:
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.

Avatar
Blek_Stena
Postovi: 375
Pridružen/a: 04 maj 2010, 13:59
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Blek_Stena » 25 maj 2012, 10:29

Šta je ovo danas? Mediji se ušutili, nigdje ne sele Dijamanta, nema novih potencijalnih kupaca. Da nije možda zatišje pred buru :D
Bosna i Hercegovina, Željeznicar, Grbavica, Ivica Osim, Sergej Barbarez, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Nenad Marković, Mirza Teletović

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la geronimo » 25 maj 2012, 10:54

malta071 je napisao/la: A jos gori su pioniri koji govore da bi Dzeko grijao klupu u Bayernu :D Bas ste smijesni.Olic igra kraj Gomeza a Dzeki ne bi.Fudbalski znalci :lol:
Kad to? U vrijeme LvG. :mrgreen:

Ako bi Dzeko dosao u Bayern, ponovo bi se obarali rekordi u BuLi. Naravno da zavisi kako ce biti primljen od trenera, ekipe, koliko ce se on sam zalagati i identifikovati sa klubom, hoce li Gomez ostati ako njega dopeljeju...

Do sada je vise puta povezivan sa Bayernom (nekad je ta realizacija bila jako blizu) ali sve se to rusilo (sto zbog odstete, sto zbog toga sto je Gomez proradio). Iako Irfan odbija pomisao na njegov odlazak (i niko se jos iz Bayerna nije oglasio povodom toga) nekako se ne bih iznenadio ako osvane vijest da je Edin stanovnik Münchena.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 25 maj 2012, 11:59

Sve se nadam da ce city probat dovest Lewandovskog, pa da im ponude Dzeku u nekoj razmjeni.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

malta071
Postovi: 919
Pridružen/a: 24 avg 2010, 00:05
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la malta071 » 25 maj 2012, 15:49

geronimo je napisao/la: Kad to? U vrijeme LvG. :mrgreen:
Pa dobro, poenta je da bi sansu sigurno dobivao i pored Gomeza a ne kao sto neki ovdje govore i siguran sam da bi sebi obezbjedio mjesto u prvih 11 za kratko vrijeme.A nebi mu ni u Dortmundu bilo lose.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.

Alipasino
Postovi: 7884
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Alipasino » 26 maj 2012, 08:37

Nigdje on neide.Njemu je tamo brodo.Lova,malo igra malo ne igra,sad posto jos popularniji nagon onog gola za prvaka,**** se sta mu fali.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 26 maj 2012, 18:08

Molite svi Boga da nadje novi klub ovog ljeta, jer spao je na mizeran nivo u odnosu na ono sto je pokazivao u Wolfsburgu. A bez pravog Dzeke smo vrlo tanki u napadu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Elegant » 26 maj 2012, 18:10

Edine

:|
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la kimbo » 26 maj 2012, 18:23

Udje MALI Stevanovic i pokaza VELIKOM Dzeki kako se bori za svoju repku.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Centre forward
Postovi: 6140
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Centre forward » 26 maj 2012, 18:26

Tacno u par navrata sam se zapit'o igral' Edo uopste.Cijela repka bezidejna ,jedan ciganluk na kvadrat.Danas totalno indisponiran, nikad ga goreg nisam gled'o.Ako je i mislio da mijenja klub ova tekma mu danas ne ide nikako u prilog.Ako mislis u moj Bayern vrati staru frizuru i formu ako je moguce :D
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Ljepoje
Postovi: 438
Pridružen/a: 26 mar 2011, 09:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ljepoje » 26 maj 2012, 18:26

Jel ti udobna klupa Edine? :roll:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Probisvjet » 26 maj 2012, 18:36

Pa Mancini je u pravu sto hladi Edina. I Safet bi ga trebao malo ohladiti na klupi (valjda Pape ima hrabrosti za to).
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2351
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DRHAUSE » 26 maj 2012, 18:37

Cartman je napisao/la:Molite svi Boga da nadje novi klub ovog ljeta, jer spao je na mizeran nivo u odnosu na ono sto je pokazivao u Wolfsburgu. A bez pravog Dzeke smo vrlo tanki u napadu.
Precizna dijagnoza!
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BaDa12 » 26 maj 2012, 18:38

Potrči li se kad, Edine? Fina frizura, doduše.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 26 maj 2012, 18:40

Pa ljudi nebih ni Messi bio nista bolji danas sa ovakvim saigracima i pogotovo sa ovakvim takozvanim ''trenerom''.

Necu branit Dzeku danas, jer nije igrao dobro, ali mora se iz perspektive gledati igra Dzeke danas.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Monolog » 26 maj 2012, 18:42

BaDa12 je napisao/la:Potrči li se kad, Edine? Fina frizura, doduše.
Pa i ne baš. Mogao je prekriti one "kanaliće". Haman je ležeći igrao PS3. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAZIN i 44 gosta.