Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 maj 2012, 18:43

Nakon danasnje tekme,sve vise sam misljenja da je zabar dobar trener....Uostalom nek mi navede neko nekog poznatog zabara da nema odlicne trenerske rezlutate? Edin zelje nikako nema i mene to najvise boli... :(

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Probisvjet » 26 maj 2012, 18:47

Rece jedan tamo i u pravu je:"Vakav je i u Citiyu ...samo ceska jaja i hoda po terenu.....svaku 3 utakmicu mu se digne" :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 26 maj 2012, 18:58

Edin Dzeko je nas najbolji fudbaler i vec sada legenda bh. fudbala.

Bio prvak Njemacke
Bio je 1. strijelac Njemacke
I evo prvak Engleske i jedan od najvazniji igraca u protekloj sezoni zajedno sa Hartom, Y.Toureom, Kompaniyem, Silvom i Aguerom.

Imao je jednu od glavnih uloga u osvajanju titule Premiershipa.

Ohladite malo oko Dzeke, glavni problem reprezentacije je Safet Susic.
Zadnja izmjena: Pauk, dana/u 26 maj 2012, 19:01, ukupno mijenjano 1 put.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 maj 2012, 19:01

Pauk je napisao/la:Edin Dzeko je nas najbolji fudbaler i vec sada legenda bh. fudbala.

Bio prvak Njemacke
Bio je 1. strijelac Njemacke
I evo prvak Engleske i jedan od najvazniji igraca u protekloj sezoni zajedno sa Hartom, Kompaniyem, Silvom i Aguerom.

Imao je jednu od glavnih uloga u osvajanju titule Premiershipa.

Ohladiti malo oko Dzeke, glavni problem reprezentacije je Safet Susic.
Selektor je kriv,ali i Dzeko svojim nezalaganjem,a ovo nije prvi put....Ne moras ti meni iscitavati njegove uspjehe,svi znamo ko je i sta je,ali od slave se ne zivi ,vec od datog trenutka,a to mu je i zabar pokazao... ;) Znaci,nije sporan kvalitet,vec njegovo ne/zalaganje...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BIHfan » 26 maj 2012, 19:02

Pauk je napisao/la:Edin Dzeko je nas najbolji fudbaler i vec sada legenda bh. fudbala.

Bio prvak Njemacke
Bio je 1. strijelac Njemacke
I evo prvak Engleske i jedan od najvazniji igraca u protekloj sezoni zajedno sa Hartom, Kompaniyem, Silvom i Aguerom.

Imao je jednu od glavnih uloga u osvajanju titule Premiershipa.

Ohladiti malo oko Dzeke, glavni problem reprezentacije je Safet Susic.
Ama kad nesto uradi sa reprezentacijom onda ce biti prava legenda, a ovo sta on osvaja po Engleskoj i Njemackoj nemamo mi tu koristi. Ne mogu vjerovat da ovaj momak je placen 32 miliona Eura.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la TNT » 26 maj 2012, 19:02

Eto sad i Safet kriv sto se njemu netrci i boli ga neka stvar za svim.
Daj bola budite malo realni, a ne uvijek traziti neke krivce tipa trener, trava, zrak, boja stativa..

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la kimbo » 26 maj 2012, 19:05

@NEZALAGANJE

To je to. Nekada se ljubav prema domovini pokaze zastavom a nekada brojem pretrcanih kilometara i postavkom prema igri suigracima. Prijateljska je ne treba nogu lomiti kao da je finale svejskog al barem malo zelje i htjenja za ekipu.

Danas me je Edin podsjetio na Stoickova kada je igrao za Bugarsku na prijaetljskim tekmama. Tipicna igra Balkanca/ Mahalca i covjeka sa kopleksom.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 maj 2012, 19:08

kimbo je napisao/la:@NEZALAGANJE

To je to. Nekada se ljubav prema domovini pokaze zastavom a nekada brojem pretrcanih kilometara i postavkom prema igri suigracima. Prijateljska je ne treba nogu lomiti kao da je finale svejskog al barem malo zelje i htjenja za ekipu.

Danas me je Edin podsjetio na Stoickova kada je igrao za Bugarsku na prijaetljskim tekmama. Tipicna igra Balkanca/ Mahalca i covjeka sa kopleksom.
O tome i ja pricam,ali mislim da samo mogu narusiti svoje zdravlje sa ovakvim nacinom razmisljanja....Jednostavno,to smo,sta smo i nema od nas nikad nista...Najgluplja stvar koju smo mogli dobiti od Boga je nada...

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la lolcina » 26 maj 2012, 19:21

Bosanski mentalitet je autodestruktivan i mazohisticki, ako nekad i dodje iz guz.i.c.e u glavu onda je po pravilu kasno...
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la legenda reala » 26 maj 2012, 20:04

Igrač utakmice :mrgreen:
Koju ocjenu bi mu mogli dati na ljestvici od 1 do 10 :roll:
Pa zaslužio je jedno 0,2 :P


Pa jbg život, Vedo se trudi gine za svaku loptu, on ga izvodi u 70-toj minuti, Džeko se zajebaje čitavu utakmicu ne dofati lopte kako treba i opet 90 minuta igra, dokle će biti ovako zaštićen i šetkati se po terenu :x :x
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Amoxicillin » 26 maj 2012, 20:19

legenda reala je napisao/la:Igrač utakmice :mrgreen:
Koju ocjenu bi mu mogli dati na ljestvici od 1 do 10 :roll:
Pa zaslužio je jedno 0,2 :P


Pa jbg život, Vedo se trudi gine za svaku loptu, on ga izvodi u 70-toj minuti, Džeko se zajebaje čitavu utakmicu ne dofati lopte kako treba i opet 90 minuta igra, dokle će biti ovako zaštićen i šetkati se po terenu :x :x
sve dok navijači i javnost ne počnu protestovat' ..pa ne igra za sebe..igra za naciju..ako se nece s tim slozit' raus. cao..što rek'o enver marić :" haj ti kući.Doće neko drugi pa će igrat' i dat' više u nekom trenutku od tebe."
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
silver78
Postovi: 98
Pridružen/a: 01 sep 2011, 12:12
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la silver78 » 26 maj 2012, 20:23

Kloc ostaje kloc,ma bitno je da je zastavu omotao oko sebe i cijela nacija svrsava na njega.
Sve je to lijepo al brate pokazi na terenu da si sila a iskreno za repku on to pokazao nije dugo

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 26 maj 2012, 20:30

Pauk je napisao/la:Edin Dzeko je nas najbolji fudbaler i vec sada legenda bh. fudbala.

Bio prvak Njemacke
Bio je 1. strijelac Njemacke
I evo prvak Engleske i jedan od najvazniji igraca u protekloj sezoni zajedno sa Hartom, Y.Toureom, Kompaniyem, Silvom i Aguerom.

Imao je jednu od glavnih uloga u osvajanju titule Premiershipa.

Ohladite malo oko Dzeke, glavni problem reprezentacije je Safet Susic.
I sta to sve znaci kad je trenutno vrlo los i odavno nije dobro odigrao za repku? A to da je jedan od najvaznijih igraca Citya su ciste gluposti. Najbolje partije su pruzali kad su on i Balotelli bili na klupi.

Dzeku i Lulica neko treba dobro spustit na zemlju. Susic na zalost nema muda za to.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ZOI84 » 26 maj 2012, 20:34

Odigrao je loše, ali ne treba sad zbog toga toliko pljuvanja, nije uvijek ni do njega, na terenu je 11 igraca. Ronaldo i Messsi su naj na svijetu, imaju odlicne saigrace, pa z rep. ne igraju ni približno kao za klubove.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 26 maj 2012, 20:39

Dzeko na twitteru:
Losa utakmica s nase strane, potpuno smo pobacili i da nije bilo @asmir1 i Pandze bilo bi jos gore..

Mali Stevanovic me pozitivno iznenadio, po meni je definitivno iskoristio ukazanu priliku..

I najzanimljivije:
.mislim da smo sami krivi jer 10 dana poslije odmora da igramo utakmicu sa samo jednim treningom je nemoguce! Drugo pol. smo presetali!
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la tepsija » 26 maj 2012, 20:52

Brate,nije se trudio.
Nema opravdanja za onakvu bezvoljnost i malokrvnost.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
Borg
Postovi: 203
Pridružen/a: 08 nov 2011, 21:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Borg » 26 maj 2012, 21:09

Cartman je napisao/la:Dzeko na twitteru:
Losa utakmica s nase strane, potpuno smo pobacili i da nije bilo @asmir1 i Pandze bilo bi jos gore..

Mali Stevanovic me pozitivno iznenadio, po meni je definitivno iskoristio ukazanu priliku..

I najzanimljivije:
.mislim da smo sami krivi jer 10 dana poslije odmora da igramo utakmicu sa samo jednim treningom je nemoguce! Drugo pol. smo presetali!
Kao i obično - totalni amaterizam
We Are the Borg. You Will be Assimilated. Resistance is Futile.

klik
Postovi: 84
Pridružen/a: 21 feb 2009, 12:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la klik » 26 maj 2012, 21:18

Cartman je napisao/la:Dzeko na twitteru:
Losa utakmica s nase strane, potpuno smo pobacili i da nije bilo @asmir1 i Pandze bilo bi jos gore..

Mali Stevanovic me pozitivno iznenadio, po meni je definitivno iskoristio ukazanu priliku..

I najzanimljivije:
.mislim da smo sami krivi jer 10 dana poslije odmora da igramo utakmicu sa samo jednim treningom je nemoguce! Drugo pol. smo presetali!
Ma i nije bilo toliko lose,koliko se nije trcalo,al hajd sad,puna su pluca alkohola,i to je razumljivo...slavilo se...bez ljutnje...ipak je prijateljska tekma...uvijek se nadamo boljem...to nas i drzi...kaj ne?

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la loptica » 26 maj 2012, 22:07

loš al znamo zašto .Fin novi stil ;)
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mandraX » 26 maj 2012, 22:58

To je naš najbolji igrač, i naravno da se od njeg' očekuje najviše da pokaže na terenu, al' zaboravljate da mi igramo sa 11 igrača, pa ajde da sredina, ta recimo 4 igrača odigraju fantastično, da ga hrane loptama, a on ne uradi ništa, pa ok, svaljivali bi sve na njega, pljuvali itd itd, doduše samo to i znamo, al' danas nije bila takva situacija, danas nije sredina odigrala nit' prosječno, tako da Edin i nije imao nekih upotrebljivih lopti, i nema potrebe da pljujemo sad po njemu, da pričamo kako je loš, ovakav onakav...ne igra on sam ljudi...ok, priznajem, odigrao je loše, al' ruku na srce, osim Asmira i Pandže, ko je još odigrao dobro? Niko, ne samo Edin...

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.