Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la harden » 01 sep 2017, 01:00

invincible1921 je napisao/la:Sterling za siromasne :kafa:
Tek sam sad vidio ovo, ekstra komentar :urnebes: :urnebes:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Raonffa » 01 sep 2017, 01:01

Zastone je napisao/la: Pa bilo je pitanje vremena kad ce nam ljudi uvaliti go, sigurno je izlazak Visce uticao na rezultat, ko da je odbrana bogati :lol: :lol:
Kako onda može biti najgori?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zastone
Postovi: 1666
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Zastone » 01 sep 2017, 01:09

Raonffa je napisao/la:
Zastone je napisao/la: Pa bilo je pitanje vremena kad ce nam ljudi uvaliti go, sigurno je izlazak Visce uticao na rezultat, ko da je odbrana bogati :lol: :lol:
Kako onda može biti najgori?
Zato sto smo od pocetka utakmice izgledali kao jedna velika ****. Sem tog gola koji je vise Seo zasluzan nego on , nista ama bas nista nije uradio, prodao lopti vise nego Ibisevic, zabija se u igrace ko slagiran , mislim smijesno je komentarisati. Moderno krilo iz utakmice u utakmicu nasa najgora pozicija, tako da je za mene i ovog puta, najveca ubleha i prevara od igraca.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Edin Višća

Post Postao/la High » 01 sep 2017, 01:09

Preoštri smo prema Edinu Višku. Guši ga Begović.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Raonffa » 01 sep 2017, 01:10

Zastone je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Zastone je napisao/la: Pa bilo je pitanje vremena kad ce nam ljudi uvaliti go, sigurno je izlazak Visce uticao na rezultat, ko da je odbrana bogati :lol: :lol:
Kako onda može biti najgori?
Zato sto smo od pocetka utakmice izgledali kao jedna velika ****. Sem tog gola koji je vise Seo zasluzan nego on , nista ama bas nista nije uradio, prodao lopti vise nego Ibisevic, zabija se u igrace ko slagiran , mislim smijesno je komentarisati. Moderno krilo iz utakmice u utakmicu nasa najgora pozicija, tako da je za mene i ovog puta, najveca ubleha i prevara od igraca.
Ako ti je on večeras bio najgori, ja ne znam, prestani pratiti fudbal samo ću ti to reći.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zastone
Postovi: 1666
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Zastone » 01 sep 2017, 01:15

Ma jok ,najbolji je bio. Visca velicanstveni strijelac za 2:0.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Raonffa » 01 sep 2017, 01:23

Najgori nije sigurno, sama logika ti to govori.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la invincible1921 » 01 sep 2017, 01:25

harden je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Sterling za siromasne :kafa:
Tek sam sad vidio ovo, ekstra komentar :urnebes: :urnebes:
Pa haj reci da nije :kafa:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Zastone
Postovi: 1666
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Zastone » 01 sep 2017, 01:26

Hajde, neka nije bio najgori (po mom misljenju jeste). Ali evo da li je po tebi Visca igrac za prve postave? Cim je on to kupio reprezentaciju da evo zadnjih ne znam ti koliko utakmica igra u prvoj..

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la harden » 01 sep 2017, 01:26

invincible1921 je napisao/la:
harden je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Sterling za siromasne :kafa:
Tek sam sad vidio ovo, ekstra komentar :urnebes: :urnebes:
Pa haj reci da nije :kafa:
Nakon ovog eurogola veceras, moram priznati da je mrvicu bolji od Sterlinga :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la invincible1921 » 01 sep 2017, 01:28

@harden nemoj tako jes vidio onu majstoriju za pobjedu protiv Bornomutha
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BadrHari » 01 sep 2017, 01:49

Cinjenica da je visca prvotimac govori koliko smo neozbiljna reprezentacija. Stid me igracki nas uporedit s komsijama. Visca je igrac toliko prevaziđen i limitiran da me podsjeća na Travancica iz premier lige, da se nije drogiro. Hajrović ćkaza svicarska s jednom nogom bolji od njega.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Sabinho » 01 sep 2017, 01:51

Da li je jednu jedinu loptu koju je dobio uspio sacuvati u nasem posjedu?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BosnaSTL » 01 sep 2017, 01:51

Yebo li vas Visca kriv vam on za poraz .

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BadrHari » 01 sep 2017, 01:59

Sabinho je napisao/la:Da li je jednu jedinu loptu koju je dobio uspio sacuvati u nasem posjedu?
Moj Sabinho ne zna se sta je tuznije, bacim pogled na sastav: Jedno krilo Lulić (jedini igrac u ligi 5 koji nema dribling, tehniku, sut, probojnost a usao u tridesete dobro). Drugo krilo Visca koji stamenitoscu na osicu podsjeća (nije odigro kako treba od Izraela kući).
Vezni red: drze dva igraca apsolutno istog tipa (kreativni veznjaci guse jedan drugog, znaci propuh u najavi, odbrana na vjetrometini).
Napad: polušpic i špic- kljusine od po dva metra i 90 kila (jedan moze trcat, ne zna igrat, drugi obrnuto).
Odbrana: Tri prosjecna i ne pretjerano talentovana stopera i Kolasinac-jedini dobar.
Golmanu noćna mora centarsut (tendencija da boksuje u pogresnom smjeru).
Gdje je ozbiljan fudbal a gdje mi...
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Sabinho » 01 sep 2017, 02:08

BadrHari je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Da li je jednu jedinu loptu koju je dobio uspio sacuvati u nasem posjedu?
Moj Sabinho ne zna se sta je tuznije, bacim pogled na sastav: Jedno krilo Lulić (jedini igrac u ligi 5 koji nema dribling, tehniku, sut, probojnost a usao u tridesete dobro). Drugo krilo Visca koji stamenitoscu na osicu podsjeća (nije odigro kako treba od Izraela kući).
Vezni red: drze dva igraca apsolutno istog tipa (kreativni veznjaci guse jedan drugog, znaci propuh u najavi, odbrana na vjetrometini).
Napad: polušpic i špic- kljusine od po dva metra i 90 kila (jedan moze trcat, ne zna igrat, drugi obrnuto).
Odbrana: Tri prosjecna i ne pretjerano talentovana stopera i Kolasinac-jedini dobar.
Golmanu noćna mora centarsut (tendencija da boksuje u pogresnom smjeru).
Gdje je ozbiljan fudbal a gdje mi...
Ozbiljan fudbal je na velikim takmicenjima a mi ostajemo u kvalifikacijama kao i prethodnih 99% slucajeva. Sto je najgore, moglo je gore biti da Grci pogodise onaj zicer na Bilinom. Mislim da necemo vise vidjeti ni Mundijala ni EP.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BadrHari » 01 sep 2017, 02:16

Uz nepristrasan autoritet tip Bajevića, te totalni remont, ja vjerujem u budućnost ove repke. Prekrizit Ibisevica, Lulića, Viscu, Cocalica, Medunjanina, Bicakcica. Gradit ekipu na Bajiću, Milosevicu, Kolasincu, Kruniću, Cimirotu. Besic, Pjanić i Dzeko da vode ove mlade momke. Jedino Dzeki 30+ god tolerisat jer je klasa od napadaca. Traziti adekvatna krila (Hajrović ako je spreman) i igrati s jednim naprijed.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la jasmin10 » 01 sep 2017, 06:08

Kako ovaj frajer nabije onakvu statistiku u Turskoj ostaje misterije. Niti šuta, niti driblinga, ništa. Završnica pred golom mu je solidna ali utjecaj na igru katastrofa.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la ASD » 01 sep 2017, 07:54

Zastone je napisao/la:Hajde, neka nije bio najgori (po mom misljenju jeste). Ali evo da li je po tebi Visca igrac za prve postave? Cim je on to kupio reprezentaciju da evo zadnjih ne znam ti koliko utakmica igra u prvoj..
Tako sto je jedan od rijetkih sto trci i jedini je sto zna utrcati u prostor i zako siriti.
Ne mogu da vjerujem da ga izbaci dok je imao 2 napadaca i tako nas jos vise ogranicio u sredinu.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la ASD » 01 sep 2017, 07:56

Sabinho je napisao/la:Da li je jednu jedinu loptu koju je dobio uspio sacuvati u nasem posjedu?
Nije. Tu jedinu je ostavio u njihovom golu. :p

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, JonSnow, Sheyi i 16 gostiju.